Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 47
  1. 06-05-13 22:20 #31
    Προεπιλογή
    Μία άσχετη ερώτηση Mikekan,που μπορεί να είναι και σχετική; Τι ζώδιο είσαι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-05-13 22:29 #32
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Έχω αρχίσει να σαλτάρω!
    Junkie φίλε μου Godslayer όπως το λες, χαχα!

    Φίλε dreamer υδροχοος!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-05-13 22:37 #33
    Προεπιλογή
    γτ δν δοκιμαζεις τπτ περιεργες συνταγες για 1 εβδομαδα τουλαχιστον??πχ κανα κεικ πρωτεινης,μπισκοτα πρωτεινης και γνκ διαφορετικα απο τα κλασικα π παραμενουν "καθαρα" ...εχει αρκετα το φορουμ αλλα και στο youtube....παρε ενα για παραδειγμα π εχω δοκιμασει και εγω...λιγο πολυπλοκο βεβαια αλλα εντα3ει http://www.youtube.com/watch?v=zo7olUGhhRg\
    ο συγκεκριμενος εχει αρκετα ενδιαφεροντα...
    Mπορώ να σε ı̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̨̨̨κάνω να σκουπίσεις την οθόνη σου..!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-05-13 22:40 #34
    Το avatar του χρήστη GodSlayer

    Εγγραφή
    26-04-2013
    Περ.
    Ironland
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    παρακαλουσα στο λινκ του savazzz να μην βγει ο scooby
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-05-13 23:00 #35
    Προεπιλογή
    καθησα και διαβασα ολα τα σχολια...ρε παιδια,αμα κρατιεστε με τον ζορι να μην φατε και να μην πιειτε τοτε σημαινει οτι την κανετε με το ζορι την διατροφη και δεν το χετε σαν τροπο ζωης,καποια στιγμη η βομβα θα σκασει και θα φατε και θα τα πιειτε ολα μαζι οσα δν φαγατε και δεν ηπιατε μεσα σε αυτον τον καιρο...καλυτερα να χεις 1-2 cheat meal μεσα στον μηνα να ξεσκας λιγο απτην μονοτονια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-05-13 23:14 #36
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Δοκιμασε την πιτσα μου (εχω συνταγη στο φορουμ)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-05-13 08:20 #37
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Έχω αρχίσει να σαλτάρω!
    Ωραίες οι συνταγές παιδιά, θα δοκιμάσω να φτιάξω κάτι, έτσι να φάμε κάτι διαφορετικό ρε παιδί μου. The Worst δώσε ένα link αδερφέ σε παρακαλώ!

    Scooby εννοείς αυτό το τύπο που φαίνεται λίγο σα καθυστερημενος? χαχα

    Παύλο έχεις δίκιο φίλε, καλύτερα να κανεις τα cheatακια σου χαλαρά παρά να κανεις το μεγάλο μπαμ και να τα παρατησεις όλα!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-05-13 11:33 #38
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-05-13 11:39 #39
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Έχω αρχίσει να σαλτάρω!
    Α, εσυ το έχεις κάνει επιστήμη ρε Τολη! Κάτσε να δω προσεκτικά!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-05-13 15:28 #40
    Το avatar του χρήστη Metropontix

    Εγγραφή
    12-02-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    172
    Προεπιλογή
    Εγώ νομίζω mike πρέπει να έχει σχέση με το Πάσχα...

    Το παράξενο είναι πως νήστεψα την τελευταία εβδομάδα από κρεατικά και μου φάνηκε πως δε μου έλειψε τίποτα από την Κυριακή όμως με την τεράστια πληθώρα των φαγητών έχω την αίσθηση πως πεινάω συνέχεια. Έχω δε όρεξη και για γλυκά, θέλω να φάω τσουρέκια, πάστες, τούρτες ό,τι βρεθεί μπροστά μου. χαχαχαχ Μάλλον λοιπόν έχει να κάνει με το Πάσχα μιας κι εγώ βρίσκομαι σε γράμμωση λιγότερο χρόνο (2 μήνες) και με το γεγονός πως ήρθαμε σε επαφή με τόσα φαγιά που μας βγήκε τώρα το ψυχολογικό.

    Πιστεύω πως μπορείς να σε ξεγελάσεις, να φας π.χ. κατσίκι αντί για αρνί, γλυκά με γλυκαντικά αντί για γλυκά, παξιμάδια αντί για ψωμιά κ.ο.κ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-05-13 17:04 #41
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Έχω αρχίσει να σαλτάρω!
    Μα φυσικά έγινε αυτό το μπαμ, λόγω του πολλού φαγητού-τσιγάρου-ποτού που υπήρχε γύρω μου αυτές τις μερες, αφού έλεγα άντε ποτέ θα περάσουν.

    Τώρα που τελείωσαν οι γιορτές και φυσικά μετά τη συζήτηση που κάναμε εδώ, και βοηθήσατε ολα τα παιδιά, έχω πλέον επανέλθει δυναμικά!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-05-13 20:45 #42
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    εγω σαν πιο παλιός θα πω πως αυτο είναι συνηθισμένο φαινόμενο σε πολλους που ασχολούνται με την σωματοδόμηση και θέλει σωστη διαχείρηση , αυτα τα συμπτωματα δεν είναι τιποτε αν κάποιος τα λάβη σοβαρα υπόψην και λάβει τα μέτρα του , γιατι αλλιως μπορεί να είναι ενα βημα πριν το ΄σαλτο μορτάλε

    και αυτα συμβαίνουν όταν κάποιος είναι κολημένος σε κάτι το έχουμε ξανααναφέρει στο φόρουμ , πχ αν είναι κολημενος στο διάβασμα τον λεμε φυτο , αν είναι κολημένος σε αλκοολ τζόγο γυναίκες όλα αυτα κολήματα θεωρούνται
    και η λύση είναι ο άνθρωπος να είναι πολυπλευρικός να ασχολείτε και με άλλα πράγματα και να έχει και άλλες πηγες εναλλακτικής ενέργειας
    το θέμα δεν είναι αν το παθαίνουν κι άλλοι και να παρηγοριόμαστε αλλα τι κάνουμε γι αυτο και όλα έχουν να κάνουν με το μυαλό, όταν ο άλλος νιώθει καταπίεση και ότι δεν μπορεί να φάει αυτο που θέλει σίγουρα με την θέληση θα αντέξει αλλα το θέμα είναι πόσο , 1,2, 3 χρόνια 10 χρόνια ? αξίζει τελικα ?
    και όταν η ψυχολογία εξαρτατε απο την σωματική κατάσταση σκούρα τα πράματα , κατι μπορει να τυχει στον καθένα και να χάσει την φόρμα του δεν θα πεθάνουμε κιόλας .

    επειδη είμαι και πολλα χρόνια αγωνιστικός θα πω και μια διαπίστωση ,ότι συνήθως μετα απο αυστηρες δίαιτες και μακρόχρονες πολλοι ξεσπαν σε βουλημικές τασεις και φτάνουν στα άκρα και όλα αυτα δεν έχουν να κάνουν με την εξωτερικη εικόνα όπως νομίζουν όσοι είναι έξω απο το χορό , αλλα και με την ψυχολογία κυρίως , γι αυτο θέλει σωστη διαχείρηση και ανθρώπους διπλα να λένε σωστα πράγματα και να καθοδηγούν , ξέρω τι λέω γιατι είχα απο πιτσιρικάδες αθλητες που δεν ίδρωνε το αυτι τους είτε ήταν σε αγωνιστική φόρμα ειτε χαλούσαν και πραγματικά τους χαιρόμουν που δεν χάναν την αυτοπεποίθησή τους
    εγω είχα την τυχη που ποτε δεν έκανα πάνω απο 2 μηνες δίαιτα , για να φτάσω σε ακραία ψυχολογικη κατάσταση , αλλα τα έβλεπα γυρω μου να συμβαίνουν

    εδω ο άλλος δεν ήθελε να πάει διακοπές με την γκόμενά του γιατι έκανε κοιλιά και λέει πως θα εμφανηστω στην πισινα του ξενοδοχείου θα με χωρήσει η δικιά μου (ξεχνώντας πως αν το σώμα είναι ο μόνος λόγος να είναι μαζί του , πάντα θα υπάρχει κάποιος καλύτερος η που δεν εχει δοκιμάσει), αυτο είναι κατάντια και ψυχοφθόρο και θέλει μεγάλη προσοχή , μετα λέει πηγα διακοπές να περάσω καλα , αμ δεν περνάς καλα απλα τρως την ψυχή σου
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-05-13 20:53 #43
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα φυσικά έγινε αυτό το μπαμ, λόγω του πολλού φαγητού-τσιγάρου-ποτού που υπήρχε γύρω μου αυτές τις μερες, αφού έλεγα άντε ποτέ θα περάσουν.

    Τώρα που τελείωσαν οι γιορτές και φυσικά μετά τη συζήτηση που κάναμε εδώ, και βοηθήσατε ολα τα παιδιά, έχω πλέον επανέλθει δυναμικά!
    αυτο λογικό είναι όπως οταν έχουμε μια χύτρα που βράζει και η βαλβιδα έχει κολήσει , επόμενο είναι να γινει το μπάμ , αν όμως εκτονώνετε δεν θα υπάρχει πρόβλημα

    και όταν κάποιος στερείτε όπως είπα πιο πάνω και σε τακτα διαστηματα δεν γουστάρει να φαει αυτο που θα θελε λέγοντας δεν στερούμε , επιλογη μου είναι να μην τα τρωω σε μόνιμη βαση και δεν νιώθει καταπίεση δεν θα φτασει σε ακραία κατάσταση , αλλα το μυαλό μας απο τους πρωτόπλαστους ακόμα πάει στο απαγορευμένο

    γι αυτο λεω σωστη διαχείρηση , με το να λέει ό άλλος το παθα και γω και τι έγινε ? το θεμα είναι μάθαμε τιποτε τι να κάνουμε η να το διαχειρηστούμε η μπά, ο σκόπος δεν είναι να έχουμε απλα ενα σωμα αλλα να το χαρούμε κιόλας , αν είναι να μαστε μες την μιζέρια βράσε όρυζα

    τρωνε οι άλλοι αρνια και κατσίκια φάε και συ ενα κομματι , η ριξε κανα κοτοπουλο στα κάρβουνα και τσακισέ το γευση ψητου θα έχει , η καμια μπριζόλα τι έγινε δηλαδη
    και γω όταν έκανα προετοιμασια τα πρώτα χρόνια φοβόμουν το πάσχα να φαω αλλα τα επόμενα λέω θα δοκιμάσω και ότι γίνει και όλα καλα μπορω να πώ ήμουν ακόμα καλύτερος σε σχέση με προηγούμενες χρονιες και έλεγα τι χαζομάρες έκανα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-05-13 20:59 #44
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Έχω αρχίσει να σαλτάρω!
    κ. Ηλία, σοφά λόγια για άλλη μια φορά! Ευχαριστω για τη συμμετοχή σας! Η αλήθεια ειναι οτι κράτησε δυο μέρες αυτή η φρίκη. Με τη συμπαράσταση όλων σας , μπήκα πάλι σε πρόγραμμα και επαναπροσδιόρισα τους στόχους μου, σκέφτηκα γιατι το κάνω όλο αυτό και την βρήκα την άκρη με τον εαυτό μου! Ε, 8 μηνες ειναι αυτοί δεν ειναι και λίγο. 8 μηνες που άλλαξαν τα πάντα στη ζωή μου, προς το καλύτερο!

    Στο δια ταυτα, αλλαξα πρόγραμμα προπόνησης και αποφάσισα 5 προπονήσεις την εβδομάδα αντί 7-8 που έκανα 8 μήνες τώρα. Και σιγά σιγά θα βάλω και τα cheatακια στη διατροφή μου, οταν το θελήσω πολυ!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-05-13 21:38 #45
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    πολυ καλα κατάλαβες ότι όλα είναι στο μυαλό και πουθενα αλλού και όλα είναι ανθρώπινες αδυναμίες , εδω ενα ρούχο αγοράζουμε και μας φτιάχνει την ψυχολογία μας όχι μια τεράστια αλλαγη στο σώμα μας , αλλα απο κεί και πέρα δεν είναι αυτο και πάει τέλειωσε θέλει σωστη διαχείρηση και όχι να ζούμε με το φόβο και το άγχος αλλα απλα να σεβόμαστε την προσπάθεια και να μην την αφήσουμε να πάει χαμένη

    οι υπερβολές είναι που οδηγούν σε λάθος μονοπάτια και μετα βγάζουμε φρίκες και ανασφάλειες και όταν υπερεκτιμήσουμε το περιτύλιγμα που είναι η εξωτερική εμφάνηση.

    δεν είναι καθόλου αστείο το θεμα αυτο που συζηταμε απο τα σοβαρότερα θα έλεγα γι αυτο και με το που το είδα μπήκα στην διαδικασία να γράψω κάποια πράγματα , είναι κρίμα ανθρώπους που θα έπρεπε με την καλή ένοια να μας ζηλεύουν , εμείς να κάνουμε να μας λυπούνται .

    ακόμα και στο θεμα το γκομενικό φανταστείτε ενας με σωμα σούπερ ντούπερ να φάει κέρατο , πονάει περισσοτερο απο να το φάει κάποιος με ενα νορμαλ η και κοιλιοδουλος να είναι και μετα θα βγάζει χαζη την γκόμενα που πήγε με κάποιον άνευ σιξ πακ , αντι να αναρωτηθεί που χολαίνει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία