Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 04-05-13 17:17 #1
    Προεπιλογή Η πρόοδος έως τα 17 μου
    Λοιπόν είμαι 17,5 ετών και ξεκίνησα το γυμναστήριο στα 13-14. Τα πρωτα 2 χρόνια δεν έκανα ιδιαίτερα βάρη μονο λιγες κάμψεις δικεφάλων με αλτήρες και αρκετό διάδρομο, τα βάρη κανονικά τα ξεκίνησα απ τα 15 και μετα. Δυστυχώς όμως οταν πρωτο ξεκίνησα δεν ειχα κάποιον να με βοηθήσει, να με μάθει κ ετσι είχα παραμελήσει τα πόδια. Επίσης το ίδιο το γυμναστήριο δεν με ενθάρρυνε να παίξω πόδια διοτι δεν ειχε ουτε καν ορθοστάτες παρα μόνο ενα λεγκ εξτένσιον (ενδοξα δημόσια γυμναστήρια μεχρι που έφυγα πήγα σε ιδιωτικό και βρήκα την υγειά μουΓια αυτο το λόγο λοιπον δεν εχω βγάλει φωτο τα πόδια μου)

    Λοιπόν.. δεκτές όλες οι κριτικές :
    Όνομα: DSC00085.jpg Εμφανίσεις: 712 Μέγεθος: 103,7 KB
    κάπου το 2008 οταν πρωτοξεκίνησα

    Όνομα: αυγ 2010.jpg Εμφανίσεις: 716 Μέγεθος: 135,5 KB
    Αύγουστος 2010

    Όνομα: no 2011.JPG Εμφανίσεις: 703 Μέγεθος: 277,3 KB
    Νοέμβριος 2011

    Όνομα: au 2012.JPG Εμφανίσεις: 676 Μέγεθος: 126,5 KB
    Αύγουστος 2012

    Όνομα: 23.11.12.jpg Εμφανίσεις: 707 Μέγεθος: 97,8 KB
    Δεκέμβρης 2012
    (1,79-1,80 ύψος και 64κιλα στη τελευταία φωτογραφία)
    Να ενημερώσω οτι λόγο πανελληνίων το εχω σταματήσει απο ιουνιο ξανα ξεκινάω παλι (αυτη τη φορά με πόδια)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-05-13 00:44 #2
    Προεπιλογή
    Ώμοι-δικέφαλα-τρικέφαλα είναι τούμπανο.Θεωρώ ότι υστερείς λίγο στο στήθος.Επίσης δεν έχεις φωτογραφίες από την πλάτη σου,βάλε να δούμε σε τι κατάσταση είναι.

    Κακώς που παραμέλησες τα πόδια.Είναι το μισό μας σώμα.Το δημόσιο γυμναστήριο αφού θα είχε μπάρες και αλτήρες,θα μπορούσες να κάνεις squat,προβολές,κάμψεις μηριαίων δικεφάλων ξαπλωτός με αλτήρα,όπως και γάμπες.Δεν πειράζει μικρός είσαι και όλα γίνονται
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-05-13 16:58 #3
    Προεπιλογή
    αυτο με τα πόδια το μετανιώνω ασχημα.. χρονος υπάρχει θα διορθωθεί σύντομα...
    τα τρικέφαλα ειναι σχετικά καλα.. και απ'το στήθος δεν μπορω να πω οτι εχω παράπονο (ειναι το ποιο δυνατο μου σημείο κιολας)
    εχω παράπονο ομως απ τα δικέφαλα και τους ωμους πιστευω.
    πλάτη έχω άνοιγμα αλλα δεν εχω όγκο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-05-13 17:49 #4
    Προεπιλογή
    Πολλά μπράβο που αν και ήσουν πολύ μικρός όταν ξεκίνησες είχες την ωριμότητα να αντιληφθείς τα ευεργετήματα της γυμναστικής και της καλής φυσικής κατάστασης και να συνεχίζεις μέχρι σήμερα χωρίς να διακόψεις και χωρίς πισωγυρίσματαΤωρά φίλε τι να πω για τις φωτό?Φαίνεται η πρόοδος αλλά μόνο τις τελευταίες χρονιές βλέπω να βάζεις λίγο κρέας πάνω σου...Μάλλον δεν ασχολιόσουν σοβαρά με διατροφή...Όπως και να χει συνέχισε δυνατάΤρώγε και λίγο παραπάνω...Έχεις πολλά χρόνια μπροστά σ να κάνεις παπάδες
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-05-13 18:54 #5
    Προεπιλογή

    Μπράβο σου.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-05-13 19:32 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλά μπράβο που αν και ήσουν πολύ μικρός όταν ξεκίνησες είχες την ωριμότητα να αντιληφθείς τα ευεργετήματα της γυμναστικής και της καλής φυσικής κατάστασης και να συνεχίζεις μέχρι σήμερα χωρίς να διακόψεις και χωρίς πισωγυρίσματαΤωρά φίλε τι να πω για τις φωτό?Φαίνεται η πρόοδος αλλά μόνο τις τελευταίες χρονιές βλέπω να βάζεις λίγο κρέας πάνω σου...Μάλλον δεν ασχολιόσουν σοβαρά με διατροφή...Όπως και να χει συνέχισε δυνατάΤρώγε και λίγο παραπάνω...Έχεις πολλά χρόνια μπροστά σ να κάνεις παπάδες
    απο τότε που άλλαξα τη διατροφή μου άρχισε να προχωράω λίγο ποιο γρήγορα σε σχεση με παλιότερα... δεν εκανα καμια αριστη διατροφή απλα λίγο προσεγμένη χωρίς πολλά περιττά πράματα... παίρνω γενικά δύσκολα κιλά οπότε θα αυξήσω τις ποσοτητες πρωτεΐνης και θα βαλω και λιγο παραπάνω ποσότητα υδατάνθρακα και βλέπουμε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μπράβο σου.
    σε ευχαριστώ πολύ!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-05-13 23:40 #7
    Προεπιλογή
    Σωπα ρε μαν μπραβο πολυ καλος!
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-05-13 00:01 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωπα ρε μαν μπραβο πολυ καλος!
    σε ευχαριστώ πολύ μαν.. νασαι καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-05-13 01:27 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MakPriest Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα τρικέφαλα ειναι σχετικά καλα.. και απ'το στήθος δεν μπορω να πω οτι εχω παράπονο (ειναι το ποιο δυνατο μου σημείο κιολας)
    εχω παράπονο ομως απ τα δικέφαλα και τους ωμους πιστευω.
    .
    Βάσει των φωτογραφιών που έχεις αναρτήσει το στήθος φαίνεται πίσω σε σχέση πχ. με τα δικέφαλα που είναι "μπόμπα".Εκτός και αν μας ξεγελούν οι φωτογραφίες και δεν φαίνεται καλά.Τι να πω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-05-13 01:59 #10
    Προεπιλογή
    μαλλον κατι τέτοιο παίζει συμφωνα κ απ το τι μου λενε αυτοι που με βλεπουν απο κοντά
    δεν ειναι να εμπιστευτείς φωτος φίλε μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-05-13 03:35 #11
    Το avatar του χρήστη GodSlayer

    Εγγραφή
    26-04-2013
    Περ.
    Ironland
    Μηνύματα
    234
    Προεπιλογή
    σκληρη δουλεια, αν νιωθεις οτι υστερεις καπου δωσε εκει βαρυτητα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-05-13 11:20 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GodSlayer Εμφάνιση μηνυμάτων
    σκληρη δουλεια, αν νιωθεις οτι υστερεις καπου δωσε εκει βαρυτητα
    ώμους, γέμισμα πλάτης και σκληρή δουλεία στα πόδια.. αν διορθώσω αυτα θα παω ενα μικρο κλικ παραπέρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-05-13 11:24 #13
    Προεπιλογή
    Ειδικα στα ποδια φιλε δινε μεγαλη σημασια..δεν ξερω βεβαια πως ειναι τα ποδια σου αλλα καταλαβαινεις ποσο σημαντικο κομματι ειναι
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-05-13 12:01 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδικα στα ποδια φιλε δινε μεγαλη σημασια..δεν ξερω βεβαια πως ειναι τα ποδια σου αλλα καταλαβαινεις ποσο σημαντικο κομματι ειναι
    ένας αθλητής του bbing κάποτε (πριν 2 χρονια περιπου) μου είχε πει οτι αν θες να ασχοληθείς με αυτο το άθλημα θα καταλάβεις πως τα πόδια είναι το αγαπημένο σου σημείο!!
    δεν ειναι σε απόλυτα τραγική κατάσταση αλλα δεν συμβαδίζει κιολας με το υπόλλοιπο σωμα. θα διορθωθεί άμεσα το πρόβλημα
    Απάντηση με παράθεση