Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 29-04-13 11:07 #1

    Εγγραφή
    22-06-2010
    Περ.
    Βόλος
    Μηνύματα
    26
    Προεπιλογή Lipo 6 Unlimited (Nutrex)
    Καλημερα σε ολους. Νεο λιποτροπικο απο την Nutrex. Δεν ξερω αν ειναι τοσο νεο ωστε να μην εχουμε reviews απο καποιους "χρηστες" αλλα αν τυχον
    καποιος το δοκιμασει ας μας πει εντυπωσεις.
    Όνομα: lipo1.jpg Εμφανίσεις: 2137 Μέγεθος: 26,9 KB
    Όνομα: lipo6-unlimited-supplement-facts.gif Εμφανίσεις: 2515 Μέγεθος: 68,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-04-13 02:10 #2
    Προεπιλογή
    Γιατι να ειναι καλυτερο απο το black; Βασικα ποιος ο λογος υπαρξης του;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-07-13 13:16 #3
    Προεπιλογή
    Καλημερα κυριοι και κυριες. εχω την εντυπωση οτι βοηθαει πιο πολυ στην μειωση της ορεξης. παιζει πιο δυνατα σ εκεινο το τομεα. εχω δοκιμασει το λιπο 6 και το μπλακ. αυτο πιστευω παιζει πιο πολυ με τον ελεγχο της ορεξης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-04-14 01:01 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι να ειναι καλυτερο απο το black; Βασικα ποιος ο λογος υπαρξης του;
    Το συγκεκριμένο απο οτι έχω διαβάσει δεν εχει μεγάλη διαφορά σε σχέση με το Black, απλός το Unlimited σου δίνει μεγαλύτερη ώθηση γιατι σε φτιαχνεi κατα κάποιον τρόπο τη διάθεση για να μένεις προσηλομένος στο προγραμμά σου..

    Παρακάτω παραθέτω την παρόμια ερώτηση που έγινε στο sait της NUTREX σχετικά με την διαφορά του Unlimited με τα αλλα Λιποτροπικά της NUTREX, αλλα και την απάντηση που δίδεται αυτούσια:

    -What is the difference between lipo 6 unlimited and lipo 6 black hers ?

    -Lipo-6 Black Hers and Lipo-6 Unlimited are both very effective fat burners and designed to provide similar weight loss effects such as boosting your energy levels, decrease appetite, elevate metabolism and break up stored body fat. What makes the Unlimited formula unique and different then the rest of the Lipo-6 formulas, is that it can also help to dramatically improve your mood! This will help to keep you motivated with a positive frame of mind. Motivation and positivity are crucial components in determining whether or not someone sticks to their program and continues to push through it.

    http://www.nutrex.com/product/lipo-6-unlimited/

    Σκέφτομαι να το δοκιμάσω....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Master_of_Disaster : 06-04-14 στις 01:07
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-07-14 18:03 #5
    Προεπιλογή
    Δοκίμασα 1 scoop (1 δόση) σε μορφή σκόνης, fruit punch, με αυτό το label
    Όνομα: 2.jpg Εμφανίσεις: 904 Μέγεθος: 50,6 KB

    Διαλυτοτητα 8/10
    Γευση 2/10 (απαίσιο)
    Focus 8/10
    Ενεργεια 7/10

    Αισθανόμουν λίγο περίεργα μετά τα πρώτα 15 λεπτά, δεν μπορώ να το εξηγήσω, με το παλιό lipo 6 black έχανα την γη κάτω από τα πόδια μου, δεν αισθάνθηκα έτσι βέβαια, αλλά κάπως περίεργα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-07-14 18:20 #6
    Προεπιλογή
    Στης 8 το πρωί μπάρα κουάκερ, στης 9 κουλούρι Θεσσαλονίκης, στης 12:30 lipo 6 unlimited και στης 1 αερόβιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-09-14 00:37 #7
    Προεπιλογή Lipo 6 blACK
    Το lipo 6 black κανει αρκετα καλη δουλεια τσιτες - εφιδρωση - καταστολή της ορεξης ειδικά την δεύτερη εβδομάδα ενιωθα το αιμα μου να ανεβαινει στο κεφαλι και τρελή έκρηξη ενέργειας αρκετά καλο

    αφου ολοκληρωσα εναν κυκλο πηγα στο animal cuts που ακουσα πολυ καλα λογια αλλα δεν ειδα και τις αναλογες ενεργειες πανω μου

    αρα για μενα lipo 6 black 3 + 3 απλα ξεκινα με 1 πρωι ενα μεσημερι πριν το φαγητο να δεις τις αντοχες σου


    εγω ειμαι αρκετα συνηθισμενος στην καφεινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-09-14 00:39 #8
    Προεπιλογή Συμπλήρωμα
    Απο οτι ειδα και καλα το unlimeted λειτουργει επι 24 ωρου και καλα αλλα δεν παιζει να ειναι ποιο δυνατο απο το black
    Απάντηση με παράθεση