Σελίδα 29 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 192728293031 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 421 έως 435 από 476
  1. 22-06-12 13:56 #421
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Spyrous Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω θα παρακαλουσα τους mods να το κλεισουνε αυτο το θεμα γιατι εχει καραΞΕΦΥΓΕΙ μπαινουν στο φορουμ και παιδια κατο των 15ετων και βλεπουν αυτα και τριβουν τα ματια τους..Με τα φαρμακα ολα γινονται η μαγκια ειναι να τα κανεις χωρις αυτα
    τα οποια και μενουνε ο πατερας μου ειχε φτασει 220kg ισιο και δεν εβαλε πρωτεϊνη στο στομα του ο ανθρωπος σταματηστε αυτην την συζητιση admins θερμη παρακλιση οποιος θελει ας ζητισει εισοδο στην χυμικη υποστηριξη εδω οι περισσοτεροι κανουμε γυμναστικη οχι πρωταθλητισμο..
    Ψηλε πατα λιγο φρενο και κοιτα μην βαλεις και τα κλαμματα.Το ποστ σου ειναι εντελως ακυρο και επισης αμα δεν σαρεσει κατι και σου ξυνιζει να μην ξαναμπεις στο θεμα αυτο, απλα και ομορφα.

    Συνεχισε τη γυμναστικη σου εσυ και ασε τον πρωταθλητισμο για τους αλλους τοτε.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-06-12 14:47 #422
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Spyrous Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω θα παρακαλουσα τους mods να το κλεισουνε αυτο το θεμα γιατι εχει καραΞΕΦΥΓΕΙ μπαινουν στο φορουμ και παιδια κατο των 15ετων και βλεπουν αυτα και τριβουν τα ματια τους..Με τα φαρμακα ολα γινονται η μαγκια ειναι να τα κανεις χωρις αυτα
    τα οποια και μενουνε ο πατερας μου ειχε φτασει 220kg ισιο και δεν εβαλε πρωτεϊνη στο στομα του ο ανθρωπος σταματηστε αυτην την συζητιση admins θερμη παρακλιση οποιος θελει ας ζητισει εισοδο στην χυμικη υποστηριξη εδω οι περισσοτεροι κανουμε γυμναστικη οχι πρωταθλητισμο..
    Και πως ζουσε ρε φιλε χωρις πρωτεινη?? Αντε διαβασε τιποτα που λες και τους αλλους ασχετους. Εδω δε ξερεις τι ειναι πρωτεινη και λες τη γνωμη σου για τα στεροειδη?

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-06-12 14:59 #423
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πως ζουσε ρε φιλε χωρις πρωτεινη?? Αντε διαβασε τιποτα που λες και τους αλλους ασχετους. Εδω δε ξερεις τι ειναι πρωτεινη και λες τη γνωμη σου για τα στεροειδη?
    Προφανεστατα εννοει συμπληρωματα πρωτεινης και οχι διατροφη χωρις πρωτεινη που μαλλον ειναι φυσει αδυνατο!

    Εχω παρατηρησει οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα ειστε στην τσιτα ετοιμοι για καυγα και αρπαζεστε με το παραμικρο! Που να μπουκωνατε και στεροειδη! Χαλαρωστε, κουβεντα κανουμε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-06-12 15:03 #424
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    ποσες @@κιες μπορει να εχουν γραφτει σε αυτο το τοπικ?

    κατα τα αλλα για αυτο μπηκα στο thread....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_ex Εμφάνιση μηνυμάτων

    Εχω παρατηρησει οτι οι περισσοτεροι εδω μεσα ειστε στην τσιτα ετοιμοι για καυγα και αρπαζεστε με το παραμικρο! Που να μπουκωνατε και στεροειδη! Χαλαρωστε, κουβεντα κανουμε!
    ...αλλα με προλαβε ο γιαννης...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-06-12 15:44 #425
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_ex Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανεστατα εννοει συμπληρωματα πρωτεινης και οχι διατροφη χωρις πρωτεινη που μαλλον ειναι φυσει αδυνατο!
    To ξερω οτι εννοει αυτο αλλα επιμενω οτι δε ξερει τι ειναι πρωτεινη

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-06-12 16:24 #426
    Προεπιλογή
    Παιδιά εγώ θα πω μια φράση λίγο άσχετη και λίγο σχετική.Όποιος δεν έχει δοκιμάσει ναρκωτικά χάνει πολλά όποιος όμως δοκίμασε έχασε τα πάντα και το λέω αυτό μιας και τα αας είναι ένα είδος εξάρτησης από ένα σημείο και μετά και συγνώμη αν βγήκα off.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-06-12 16:28 #427
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    αυτο το τόπικ το ξεφτυλίσαμε απο αλλού ξεκινήσαμε και αλλού καταλήξαμε στο τέλος θα λέμε και συνταγές μαγειρικής και τα ζώδια , πολλα πόστ είναι για βόλτα σε άλλες παραλίες
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-06-12 16:52 #428
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rigell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά εγώ θα πω μια φράση λίγο άσχετη και λίγο σχετική.Όποιος δεν έχει δοκιμάσει ναρκωτικά χάνει πολλά όποιος όμως δοκίμασε έχασε τα πάντα και το λέω αυτό μιας και τα αας είναι ένα είδος εξάρτησης από ένα σημείο και μετά και συγνώμη αν βγήκα off.
    αυτο δεν είναι και τόσο άσχετο με το θέμα έτσι είναι και να τ ακούν μερικοί που λένε για ενημέρωση , σιγα μην βγάζουμε και θεραπείες αν αυτο θεωρείτε ενημέρωση να αρωστήσουμε για τα καλα τον κόσμο να χαζέψουν όλοι

    εδω εμένα μου την δίνει και γι αυτο δεν το κάνω και ούτε πρόκειτε να είμαι όλη την ώρα για χρόνια να ψηρίζω το τι θα φάω να μετράω γραμμάρια να μην παραλείπω γεύματα και γενικα όλη η ζωή μου είναι να ζώ για να τρώω , εγω θέλω να τρώω για να ζώ , άλλο να κατεβαίνω σε αγώνες και να τα ψηρίζω όπως και το έκανα , αλλα δεν σφάξανε που θα είμαι όλη την ώρα σαν τα μωρα να τρώω με το ρολόι και στην τελικη όπως το μάθεις το σώμα εγω το έμαθα με 2-3 γεύματα και να κραταω 125 κιλα κρέας

    πόσο μάλιστα με τα αας , συνέχεια και για χρόνια προκειμένου να διατηρηθεί ενα σώμα να παίρνουμε φάρμακα σαν άρωστοι , πόσο πια θα πάει αυτό και όταν μιλάμε για εξάρτηση άλλος ούτε προπόνηση δεν έχει όρεξη να κάνει μετα αν δεν πάρει τα νταλαβέρια, κατάντια δεν είναι αυτο ?

    και δεν μιλάμε βέβαια για αγωνιστικούς με υψηλούς στόχους αλλα για τον καθένα που το θεωρεί πακέτο το γυμναστήριο με βάρη με τα αας για την επίτευξη ενός ωραίου σώματος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-06-12 17:04 #429
    Προεπιλογή
    Το θέμα είναι ότι ο Ηλίας και όλοι όσοι είναι μεγαλύτεροι από το μέσο όρο του φόρουμ, προσπαθούμε να σας πούμε ότι η ζωή είναι ωραία για να τη χαραμίζετε με ψυχαναγκαστικές καταστάσεις του τύπου: Τι ώρα να φάω, τι ώρα να πάρω το χάπι μου και ου το καθεξής. Οταν κάποιος αποφασίσει να αγωνιστεί σε οποιοδήποτε άθλημα με αξιώσεις πρέπει να κάνει ότι απαιτέιται για να τα καταφέρει, χωρίς αμφιβολία.
    Αλλά το να καταντήσεις εξαρτημένος ψυχή και σώμα, διότι πάντα ασχολείσαι με το τι κάνουν οι άλλοι γύρω σου και εξηγώ, (οτάδε που είναι φετοτούμπανος η δείνα που γουστάρει μπράτσα, ο 72Κ που αν και γέρος σηκώνει τα άντερα του), είναι τραγικό λάθος.
    Αν καταφέρουμε να ασχολούμαστε με την πάρτη μας μόνο και την προσωπική μας πρόοδο ανεξάρτητως του κοινωνικού περίγυρου, δεν θα είχε λόγο ύπαρξης αυτό το τόπικ.
    Ελληνικό Σωματείο Δυναμικού Τριάθλου
    “Strength is the product of struggle, you must do what others don’t to achieve what others won’t”
    Henry Rollins
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-06-12 17:10 #430
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πως ζουσε ρε φιλε χωρις πρωτεινη?? Αντε διαβασε τιποτα που λες και τους αλλους ασχετους. Εδω δε ξερεις τι ειναι πρωτεινη και λες τη γνωμη σου για τα στεροειδη?
    Λοιπον 25χρονοι+(δεν αναφερομαι μονο σε εσενα) εγω ουτε μουρη πουλαω ουτε τιποτα ουτε σας μιλαω με πνευμα ουτε σας ειπα ασχετους κρεατινατιδες και οποιος δεν πιστευει ερχεται απο κοντα και τα βλεπει κανενα μα κανενα οφελος δεν εχω να λεω ψεματα..Τοτε οχι ουτε απο πρωτεινη ουτε τιποτα δεν ξερανε πριν 35+χρονια ασπρο ψωμι πατατες τιγανιτες και ζαχαρουχα γαλατα επιναν ....και 3ωρες γυμναστικη καθε μερα..
    AΡΓΑ-ΣΤΑΘΕΡΑ-ΠΟΙΟΤΙΚΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-06-12 17:39 #431
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Spyrous Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλευρο γιατι να αλλαξω?Γιατι ουτε καν απαντας αυτο που ρωταει το τοπικ..και για να απαντισεις σε ενα τετοιο ερωτημα πρεπει να εχεις περει τετοιες ουσιες και να εισαι γνωστης οχι αερολογιες και ενα φιλαρακι μου και ενα ξαδερφακι μου
    τι σχεση εχει αυτο που ρωτησα στο ποστ μου με αυτο εδω που μου απαντησες???δηλαδη με βαση αυτο εδω που γραφεις πρεπει να εχω παρει ναρκωτικα για να πω σε καποιον οτι προκαλουν σωματικη εξαρτηση και οτι οδηγουν σε θανατο για παραδειγμα...keep troling και συνεχισε να θεωρεις τα συμπληρωματα πρωτεινης ως σκονες που αυξανουν τη δυναμη..εδω ο μπουρναζος δεν μπορουσε να παρει μονος του 200 κιλα τα πηρε ο μπαμπας σου τα 220 με τρωγοντας ψωμι και τηγανιτες πατατες...εχετε ξεφτυλισει τα παντα εδω μεσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-06-12 17:42 #432
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποσες @@κιες μπορει να εχουν γραφτει σε αυτο το τοπικ?

    κατα τα αλλα για αυτο μπηκα στο thread....



    ...αλλα με προλαβε ο γιαννης...
    devil αν δε σου αρεσει το τοπικ αντι να πουλας πνευμα μπορεις απλα να μην συμμετεχεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-06-12 17:47 #433
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Αυτα που εχω φαει σε ναρκωτικα δε τα εχετε φαει σε κρεας!

    Βαγγελη για να πεθανεις απο ντρογκια θες πολυ πραμα,ενημερωτικα.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-06-12 17:52 #434
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Ναι μπορει να ειπες οτι προκαλουν σωματικη εξαρτιση αλλα γραφεις και χιλια δυο αλλα πραγματα οσο για τα κιλα δεν προκειται να το ξαναπω την φωτογραφια απο που ειμαι την ειδες οποτε 8ελεις ανεβαινεις και παμε σε 5ατομα που ηταν μπροστα και τα ρωταμε και καποια αλλα πραγματα που δεν μπορω να στα δειξω..οσο για τον κ.μπουρναζο ναι τον ειδε και απο κοντα οταν ειχε κατεβει σε αγωνες μαζι με τον φιλο του που αυτος θα αγωνιζοταν και ειχε γινει ολοκληρη φασαρια.....
    AΡΓΑ-ΣΤΑΘΕΡΑ-ΠΟΙΟΤΙΚΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-06-12 18:02 #435
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    devil αν δε σου αρεσει το τοπικ αντι να πουλας πνευμα μπορεις απλα να μην συμμετεχεις
    παρατηρηση σαν οφισερ εκανε για να πεσουν οι τονοι..δεν ηταν ουτε πνευμα,ουτε συμμετοχη στο τοπικ σε περιπτωση που δεν το πιασες.

    αυτο που γραφεις για το πνευμα κ την συμμετοχη ισχυει κ για το ποστ του ηλια απο κατω?
    γιατι πανω κατω το ιδιο με τον ντεβιλ γραφει κ με πνευμα αποτι διακρινω..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο το τόπικ το ξεφτυλίσαμε απο αλλού ξεκινήσαμε και αλλού καταλήξαμε στο τέλος θα λέμε και συνταγές μαγειρικής και τα ζώδια , πολλα πόστ είναι για βόλτα σε άλλες παραλίες
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 29 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 192728293031 ... ΤελευταίαΤελευταία