Σελίδα 28 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 182627282930 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 406 έως 420 από 476
  1. 21-06-12 21:18 #406
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Το αρθρο απο 2008 αλλα δεν το'χω διαβασει , γιατι παλια δεν με ενδιεφερε ,ενω το εβλεπα πολλες φορες. Μπορει καποιος να πει τι παιζει σχετικα με την καταστροφη νεφρων και το προβλημα με την ινσουλινη και τον κινδυνο διαβητη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-06-12 21:35 #407
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ε ναι ρε φιλε φουσκωμα ξεφουσκωμα σαν να ειμαι σαμπρελα,αυξηση και μειωση δραματικα σε δυναμη μεσα σε λιγες βδομαδες και εγω καπου εκει να προσπαθω να εξηγω σε ολους τα πως και τα γιατι,γιατι οσο να ναι εξηγησεις θα δωσεις και μην μου πει κανεις οτι θα λεω σε ολους κλισε του τυπου δεν σε αφορα και κοιτα τη δουλεια σου...δεν ειμαι και τυπος που κρυβεται πισω απο το δαχτυλο του δε ξερω.αν μου ερθει η μουρλα θα το κανω μπορει του χρονου μπορει στα 40 μπορει και ποτε...ποιος ξερει
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-06-12 21:47 #408
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    o μονος λογος που πρεπει να αποφευγοντε τα αας, ειναι επειδη ειναι πολυ ακριβα..







    πλακα κανω εε!! ενα σπαμ απο μενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-06-12 22:19 #409
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε ναι ρε φιλε φουσκωμα ξεφουσκωμα σαν να ειμαι σαμπρελα,αυξηση και μειωση δραματικα σε δυναμη μεσα σε λιγες βδομαδες και εγω καπου εκει να προσπαθω να εξηγω σε ολους τα πως και τα γιατι,γιατι οσο να ναι εξηγησεις θα δωσεις και μην μου πει κανεις οτι θα λεω σε ολους κλισε του τυπου δεν σε αφορα και κοιτα τη δουλεια σου...δεν ειμαι και τυπος που κρυβεται πισω απο το δαχτυλο του δε ξερω.αν μου ερθει η μουρλα θα το κανω μπορει του χρονου μπορει στα 40 μπορει και ποτε...ποιος ξερει
    οσο περναει ο καιρος και μεγαλωνουμε,κυριως για μετα τα 40 εννοω,καλυτερα να μην μπλεκεις σε τετοια τρυπακια με aas.Ειδικοτερα αμα δεν το κανεις επαγγελματικα.Η αναρρωση αρχιζει και δυσκολευει μετα απο καποια ηλικια και δεν αξιζει το ρισκο για μενα.Εκτος αμα πας στα αλλα...
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-06-12 23:00 #410
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    να παρω καμια 10αρια μυικα κιλα και οταν σταματησω να επιστρεψω στα προηγουμενα κιλα και να γινω σε μυικοτητα οπως πριν.
    Kαι παλι καλα να λες αν γινεις οπως ησουν πριν. Θυμαμαι εναν που ειχανε βγαλει τις φωτογραφιες του στο youtube που εκανε πραγματικα καταχρηση, ισως ουτε αποθεραπειες, ειχε απιστευτο σωμα σαν επαγγελματια bber, εβγαλε καποια στιγμη φοβερη ακμη στο σωμα η οποια εξελιχθηκε σε εκζεμα και σταματησε εντελως (οχι μονο τα αας αλλα και το γυμναστηριο) ενω ταυτοχρονα επαιρνε και κορτιζονη για να του φυγουν οι φλεγμονες αλλα η κορτιζολη καταβολιζε και τους μυες και τα παντα. Πως ηταν το σωμα του μετα απο λιγους μηνες. Αστο δραματικη κατασταση. Μυικοτητα μηδεν, skinny-fat, χειροτερος απο πριν ξεκινησει να γυμναζεται μονο που του ειχε μεινει δωρακι σημαδια απο τις φλεγμονες στο σωμα του. Το απολυτο δραμα ο τυπος αλλα τα θελε και τα παθε. Προφανως δεν προσεχε καθολου. Ακομα και στους γιατρους που του ειδαν τις φλεγμονες αργησε να πει οτι ηταν χρηστης.

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-06-12 23:49 #411
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτος φιλε αντρεα ειναι ο μοναδικος λογος που με αποτρεπει να χρησιμοποιησω τετοιες ουσιες..το συζητουσα και με ενα φιλο απο δω μεσα..δεν μπορει να σκαω μυτη οταν πινω τους χυμους να σηκωνω 160 και 170 κιλα (γιατι γκαραντι θα τα σηκωνω αυτα τα κιλα)και να παρω καμια 10αρια μυικα κιλα και οταν σταματησω να επιστρεψω στα προηγουμενα κιλα και να γινω σε μυικοτητα οπως πριν. το εχω δει το εργο με πολλα γνωστα παιδια που μετα προσπαθουν να εξηγησουν τα ανεξηγητα...τωρα απο αποψη υγειας δεν νομιζω να επρρεασουν την υγεια μου ενα δυο κυκλοι αλλα σιγουρα θα επηρρεασουν το μυαλο μου
    καλα αυτο δεν ισχυει ακριβως ετσι..
    η ταπεινη μ γνωμη.
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-06-12 02:00 #412
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    οσο περναει ο καιρος και μεγαλωνουμε,κυριως για μετα τα 40 εννοω,καλυτερα να μην μπλεκεις σε τετοια τρυπακια με aas.Ειδικοτερα αμα δεν το κανεις επαγγελματικα.Η αναρρωση αρχιζει και δυσκολευει μετα απο καποια ηλικια και δεν αξιζει το ρισκο για μενα.Εκτος αμα πας στα αλλα...
    Tι εννοείς ;
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-06-12 02:24 #413
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε ναι ρε φιλε φουσκωμα ξεφουσκωμα σαν να ειμαι σαμπρελα,αυξηση και μειωση δραματικα σε δυναμη μεσα σε λιγες βδομαδες
    Mην εισαι τοσο σιγουρος για αυτο φιλε μου. Ουτε για το αλλο με τα 170 κιλα γκαραντι που ειπες. Νομιζω οτι εισαι καπως παραπληροφορημενος σχετικα με τις δυνατοτητες των αασ. Ουτε γω γνωριζω αλλα αυτο μου φαινεται υπερβολικο, αλλος ενας μυθος με λιγα λογια. Φυσικα εχει σημασια ειδος, ποσοτητα και διαρκεια που θα παρεις.

    Αρα καταληγω σε αυτο που εγραψα παραπανω, χρειαζεται περισσοτερη και σωστοτερη ενημερωση για να ξερει κανεις τι του γινεται γιατι μυθοι παιζουν απο ολες τις πλευρες, αποτρεπτικοι και δελεαστικοι. Απο κει και περα ειναι στην κριση του τι θα κανει. Λες και αν του καρφωθει καποιου στον εγκεφαλο να δοκιμασει, θα τον εμποδισουν μερικα μισα σχολια που θα διαβασει σε ενα φορουμ. Θα παρει και χωρις να γνωριζει επακριβως τι κανει και πως. Τοτε οντως θα ειναι πολυ πιο ευκολο να πεσει θυμα των εμπορων, που λετε παραπανω, και οχι στην αντιθετη περιπτωση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-06-12 09:53 #414
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_ex Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mην εισαι τοσο σιγουρος για αυτο φιλε μου. Ουτε για το αλλο με τα 170 κιλα γκαραντι που ειπες. Νομιζω οτι εισαι καπως παραπληροφορημενος σχετικα με τις δυνατοτητες των αασ. Ουτε γω γνωριζω αλλα αυτο μου φαινεται υπερβολικο, αλλος ενας μυθος με λιγα λογια. Φυσικα εχει σημασια ειδος, ποσοτητα και διαρκεια που θα παρεις.
    Kαθολου υπερβολικο!! Ενας γνωστος μου που επαιρνε, σηκωνε αρχικα 50 κιλα στον παγκο μετα απο προπονηση 3 χρονων και οταν πηρε διαφορα σε ενα διμηνο ειχε φτασει 90 για τις ιδιες επαναληψεις. Μεχρι να σταματησει και να αρχισει αποθεραπεια ειχε περασει τα 100. Αφου ο vaggan κανει 140 απο οτι λεει αναλογικα με την βελτιωση του αλλουνου θα μπορουσε να φτασει 170 με χημικη υποστηριξη.

    Και το αλλο οτι εισαι σα σαμπρελα ετσι ειναι. Το χω δει με τα ματια μου. Τεραστιοι τυποι στο gym να γινονται φυσιολογικοι μεσα σε λιγους μηνες και το αναποδο

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-06-12 10:10 #415
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαθολου υπερβολικο!! Ενας γνωστος μου που επαιρνε, σηκωνε αρχικα 50 κιλα στον παγκο μετα απο προπονηση 3 χρονων και οταν πηρε διαφορα σε ενα διμηνο ειχε φτασει 90 για τις ιδιες επαναληψεις. Μεχρι να σταματησει και να αρχισει αποθεραπεια ειχε περασει τα 100. Αφου ο vaggan κανει 140 απο οτι λεει αναλογικα με την βελτιωση του αλλουνου θα μπορουσε να φτασει 170 με χημικη υποστηριξη.

    Και το αλλο οτι εισαι σα σαμπρελα ετσι ειναι. Το χω δει με τα ματια μου. Τεραστιοι τυποι στο gym να γινονται φυσιολογικοι μεσα σε λιγους μηνες και το αναποδο
    3 χρονια προπονηση κ εκανε 50 κιλα??? ποσες επαναληψεις εκανε 50???
    Unless your name is Google stop acting like you f*cking know everything...!!

    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-06-12 10:26 #416
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis_ex Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mην εισαι τοσο σιγουρος για αυτο φιλε μου. Ουτε για το αλλο με τα 170 κιλα γκαραντι που ειπες. Νομιζω οτι εισαι καπως παραπληροφορημενος σχετικα με τις δυνατοτητες των αασ. Ουτε γω γνωριζω αλλα αυτο μου φαινεται υπερβολικο, αλλος ενας μυθος με λιγα λογια. Φυσικα εχει σημασια ειδος, ποσοτητα και διαρκεια που θα παρεις.

    Αρα καταληγω σε αυτο που εγραψα παραπανω, χρειαζεται περισσοτερη και σωστοτερη ενημερωση για να ξερει κανεις τι του γινεται γιατι μυθοι παιζουν απο ολες τις πλευρες, αποτρεπτικοι και δελεαστικοι. Απο κει και περα ειναι στην κριση του τι θα κανει. Λες και αν του καρφωθει καποιου στον εγκεφαλο να δοκιμασει, θα τον εμποδισουν μερικα μισα σχολια που θα διαβασει σε ενα φορουμ. Θα παρει και χωρις να γνωριζει επακριβως τι κανει και πως. Τοτε οντως θα ειναι πολυ πιο ευκολο να πεσει θυμα των εμπορων, που λετε παραπανω, και οχι στην αντιθετη περιπτωση..
    αυτο το ποστ υσχυει και για το αλλο παλικαρι πιο πανω που ειπε οτι δεν ειναι ακριβως ετσι...λοιπον δεν θα πως λεπτομεριες αλλα παλικαρι του κοντινου περιβαλλοντος μου που εκανε 110 κιλα παγκο εβαλε τρια φαρμακα μαζι και πιεσε 150 κιλα ευκολα μεσα σε τρεις μηνες το βαρος το ανεβηκε κατα 12 κιλα με αυξηση της μυικοτητας και τα μπρατσα του απο τα 42 πηγαν στα 48 εκατοστα,και γενικα μεταμορφωθηκε απο δωκτορ τζεκυλ σε μιστερ χαυντ με αυτη την τριπλετα..αλλαξε και γκαρνταρομπαεπισης γεμισε κοκκινες ραγαδες στο στηθος.οταν το ονειρο τελειωσε και δεν υπηρχαν λεφτα για επομενο κυκλο η δυναμη του σε λιγες βδομαδες επεσε ραγδαια και ενω ο τυπος εκανε μερικα χρονια προπονηση αφησε και το γυμναστηριο.σε τι λοιπον ειμαι παραπληροφορημενος?νομιζεις οτι δεν εχω δει ατομα που ειναι σε κυκλους η οτι ειμαι πισω απο τον ηλιο??170 κιλα λοιπον που βρισκεις οτι ειναι υπερβολικα?εχω και παραδειγμα με φιλο πολυ κοντινο που με σωματικο βαρος 68κιλα πιεζε παγκο 130 και ηταν λες και τον ειχες περασει καλωδια τωρα ομως που το ονειρο τελειωσε και γιαυτον διχνει απλα ενας αδυναμος ανθρωπακος..ισχυριζεται ακομα οτι εχει τα ιδια κιλα αλλα οταν του λεω ελα ρε συ να κανουμε καμια προπονηση στο γυμναστηριο βρισκει συνεχεια δικαιολογιες...προφανως οταν παρει παλι θα ξαναερθει.με ενα καλο λαδωμα που λες εν κατακλειδι φιλε μου πιστευω οτι θα σηκωσω πολυ παραπανω απο 170 ενδεικτικα το ειπα το νουμερο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-06-12 10:49 #417
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Eγω θα παρακαλουσα τους mods να το κλεισουνε αυτο το θεμα γιατι εχει καραΞΕΦΥΓΕΙ μπαινουν στο φορουμ και παιδια κατο των 15ετων και βλεπουν αυτα και τριβουν τα ματια τους..Με τα φαρμακα ολα γινονται η μαγκια ειναι να τα κανεις χωρις αυτα
    τα οποια και μενουνε ο πατερας μου ειχε φτασει 220kg ισιο και δεν εβαλε πρωτεϊνη στο στομα του ο ανθρωπος σταματηστε αυτην την συζητιση admins θερμη παρακλιση οποιος θελει ας ζητισει εισοδο στην χυμικη υποστηριξη εδω οι περισσοτεροι κανουμε γυμναστικη οχι πρωταθλητισμο..
    AΡΓΑ-ΣΤΑΘΕΡΑ-ΠΟΙΟΤΙΚΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-06-12 11:04 #418
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    3 χρονια προπονηση κ εκανε 50 κιλα??? ποσες επαναληψεις εκανε 50???
    8-10 εκανε και ηταν και 30 χρονων. Οκ ηταν αδυναμος και δεν ανεβαινε ευκολα, δεν τρεφοτανε και σωστα. Με τα φαρμακα ομως περασε τα 100 σε λιγους μηνες χωρις να φτιαξει και πολυ την ελλιπη διατροφη του. Ολη μερα με σκονη πρωτεινης και ξηρους καρπους την εβγαζε, μονο το βραδυ ετρωγε στερεο φαι το οποιο συνηθως ηταν τονος σε κονσερβα

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-06-12 13:38 #419
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Spyrous Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω θα παρακαλουσα τους mods να το κλεισουνε αυτο το θεμα γιατι εχει καραΞΕΦΥΓΕΙ μπαινουν στο φορουμ και παιδια κατο των 15ετων και βλεπουν αυτα και τριβουν τα ματια τους..Με τα φαρμακα ολα γινονται η μαγκια ειναι να τα κανεις χωρις αυτα
    τα οποια και μενουνε ο πατερας μου ειχε φτασει 220kg ισιο και δεν εβαλε πρωτεϊνη στο στομα του ο ανθρωπος σταματηστε αυτην την συζητιση admins θερμη παρακλιση οποιος θελει ας ζητισει εισοδο στην χυμικη υποστηριξη εδω οι περισσοτεροι κανουμε γυμναστικη οχι πρωταθλητισμο..
    καλα εσυ γυρνα πλευρο οταν κοιμασαι γιατι βλεπεις ασχημα ονειρα....και δεν καταλαβα το θεμα γιατι να κλεισει?βλεπεις καμια προτροπη απο κανεναν για να παρει καποιος αας η μηπως λεμε ονοματα φαρμακων...οσο για μενα τασο εχω 145 τρεις το ανωτερο που εχω πιεσει χωρις σποτερ.ισως να εχω και μια 150.με σποτερ εχω κανει και 165 για τρειςκαι ολοι νομιζαν οτι βοηθαγε ελαχιστα αλλα αυτος βοηθαγε πολυ.συμφωνω μαζι σου με καραμελες 170+θα σηκωνω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-06-12 13:47 #420
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Πλευρο γιατι να αλλαξω?Γιατι ουτε καν απαντας αυτο που ρωταει το τοπικ..και για να απαντισεις σε ενα τετοιο ερωτημα πρεπει να εχεις περει τετοιες ουσιες και να εισαι γνωστης οχι αερολογιες και ενα φιλαρακι μου και ενα ξαδερφακι μου
    AΡΓΑ-ΣΤΑΘΕΡΑ-ΠΟΙΟΤΙΚΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 28 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 182627282930 ... ΤελευταίαΤελευταία