Σελίδα 7 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 5678917 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 476
  1. 03-06-10 18:57 #91
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    βασικά δεν είναι τυχαίο που δεν έχουν όλοι πρόσβαση στο αντίστοιχο θέμα...
    Ακόμα να κλειδωθεί?
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-06-10 23:13 #92
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικά δεν είναι τυχαίο που δεν έχουν όλοι πρόσβαση στο αντίστοιχο θέμα...
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-06-10 23:28 #93
    Προεπιλογή
    συγνωμη που δεν γεννηθηκα γνωστης ολων αυτων.
    και ουτε σκευτομαι να αρχισω τετοια,δεν εχω καμια σχεση με το καθε τι συμπληρωματικο
    ρωτησα απλως για να μαθω,ευχαριστω δεν ημουν 100% σιγουρος οτι ηταν αλιεν,για σκυλια με γατισια αυτια μου εμιαζαν
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-06-10 23:40 #94
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    διάβασε απο την προηγούμενη σελίδα για να μάθεις, γιαυτο συγχώνευσα με το παρον το θέμα που άνοιξες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-06-10 08:55 #95
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panos21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω τωρα θα γινω ο << κακος>> του φορουμ.
    μπραβο δεν μπορω να σου πω γιατι θεορω μεγιστη χαζομαρα τη χρηση φαρμακων γενικοτερα ποσο μαλλον στην ηληκια τη δικη σου.

    προσωπικα θα σου ελεγα οτι ειπαν και αρκετα αλλα μελη σταματα τα φαρμακα γιατι οπως λει και ο savage στην υπογραφη του κανενας δεν ζηλεψε ποτε τις συνεπειες των φαρμακων .

    και να ξερεις οτι οσοι σου λενε μπραβο τωρα εντος και εκτος φορουμ ισως να μην στο λενε για κακο αλλα αν παθει στο μελλον κατι η υγεια σου ολοι θα πουνε ε λογικο με αυτα που επερνε ο μλκς η τα θελε και τα παθε.


    και ομολογω οτι περιμενα μια πιο υπευθηνη σταση και απο τα μελη στο φορουμ αλλα κιριος απο τα παιδια που ειναι διαχειριστες δεν γινετε να μπενει ενας ανηληκος σε ενα δημοσιο φορουμ και να λει οτι εχεi κανει χρηση 3 φαρμακων και του λετε μπραβο εισαι πολλυ καλος?

    δηλαδη αν στα 16-17 του εκανε χρηση anavar-boldon-dianabol στα 20 του η στα 25 τι κυκλους θα κανει ενδεχομενος για να ανεβει και αλλο η για να διατηρηθει?

    τωρα καποιος moderator θα ερθει και θα μου βαλει κοκκιναδια στα φαρμακα που ανεφερα αλλα μηπως ολο το ποστ θα επρεπε να κοκκινησει?

    αν ειναι επικινδυνο να αναφερουμε αναβολικες ουσιες στο φορουμ και πρεπει να εχουμε ειδικο τομεα για αυτα με περιορισμενη προσβαση ποσο πιο επικινδυνο ειναι να εχει το φορουμ φωτογραφικο υλικο ενος εφηβου που ειπε ανοιχτα οτι εκανε κυκλο με αναβολικα και απο κατω να του λει μπραβο το μισο φορουμ?

    νομιζω οτι θα επρεπε να ειναι πιο προσεχτικη και υπευθηνη η σταση του φορουμ σε αυτη την περιπτωση

    φιλικα και χωρις να θελω να προσβαλω καποιον προσωπικα
    πανος.
    Δηλαδη εσυ τωρα νομιζεις οτι το παιδι ειναι στα επιπεδα που βλεπεις επειδη πηρε φαρμακα.Λαθος τρανο.Το φαρμακο σου δινει την δυνατοτητα να κανεις μια διαφορετικη προσπαθεια με διαφορετικα δεδομενα,αν δεν κανεις σκυλισια διατροφη προπονηση και δεν εχεις πειθαρχεια μια τρυπα στο νερο θα κανεις.Καλο θα ειναι πριν αρχιζουμε σταυροφοριες να μαθαινουμε μερικα πραγματα και να μην κατηγορουμε κανεναν.Μπαμπας και μαμα δεν εχει την διαθεση να γινει κανεις εδω μεσα και εμενα προσωπικα μου προκαλουν εκνευρισμο τετοιου ειδους σχολια που χαρακτηριζονται απο ημιμαθεια.Δεν εχω προβλημα μαζι σου απλα αυτη η ταση επιθεσης στα φαρμακα μου φαινετε αστεια και εχει αλλα αιτια ψυχολογικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-06-10 09:31 #96
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    μανος εχουν βαση αυτα που λεει ο πανος 21 και συμφωνώ εν μέρη λογο της ηλικίας, μη ξεχνάμε πως αφορμή έδωσε ο ιδιος ο νικος αναφέροντας για φάρμακα διαφορετικά δε νομίζω να σχολίαζε κανένας...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-06-10 22:07 #97
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη εσυ τωρα νομιζεις οτι το παιδι ειναι στα επιπεδα που βλεπεις επειδη πηρε φαρμακα.Λαθος τρανο.Το φαρμακο σου δινει την δυνατοτητα να κανεις μια διαφορετικη προσπαθεια με διαφορετικα δεδομενα,αν δεν κανεις σκυλισια διατροφη προπονηση και δεν εχεις πειθαρχεια μια τρυπα στο νερο θα κανεις.Καλο θα ειναι πριν αρχιζουμε σταυροφοριες να μαθαινουμε μερικα πραγματα και να μην κατηγορουμε κανεναν.Μπαμπας και μαμα δεν εχει την διαθεση να γινει κανεις εδω μεσα και εμενα προσωπικα μου προκαλουν εκνευρισμο τετοιου ειδους σχολια που χαρακτηριζονται απο ημιμαθεια.Δεν εχω προβλημα μαζι σου απλα αυτη η ταση επιθεσης στα φαρμακα μου φαινετε αστεια και εχει αλλα αιτια ψυχολογικα.

    Οχι σε καμια περιπτωση δεν νομιζω οτι ο νικος εχει το σωμα που εχει λογο της χρησης φαρμακων.

    Αν ητανε να γινομαστε ετσι απο τα φαρμακα μονο δεν θα υπηρχανε γυμναστηρια ουτε μαγαζια με συμπληρωματα ουτε τιποτα. θα υπηρχανε μονο μαγαζια και ιστοσελιδες με αναβολικα και ολοι μας οι σχεδον ολοι θα ειμασταν εξω στους δρομους ογκοδεις μυωδεις και κτηνωδεις και παραλληλα γραμμωμενοι μεχρι το κοκαλο.

    Οτι κανει αυστηρη προπονηση και διατροφη ειναι ξεκαθαρο.και σε καμια περιπτωση δεν αμφισβητησα η προσπαθησα να μειωσω την προσπαθεια του.

    Το να λες σε καποιον ειδικα οταν ειναι νεος οτι αυτο που κανει ισως να εχει κινδυνους γιατην υγεια του? συνεπαγεται οτι το κανεις το μπαμαπα η τη μαμα του?μια φιλικη συμβουλη ειναι η οποια δινεται χωρις προσωπικο οφελος η φθονο.

    και γιατι ειμαι επιθετικος προς τα φαρμακα?γιατι στο θεμα με την τεστο ανεφερα παρενεργειες και γιατι σε αυτο ειπα σε ενα 17χρονο οτι δεν ειναι καλο αυτο που κανει?
    τωρα αυτο με τα ψυχολογικα αιτια δεν το καταλαβα τι εννοεις και δεν το σχολιαζω

    ισως να πρεπει να συνεχιστει αυτη η κουβεντα (εαν εχει καποιο νοημα) στα οφφ τοπικ θεματα γιατι ασχετος τις αποψεις του καθενος στο θεμα φαρμακα εδω ειναι το τοπικ του νικου με τις φωτος και αν και εγω ανοιξα το ολο θεμα δεν υπαρχει λογος να του χαλαμε το τοπικ με διαφωνιες.

    φιλικα πανος
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-06-10 22:10 #98
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ^^ σωστα, οσα δεν αφορουν τις φωτογραφίες θα μεταφερθούν σε ενα θέμα με ανάλογο περιεχόμενο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-06-10 22:39 #99
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panos21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι σε καμια περιπτωση δεν νομιζω οτι ο νικος εχει το σωμα που εχει λογο της χρησης φαρμακων.

    Αν ητανε να γινομαστε ετσι απο τα φαρμακα μονο δεν θα υπηρχανε γυμναστηρια ουτε μαγαζια με συμπληρωματα ουτε τιποτα. θα υπηρχανε μονο μαγαζια και ιστοσελιδες με αναβολικα και ολοι μας οι σχεδον ολοι θα ειμασταν εξω στους δρομους ογκοδεις μυωδεις και κτηνωδεις και παραλληλα γραμμωμενοι μεχρι το κοκαλο.

    Οτι κανει αυστηρη προπονηση και διατροφη ειναι ξεκαθαρο.και σε καμια περιπτωση δεν αμφισβητησα η προσπαθησα να μειωσω την προσπαθεια του.

    Το να λες σε καποιον ειδικα οταν ειναι νεος οτι αυτο που κανει ισως να εχει κινδυνους γιατην υγεια του? συνεπαγεται οτι το κανεις το μπαμαπα η τη μαμα του?μια φιλικη συμβουλη ειναι η οποια δινεται χωρις προσωπικο οφελος η φθονο.

    και γιατι ειμαι επιθετικος προς τα φαρμακα?γιατι στο θεμα με την τεστο ανεφερα παρενεργειες και γιατι σε αυτο ειπα σε ενα 17χρονο οτι δεν ειναι καλο αυτο που κανει?
    τωρα αυτο με τα ψυχολογικα αιτια δεν το καταλαβα τι εννοεις και δεν το σχολιαζω

    ισως να πρεπει να συνεχιστει αυτη η κουβεντα (εαν εχει καποιο νοημα) στα οφφ τοπικ θεματα γιατι ασχετος τις αποψεις του καθενος στο θεμα φαρμακα εδω ειναι το τοπικ του νικου με τις φωτος και αν και εγω ανοιξα το ολο θεμα δεν υπαρχει λογος να του χαλαμε το τοπικ με διαφωνιες.

    φιλικα πανος
    Λες να μην το ξερει ο καθενας που παιρνει φαρμακα οτι υπαρχουν καποιοι κινδυνοι.Απλα δεν μπορω με τους αφορισμους γιατι εχουν αλλες προεκτασεις απο πισω ψυχολογικες τις οποιες δεν ειναι τις παρουσης να αναλυσω.Τα περισοτερα που εγραψα δεν αφορουν εσενα απλα εσυ μου εδωσες την αφορμη τους σταυροφορους νατουραλε αφορουν.Κατανοητο και σεβαστο να μην θελει καποιος να χρησιμοποιησει χημειες αλλα απο ενα σημειο και μετα το λες μια το λες δυο το λες τρεις οκ κατανταει κουραστικο.Τεσπα μια παρεα ειμαστε εδω δεν λεει να τα χαλαμε για φαρμακα και διαολια και τριβολια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manos_ : 04-06-10 στις 22:45
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-08-10 15:20 #100
    Προεπιλογή
    Πολύ καλό άρθρο και χρήσιμο για να έχουμε κάποιες γνώσεις για τα αναβολικά..

    Επισης πιστεύω οτι είναι καλό να το προωθήσουμε σε άτομα που σκέφτονται η κάνουν λήψη αυτών των ουσιών ώστε να τα σταματήσουν για να μην έχουν όλα αυτά τα προβλήματα που αναφέρονται....
    No Pain No Gain
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-08-10 13:58 #101
    Προεπιλογή
    πως μπορουμε να αποκτησουμε προσβαση στο κλειδωμενο τομεα του forum για τα αναβολικα......????
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-08-10 14:01 #102
    Προεπιλογή
    θελω να μαθω περισσοτερα επι του θεματος.....περι της χρησης αυτης καθε αυτης.....για τις επιπτωσεις διαβασα και γνωριζω πολυ καλα.....στο γουγλη...το μονο που βρησκεις ειναι επιπτωσεις απο φαφλαταδες επιστημονες....και δημοσιευσεις για site....για χρηση δεν αναφερεται πουθενα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-08-10 14:02 #103
    Προεπιλογή
    Αμα θες να μαθεις περισσοτερα ψαξε στο ιντερνετ... Διαβασε και κανα αρθρο. Η περιεργεια εφαγε την γατα λένε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-08-10 14:04 #104
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWickerMan Εμφάνιση μηνυμάτων
    πως μπορουμε να αποκτησουμε προσβαση στο κλειδωμενο τομεα του forum για τα αναβολικα......????
    Δε θυμάμαι ακριβώς ποιές είναι οι προδιαγραφές αλλά αν κρίνω απο τον αριθμό των ποστ σου μάλλον δε θα έχεις σύντομα πρόσβαση...

    Θυμάμαι επίσης ότι πρέπει να είσαι πάνω απο κάποια ηλικία, νομίζω 21 ή 23...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-08-10 14:05 #105
    Προεπιλογή
    Και να εχεις επιδειξει και καποια ωριμοτητα με την παρουσια σου στο forum. Καλα κανουν οι υπευθυνοι και δεν αφηνουν οποιονδηποτε να μπαινει σε εκεινο το thread. Mε βρισκει απολύτως συμφωνο +1
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 5678917 ... ΤελευταίαΤελευταία