Σελίδα 5 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 476
  1. 25-10-08 23:32 #61
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    απλά επειδή ήταν κατά των αας και οι δύο έκανε υγιεινή διατροφή και
    έτρωγε πολλά μήλα απλά άνοιγε τρύπες στα μήλα και έχωνε μέσα κανένα ντιάναμπολ αλλά δεν πιάνετε γιατί μήλα έτρωγε ο άνθρωπος .

    για να σοβαρευτούμε ρε παιδιά εδώ πέρνει ο άλλος για να βγεί στην παραλία ο σταλόνε που απο το σώμα και την μυικότητα έγινε διάσιμος και έβγαζε χρήμα λέτε να το σκεφτόταν πολύ; εγώ πιστεύω μερικά δευτερόλεπτα.
    Ηλία είσαι απλά respect

    αλήθεια είχε τόσο δύσκολο σωματότυπο ο σταλόνε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-10-08 23:52 #62
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    σε ένα παλιό μασκλε εντ φιτνες είχε τηνπροπόνηση του και φότο από προπόνηση καμία σχέση όπως φαίνετε στις ταινίες ήταν φοβερος αθλητης με πείσμα του άρεσαν τα βάρη αλλά το έλεγε και ο ιδιος πώς είχε δυσκολο σώμα .

    στις ταινίες μην ξεχνάμε φαινόταν και ψηλός ενω δεν ήταν εκεί σε κάνουν να φαίνεσε όπως θέλουν .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-10-08 00:21 #63
    Προεπιλογή
    Ηλια καπου ειχα διαβαση οτι ειχε πεσει ποιο χαμηλα σε λιπος και απο τους αθλητες που τον προπονουσαν. βλεπε Arnold kai Colombo
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-10-08 01:51 #64
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    τελικά τα μήλα κάνουν όλη τη διαφορά.... πάντως ο σταλόνε μου άρεσε γιατί όσο μεγάλωνε σε ηλικία το σώμα του βελτιωνόταν σε αντίθεση με τουσ πολλούς. και άλλοι παίρνουν αλλά δεν είναι έτσι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-07-09 23:17 #65
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giorgospet Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Πιστεύω ότι πρέπει να μπει ένα θέμα και να υπάρχει μόνιμα σε ότι αφορά τα προβλήματα και τις παρενέργειες που επιφέρει η χρήση στεροϊδών και προορμονικών σκευασμάτων. Πρέπει να γνωρίζουν τα νέα παιδιά που θέλουν να ασχοληθούν με το άθλημα για να μη γίνονται επιχείριο κάθε επιτίδιου . Όλοι όσοι πηγαίνουμε σε γυμναστήρια, γνωρίζουμε ότι η χρήση στεροϊδών αποτελεί μάστιγα στην εποχή μας. Παιδιά 14-15 χρονών κάνουν χρήση και υπερηφανεύονται γι΄αυτό.
    Τέλος να τονίσουμε ότι τα συμπληρώματα διατροφής πρέπει να χρησιμοποιούνται μόνο από ενήλικες (όχι χρήση κρεατίνης, νιτρικού οξειδίου ή λιποδιαλύτες κλπ. από ανήλικους ) .

    2. Βρε παιδιά λίγο την ορθογραφία μας να κοιτάξουμε, θεωρώ απαράδεκτο σε Ελληνικό φόρουμ να γράφουμε έτσι. Γράφετε στο word και περάστε τα μετά , αν σας είναι δύσκολο να προσέχετε πως γράφετε.

    Καλημέρα σε όλους.
    Γιωργο στο πρωτο σκελος με βρίσκεις πολυ συμφωνο,απλα τωρα είχα τον χρόνο να ξεθαψω ένα τόπικ πολύ κατατοπιστικο το οποίο έχει γραφτεί από έναν πολύ καλό Έλληνα αθλητη,ο οποιος είναι και πολυ καλό παιδι,τον γνωρίζω προσωπικα...Το έκανα sticky στις Γενικες συζητησεις,αν νομίζετε ότι μπορεί να μπει καπου αλλου προτείνετε καπου.....

    Αιτιες που πρεπει να αποφεύγονται τα αασ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-07-09 23:44 #66
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Πολυ καλό άρθρο από τον Σταυρο και πολύ ειλικρινές...
    Για μενα έχει μεγαλη σημασία ότι είναι από έναν πρωταθλητη,ένα παιδι του χωρου και όχι από άλλον έναν επιστήμονα που απλά θελει να σπιλώσει το άθλημα μας !!! Think before you act ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-07-09 00:02 #67
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ^^ +1 , καλά είναι αυτα να τα διαβάζουν ιδιαίτερα τα νεα παιδιά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-06-10 20:00 #68
    Προεπιλογή
    **** evala xaxa

    ****Απαγορευονται κα ιτα greekenglish αλλα και η αναφορα σε φαρμακα στο φόρουμ.Mods Team****
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-06-10 21:53 #69

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nickolakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια εχω ενα παραπανο το ξαδερφακι μου το αδικισαν χωρις να θελω να προσβαλω τν επιτροπη τους εκτιμω ολους! μιλαω για τν φιτνεςς δν ιταν για 2ος! αλλα για 1ος
    Nικολακη εισαι οντως πολυ καλος,αλλα οπως ειπαν και τα παιδια καλυτερα να σταματησεις τα φαρμακα.Αλλωστε οι ορμονες σου ειναι στα υψη σε αυτη την ηλικια.Πρεπει να μαθεις να εχεις υπομονη,και να μην βιαζεσαι για το γρηγορο αποτελεσμα.Αλλωστε εχεις ηδη πολυ καλη βασ.
    Κατι αλλο τωρα να σε ρωτησω.Σε ποιους αγωνες συμμετειχες εσυ και ο ξαδελφος σου?Της Wabba τους χθεσινους??Σε ρωτω γιατι και γω συμμετειχα στα φιτνες.Ποιο νουμερο φορουσε ο ξαδελφος σου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-06-10 15:33 #70
    Προεπιλογή
    Εγω τωρα θα γινω ο << κακος>> του φορουμ.
    μπραβο δεν μπορω να σου πω γιατι θεορω μεγιστη χαζομαρα τη χρηση φαρμακων γενικοτερα ποσο μαλλον στην ηληκια τη δικη σου.

    προσωπικα θα σου ελεγα οτι ειπαν και αρκετα αλλα μελη σταματα τα φαρμακα γιατι οπως λει και ο savage στην υπογραφη του κανενας δεν ζηλεψε ποτε τις συνεπειες των φαρμακων .

    και να ξερεις οτι οσοι σου λενε μπραβο τωρα εντος και εκτος φορουμ ισως να μην στο λενε για κακο αλλα αν παθει στο μελλον κατι η υγεια σου ολοι θα πουνε ε λογικο με αυτα που επερνε ο μλκς η τα θελε και τα παθε.


    και ομολογω οτι περιμενα μια πιο υπευθηνη σταση και απο τα μελη στο φορουμ αλλα κιριος απο τα παιδια που ειναι διαχειριστες δεν γινετε να μπενει ενας ανηληκος σε ενα δημοσιο φορουμ και να λει οτι εχεi κανει χρηση 3 φαρμακων και του λετε μπραβο εισαι πολλυ καλος?

    δηλαδη αν στα 16-17 του εκανε χρηση anavar-boldon-dianabol στα 20 του η στα 25 τι κυκλους θα κανει ενδεχομενος για να ανεβει και αλλο η για να διατηρηθει?

    τωρα καποιος moderator θα ερθει και θα μου βαλει κοκκιναδια στα φαρμακα που ανεφερα αλλα μηπως ολο το ποστ θα επρεπε να κοκκινησει?

    αν ειναι επικινδυνο να αναφερουμε αναβολικες ουσιες στο φορουμ και πρεπει να εχουμε ειδικο τομεα για αυτα με περιορισμενη προσβαση ποσο πιο επικινδυνο ειναι να εχει το φορουμ φωτογραφικο υλικο ενος εφηβου που ειπε ανοιχτα οτι εκανε κυκλο με αναβολικα και απο κατω να του λει μπραβο το μισο φορουμ?

    νομιζω οτι θα επρεπε να ειναι πιο προσεχτικη και υπευθηνη η σταση του φορουμ σε αυτη την περιπτωση

    φιλικα και χωρις να θελω να προσβαλω καποιον προσωπικα
    πανος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-06-10 15:47 #71
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Εισαι λιγο υπερβολικος.Κατ αρχας τα μπραβο του τα ειπαμε για το σωμα που εχει κανει και ειδικα σε αυτη την ηλικια.Κανεις δε του ειπε μπραβο γιατι πηρε φαρμακα,ειναι στην κριση του καθενος τι θα κανει.Το 99% των ατομων που μπαινουν σε αυτη τη φαση γνωριζουν και τις επιπτωσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-06-10 16:00 #72
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι λιγο υπερβολικος.Κατ αρχας τα μπραβο του τα ειπαμε για το σωμα που εχει κανει και ειδικα σε αυτη την ηλικια.Κανεις δε του ειπε μπραβο γιατι πηρε φαρμακα,ειναι στην κριση του καθενος τι θα κανει.Το 99% των ατομων που μπαινουν σε αυτη τη φαση γνωριζουν και τις επιπτωσεις.

    δεν ειπα ρε σι εντι οτι του ειπατε μπραβο που περνεις φαρμακα. αυτο που εννοω ειναι το το να του λενε μερικοι ουαου φοβερο σωμα και μπραβο και το να και τ'αλλο και μετα να λενε και στο τελος αλλα καλο θα ητανε να κοψεις τα φαρμακα δεν τον βοηθανε να δει το λαθος του( για εμενα λαθος παντα)

    και ειναι ενας εφηβος που λει αρχισε το ββ στα 13 και στα 17 του εχει κανει χρηση 3 φαρμακων............. αλλο να γνωριζεις τις επιπτωσεις και αλλο να εισαι σε θεση σε αυτες τις ηλικιες να αποφασιζεις το σωστο για τον ευατο σου.δηλαδη αν στα 16 του εκανε πρωτη φορα κυκλο φαρμακων θεωρεις οτι το εκανε με πληρη επιγνωση ? εγω προσωπικα εχω αμφιβολιες για αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-06-10 16:06 #73
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    και εγω είδα το τόπικ και σχολίασα αυτό που είδα ούτε ξέρω αν πήρε κατι και ούτε είμαστε ολυμπιακή επιτροπή να κρίνουμε αφού κανουμε τεστ , όλοι έχουμε πεί την άποψή μας για τα αας και ειδικα σε μικρή ηλικία , απλα εδω ο σχολιασμός ήταν για το αποτέλεσμα που είδαμε και πιστεύω και χωρίς αυτα κάποιος που είναι ταλέντο ειδικα σε αυτη την ηλικία που οι ορμόνες είναι στο φούλ και το σώμα παράγει αυξητική να έχουμε ενα πολύ καλό αποτέλεσμα και εγω τα λέω γιατι γνωρίζω περιπτώσεις
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-06-10 16:17 #74
    Προεπιλογή
    συμφωνω μαζι σας κυριε τριανταφυλλου οτι στην ηλικια του μπορει να εχει καπoιος φοβερα αποτελεσματα και το ξερω προσωπικα γιατι και εγω στα 16 μου αρχισα γυμναστηριο για να χασω βαρος εχασα σε 2 μηνες 30-31 κιλα απο 100 επεσα στα 69 και μετα μεσα σε ενα εναμισι χρονο ανεβηκα στα 85 με τους κοιλιακουσ να φενονται.

    μακαρι ο νικος να εκανε πολλυ πιο σκληρη προπονηση και διατροφη απο εμενα και για αυτο να εχει τα αποτελεσματα που βλεπουμε στισ φωτογραφιες.

    και δεν εννοω οτι καποιος απο το φορουμ επικροτει τα φαρμακα ειδικα σε αυτην την ηλικια απλα εγω διαβαζοντας οτι στα 17 του εκανε ενα κυκλο μου γεννηθηκαν πολλες αποριες και υποψιες και απλα πιστευω οτι χρειαζεται μια πιο προσεχτικη διαχειρηση το θεμα αυτο τιποτα αλλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-06-10 16:21 #75
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panos21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω τωρα θα γινω ο << κακος>> του φορουμ.
    μπραβο δεν μπορω να σου πω γιατι θεορω μεγιστη χαζομαρα τη χρηση φαρμακων γενικοτερα ποσο μαλλον στην ηληκια τη δικη σου.

    προσωπικα θα σου ελεγα οτι ειπαν και αρκετα αλλα μελη σταματα τα φαρμακα γιατι οπως λει και ο savage στην υπογραφη του κανενας δεν ζηλεψε ποτε τις συνεπειες των φαρμακων .

    και να ξερεις οτι οσοι σου λενε μπραβο τωρα εντος και εκτος φορουμ ισως να μην στο λενε για κακο αλλα αν παθει στο μελλον κατι η υγεια σου ολοι θα πουνε ε λογικο με αυτα που επερνε ο μλκς η τα θελε και τα παθε.


    και ομολογω οτι περιμενα μια πιο υπευθηνη σταση και απο τα μελη στο φορουμ αλλα κιριος απο τα παιδια που ειναι διαχειριστες δεν γινετε να μπενει ενας ανηληκος σε ενα δημοσιο φορουμ και να λει οτι εχεi κανει χρηση 3 φαρμακων και του λετε μπραβο εισαι πολλυ καλος?

    δηλαδη αν στα 16-17 του εκανε χρηση anavar-boldon-dianabol στα 20 του η στα 25 τι κυκλους θα κανει ενδεχομενος για να ανεβει και αλλο η για να διατηρηθει?
    τωρα καποιος moderator θα ερθει και θα μου βαλει κοκκιναδια στα φαρμακα που ανεφερα αλλα μηπως ολο το ποστ θα επρεπε να κοκκινησει?

    αν ειναι επικινδυνο να αναφερουμε αναβολικες ουσιες στο φορουμ και πρεπει να εχουμε ειδικο τομεα για αυτα με περιορισμενη προσβαση ποσο πιο επικινδυνο ειναι να εχει το φορουμ φωτογραφικο υλικο ενος εφηβου που ειπε ανοιχτα οτι εκανε κυκλο με αναβολικα και απο κατω να του λει μπραβο το μισο φορουμ?

    νομιζω οτι θα επρεπε να ειναι πιο προσεχτικη και υπευθηνη η σταση του φορουμ σε αυτη την περιπτωση

    φιλικα και χωρις να θελω να προσβαλω καποιον προσωπικα
    πανος.
    enω εμεις που περνουμε τα αθωα συμπληρωματα ειμαστε καλυτεροι ...(δεν συγκρινω τα συμπλλμε τα φαρμ )
    απλα λεω ειναι με την οπτικη γωνια που το βλεπει ο καθενασ μας...

    το παιδι εχει πολυ καλες προοπτικες και μακαρι στην ηλικια του να χα τα μυαλα του και να μην επινα συνεχεια ακλοολ κτλ οπως οι περισσοτεοι πιτσιρικαδες στην ηλικια του...
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία