Σελίδα 18 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 8161718192028 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 256 έως 270 από 476
  1. 22-01-11 19:04 #256
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατρέ σόρρυ αλλά φάσκεις κι αντιφάσκεις. Μιλάς για ελευθερία επιλογής,απόφασης και κινήσεων και μετά λες θα ΕΠΡΕΠΕ να αποτρέπουμε. Δεν υπάρχει ''πρέπει''.....είτε παίρνεις είτε όχι είναι θέμα προσωπικών επιλογών και είναι τουλάχιστον βλακώδες να πάρεις ή να μην πάρεις επειδή κάποιος σε ενθάρρυνε ή σε αποθάρυνε προς τη μία ή την άλλη κατεύθυνση. Δεν επηρεάζεσαι από αυτά που σου λέει ούτε ο τεράστιος του γυμναστηρίου(γιατί κατά πάσα πιθανότητα έτσι θα φας το κεφάλι σου) αλλά ούτε από τρομολαγνικά σχόλια ατόμων χωρίς εμπειρία που δαιμονοποιούν τα πάντα. Διαβάζεις,ζυγίζεις,αποφασίζεις.
    δες με τι καταπιαστηκες απ οσα εγραψα...

    βλακωδες δεν ειναι καθολου, και αν ησουν γιος μου ή αδερφος μου και σε εβλεπα να παιρνεις θα σε εσπαγα στο ξυλο , αλλα μιλαω δημοκρατικα γιατι ετσι πρεπει να κανω..

    σε αυτα τα θεματα δε χρειαζεται δημοκρατια ουτε ελευθερια κινησεων, αυταρχισμος χρειαζεται, αλλα απο τη στιγμη που εισαι αλλη προσωικοτητα εσυ και αλλη εγω, και ζουμε σε αλλα σπιτια θα σου πω το "εισαι ελευθερος να κανεις οτι θελεις"...

    με απλα λογια παιδια, παρτε αας αφθονα, μην τα υποστηριζετε ομως..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-01-11 19:06 #257
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο drago Εμφάνιση μηνυμάτων
    είσαι καλά???????

    γιατί υπάρχει το mesulid??? γιατί είναι και γαμώ τα φάρμακα γι αυτό υπάρχει!!! γιατί αν σε πιάσει πόνος σε ντόντι από νεύρο, πάρε εσύ niflamol, "λοναριδ" και μαλακίες και περίμενε να σταματήσει!!!!

    γιατί οικεί που τα αλλα είναι σαν καραμέλες, το mesulid πιάνει ακόμα!!!!
    α καλα εχουμε ξεφυγει εντελως...

    καλα ρε συ drago απο ολη την κουβεντα αυτο κρατησες????


    το οτι ειναι ηπατοτοξικο δεν μας νοιαζει....

    συν του οτι εχει φει ban απο μερικες χωρες... και σε αλλες το δινουν μονο με συνταγη γιατρου....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-01-11 19:07 #258
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    δες με τι καταπιαστηκες απ οσα εγραψα...

    βλακωδες δεν ειναι καθολου, και αν ησουν γιος μου ή αδερφος μου και σε εβλεπα να παιρνεις θα σε εσπαγα στο ξυλο , αλλα μιλαω δημοκρατικα γιατι ετσι πρεπει να κανω..

    σε αυτα τα θεματα δε χρειαζεται δημοκρατια ουτε ελευθερια κινησεων, αυταρχισμος χρειαζεται, αλλα απο τη στιγμη που εισαι αλλη προσωικοτητα εσυ και αλλη εγω, και ζουμε σε αλλα σπιτια θα σου πω το "εισαι ελευθερος να κανεις οτι θελεις"...

    με απλα λογια παιδια, παρτε αας αφθονα, μην τα υποστηριζετε ομως..
    Μ'αρεσουν πολυ τα λεγομενα σου φιλε!!συμφωνουμε σε ολα!!
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-01-11 19:07 #259
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα,αυτο ειναι ακυρο τελειως!!!!!

    Ειπα οτι εχω γινει αντικοινωνικος γιατι οι παρεες μου ειναι τη μιση μερα στο τσιπουραδικο και την αλλη μιση στα μπουζουκια-κλαμπ!!2ον,ειμαι πολυ της θαλασσας και το καλοκαιρι ειμαι σχεδον καθε μερα παραλια!!3ον,τουλαχιστον ανα 2η μερα παω για καφε,μεσημερι η απογευμα.Ισως να μην ειμαι τοσο αντικοινονικος τελικα,απλα δε μπορω να συμβαδισω με την παρεα που μεγαλωσα.

    Και τωρα παμε στο αλλο,τι σε νοιαζει εσενα το τι κανω εγω??Στο ποστ που παρεθεσες βλεπεις να μιλαω μονο για μενα??Μιλαω γενικα για το τι κανουν οι περισσοτεροι.Και πες μου τωρα οτι δεν ειναι ετσι.
    Oκ! Δεν μπορω να ξερω τι κανεις μεσα στη μερα σου. Να σε ρωτησω ομως κατι? Αν ολοι μα ολοι οι γυρω σου γουσταραν να ειναι μιση μερα στο τσιπουραδικο και μιση στο κλαμπ εσυ τι θα εκανες? Θα πηγαινες παραλια και καφετερια μονος σου? Και στο τσιπουραδικο και στο κλαμπ δεν πας επειδη σε χαλαει ο χωρος ή για να μη χαλασεις την κανονικη ροη του προγραμματος προπονησης-διατροφης-ξεκουρασης σου? Και τωρα δεν αναφερομαι σε σενα αλλα δικαιωμα του οποιος τα κανει αυτα επειδη του αρεσει ο τροπος ζωης αλλα οποιος τα κανει για τους αλλους τι νοημα εχει?

    Για το δευτερο στο προηγουμενο ποστ σου χρησιμοποιεις πρωτο πληθυντικο που σημαινει οτι μιλας για τους αλλους και για τον εαυτο σου και γι αυτο και αναφερθηκα σε σενα.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου θυμίζεις πότε ζήτησα την γνώμη σου για την προσωπικότητα μου ή να στο θέσω αλλιώς, αλήθεια ποιός είσαι εσύ που θα κρίνεις τον άλλον;
    Αν δεν μπορείς να ανέχεσαι τις διαφορές των συνανανθρώπων σου σε θέματα που δεν σε αφορούν, καλύτερα όντως να μείνεις στο άγιο όρος και να κάνεις hardcore bodybuilding παρέα με τα υπόλοιπα παιδιά που έχουν πουριτανικές απόψεις και θέλουν αμόλυντη ζωή.

    Μα δεν ειπα τη γνωμη μου για την προσωπικοτητα σου αλλα για τη συγκεκριμενη νοοτροπια/τροπο σκεψης που παρεθεσες. Και ειπα οσοι εχουν τη συγκεκριμενη νοοτροπια, δεν αναφερθηκα σε σενα. Επισης ειπα οτι θεωρω εγω δηλαδη κατα τη γνωμη μου, δεν ειπα οτι ειναι ετσι.

    Απο την αλλη καλο ειναι να μη γενικευει κανεις και να λεει οτι οσοι κανουν ΒΒ το κανουν για τον ταδε λογο αν δεν θελει να ακουσει την αλλη αποψη αυτων που δεν κανουν για αυτον το λογο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-01-11 19:08 #260
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    δες με τι καταπιαστηκες απ οσα εγραψα...

    βλακωδες δεν ειναι καθολου, και αν ησουν γιος μου ή αδερφος μου και σε εβλεπα να παιρνεις θα σε εσπαγα στο ξυλο , αλλα μιλαω δημοκρατικα γιατι ετσι πρεπει να κανω..

    σε αυτα τα θεματα δε χρειαζεται δημοκρατια ουτε ελευθερια κινησεων, αυταρχισμος χρειαζεται, αλλα απο τη στιγμη που εισαι αλλη προσωικοτητα εσυ και αλλη εγω, και ζουμε σε αλλα σπιτια θα σου πω το "εισαι ελευθερος να κανεις οτι θελεις"...

    με απλα λογια παιδια, παρτε αας αφθονα, μην τα υποστηριζετε ομως..

    να πουλάμε επιτρέπεται???

    έτσι όπως πάει σε λίγο θα βγει ότι κάνουν και καλο, οποτε να μια ευκαιρία να προσφέρουμε στην κοινωνία!!!

    κανε το καλο φίλος και ρίξτο στο γυαλό!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-01-11 19:20 #261
    Το avatar του χρήστη El Topo

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    desert
    Μηνύματα
    393
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει λιγο εγκυος. Ενα αας απο τη στιγμη που κανει κακο, κανει κακο , τελος.. Τωρα "αν κανεις σωστη χρηση" και "αν δεν κανεις βλακειες" (λες και ολοι ξερουν να τα χρησιμοποιησουν σωστα επειδη καποιος τεραστιος τους ειπε στο γυμναστηριο) και "ετσι κι αλλιως αν φας πολυ κοτοπουλο ζημια θα παθεις" , αυτα ειναι για μισοκοιμησμενες γριες..

    Και ναι, εδω θα επρεπε να αποτρεπουμε απο τη χρηση των αας, και δεν εννοω να εχει το φορουμ σα φορουμ αυστηρη γραμμη κατα των αας, γιατι το φορουμ ενας χωρος αποψεων ειναι. Εννοω οτι ακομη και οσοι παιρνουν θα επρεπε να ειναι μουγκα στη στρουγκα..ουτε να το λενε , ουτε να το υποστηριζουν..

    Δηλαδη μιλαμε για πραγματα που δεν αξιζουν καν συζητησης.. Αυτα ομως , λυπαμαι αλλα, δεν ειναι επιχειρηματα..Ευσεβεις ποθοι ειναι..
    Συμφωνώ σε όλα.

    Ακόμα και οι καπνιστές λένε στους υπόλοιπους μακριά από το κωλοτσίγαρο κι ας καπνίζουν 3 πακέτα τη μέρα.
    Αντίθετα, κάποιοι χρήστες αας όχι μόνο δεν κάνουν το ίδιο, αλλά ωραιοποιούν την όλη φάση μιλώντας λες και πρόκειται για κάτι απλό που αν γίνει σωστά θα έχει λίγες παρενέργειες και μάλιστα αναστρέψιμες.
    Αν βέβαια κάποιος πάθει καμια ανακοπή (παίρνω μια από τις πιο ακραίες αλλά όχι απίθανες περιπτώσεις), αναρωτιέμαι πως γίνεται να αναστραφεί αυτή η κατάσταση.

    Τώρα βέβαια θα πουν κάποιοι ότι ανακοπή παθαίνουν και οι παχύσαρκοι κλπ κλπ. Ε σε αυτούς θα απαντήσω πως αν έπαιρναν και αας, θα είχαν ακόμα περισσότερες πιθανότητες.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατρέ σόρρυ αλλά φάσκεις κι αντιφάσκεις. Μιλάς για ελευθερία επιλογής,απόφασης και κινήσεων και μετά λες θα ΕΠΡΕΠΕ να αποτρέπουμε. Δεν υπάρχει ''πρέπει''.....είτε παίρνεις είτε όχι είναι θέμα προσωπικών επιλογών και είναι τουλάχιστον βλακώδες να πάρεις ή να μην πάρεις επειδή κάποιος σε ενθάρρυνε ή σε αποθάρυνε προς τη μία ή την άλλη κατεύθυνση. Δεν επηρεάζεσαι από αυτά που σου λέει ούτε ο τεράστιος του γυμναστηρίου(γιατί κατά πάσα πιθανότητα έτσι θα φας το κεφάλι σου) αλλά ούτε από τρομολαγνικά σχόλια ατόμων χωρίς εμπειρία που δαιμονοποιούν τα πάντα. Διαβάζεις,ζυγίζεις,αποφασίζεις.
    Ρε αδερφέ, όταν οι μισοί εδώ λένε πως αν κάνεις σωστή αποθεραπεία δεν θα έχεις πρόβλημα, κάποιοι άλλοι λένε ότι η ασπιρίνη έχει περισσότερες παρενέργειες και διάφορα τέτοια και έρευνες για τη χρήση αας δεν υπάρχουν επίσημα τουλάχιστον, αφού είναι απαγορευμένα (λες και υπάρχουν έρευνες για την ηρωίνη!), πες μου εσύ ο αφελής και ο έχων άγνοια επί του θέματος προς ποια κατεύθυνση θα οδηγηθεί?
    Στο ότι τα αας είναι αδικημένα και αν ακολουθήσω σωστή αγωγή θα είμαι μια χαρά στην υγεία μου και 100 κιλά φέτες!
    Βγαίνει ή δε βγαίνει αυτό το συμπέρασμα από κάποιους??
    Οκ, δέχομαι ότι αν ο άλλος είναι άμυαλος καλά να πάθει. Δεν είναι έτσι ακριβώς όμως. Όταν κάποιος είναι αφελής, οι υπόλοιποι οφείλουν να τον συγκρατούν, όχι να τον αφήμουν στην τύχη του κάνοντάς του μάλιστα όλα μέλι γάλα.

    Και την εμπειρία που λες ποιοι την έχουν? Οι κορυφαίοι bb που έχουν ένα νοσοκομείο από πίσω τους (και κάτσε να δούμε σε 10-15 χρόνια πως θα είναι και αυτοί, αφού τα αας που χρησιμοποιούνται σήμερα είναι πολύ περισσότερα από αυτά που έπαιρναν οι παλιοί bb) και ορισμένοι ακόμα που θες είχε ο οργανισμός τους πολλές αντοχές, θες ήταν τυχεροί, την έβγαλαν καθαρή?

    Η τα άτομα που σου λέει ο flexakis και 1002 ακόμα αθλητές (όχι απαραίτητα bb) που ενώ φαίνεται να έχουν υγιέστατο σώμα, πεθαίνουν από ανακοπές στα καλά καθούμενα, έχουν νεφρικές ανεπάρκειες, ακόμα και καρκινογενέσεις?
    Η αυξητική ορμόνη ξέρετε ότι έχει συνδεθεί με νεοπλασίες στον εγκέφαλο, γι'αυτό ακόμα και άτομα που έχουν έλλειψή της συχνά δε μπαίνουν σε θεραπεία λόγω των κινδύνων ή και αυτά μπαρούφες είναι?

    Τώρα πως γίναμε όλοι γιατροί και ξέρουμε ακριβώς τι να προσέξουμε, τι να καταναλώσουμε και γενικά πως να γίνουμε τούμπανα με ελάχιστο ρίσκο, με ουσίες που είναι απαγορευμένες χωρίς ιατρική συνταγή και που χορηγούνται σε βαριά ασθενείς, πραγματικά μου φαίνεται αδιανόητο.

    Δεν είμαι γιατρός, αλλά σέβομαι την επιστήμη και αυτή έχει απαγορεύσει τις ουσίες αυτές για τη χρήση που κάνουν ορισμένοι.
    Παράλληλα, όλοι μας έχουμε δει περιπτώσεις ανθρώπων που έχουν καταστραφεί από τα αας και αυτό δεν είναι απαραίτητα λόγω της κακής χρήσης, αλλά της χρήσης σκέτο.
    Αυτά εμένα μου αρκούν για να μη δοκιμάσω ούτε γραμμάριο τέτοιων ουσιών.
    Αν κάποιος θεωρεί πως αξίζει να πάρει όλα αυτά τα ρίσκο, συχνά με μοναδικό σκοπό να ικανοποιήσει τη ματαιοδοξία του, απλά του εύχομαι να μην έρθει η στιγμή να το μετανιώσει με το χειρότερο τρόπο.
    Ωστόσο, επαναλαμβάνω πως το μήνυμα που θα πρέπει να βγάζουμε προς τα έξω είναι να αποφεύγεται ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ βλαβερή για τον οργανισμό ουσία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-01-11 19:24 #262
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    +1 σε ολα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-01-11 19:27 #263
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι επιστημονικα αποδεδιγμενα οτι κανουν κακο....

    ισα ισα ειναι τα λιγοτερο μελετημενα φαρμακα που υπαρχουν...

    οσο για τις παρενεργειες.... αμα παρεις ενα κουτι ασπιρινη και ενα κουτι απο το Χ αας... η ασπιρινη εχει τις διπλασιες σελιδες απο παρενεργειες....

    και mg στο mg να το παρεις.... οι 100 ασπιρινες σε στελνουν να κοιτας αναποδα τα θυμαρακια σε σχεση με με την 100x δοση απο ενα Χ αας που 90% δεν θα σου κανει τιποτα....

    αρα ποιο ειναι πιο επικινδυνο?

    εγω θα ανησυχουσα περισσοτερο για φαρμακα που ειναι στο εμποριο και οι γιατροι τα εγραφαν (γιατι τωρα τους εχουν βαλει χερι) με το κιλο... μονο και μονο επειδη τα επαιρναν απο τις εταιριες....

    υπαρχουν πολλοι μ***κες που εδιναν/δινουν στον κοσμο @@ (μεχρι και ψυχοφαρμακα εχω δει) χωρις ο αλλος να εχει τιποτα.... απλα και μονο για να τα τσιμπισουν....

    η' ποσα φαρμακα ειναι στο εμποριο και δεν επρεπε να ειναι...
    το mesulid πχ γιατι ειναι ακομα στην αγορα...? ολοι ξερουν οτι κανονικα επρεπε να εχει παρει π**λο... αλλα το κρατανε γιατι κονομανε....

    τεσπα δεν λεω οτι τα αας ειναι ακινδινα... απλα κανενα φαρμακο δεν ειναι ακινδυνο... ολα τα φαρμακα εχουν παρενεργειες ασχετος αν στα δινουν γιατροι η' αν τα παιρνεις μονος σου....

    αυτο που κατ εμε ειναι το καλητερο ειναι να υπαρχει ενημερωση.... και περισσοτερο ενδιαφερον απο το χρηστη.... οποιοδηποτε και αν ειναι το φαρμακο...

    δεν ειμαι ουτε υπερ ουτε κατα τις χρησης των αας.... οποιος θελει παιρνει οποιος δεν θελει δεν παιρνει... ο καθενας αποφασιζει για τον ευατο του....


    κ ακομα περιμενω απαντηση για το κατω για να το συζητησουμε αλ τουγκεδα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν τωρα μπορει καποιος να μου παραθεσει επιστημονικα στοιχεια για τα διαφορα,που λεμε για κακη υγεια κλπ,ας το κανει για να τα δουμε ολοι μαζι κ να μην λεμε αερολογιες που βασιζονται σε προσωπικες εκτιμησεις δικες μας,οι οποιες μπορει να ειναι αληθεια μπορει κ οχι.
    κ οποιος το κανει για τις γυναικες,τα φαρμακα η το αθλημα ειναι για γελια..
    μονο γκομενες δεν θα βγαλει κ απτα 2.
    απλα δεν βγαζει που δεν βγαζει,ε,να σπρωξει κανα κιλο,μπας κ τον προσεξουν..ειναι κ αυτο ενας τροπος αντιμετωπισης του προβληματος του
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-01-11 19:28 #264
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    α καλα εχουμε ξεφυγει εντελως...

    καλα ρε συ drago απο ολη την κουβεντα αυτο κρατησες????


    το οτι ειναι ηπατοτοξικο δεν μας νοιαζει....

    συν του οτι εχει φει ban απο μερικες χωρες... και σε αλλες το δινουν μονο με συνταγη γιατρου....
    είναι επιχείρημα αυτό τώρα??? ότι απαγορεύεται??? και τα αναβολικά απαγορεύονται!!!

    κάτω τα χερια απ' το mesulid ρε όλοι σας!!! γι αυτό έχει απαγορευτεί γιατί δουλεύει!!! όπως τα αναβολικά!!!

    εγώ έχω καβάντζα κι εδώ και στη δουλειά μην γίνει καμια έλλειψη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-01-11 19:29 #265
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    η μαμακια της υποθεσης ειναι οτι τα αας εχουν γινει μοδα,ενω παλιοτερα τα περναν μονο αθλητες που κατεβαιναν σ αγωνες κ αυτο που λεω υπαρχει σε αρθρο σε σχετικο site.....επεισης να προσθεσω πως αρχικα βγηκαν για ατομα με σοβαρες ασθενειες αλλα λογο των πολλων κ δυνατων παρενεργειων τους σταματησαν να χορηγουνται στους ασθενεις.....κ κατι τελευταιο ψηλο ασχετο για οσους κανουν συχνους κυκλους κ δεν ειναι επαγγελματιες bbuilders να σκεφτονται οτι αυτο που περνουν οσο το περνουν τους αλλαζει συμπεριφορα κ χαρακτηρα.....αυτα τα ολιγα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-01-11 19:30 #266
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων


    κ ακομα περιμενω απαντηση για το κατω για να το συζητησουμε αλ τουγκεδα.



    κ οποιος το κανει για τις γυναικες,τα φαρμακα η το αθλημα ειναι για γελια..
    μονο γκομενες δεν θα βγαλει κ απτα 2.
    απλα δεν βγαζει που δεν βγαζει,ε,να σπρωξει κανα κιλο,μπας κ τον προσεξουν..ειναι κ αυτο ενας τροπος αντιμετωπισης του προβληματος του
    α ρε beef πες τα πες τα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-01-11 19:36 #267
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    επειδη στα τελευταια ποστ διαβασα πως η γυναικες δεν αρεσουν τους αντρες που δουλευουν τα αας για να βγουν στην παραλια, αλλα και πως δεν τους αρεσουν οι αντρες τουμπανα, θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..

    υπαρχει καμια γυναικα που δεν της αρεσει ενα τετοιο σωμα σε αντρα?



    δεν ειναι απαρετητο να γινεις τουμπανο περνωντας αας. και τετοια σωματα φτιαχνοντε με αας..
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-01-11 19:37 #268
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    κ οποιος το κανει για τις γυναικες,τα φαρμακα η το αθλημα ειναι για γελια..
    μονο γκομενες δεν θα βγαλει κ απτα 2.
    απλα δεν βγαζει που δεν βγαζει,ε,να σπρωξει κανα κιλο,μπας κ τον προσεξουν..ειναι κ αυτο ενας τροπος αντιμετωπισης του προβληματος του
    χαχαχ καλα σιγουρα!!Πραγματικα δε μπορω να φανταστω καποιον που να το κανει μονο για τις γυναικες.Υπαρχουν πολλοι που θα ξεκινησαν και μετα απο κανενα 2μηνο θα βαρεθηκαν,αλλα να βρεις καποιον που να γυμναζεται συστηματικα με διατροφες,συμπληρωματα κλπ μονο γι αυτο δε νομιζω.Εκτος κι αν μιλαμε για υπερκαμμενο.
    Ειμαστε λιγο οφ ομως.

    +100000000000000000000000000000000000 Γιαννη!!!!!!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-01-11 19:40 #269
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη στα τελευταια ποστ διαβασα πως η γυναικες δεν αρεσουν τους αντρες που δουλευουν τα αας για να βγουν στην παραλια, αλλα και πως δεν τους αρεσουν οι αντρες τουμπανα, θα ηθελα να κανω μια ερωτηση..

    υπαρχει καμια γυναικα που δεν της αρεσει ενα τετοιο σωμα σε αντρα?



    δεν ειναι απαρετητο να γινεις τουμπανο περνωντας αας. και τετοια σωματα φτιαχνοντε με αας..
    αναλογα με τις δοσεις κ το ποσα θα βαλεις ''μεσα'' παει χαχαχαχαχ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-01-11 19:42 #270
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    οχι δεν παει ετσι. αυτο ειναι το λαθος πολλων. μερικοι νομιζουν (οπως και εγω καποιο διαστημα) ποως αν περνεις μεγαλες ποσοτητες θα γινεις τουμπανο και πολλα κιλα.
    τα αας δεν πεζουν τον πρωτο ρολο. ακομα καιμ με αυτα η διατροφη και η προπονηση παιζουν τον πρωτο ρολο. απλα με τα αας βαζεις ταχυτητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 18 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 8161718192028 ... ΤελευταίαΤελευταία