Σελίδα 10 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 8910111220 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 150 από 476
  1. 21-01-11 02:20 #136
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τριχοπτωση χωρίς προδιάθεση....δύσκολο! Αλλά ακόμα κι έτσι υπάρχεί το nizoral και λύθηκε το θέμα.
    γυναικομαστία είναι το πιο ''τρομακτικό'' αλλά άμα θες να είσαι ασφαλής,περιορίζεις λίγο τα κέρδη του κύκλου με arimidex/aromasin on cycle και είναι πρακτικά αδύνατο να εμφανίσεις γυναικομαστία.
    Και ακμή, μέγα δόσεις βιταμίνης β5 που δεν είναι τοξική και στην χειρότερη roaccutane και ξεμπέρδεψες.
    Λύσεις υπάρχουν για όλα τα προβληματάκια που πιθανόν να εμφανιστούν....
    σωστος γι αυτο πολλοι pro ειναι κιριλε
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-01-11 02:25 #137
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Θεωρεις πιο σημαντικο τη φαλακρα και τα σπιρακια απο τους ατροφικους ορχεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-01-11 02:36 #138
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρεις πιο σημαντικο τη φαλακρα και τα σπιρακια απο τους ατροφικους ορχεις?
    Απο το στομα μου το πηρες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-01-11 04:38 #139
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλα,αυτο μη το πεις και παραεξω

    Με τεστοστερονη 10 φορες πανω απ το φυσιολογικο,κανε την πραξη και δες ποσο παραπανω ορμες εχει.

    Αναφερομαι βεβαια για την περιοδο που κανει χρηση,τωρα αν το ξεφτυλισει,αν παιρνει λαθος δοσολογιες,αν δε κανει σωστη αποθεραπεια κλπ παιζει να καταντησει ετσι οπως λες..
    Σωστό ...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα και στους υγιείς άνδρες παρατηρείται πτώση των επιπέδων της «σεξουαλικής» ορμόνης Τεστοστερόνης περίπου στην ηλικία των πενήντα. Συγκεκριμένα, για κάθε χρόνο μετά τα σαράντα, τα επίπεδα τεστοστερόνης στους άνδρες πέφτουν κατά 1,3%. Σε αρκετές περιπτώσεις μάλιστα, αυτό μπορεί να συμβεί και σε μικρότερες ηλικίες μέσω διαφόρων παθήσεων (υπογοναδισμός), οι οποίες αντιμετωπίζονται με την χορήγηση επιπλέον τεστοστερόνης (ενδοφλέβιας ή μέσω του δέρματος). Προτού όμως βιαστείτε να καταφύγετε στην λύση της ενέσιμης τεστοστερόνης, σας πληροφορούμε ότι η υπερβολική της λήψη – όπως και των υπόλοιπων αναβολικών ορμονών- μπορεί να έχει τα αντίθετα αποτελέσματα, κυρίως αν η στυτική δυσλειτουργία δεν οφείλεται στην έλλειψή της. Η χρήση αναβολικών έχει αποδεδειγμένα συνδεθεί με συρρίκνωση των όρχεων.

    http://www.in2life.gr/articles/182423/article.aspx

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι λογικο γιατι δε δουλευουν τα φρυδια για να παραγουν τεστο απ τη στιγμη που μπαινει αφθονη στο σωμα με εξωγενη τροπο.

    Αλλο το να εισαι τζουφιος κι αλλο να μη σου σηκωνεται.
    Ακριβώς.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν η χρηση γινεται για πολυ μεγαλο χρονικο διαστημα ατροφουν τελειως και δεν επανερχονται στο κανονικο...
    Ούτε καν ...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδιά το να σταματήσει εντελώς η λειτουργία των όρχεων είναι πολύ τραβηγμένο....πρέπει να είσαι εντελώς αδιάβαστος για να το πάθεις αυτό.
    Στην χειρότερη βαράς pregnyl και είσαι καλλυμένος 99,9% αφού εξαναγκάζεις τους όρχεις να παράγουν.Αλλά με σωστό pct και εφόσον μένεις ''on cycle'' για εύλογο διάστημα, επανέρχεσαι μια χαρά.Savage για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω πόσα μπορείς να κρατήσεις,ούτε έχω προσωπική εμπειρία για να κρίνω αλλά φαντάζομαι ότι αυτά που θα κρατήσεις μετά το τέλος του pct είναι στο χέρι σου να τα διατηρήσεις με σωστή διατροφή και προπόνηση.
    Για μεγάλους κύκλους όπως σωστά είπες (12 ++) προτείνεται HCG .

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τριχοπτωση χωρίς προδιάθεση....δύσκολο! Αλλά ακόμα κι έτσι υπάρχεί το nizoral και λύθηκε το θέμα.
    γυναικομαστία είναι το πιο ''τρομακτικό'' αλλά άμα θες να είσαι ασφαλής,περιορίζεις λίγο τα κέρδη του κύκλου με arimidex/aromasin on cycle και είναι πρακτικά αδύνατο να εμφανίσεις γυναικομαστία.Και ακμή, μέγα δόσεις βιταμίνης β5 που δεν είναι τοξική και στην χειρότερη roaccutane και ξεμπέρδεψες.
    Λύσεις υπάρχουν για όλα τα προβληματάκια που πιθανόν να εμφανιστούν....
    Λάθος, δεν είναι η γενετική προδιάθεση στην προκειμένη που παίζει τόσο ρόλο όσο η επιλογή των φαρμάκων. Είναι θέμα DHT, δλδ όσο πιο δυνατό ανδρογόνο είναι ένα στεροειδές τόσο πιο πολύ επίδραση θα έχει στο σκαλπ. Πλην αυτού όμως μέσω άλλων μηχανισμών, αδύναμα ανδρογόνα στεροειδή έχουν σοβαρή επίδραση στο σκαλπ.
    Σχετικό γιατί εξαρτάται από το AI, όσον αφορά τον περιορισμό των κερδών. Επίσης σε στεροειδή που αρωματίζουν(όχι μόνο γτ υπάρχουν κάποια που μέσω άλλων μηχανισμών έχουν το ίδιο αποτέλεσμα) είναι απαραίτητο το AI.
    Όσον αφορά το πρακτικά αδύνατο, είναι σχετικό γιατί πλην των φαρμάκων που θα επιλέξεις εξαρτάται και από την ευαισθαισία που έχει ο κάθε χρήστης.

    Σωστός 5-10 γρ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Rock : 21-01-11 στις 04:46
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-01-11 05:45 #140
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Ελα ρε φιλε,χρονια και ζαμανια!!!που χαθηκες??Σε παρακαλω να μας κανεις την τιμη πιο συχνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-01-11 06:00 #141

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Savage για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω πόσα μπορείς να κρατήσεις,ούτε έχω προσωπική εμπειρία για να κρίνω αλλά φαντάζομαι ότι αυτά που θα κρατήσεις μετά το τέλος του pct είναι στο χέρι σου να τα διατηρήσεις με σωστή διατροφή και προπόνηση.
    εγω πιστευω πως δε θα σου μεινει τιποτα αν δεν ξαναπαρεις.
    δες το φιλο μου τον παρη πως ηταν τη μια και μοναδικη φορα που πηρε το 2005 και δες πως ειναι ολα τα επομενα χρονια.

    και επειδη εισαι και στο αλλο φορουμ απ'οσο ξερω και διαβαζεις σιγουρα τις στηλες του,δε μπορεις να παεις οτι δεν εχει πειθαρχια στη διατροφη και στην προπονηση του.
    η δικη του διατροφη κανει τη δικη μου να φαινεται junk food.

    μη σας παραμυθιαζουν οι φαρμακεμποροι.

    ολο αυτο ειναι ενας φαυλος κυκλος που δεν τελειωνει.γιατι ολοι "πεφτουν" μετα τον κυκλο και τρελαινονται και πριν καλα καλα βγουν ξαναμπαινουν.πληρωνετε ενα σωρο λεφτα και διακινδυνευετε την υγεια σας για κατι προσκαιρο και εφημερο.

    γουσταρετε να το κανετε?καντε το.μαγκια σας.δικα σας ειναι τα λεφτα,δικη σας ειναι και η υγεια,δικια σ ειναι η ζωη.εμενα στα @#$%%%@ μου,στην τελικη.

    απλα μην παραμυθιαζεστε αδικα οτι θα κανετε 1-2 κυκλους θα παρετε τα 10 κιλα που θελετε και τελος.ειναι κριμα να τρωτε παραμυθι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-01-11 07:01 #142
    Προεπιλογή
    H τριχοπτωση ειναι προδιαθεση, και σκετη dht να παρεις, αμα δεν ειναι οι υποδοχεις σου ευαισθητοι δε θα σου πεσει τριχα, θα πας 40 θα χειςκαι 20χρονια μεσα στο φουλ φαρμακο και θα χεις ξανθια μοικανα σα του κατλερ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-01-11 11:42 #143
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρεις πιο σημαντικο τη φαλακρα και τα σπιρακια απο τους ατροφικους ορχεις?
    ολα τα θεωρω σημαντικα,απλα λαθος το διατυπωσα ποιο πανω κ φανηκε ετσι anyway
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-01-11 12:20 #144
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οι παρενεργειεις προυποθετουν λαθος χρηση.
    κ η μονη βασικα που μου ερχεται στο μυαλο,ειναι καμια μολυνση απο την ενεση,τπτ αλλο.
    απλα κ χωρις να το πολυζαλιζουμε.

    αν κανεις ενα κυκλο κ βαλεις 6 κιλα,μετα λογικα θα σου μεινουν τα μισα.

    το θεμα ειναι οτι το σωμα "περνει" με την χρηση τους(οπως κ απο την γυμναστικη απο μονη της βοηθεια εργογονων συμπληρωματων βλ. κρεατινη),κ στο μελλον θα χεις μια καλυτερη αβαντα σε σχεση με καποιον που δεν εχει παρει οσον αφορα την αναπτυξη σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-01-11 13:42 #145
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελα ρε φιλε,χρονια και ζαμανια!!!που χαθηκες??Σε παρακαλω να μας κανεις την τιμη πιο συχνα
    Έλα βρε Eddie, ξέρεις Χριστούγεννα/φίλοι/οικογένεια/πατρίδα και έτσι φάση.
    Αφού μου το ζητάς τόσο ευγενικά
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-01-11 14:13 #146
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το να ατροφυσουν οι ορχεις δν ειναι τπτ ξεχασατε τη γυναικομαστια κ την ακμη κ την τριχοπτωση καλα τα μυικα αλλα εχουν θυσιες χαχαχαχ
    +1.000....
    σωστα...
    δεν θα θυσιαζα ποτε την βασικη απολαυση ενος ανθρωπου...οι μαλλον μεσα στις 3 βασικοτερες...αν οχι η 1η(για μενα)...
    και αν σου εχουν γινει σαν σταφυδα...nο pain no game...
    αν ειναι δυνατον να εκμηδενιζεις μια τοσο βασικη λειτουργια...!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-01-11 14:23 #147
    Banned
    Εγγραφή
    27-09-2010
    Μηνύματα
    343
    Προεπιλογή
    μανοσ1989 βλεπω τα φαρμακα για τις διαφορες τυχον παρενεργειες τα προτεινεις για την πλακα λες και ειναι καραμελες,μαλλον δεν εχεις την παραμικρη ιδεα τι εστι roacuttane και αλλα τοσο ισχυρα φαρμακα και τι επιπτωσεις μπορει να εχουν στην πορεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-01-11 15:04 #148
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kazmaier Εμφάνιση μηνυμάτων
    μανοσ1989 βλεπω τα φαρμακα για τις διαφορες τυχον παρενεργειες τα προτεινεις για την πλακα λες και ειναι καραμελες,μαλλον δεν εχεις την παραμικρη ιδεα τι εστι roacuttane και αλλα τοσο ισχυρα φαρμακα και τι επιπτωσεις μπορει να εχουν στην πορεια.
    Με είδες να προτείνω σε κανένα να ΠΑΡΕΙ ή να ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ?
    ΟΧΙ.
    Εγώ απλά είπα ότι υπάρχουν λύσεις για ΤΥΧΟΝ προβλήματα μιας και δεν εμφανίζονται σε όλους οι παρενέργειες.
    Επίσης μπορείς να ξαναδιαβάσεις το ποστ μου και να δεισ ότι πρώτα γράφω για μέγα δόσεις βιταμίνης β5 και στην ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ roaccutane αν το πράγμα ξεφύγει.
    Την ''πλάκα'' με την οποία τα προτείνω κιόλας θα ήθελα να μου την επισημάνεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-01-11 15:25 #149
    Banned
    Εγγραφή
    27-09-2010
    Μηνύματα
    343
    Προεπιλογή
    η αντιδραση μου βασιζεται στο γεγονος οτι δεν καταλαβαινω την λογικη του να παρει καποιος φαρμακα για να βαλει μουσκουλα και μετα τις τυχον παρενεργειες να τις αντιμετωπισει με αλλα φαρμακα που παλι εχουν παρενεργειες μπορει και πιο επικυνδυνες απο οτι τα αας, ειναι φαυλος κυκλος δλδ και ξαναλεω οτι τα φαρμακα που εγραψες παραπανω δεν ειναι λυσεις για εμενα αλλα αναγκαιο κακο και ειναι αρκετα βλαβερα ειδικα αυτα για την ακμη , γιαυτο ενισταμαι που τα αναφερεις ως απλες λυσεις τα παιρνουμε και τελος τα προβληματα μας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-01-11 15:27 #150
    Το avatar του χρήστη flexakis

    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    247
    Προεπιλογή
    Nα ξεκαθαρισουμε κατι:τα φαρμακα ειναι για τους αρρωστους!
    Γιατι δεν πας να παρεις τα φαρμακα του παπου σου για την πιεση ετσι για πλακα?Οσο κουλο ακουγεται αυτο αλλο τοσο ειναι να παιρνεις στεροιδη χωρις αιτια.
    Ασε που το 99% των χρηστων δινουν χιλιαρικα για θεραπια και δεν δινουν 100-200 για να κανουν εξετασεις και να τους δει γιατρος.
    Δεν υπαρχει κανενας λογος να τα χρησιμοποιουμε ετσι απλα για να κανουμε εντυπωση στο γυμναστηριο.
    Κακα τα ψεματα ενας λογος που προσεχουμε το σωμμα μας ειναι για να αρεσουμε στο αντιθετο φυλλο.
    Αν ρωτησεις 100 γυναικες αν τις αρεσει ο JayGutler,οι 99 θα σου πουν οχι.Αν ρωτησεις το ιδιο για τον Ροναλντο θα σου πουν οι 99 οτι πεθαινουν.
    Δεν χρειαζοντε υπερβολες στο σωμμα μας γενικα.
    Γυμναστικη,διατροφη,συμπληρωματα,ξεκουραση,και πανω απο ολα υπομονη,γιατι θελει χρονο για να φτιαχτει ενα σωμμα.
    ISSA Certified Fitness Trainer/Certified Fitness Nutrition

    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 10 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 8910111220 ... ΤελευταίαΤελευταία