Συμφωνώ με τον σύντεκνο Levrone! Έτσι ειναι τα πράγματα. Απλά ο ναρκομανής είναι στο παγκάκι κ ρακένδυτος κ μας φαίνεται κάπως. Είναι σαν την κόκα. Πας στα κλάμπ ξερεις τον πορτιέρη (τίνγκα στο αναβολικό) ξέρεις τον μπάρμαν (μες στην κόκα) τις γκόμενες επίσης μες στην κόκα (τα τελευταία χρόνια κ ειδικά στην Αθήνα το βλέπεις πολύ συχνά το φαινόμενο), και δεν λες τίποτα όλα ρόδινα. Αλλά μετά που πας για κάνα σουβλάκι τυλιχτό που λένε κ οι Αθηναίοι περνάς από Σύνταγμα τα ξημερώματα βλέπεις τους ναρκομανείς κ τους κράζεις, κοίτα τι κάνει, πως είναι κτλ. Έτσι κ με τα αναβολικά. Όλοι τα βλέπουν γύρω τους αλλά επειδή είναι συνδεδεμένα με μια άλλη τάξη πραγμάτων, κάνεις την πάπια. Και κανείς δεν τα σταματάει ούτε αν πάθει κάτι! Γνωστός μου στο gym έπαθε μεγάλη ζημιά το νεφρό του (μα μεγάλη ζημιά το πρόλαβε στο τσακ) κ μου έλεγε θα τα κόψω κ θα παίρνω μόνο συμπληρώματα κ μετά από 1 μήνα ήρθε κ μου έλεγε τον κύκλο που μπήκε κ αν του δουλέψει γιατί τα βάζει σε μικρή ποσότητα τώρα (τότε). Δηλ. έλεος.