Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 115 από 115
  1. 06-06-13 00:55 #106
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Να αναφέρουμε και τα αποτελέσματα με τα ονόματα και τα νούμερα των αθλητών.
    Σ αυτη την λίστα δεν είναι οι γυναίκες και οι κατηγορίες ββ στη συνέχεια θα προστεθούν και οι υπόλοιπες κατηγορίες
    Οι κατηγορίες είναι όπως και στο παγκόσμιο της WFF που θα γίνει στις 15 ιουνίου στο ΡΑΔΙΟ ΣΙΤΥ στην Θεσσαλονίκη

    JUNIORS FITNESS
    1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΟ49
    2 ΛΙΟΡΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΟ31
    3 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΟ35
    4 ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΟ30

    JUNIORS PERFORMANCE
    1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΝΟ41
    2 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΟ59
    3 ΜΠΡΑΟΥΝ ΡΑΦΑΗΛ ΝΟ11

    JUNIORS SUPERBODY
    1 ΠΑΠΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟ33
    2 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟ64
    3 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟ47

    JUNIORS EXTREMEBODY
    1 ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟ55

    MEN FITNESS -35
    1 ΓΙΑΝΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟ16
    2 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟ15
    3 ΓΚΟΥΣΜΠΑΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΕΑΣ ΝΟ4
    4 ΤΣΙΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟ17
    5 ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟ56
    6 ΣΤΕΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟ69
    ΕΕ ΑΡΙΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟ53
    ΕΕ ΓΚΙΛΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟ52

    MEN FITNESS +35
    1 ΓΙΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟ1
    2 ΖΑΓΚΑΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟ72
    3 ΔΑΛΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟ74
    4 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΟ34

    MEN PERFORMANCE -35
    1 ΜΑΧΑΛΛΕΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟ61
    2 ΚΟΦΤΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΟ63
    3 ΚΟΡΩΝΙΔΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΝΟ5
    4 ΣΑΝΤΙΝΟ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΟ18
    5 ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟ42
    6 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟ68
    ΕΕ ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟ37
    ΕΕ ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΟ21

    MEN PERFORMANCE +35
    1 ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΟ27
    2 ΜΠΟΥΧΛΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟ66
    3 ΠΑΠΑΒΕΡΓΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΝΟ7




    MEN ATHLETIC -35
    1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟ38
    2 ΑΝΔΡΕΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟ36
    3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟ29
    4 ΧΑΤΖΗΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟ39
    5 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΟ67
    6 ΣΥΡΙΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟ2
    ΕΕ ΚΑΜΗΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟ3
    ΕΕ ΠΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΝΟ19

    MEN ATHLETIC +35
    1 ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟ6
    2 ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΟ54
    3 ΓΙΓΚΛΑΣ ΦΩΤΗΣ ΝΟ50
    4 ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΟ28

    MEN SUPERBODY -35
    1 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΟ22
    2 ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟ32
    3 ΘΕΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΟ23
    4 ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟ14
    5 ΡΕΓΚΛΕΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟ9
    6 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟ58

    MEN SUPERBODY +35
    1 ΕΛ ΜΑΣΡΙ ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΝΟ46
    2 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟ71
    3 ΚΕΡΕΣΤΕΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΟ25

    MEN EXTREMEBODY -35
    1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΟ12
    2 ΚΡΙΜΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟ48
    3 ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΝΟ57
    4 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΝΟ60
    5 ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟ51

    MEN EXTREMEBODY +35
    1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΝΟ40
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-06-13 03:40 #107
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Συνέχεια αποτελεσμάτων...

    OVERALL MEN FITNESS
    ΓΙΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟ1

    OVERALL MEN PERFORMANCE
    ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΟ27

    OVERALL MEN ATHLETIC
    ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟ6

    OVERALL MEN SUPERBODY
    EL MASHRI MOHAMAD ΝΟ46

    WOMEN FITNESS
    1 POWLISZYN ANGELIKA ΝΟ44
    2 ΔΗΜΟΥ ΒΑΛΙΑ ΝΟ24

    WOMEN PERFORMANCE
    1 ΓΩΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟ43
    2 ΛΥΤΡΑ-ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟ45

    WOMEN ATHLETIC
    1 ΧΡΗΣΤΟΥ ΛΙΑ ΝΟ10

    WOMEN SUPERBODY
    1 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟ26

    WOMEN EXTREMEBODY
    1 ΡΑΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΑ ΝΟ73

    BB JUNIORS
    1 ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟ55
    2 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΟ47
    3 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΝΟ41
    4 ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟ8
    5 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΓΙΑΚΟΣ ΝΟ49

    BB MASTERS +40
    1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΝΟ40
    2 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟ71

    BB MASTERS +50
    1 ΜΠΙΡΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΟ65

    BB4
    1 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΟ67


    BB3
    1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟ13
    2 ΜΙΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΟ20
    3 ΠΑΛΙΚΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΟ54
    4 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΝΟ60

    BB2
    1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟ12
    2 ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟ6
    3 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟ38
    4 ΜΑΧΑΛΛΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟ61
    5 ΑΝΔΡΕΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟ36
    6 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟ58

    BB1
    1 ΚΡΙΜΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟ48
    2 ΑΛ ΜΑΣΗΡΙ ΜΟΧΑΜΑΝΤ ΝΟ46
    3 ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟ32

    BB ΑΛΟΔΑΠΩΝ
    1 AL MAJARICH RIAD ΝΟ70

    OVERALL BB
    ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟ12

    OVERALL ALL
    AL MAJARICH RIAD ΝΟ70

    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-06-13 10:49 #108
    Προεπιλογή Φωτογραφίες από τον Σερραϊκό διαγωνισμό
    Παιδιά, πληροφοριακά, πριν μια ορίτσα ανέβηκαν όλλες οι φωτογραφίες από τον αγώνα που έγινε στη Σέρρες στην επίσημη σελίδα του bodybuilding.gr στο facebook.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-06-13 19:21 #109
    Προεπιλογή
    O αγωνας αυτος ειχε πολυ μεγαλη επιτυχια,αφου συμπληρωσε ενα τοσο μεγαλο αριθμο συμμετοχων, και μαλιστα με αρκετα καλο επιπεδο.Οπως εκανα και για τον αγωνα στη Κρητη, οπου δεν παρεβρεθηκα,αναλογα θα κανω και εδω .Θα κανω δηλαδη μερικα σχολια,συμφωνα με αυτα που ειδα στις φωτογραφιες.
    Μου αρεσε πολυ ο Γιωργος Βασιλικοπουλος με το νουμερο 55 ,για τη πολυ καλη φορμα ,αλλα και αναπτυξη που εχει πετυχει.
    Ο Γιαννης Χατζης,με το νουμερο 8,δεν εχει γραμμωσει,αλλα εχει εξαιρετικες γεννετικες προδιαγραφες και επειδη πιστευω οτι εκτελει πολυ σωστα τις ασκησεις,εκτιμω και ευχομαι να φθασει πολυ ψηλα.
    Ο Γιωργος Παπουλας με το 33 εχει ποιοτητα και αναπτυξη,αλλα εντυπωσιαστηκα απο τη σπανια σκληροτητα του ,και ειδικα για τοσο νεαρο αθλητη.
    Ο Παυλος Μιλιαδης με το 20 ειχε μεγαλο μπαλαρισμα με πυκνους γεματους μυς.Οι ωμοι του χωριζουν πεντακαθαρα στις τρεις κεφαλες τους,το πανω στηθος πυκνωνει περισσοτερο ακομα και απο το κατω,και διαθετει πολυ καλους κοιλιακους παρ'ολο που δεν γραμμωσε μεχρι τερμα.
    Ο Γιαννης Αναγνωστου με το 13 παρουσιασε φοβερη γραμμωση ,σκληροτητα,και ολοκληρωμενη δουλεια.Δεν αφησε τιποτε ανεκμεταλλευτο,ουτε στη περιοδο ογκου ουτε στη περιοδο γραμμωσης, και φροντιζει να ειναι αφοπλιστικος προς τους κριτες.
    Ο Γιωργος Κριμινιωτης με το 48 ,στις πλαινες ρηλαξ,εμφανιζει εναν απο τους πιο προικισμενους τρικεφαλους που εχω δει.Στη πισω διπλη δικεφαλων ,ειναι σαν ζωγραφια.Με λιγο καθαρη μαζα ακομη ,θα εχουμε γεγονοτα....
    Ο Μανωλης ο Μπαριτακης με το 6,ηταν γραμμωμενος και με σωστα σχηματα.Στη πλαινη στηθους, μου θυμιζει τον τροπο με τον οποιο κανει την ποζα ο Levrone.
    Ο Βασιλης Στεφανιδης με το 12,ξεπερασε και τον Σερζ Νυμπρε.Απιστευτη σκληροτητα .Δεν εχει λιπος στο δερμα του,ουτε για δειγμα.Καλα η γραμμωση.Ομως το βαθος των τομων....ειναι για να απορει κανεις.Οι μυς του δειχνουν αληθινοι και γνησιοι και οχι πρησμενα κυτταρα.
    Ο Al Majarich Riad εδειξε μια πολυ ολκληρωμενη εικονα και ειναι πολυ προχωρημενος αθλητης.Θα ξαναανεφερθω σε εκεινον οταν γραψω για τον αγων της NAC,οπου εκει ημουν κριτης.
    Φυσικα υπαρχουν πολλοι αθλητες σπουδαιοι,αλλα εγω επελεξα να σχολιασω μερικους -ασχετως απο το ποια θεση πηραν-οι οποιοι τραβηξαν το ματι μου.Αυτο δεν σημαινει οτι ειναι και οι καλυτεροι.Για παραδειγμα ενας απο τους αθλητες που ανεφερα βγηκε 4ος,αλλα γραφω κατι για αυτον γιατι πιστευω οτι εχει μεγαλες δυνατοτητες,τουλαχιστον ετσι μου φανηκε απο τις φωτογραφιες.
    Μπραβο στη διοργανωση για τους πολλους αθλητες και το επιπεδο που ειχε.Ευγε για το οτι δεν δισταζετε να ψηφισετε για γενικο νικητη εναν απο τη κατηγορια των αλοδαπων-αφου φανηκε καλυτερος-και ετσι αποδεικνυετε ,οπως συνεβη και σε αγωνες αλλων οργανωσεων,οτι οι Ελληνες δεν ειναι ρατσιστες.Ευχομαι καλη συνεχεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-06-13 22:09 #110
    Προεπιλογή
    Ωραιος αγωνας φαινεται οτι εγινε.
    Χαρηκα που επιτελους ειδα στην πρωτη θεση τον El Mashri ,καλα αυτος ο ανθρωπος πρεπει να ειναι πραγματικα ακουραστος για ποτε απο το ενα ακρο της Ελλαδος βρισκεται στο αλλο μεσα σε μια μερα για να συμετασχει σε αγωνες ειναι απιστευτο

    Πολυ ομορφα κ τα κυπελα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-06-13 12:47 #111
    Προεπιλογή ΝΑΒΒΑ 2013
    Με τη σειρα μου να συγχαρω τους αδερφους Γιατζογλου για την πολυ καλη διοργανωση αν και πρεπει να λυσουμε το προβλημα το οτι οι μεγαλες κατηγοριες βγαινουν αργα κ αρκετος κοσμος εχει φυγει (ειναι ενα αλλο θεμα προς συζητηση).
    Συγχαρητηρια επισης στον φιλο Β.Στεφανιδη που εχω τη χαρα να φιλοξενω πιστευω ηταν σε τελεια κατασταση και για μενα νικητης ΟVERALL ALL!
    Σαν Πιερια ειχαμε αρκετες(7)και καλες συμμετοχες φυσικα δεν ξεχνω τον μεγαλο Γ.Αναγνωστου που εδω και χρονια πρωτοστατει και ειναι πηγη εμπνευσης για πολλους εδω.
    Επισης μπραβο στον Παπουλα Γ νικητη στο sbody junior ενα παιδι που εχει μελλον οπως δειχνει και ειναι χαμηλων τονων με ηθος και σωστο χαρακτηρα.
    Συγχαρητηρια σε Αρναουτη Χ και στο συνεργατη μου Ν.Μαλαμιδη και οι δυο εμφανως βελτιωμενοι απο παλιοτερα .
    Καλη επιτυχια σε ολους σημερα στο Παγκοσμιο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-06-13 15:31 #112
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Εγω να πω την ταπεινη μου γνωμη σαν απλη θεατης για τις γυναικειες κατηγοριες...
    Καποιες κοπελες ηταν ανετοιμες για τη σκηνη και το αποτελεσμα ηταν να δουμε μεγαλα οπισθια με μπολικη κυταριτιδα.
    Θεαμα ισως ευχαριστο για το ανδρικο κοινο, αλλα οχι καταλληλο για σκηνη αγωνων bbing....
    Δικαιωμα βεβαια του καθενος να προβαλει το σωμα του οπως νομιζει....απλα μια κριτικη κανω που θεωρω οτι εχει μια δοση αληθειας...

    Επισης η κοπελα με τη μακρια ξανθια πλεξουδα (δεν μπορω να διακρινω το νουμερο της) πολυ μου αρεσε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-06-13 15:22 #113
    Προεπιλογή γεια
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω να πω την ταπεινη μου γνωμη σαν απλη θεατης για τις γυναικειες κατηγοριες...
    Καποιες κοπελες ηταν ανετοιμες για τη σκηνη και το αποτελεσμα ηταν να δουμε μεγαλα οπισθια με μπολικη κυταριτιδα.
    Θεαμα ισως ευχαριστο για το ανδρικο κοινο, αλλα οχι καταλληλο για σκηνη αγωνων bbing....
    Δικαιωμα βεβαια του καθενος να προβαλει το σωμα του οπως νομιζει....απλα μια κριτικη κανω που θεωρω οτι εχει μια δοση αληθειας...

    Επισης η κοπελα με τη μακρια ξανθια πλεξουδα (δεν μπορω να διακρινω το νουμερο της) πολυ μου αρεσε!
    Καλησπέρα Στέλλα.Έχεις δίκιο για αυτό που γράφεις.η μία η κοπέλα απο την μέση και πάνω ήταν πολύ καλή όμως στα πόδια ήθελε πολύ δουλειά γιατί είχε κυταρίτιδα πράγμα όχι πολύ καλώ για διαγωνισμό.ήθελε ποιό πολύ δουλειά.
    Για την ξανθιά την κοπέλα το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι διαθέτη σώμα για επίπεδο εξωτερικού και όμως δεν ξέρει να ποζάρει καθόλου,και είναι κρίμα.
    Σε αυτό το άθλημα πρέπει να μπορείς να επιδείξεις το σώμα σου.Πρέπει να το δουλέψει πολύ γιατί έχει το σώμα που θα την οδηγήσει πολύ ψηλά.
    Ποζάρισμα λοιπόν είναι πολύ βασικό κομμάτι
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-06-13 19:41 #114
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω να πω την ταπεινη μου γνωμη σαν απλη θεατης για τις γυναικειες κατηγοριες...
    Καποιες κοπελες ηταν ανετοιμες για τη σκηνη και το αποτελεσμα ηταν να δουμε μεγαλα οπισθια με μπολικη κυταριτιδα.
    Θεαμα ισως ευχαριστο για το ανδρικο κοινο, αλλα οχι καταλληλο για σκηνη αγωνων bbing....
    Δικαιωμα βεβαια του καθενος να προβαλει το σωμα του οπως νομιζει....απλα μια κριτικη κανω που θεωρω οτι εχει μια δοση αληθειας...

    Επισης η κοπελα με τη μακρια ξανθια πλεξουδα (δεν μπορω να διακρινω το νουμερο της) πολυ μου αρεσε!
    να πω και γω την ταπεινή μου γνώμη Στέλλα ότι η κυταρίτιδα είναι ενα γυναικείο χαρακτηριστικό και μπορεί κάποια γυναίκα να είναι κάργα γυμνασμένη η και αθλήτρια του στίβου και να έχει κυταρίτιδα , βέβαια στις κατηγορίες απλού φίτνες ή σε άλλες κατηγορίες που συναντάμε όπως μπικίνι μπορεί να υπάρχουν εμφανή όχι υπερβολικα σημάδια κυταρίτιδας , γιατι απλα εκεί δεν πρέπει να είναι κάργα γραμμωμένες αλλα περισσότερο κρίνετε συμμετρία και θηλυκότητα , ενω στις πιο σκληρές κατηγορίες εκεί λόγω υπερβολικά χαμηλού ποσοστού λίπους διακρίνονται οι μύς αν και πάλι αν υπάρχει κληρονομικότητα μπορεί να υπάρχουν σημάδια κυταρίτιδας

    παρ όλα αυτα όμως κρίνονται και με αυτό και τι ενοώ θα πάρει αρνητική ψήφο , αλλα όμως υπάρχουν και περιπτώσεις μια πολύ όμορφα γυμνασμένη κοπέλα με αρμονία και συμμετρία να έχει σημάδια κυταρίτιδας και άλλη να μην έχει καθόλου αλλα να χάνει σε συμμετρία και να μην είναι τόσο γυμνασμένη και με αδύνατα σημεία , οπότε δεν χαλάει καμία αισθητική και ούτε σημαίνει ότι κάνει λιγότερο προσπάθεια απο άλλες στην προπόνηση και διατροφή γιατι οι γυναίκες πρέπει να ξέρουν ότι η κυταρίτιδα θέλει και τεχνική υποστήριξη για να φύγει τελείως και δεν μειώνει αυτο την προσπάθεια μιας κοπέλας στην προπόνηση και διατροφή , απλα μερικές είναι πιο τυχερές και δεν έχουν καθόλου , αλλα όπως προανέφερα μπορεί να χάνουν αλλού

    γι αυτο θέλει να το λέει η καρδιά κάποιου η κάποιας να σταθεί επάνω στην σκηνή να κριθεί απο κριτες και θεατές και μην ξεχνάμε πως υπάρχουν και πρωτοεμφανιζόμενες όπου μπορούν να δούν και να βελτιώσουν αδυναμίες απο αγώνα σε αγώνα και με την εμπειρία που αποκομίζουν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-06-13 22:26 #115
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Mακαρι Ηλια τις πρωτοεμφανιζομενες αλλα και ολες τις κοπελες να τις ξαναδουμε και σε επόμενους αγωνες περισσότερο βελτιωμενες!
    Είναι πολυ ενδιαφερον να υπάρχουν και στις γυναικειες κατηγοριες πολλες συμμετοχες!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678