Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 64
  1. 22-03-13 14:46 #16
    Προεπιλογή μεγιστη απωλεια λιπους πριν απο "event "
    καλησπερα κοριτσια!
    θελω την γνωμη σας παρακαλω!
    ποιο απο τα 2 να παρω;

    lipo6 ή stacker 3;;

    εχω παρτυ -φωτια σ ενα μηνα κ βιαζομαι οσο δεν παει.(θα ειναι εκει ο πρωην.που αφου χωρισαμε πηρα 10 κιλα .τελευταια φορα που με ειδε ειχα πολυ καλο σωμα. θα ειναι με την καινουρια σχεση οποτε καταλαβαινετε...ειχα που ειχα καταθλιψη θ απογινω...)

    κανω αεροβια 1 ωρα καθημερινα ,εχω κοψει υδατανθρακες κ πινω τσαγια κ βιταμινες.

    φυσικα κανω και βαρη
    το λιπος ειναι κυριως στα ποδια.
    εχω 10 εξτρα κιλα.
    τα φωτα σας!

    p.s ξερω οτι ειμαι απαραδεκτη που τρεχω τελευταια στιγμη ,η κακη ψυχολογια τα γαμη@@@ ολα
    1) κετο διατροφη μονο πρωτεινες
    2) 3-4 λιτρα νερο
    3) 4-5 πρασινα τσαγια κ λουιζα
    4) 1 ωρα αεροβια ή κυκλικη την ημερα
    τι αλλο να κανω;
    καρνιτινη;cla; ειναι πολυ ελαφρυα ε;πεταμενα λεφτα;
    τωρα που βιαζομαι να παρω θερμογεν λιποδιαλυτη οποτε ποιον απ τους 2 προτεινετε;
    ΣΩΣΤΕ ΜΕ ΑΝ Κ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΡΑΞΕΤΕ ΛΟΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ.
    ενας μαλ*** με κατεστρεψε...στο θεμα μας ...

    τα συμπληρωματα πειτε μου please k κανα τιπ για να καψω λιπος.
    το σωμα μου ειναι αχλαδι. αρπαζουν ευκολα οι μυες.αλλα σε γλουτους,μηρους,γονατα χαμος το λιπος απο τις σοκολατες τις ωρες της μοναξιας!

    ποσες θερμιδες το ελαχιστο;κ ποση αεροβια το περισσοτερο;
    δυστυχως δεν μπορω να ριξω πολυ θερμιδες γιατι δεν θα μπορω να κανω γυμναστικη
    να σας ρωτησω και κατι αλλο
    αν κανω 1 ωρα ποδηλατο στην πιο χαμηλη σκαλα πειραζει;
    θα χανω λιπος ή δεν μετραει καν;
    δεν θελω να πρηστω αλλο στα ποδια γιατι δεν θα μπαινω σε φορεμα που εχω αγορασει
    να παρω bcaa ;
    cla ή καρνιτινη;
    ευχαριστω παρα πολυ!σορρυ για το πρηξιμο!
    ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΛΑΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΑΥΡΙΟ.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-03-13 15:13 #17
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Σορρυ που θα ειμαι ωμος αλλα μην πας στο παρτυ. Καταστρεφεις την υγεια σου για εναν μαλακα οπως μας λες..

    Ξεκολλα get a NEW life που λενε και στο αμερικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-03-13 15:15 #18
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Τα ειπες ολα απλα και κατανοητα
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-03-13 15:16 #19
    Προεπιλογή
    Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ πρεπει να το κανεις μονο και μονο για τον εαυτο σου..γιατι να τα κανεις ολα αυτα;;;
    Για να σε δει ετσι ο ''μαλακας'';
    Και μετα τι;
    Θα ξαναπαρεις τα κιλα και θα τρως σα γουρουνα;
    Αλλαξε γενικοτερα τον τροπο ζωης σου,μπες σε ενα υγιεινο lifestyle και ο,τι κανεις ειναι για σενα..οχι για να το δειξεις στους αλλους
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-03-13 15:46 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Συγγνώμη, γάμο δεν είπες ότι έχεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-03-13 15:54 #21
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνώμη, γάμο δεν είπες ότι έχεις?
    μαλλον μας δουλευει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-03-13 16:02 #22
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    καταρχην ειστε κοριτσια?γιατι ζηταει γνωμες κοριτσιων
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-03-13 16:07 #23
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    δεν μπορουσα να αντισταθω
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-03-13 16:10 #24
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    καλα ουτε που το προσεξα , απο τα νεα μνμτα απαντησα ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-03-13 16:27 #25
    Προεπιλογή
    καλησπερα ...εγω δε ξερω τιποτε απο λιποδιαλυτικα προιοντα , ουτε εχω παρει ποτε και ο γιατρος μου μου εχει απαγορευσει να παρω ...
    θα σου πω ομως το εξης ...οπως σου ειπαν και τα παιδια .οτι κανεις να το κανεις για ΕΣΕΝΑ ..ουτε για τον πρωην ουτε για τον νυν ουτε για τον αει ...θα φτιαξει η διαθεση σου και θα νιωθεις καλα ΕΣΥ με τον εαυτο σου ..
    μπορεις ψαχνοντας στο φορουμ να βρεις θησαυρους γνωσεων για προπονηση και καποιες βασικες αρχες διατροφης και να φτιαξεις τη διατροφη σου με πραγματα που σου αρεσουν .. και να τα κανεις τροπο ζωης
    η ατκινς δημιουργει πολλα προβληματα ρωτα και γιατρο. εχω κοπελα 21 χρονων στον κυκλο μου που επαθε ζημια στα νεφρα της και εφτασε ενα βημα πριν το διαβητη κ τωρα ακολουθει αγωγη για να ρυθμισει ινσουλινες και λοιπα.. επειδη ηθελε να τα χασει γρηγορα
    συγνωμη αν γινομαι λιγο αποτομη ...αλλα η δικη μου γνωμη αυτη ειναι !
    και κατι ακομα ...αν γινεται ΜΗΝ πας εκατο φορες στο παρτυ ...δε θα σου ειναι οδυνηρο να τον δεις ???γιατι να σου χαλαει κι αλλο την ψυχολογια ?

    υγ . κοριτσι ειμαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-03-13 17:37 #26
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    εγω αγόρι είμαι αλλα αυτο που θα πώ είναι απλή λογική , όταν θέλουμε να προχωρήσουμε μπροστα πραγματικα και θέλουμε να ξεπεράσουμε μια κατάσταση δεν γυρνάμε πίσω ούτε για να πάρουμε φόρα
    ότι και να κάνεις ακόμη και αρνητικα να ασχοληθείς δείχνει ότι έχεις μπιγκ πρόμπλεμ και περνάει υποσυνείδητα στον άλλο θες δεν θες

    εκείνο που ποναει περισσότερο είναι η αδιαφορία αλλα απ ότι καταλαβαίνεις είναι δύσκολο να πραγματοποιηθεί στα λόγια όλα εύκολα είναι
    και απλα κάνεις την προσπάθεια να χάσεις τα κιλα που θέλεις και εκείνο που μετράει είναι να είσαι εσυ καλα και με αυτοπεποιθηση , γιατι αλλιώς και κιλα να χάσεις και κορμί φιδίσιο να έχεις αν ο άλλος την ώρα που θα τον δείς είναι στο χαμούρεμα με την δικια του θα σου έρθει ταμπλάς και θα πάει περίπατο και το κορμί και όλα

    εκείνο που θα πονέσει ενα κάγκουρα πρώην άντρα η γυναίκα είναι αν δει την πρώην του να είναι καλα και χαρούμενη , αυτα ισχύουν βέβαια για τους κάγκουρες γιατι απ ότι κατάλαβα σ αυτη την συνομοταξία ανήκει αυτός και εσυ ενω τον απαξιώνεις μπαίνεις στην διαδικασία να κάνεις πράγματα γι αυτόν

    αυτο και μόνο τον δίνει μεγάλη αξία και είναι σαν να πάς να παίξεις μπάλα και να έχεις χάσει απο τα αποδυτήρια και πολυ απλα αν νομίζεις ότι δεν τόχεις και δεν έχεις σωστες φίλες η φίλους να σε στηρίξουν και να έχουν εμπειρία να σε πούν τα πράγματα αντικειμενικα , μην πάς καθόλου γιατι οι πιθανότητες να φας ήτα είναι υψηλές με τέτοια νοοτροπία και ψυχολογία , εκτός αν αλλάξεις τρόπο σκέψης
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-03-13 18:22 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνώμη, γάμο δεν είπες ότι έχεις?
    Aν καταλαβα καλα,σε δεξιωση γαμου θα τον συναντησει.
    Τα υπολοιπα δεν τα σχολιαζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-03-13 18:39 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reignman007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν καταλαβα καλα,σε δεξιωση γαμου θα τον συναντησει.
    Τα υπολοιπα δεν τα σχολιαζω.
    Νομιζω παρτι-φωτια ειπε....αντε να δουμε τι θα δουμε
    IF IT'S NOT HURTING IT'S NOT WORKING...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-03-13 20:41 #29
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    επίσης να τονίσω πάνω στον τίτλο του θέματος ότι το λίπος πρίν απο ενα ιβεντ το χάνουμε έγκαιρα με την κατάλληλη δίαιτα και το μόνο που κοιτάμε σε σύντομο διάστημα να καταφέρουμε πρίν απο ενα ιβεντ είναι η λεπτομέρεια που έχει να κάνει με την κατακράτηση υγρών και με κατάλληλη διατροφη να πετύχουμε το τελικό φινίρισμα .

    αλλα όταν τρέχουμε μέχρι τελευταία στιγμή να χάσουμε 10 κιλα σε ενα μήνα , αυτο απλα είναι άχρηστο γιατι σε τόσο σύντομο διάστημα για να χαθούν αυτα τα κιλα αναγκαστικα θα καταβολίστούμε θα χάσουμε και μυικό ιστό και μπορεί να χάσουμε κάποια κιλα αλλα το αποτέλεσμα εμφανησιακά θα είναι πάλι αχλάδι αλλα μαραμένο αχλάδι και λίγο πιο μικρότερο σε σχέση με πρίν , αλλα πάλι αχλάδι

    αν όμως βάλουμε έγκαιρα τον στόχο μας και χάσουμε όπως πρέπει να χάσουμε τότε το κέρδος θα είναι μυικός ιστος με μείωση λίπους και ώς αποτέλεσμα θα δείχνει το΄σώμα πιο όμορφο και συμμετρικό
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-03-13 21:12 #30
    Το avatar του χρήστη gretyl666

    Εγγραφή
    20-01-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    για έναν μαλακα
    αχαχαχαχαχαχαχ ,ο μαλακας ...
    Αυτα δεν τα σκέφτονται 1μηνα πριν βρε κοπέλα μου!
    και συγνώμη για έναν μαλακα θα τα κανεις όλα αυτα; Για τον εαυτό σου να τα κανεις, αλλιώς θα τα παρατήσεις και δε θα χει τοσο αποτελεσμα...
    Fall down 7 times, get up 8
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία