Σελίδα 60 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 1050585960616270110 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 886 έως 900 από 2094
  1. 10-07-15 20:02 #886
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Ενα καφέ μονο, σκέτο.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-07-15 20:31 #887
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Εαν χρησιμοποείς γενικώς συμπληρώματα ,τα bcaa σε μορφή ροφήματος (πχ juiced amino universal κλπ) ειναι ιδανικά,για να μη καταβολίζεις...
    Βεβαια οπως λεει και ο mike ,ενα σκέτο καφεδάκι μιση ωρα πρίν ειναι το πλέον αποδοτικότερο...στην αρχή ίσως δυσανασχετίσεις,αλλα μετα θα καταλάβεις οτι γινεται δουλειά...
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-07-15 21:25 #888
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    συμπληρωματα δεν παιρνω ουτε καφε πινω!οποτε τιποτα οπως εκανα και με το ποδηλατο.απλα το ποδηλατο το θεωρω πιο ευκολο.
    καλα feth θα δεις μετα πορτοκαλι που εχει να πεσει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-07-15 14:02 #889
    Προεπιλογή
    Να ρωτησω ρε σεις αν εγω μια μερα δε φαω πολυ και τη βγαλω με ενα μικρο γευμα και 1-2 shake πρωτεινης και φαω το βραδυ μια ολοκληρη πιτσα εφοσον δε ξεφευγω απ τις θερμιδες μου κ ειμαι στις ιδιες με οτι τρωω καθε μερα θα υπαρξει τιποτα το διαφορετικο στην προσληψη λιπους; Στο myfitnesspal τα macros βγαινουν μια χαρα μονο το fat ξεπερναω για λιγο
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-07-15 14:12 #890
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-07-15 14:16 #891
    Προεπιλογή
    Ναιιι το χω διαβασει αυτο τα χω καταλαβει. Ετσι κ αλλιως υπερθερμιδικα ειμαι στις 2500. Απλα επειδη θα ναι βραδυ και δε θα γινονται καυσεις κλπ. Αρα εφοσον με καλυπτει σαν μακροσυστατικα τρωω αφοβα
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-07-15 14:27 #892
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Δεν θα πάθεις τιποτα και πίτσα να φας εάν τις υπολοιπες μέρες η διατροφή σου είναι σωστη δεν θα δείς κάποια διαφορα στην συσταση του σωματος σου.
    Και όχι δεν θα πάθεις τίποτα πέραν ότι αν φας μια πίτσα το πολύ πολύ να εισαι πρισμένος το επόμενο πρωινο/1-2 μέρες αλλά μετά απο 3-4 μέρες θα επανέλθεις εκει που ήσουν.
    Δεν έχει να λέει κάτι επειδή είναι βράδυ, αν εγω π.χ έχω θερμιδες συντηρησης 2500 και φάω μέσα στην ημερα 1500 θερμιδες και φάω τις υπολοιπες 800-900 το βράδυ θα αποθηκευτουν σαν λιπος επειδή είναι βράδυ? δν νμζ
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-07-15 14:41 #893
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PanosDanis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτησω ρε σεις αν εγω μια μερα δε φαω πολυ και τη βγαλω με ενα μικρο γευμα και 1-2 shake πρωτεινης και φαω το βραδυ μια ολοκληρη πιτσα εφοσον δε ξεφευγω απ τις θερμιδες μου κ ειμαι στις ιδιες με οτι τρωω καθε μερα θα υπαρξει τιποτα το διαφορετικο στην προσληψη λιπους; Στο myfitnesspal τα macros βγαινουν μια χαρα μονο το fat ξεπερναω για λιγο
    γιατι να κανεις κατι τετοιο η συσταση της τροφης σου θα κολυμπαει μεσα στα κακα λιπαρα μια πιτσα εχει πανω απο 40%λιπος μια πιτσα εχει στην ξεφτυλα 3000 θερμιδες ποιος ο λογος να φας ολοκληρη πιτσα??
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-07-15 14:50 #894
    Προεπιλογή
    Μ αρέσει πολύ η πίτσα κ έχω να φάω παρά πολύ καιρό και Ποτέ δε μου έφτασαν 3-4 κομμάτια. Σωστά τα λες όμως κ γω προβληματίζομαι

    Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-07-15 14:54 #895
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PanosDanis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μ αρέσει πολύ η πίτσα κ έχω να φάω παρά πολύ καιρό και Ποτέ δε μου έφτασαν 3-4 κομμάτια. Σωστά τα λες όμως κ γω προβληματίζομαι

    Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    φιλε γνωμη μου οταν πας να πετυχεις αποτελεσμα ξεχνας τετοιες τροφες απο εκει και περα its up too you και εμενα μου αρεσει η πιτσα αλλα εχω να φαω εξι μηνες φαε δυο σουβλακια το δεχομαι φαε ενα κομματι πιτσα απο τυροπιταδικο το πρωι οκ αλλα ολοκληρη πιτσα???
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-07-15 14:58 #896
    Προεπιλογή
    Εχεις δικιο τελικα. Δε μπορουμε να τα εχουμε και ολα ετσι κ αλλιως.
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-07-15 15:08 #897

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θα πάθεις τιποτα και πίτσα να φας εάν τις υπολοιπες μέρες η διατροφή σου είναι σωστη δεν θα δείς κάποια διαφορα στην συσταση του σωματος σου.
    Και όχι δεν θα πάθεις τίποτα πέραν ότι αν φας μια πίτσα το πολύ πολύ να εισαι πρισμένος το επόμενο πρωινο/1-2 μέρες αλλά μετά απο 3-4 μέρες θα επανέλθεις εκει που ήσουν.
    Δεν έχει να λέει κάτι επειδή είναι βράδυ, αν εγω π.χ έχω θερμιδες συντηρησης 2500 και φάω μέσα στην ημερα 1500 θερμιδες και φάω τις υπολοιπες 800-900 το βράδυ θα αποθηκευτουν σαν λιπος επειδή είναι βράδυ? δν νμζ
    αυτό (μύθος είναι για τους υδατάνθρακες/θερμίδες το βράδυ)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PanosDanis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μ αρέσει πολύ η πίτσα κ έχω να φάω παρά πολύ καιρό και Ποτέ δε μου έφτασαν 3-4 κομμάτια. Σωστά τα λες όμως κ γω προβληματίζομαι

    Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Αμα χτυπας τα 150γρ ++ πρωτεΐνης (που πανω-κατω εχεις για στοχο) φαε αφοβα εφοσον εισαι στα ορια των θερμιδων σου
    απλα οταν λες 1 πιτσα ειναι γενικο, (λεπτο φύλλο/ με γεμιση πχ φιλαδελφεια/ κλπ κλπ) ή αν εννοείς 12 κομμάτια ή 20++ ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-07-15 15:17 #898
    Προεπιλογή
    8 κομματια πιτσα ειναι. Πιτσα με λεπτη ζυμη, σαλτσα και κιμα οποτε εχει κ αρκετη πρωτεινη κ ολας. Συμφωνα με το myfitnesspal την φτανω την πρωτεινη γενικα απο macro βγαινουν ολα οκ. Δε ξερω τωρα οντως μπορει να μη παρω πιτσα. Σε εστιατοριο θα παω οποτε μπορει να παρω και καμια μακαροναδα που σιγουρα θα πεσω μεσα σε μακρο και θερμιδες
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-07-15 15:25 #899
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εξηγησε μου λιγο πως γινεται αυτο δηλαδη να ειναι στο οριο τον θερμιδων του με 150 γραμμαρια πρωτεινης και να βαζει και μια πιτσα?η πρωτεινη μονο απο την πιτσα θα ειναι αλλο ενα 60αρι μονο το τυρι και το ζαμπον να βαλεις καλα για λιπαρα δεν συζηταω ενα κομματι πιτσα εχει πανω απο 400 και στα 8 εχεις φυγει στις 2400 ηδη απλα μασηματικα. σαν συσταση διατροφικη δεν λεω τιποτα γιατι σαν αξια τροφης ειναι γτπ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-07-15 15:26 #900
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PanosDanis Εμφάνιση μηνυμάτων
    8 κομματια πιτσα ειναι. Πιτσα με λεπτη ζυμη, σαλτσα και κιμα οποτε εχει κ αρκετη πρωτεινη κ ολας. Συμφωνα με το myfitnesspal την φτανω την πρωτεινη γενικα απο macro βγαινουν ολα οκ. Δε ξερω τωρα οντως μπορει να μη παρω πιτσα. Σε εστιατοριο θα παω οποτε μπορει να παρω και καμια μακαροναδα που σιγουρα θα πεσω μεσα σε μακρο και θερμιδες
    σε ιταλικο θα πας?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 60 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 1050585960616270110 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread