Σελίδα 112 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 1262102110111112113114122 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.666 έως 1.680 από 2094
  1. 17-07-16 19:30 #1666
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παιδια εχω κάτι καψουλες b100 της now foods αλλά επειδη τις ειχα κλειστές αρκετο καιρο (περιπου 1 χρονο σε δροσερο μερος) θα ηθελα να μου πεί καποιος που έχει πάρει τις ιδιες αν ειναι έτσι το χρώμα η έχει αλλοιωθει , απλά μου φαινεται λιγο περιεργο το χρωμα και ειπα να ρωτησω προοληπτικα.

    Δεν εχουν ληξει btw

    Όνομα: DSC01214.jpg Εμφανίσεις: 333 Μέγεθος: 79,3 KB
    Όνομα: DSC01213.jpg Εμφανίσεις: 379 Μέγεθος: 73,1 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 17-07-16 στις 19:35
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-07-16 19:37 #1667
    Προεπιλογή
    Παιδιά έχω ερώτηση και εγώ. Την μέρα που τρώμε κανένα φρούτο παραπάνω κ λίγο ψωμί αν πάμε μετά για τρέξιμο κανένα 30 με 45 λεπτό το έχουμε κάψει αυτό?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-07-16 20:12 #1668
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εχω κάτι καψουλες b100 της now foods αλλά επειδη τις ειχα κλειστές αρκετο καιρο (περιπου 1 χρονο σε δροσερο μερος) θα ηθελα να μου πεί καποιος που έχει πάρει τις ιδιες αν ειναι έτσι το χρώμα η έχει αλλοιωθει , απλά μου φαινεται λιγο περιεργο το χρωμα και ειπα να ρωτησω προοληπτικα.

    Δεν εχουν ληξει btw

    τις παιρνεις αφοβα, καμια φορα αλλα ζει ετσι το χρωμα με τον καιρο, το εχω παθει κ με ταμπλετες βιτ c, που ειχε σκουρινει το χρωμα τους..κλαιν
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-07-16 21:54 #1669
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    τνχ μπιφ

    παρεξ, αν τρως στις θερμιδες για τον στοχο σου χωρις το cardio συμπεριλαμβανομενο και φας περισσοτερες θερμιδες απο τις καθημερινες σου, ναι, θα τις κάψεις αν αυξήσεις την αεροβια. eat up
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-07-16 22:59 #1670
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    τνχ μπιφ

    παρεξ, αν τρως στις θερμιδες για τον στοχο σου χωρις το cardio συμπεριλαμβανομενο και φας περισσοτερες θερμιδες απο τις καθημερινες σου, ναι, θα τις κάψεις αν αυξήσεις την αεροβια. eat up
    Ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-07-16 02:28 #1671
    Προεπιλογή καλησπερα,
    καμια φορα οταν κανω γυμναστικη μου βουλωνει το αριστερο αφτι ,τυχαινει και σε αλλους ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-07-16 11:36 #1672
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο πάνος21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καμια φορα οταν κανω γυμναστικη μου βουλωνει το αριστερο αφτι ,τυχαινει και σε αλλους ?
    Όταν κάνεις αποσυμπίεση ξεβουλώνει? Πήγαινε σε κάποιον ωριλα,μπορεί να θέλει καθάρισμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-08-16 17:41 #1673
    Προεπιλογή Εναλλακτικες για κοτοπουλο
    Καλησπερα, τι αλλο μπορω να φαω εκτος απο στηθος κοτοπουλο; Αν υπαρχει καποιο αλλο κρεατικο που να βγαινει περιπου στο ιδιο κοστος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-08-16 05:18 #1674

    Εγγραφή
    19-10-2014
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    27
    Προεπιλογή
    Άποψή σας για την θεωρία IIFYM? Ξεκίνησα να ζυγίζω τα πάντα και να μετράω Macros αλλά αισθάνομαι πολύ πρησμένος πριν καν φτάσω το όριο της ημέρας! Και κάνω υποθερμιδική! (Harris-Benedict χρησημοποίησα..) Υπάρχει περίπτωση να έχω επιβραδύνει τον μεταβολισμό μου τόσο τον καιρό που δεν μετρούσα θερμίδες και απλά έλεγα να φάω λίγο, και γι αυτό ενώ έχασα 8 κιλά σε 8 μήνες να μην "στέγνωσα" τόσο? Τι να κάνω, να πιεστώ να φτάνω τα Macros μου? Θα βελτιωθεί ο μεταβολισμός μου έτσι ή θα κάνω καμια βλακεία και θα βάλω και αυτά που έχασα????
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-08-16 17:10 #1675
    Προεπιλογή Γευμα προπονησης
    Παιδια αν τρωω ενα γευμα πριν και ενα μετα την προπονηση δεν βγαινουν 5 τη μερα αλλα εξι...εγω θελω να τρωω πεντε...πιο ειναι το καλυτερο..πριν την προπονηση η μετα να τρωω...ετσι κι αλλιως 1μιση ωρα μετα την προπονηση τρωω βραδινο...

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-09-16 08:55 #1676
    Προεπιλογή
    καλησπερα στην παρεα!με λενε μπαμπη ειμαι 30 χρονων στα 62 κιλα και με υψος 1.76...εχω ακουσει πολλα σχολια για τα κιλα μου και για το σωμα μου τα ποιο πολλα υποτιμητικα...αποφασισα τωρα απο σεπτεμβριο να ξεκινησω γυμναστηριο...για την ιστορια ειχα γραφτει παλια πριν καν 5αρι χρονια σε προσφορα που βγαζανε τοτε 199 ευρω για ενα χρονο...αλλα στο γυμνατσηριο τοτε ουτε διατροφη μου ειχα βγαλει ουτε καν ασκησεις να κανω μονο μου δειξανε τα μηχανηματα και αυτο ηταν...οποτε θελω την γνωμη σας και την εμπηρεια σας...να γραφτω παλι σε καποιο απο αυτα τα μεγαλα γυμναστηρια η σε καποιο της γειτονιας μικρο?μπορω αραγε να παρω κιλα σε ογκο?δεν θελω να χοντρυνω ισα ισα λιγα κιλα πανω μου σε φυσιολογικα πλαισια Ευχαριστώ εκ' των προτέρων για την όποια βοήθεια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-09-16 09:20 #1677
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Ας μη σου γίνεται όμως τόση εμμονή ώστε να χρησιμοποιείς το "λεπτός" ακόμη και στο nickname σου.
    Να γραφτείς σε όποιο γυμναστήριο νομίζεις πως είναι το καλύτερο για εσένα τόσο από οικονομικής πλευράς όσο και από υποστήριξης.
    Αν θες γράψε πάνω-κάτω τι τρως και σε τι ποσότητα σε καθημερινή βάση ανοίγοντας νέο θέμα εδώ.

    Αυτά από εμένα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-09-16 09:34 #1678
    Προεπιλογή
    Τωρα τα μεγαλα γυμναστηρια οχι 199 το εχουνε αλλα -100. Συνηθως στα μικροτερα λογω μικροτερης κοσμοσυρροης μπορουνε κ σε προσεχουνε περισσοτερο ,ιδιως εαν εισαι αρχαριος. Μια βολτα σε αυτα που σε βολευουν κ οπου σου κανει κλικ γραφεσαι.
    Βεβαιως κ μπορεις να παρεις μυικα κιλα με 5-6 γευματα την ημερα υπερθερμιδικης διατροφης ,ενα συμπληρωμα θα σε βοηθουσε. Εδω μπορεις να παρεις πολλες ιδεες σε διατροφικα πλανα κ προπονησης για την περιπτωση σου που εισαι λεπτος.
    Απο θεμα προπονησης θα σου συνηστουσα αφου κανεις το πρωτο διαστημα ενα γενικο ''πασαλιμα'' ασκησεων για να συνηθισεις την κινηση κ την ισορροποια ,μετα να επικεντρωθεις σε βασικες ασκησεις.
    Υπομονη θελει κ να μην βιαζεσαι κ αν τα κανεις σωστα σιγουρα θα εχεις καλα αποτελεσματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-09-16 09:35 #1679
    Προεπιλογή
    ευχαριστω συνονοματε για την αμεση απαντηση!γενικα η διατροφη ειναι οτι κατσει λογο δουλειας και διαφορων υποχρεωσεων...μπορει να κατσει μια μερα να φαω μια τυροπιτα και αλλη να φαω φαγητο για 3 ατομα!μεταβολισμος turbocharger...ειδα ενα μεγαλο γυμναστηριο εξω απο το μετρο του αγ.δημητριου με βολευει θα παω να δω απο τιμες και αν μπορουν να μου βγαλουν εκει διατροφη!θα παρακαλεσω τους διαχειριστες να διαγραψουν το θεμα που ανοιξα για να μην ταλαιπωρω τους συμφορουμιτες απο αυην την ενοτητα ειναι ποιο ευκολη η επικοινωνια!οποιο νεο εχω για την προοδο θα σας ενημερωσω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-09-16 09:56 #1680
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Μην περιμενεις να σου βγαλει το γυμναστηριο διατροφη, δεν πρόκειται, τις αναγκες σου για το ποσες θερμιδες χρειαζεσαι μονο εσυ μπορεις να τις βρείς μεσα απο πειραματισμους, αν τώρα δεν σε νοιαζει θερμιδες κλπ.. απλά φάε αρκετα διοτι μπορείς να σου βγαλουν μια διατροφη που δεν ειναι αρκετες θερμιδες και να μην πάρεις βάρος και να αρχίσεις να κατηγορεις ττην διατροφη ενω ουσιαστικά οι ποσοτητες φταινε.

    Επισης, με μια τυροπιτα , μην περιμενεις να βαλεις ογκο, θελει φαγητο
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 112 από 140 ΠρώτηΠρώτη ... 1262102110111112113114122 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread