Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 18-01-13 00:49 #1
    Προεπιλογή Απορια για ωμους
    καλησπερα παιδια..θελω να ρωτησω κατι σχετικα με τους ωμους μου.παροτι κανω καλη προπονηση και καθε φορα που τους προπονω φτανω σε failure και ειναι ισως το ποιο τελεια σχηματισμενο αλλα και απο ογκο μερος του σωματος μου την επομενη μερα απο την προπονηση δεν νιωθω πιασιμο ποτε...ειναι φυσιολογικο αυτο??
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-01-13 02:41 #2
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-01-13 03:35 #3
    Προεπιλογή
    φιλε καιγω ακριβως το ιδιο εχω.

    Μαλιστα σκευτομουν να το ρωτησω καιγω εδω!!

    Ενω ποδια,στηθος,πλατη,χερια τα αισθανομαι πιασμενα ( με τη σειρα που τα εγραψα ειναι το πιασιμο πιο εντονο,μιλαμε ποδια δε μπορω να κατσω για 3 μερες) ωμους δεν καταλαβαινω τπτ!

    Ισως επειδη βοηθανε και αλλα μερη στην ασκηση γιαυτο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-01-13 11:11 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    Μήπως κάνεις υπερβολικά καλό ζέσταμα?μήπως σε δίνεις την απαραίτητη πίεση?μηπως τα κιλά που βάζεις σου είναι πολύ εύκολα?και εμένα μου φένεται περίεργο και ιδικά όμοι και πόδια είναι οι μυς που μένουν πιασμένοι και τραυματίζονται και πολύ εύκολα για αυτό προσοχή
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-01-13 15:17 #5
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Από τη στιγμή που ανεβαίνεις προοδευτικά σε δύναμη και παίρνεις μάζα μη σε νοιάζουν τα doms κι εγώ ώμους ποτέ δεν έχω...
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-01-13 16:42 #6
    Προεπιλογή
    ουτε εγω εχω ωμους πιασιμο...μονο πολυυυ παλια στις πρωτες προπονησεις...εγω το εξηγω γιατι συμεμτεχουν σε πολελς ασκησεις πιεσεις,κωπηαλτικες,ομοζυγο κλπ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-01-13 17:39 #7
    Προεπιλογή
    ωμους ειναι το δυνατο μου σημειο και δεν εχω ποτε ντομς, ποτε ομως. Σε αντιθεση με στηθος που ξεσκιζομαι.
    "Free at last, free at last. Thank god almighty the Squat rack is free at last!" -Martin Lifter King jr.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-01-13 22:32 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως κάνεις υπερβολικά καλό ζέσταμα?μήπως σε δίνεις την απαραίτητη πίεση?μηπως τα κιλά που βάζεις σου είναι πολύ εύκολα?και εμένα μου φένεται περίεργο και ιδικά όμοι και πόδια είναι οι μυς που μένουν πιασμένοι και τραυματίζονται και πολύ εύκολα για αυτό προσοχή
    φιλε δεν θα το ελεγα...οταν κανω ωμους φτανω παντα σε πληρη εξαντληση(1-2 τελευταιες επαναληψεις αναγκαστικες με βοηθο)..εκεινη την ωρα ουτε το μπουκαλι δεν μπορω να κρατησω απο το ''καψιμο'' που νιωθω..αλλα την επομενη μερα δεν νιωθω τπτ....αλλα απο οτι ειδα το παθαινουν πολλοι το ιδιο πραγμα..οποτε......
    Απάντηση με παράθεση