Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 17 από 17
  1. 06-01-13 22:24 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kris994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε χριστοφορε σκεφτομαι σοβαρα αυτη την παραλαγη που μου ειπες γιατι το ανω μερος του στηθους μου θα το χαρακτηριζα ως το ''αδυνατο'' σημειο μου.....τεσπα οσων αφορα τις κατακλινεις πιεσεις που λες δεν ειναι για το κατω μερος του στηθους.τουλαχιστον σε μενα δεν πιανει ετσι..εγω τις νιωθω οπως ακριβως τις ισιες απλα με αυτες βοηθηθηκα στο να χτισω μια δυναμη σε περιοδο που ειχα μεινει στασιμος
    Δεν ειπα εγω να βαλεις κατακλινη...απλα μια για το κατω μερος τους στηθους αν δε σε πιανουνε κατω με κατακλινη δοκιμασε βυθισεις που το σωμα ειναι τελειως καθετο (για να πιασει καλα στηθος το σωμα να γερνει λιγο προστα οταν κανεις βυθισεις)
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-01-13 22:30 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειπα εγω να βαλεις κατακλινη...απλα μια για το κατω μερος τους στηθους αν δε σε πιανουνε κατω με κατακλινη δοκιμασε βυθισεις που το σωμα ειναι τελειως καθετο (για να πιασει καλα στηθος το σωμα να γερνει λιγο προστα οταν κανεις βυθισεις)
    οκ σορυ λαθος καταλαβα..........οσο για τις βυθισεις εκει ειμαι λιγο ατυχος...ειχα πριν χρονια ζημια στον καρπο και δεν μου ειναι ευκολο να κανω βυθισεις οποτε καλες και οι οριζοντιες πιεσεις...μια χαρα μου εχουν τονισει το στηθος μεχρι στιγμης(μεση-κατω)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12