Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 155
  1. 14-09-08 17:12 #16
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pikolo
    αν ειναι να δοκιμαζεισ οτιδηποτε τοτε δεν θα εχεις ποτε αποτελεσμα..
    Δεν σε καταλαβαινω Δηλαδη αν δοκιμαζεις το καθε προγραμμα για 2-3 μηνες δεν θα ξερεις αν δουλευει για σενα? Δεν πιστευω να φοβασαι οτι θα χασεις καιρο.Γι'αυτο λενε οτι ο πειραματισμος σου δειχνει αν ειναι κατι καλο.Μπορει να ανηκεις στο 1% π.χ. αυτων που τους πιανει ενα συγκεκριμενο προγραμμα καλα.Αν δεν δοκιμασεις θα το ξερεις? Και επισης ο,τι και να κανεις θα εχεις αποτελεσμα.Και 50αρες να παιξεις,μονο απο την αλλαγη θα εχεις αποτελεσμα.Αυτα εφοσον τρως καλα.

    Hurricane,ηθελα να ρωτησω,σε καθε επομενη προπονηση ανεβαζουμε απο 2.5-5 κιλα να υποθεσω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-09-08 23:09 #17
    Προεπιλογή
    Οχι σε καθε προπονηση.Οταν δεις οτι βγαζεις 10 επαναληψεις στο 10ο σετ τοτε ανεβαζεις το βαρος 2,5 κιλα.
    Θα το κανεις μεχρι να νιωσεις τον εαυτο σου κουρασμενο και να μη θελεις να πας γυμναστηριο.Για μεσαιους αθλητες αλλα και προχωρημενους κανει θαυματα και (γιατι να κρυβομαστε πισω απ το δαχτυλο μας) αυτο το προγραμμα θελει κοτσια να το κανεις.Δοκιμασε και θα καταλαβεις.
    Αλλοι στο γυμναστηριο κανουν τροχαλιες και αλλοι μονοζυγο και κωπηλατικες.Νομιζεις οτι εχουν την ιδια αναπτυξη στην πλατη?
    Η μηπως νομιζει κανεις οτι αν κανει Μονοζυγο ,πιεσεις παγκου,αρσεις θανατου,διζυγα,στρατιωτικες πιεσεις και σκουωτ δεν θα φτιαξει χερια?
    Δεν εχω γυμνασει σχεδον ποτε τα χερια μου σαν powerlifter κι ομως ειναι αρκετα αναπτυγμενα.

    Κακα τα ψεμματα με φυσικο τροπο (ουτε πρωτεινες ουτε τιποτα,οτι βγαζει η κατσαρολα της μανουλας σου) αν γυμναζεσαι και σηκωνεις βαρια θα τρως πικρα γιατι εσυ θα χτυπιεσαι σα φραπες για χρονια να φτασεις 150 κιλα παγκο διακινδυνευοντας τραυματισμους ενω αλλοι θα καταφευγουν στη χημεια.Καπου ακουσα στις ειδησεις οτι ανακαλυψαν το γονιδιο που δινει εντολη στον οργανισμο να καει λιπος και να χτιζει μυς.
    ΕΛΕΟΣ......
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-09-08 23:25 #18
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    να καει λιπος και να χτιζει μυς? δηλαδη θα κανεις ογκο και θα καις και λιπος ταυτοχρονα τι να πω και εις ανοτερα παντως το βλεπω να πουλαει αν βγει κατι τετοιο σε ανθροπους που νομιζουν οτι με 1χρονο gym θα γινεις arnold ελεοοοοοοοοοοοοος
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-09-08 00:19 #19
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hurricane38
    Αλλοι στο γυμναστηριο κανουν τροχαλιες και αλλοι μονοζυγο και κωπηλατικες.Νομιζεις οτι εχουν την ιδια αναπτυξη στην πλατη?
    Εννοειται πως οχι


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hurricane38
    Η μηπως νομιζει κανεις οτι αν κανει Μονοζυγο ,πιεσεις παγκου,αρσεις θανατου,διζυγα,στρατιωτικες πιεσεις και σκουωτ δεν θα φτιαξει χερια?
    Κι εγω πιστευω οτι ισχυει αυτο Γι'αυτο και κανω μονο 1 ασκηση (1 σετ) για δικεφαλο και 1-2 για τρικεφαλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-09-08 01:49 #20
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Κι εγω πιστευω οτι ισχυει αυτο 03. Thumb up Γι'αυτο και κανω μονο 1 ασκηση (1 σετ) για δικεφαλο και 1-2 για τρικεφαλο.
    Για αυτο εχεις και μικροτερα χερια απο μενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-09-08 02:12 #21
    Προεπιλογή
    Και απ οτι βλεπω τουλαχιστον στην φωτογραφια billy τα χερια σου δεν ειναι καθολου ασχημα ουτε κι εσενα το στηθος σου ruhl.(mhn to parete ki epano sas etsi?Mia gnomh leme)Καλα ρε σεις τι διαολο κανεις δεν κοιμαται αποψε?Ολοι στο φαρμακο ειστε?Θα πρεπε να βαλουν και κανενα chat να κανουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-09-08 02:37 #22
    Προεπιλογή .
    δηλαδη εσυ μονο απο την κατσαρολα τρως?
    τιποτα αλλο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-09-08 19:41 #23
    Προεπιλογή
    Οχι μονο απο κατσαρολα, χτυπαω και κανα πιτογυρο διπλο και πιτσες και μακαροναδες φουρνου και κοντοσουβλια βαρβατα απ ολα χτυπαω.Γιατι να μπω στο φαρμακο?Να γινω παγωνι?Η νομισες πως ακομα κι αν μπει καποιος και παρει και το mr.hellas και 1 και 2 και 3 φορες και τι εγινε?Εγω προσωπικα τον θαυμαζω για την υπομονη την κουραση και ολα αυτα που τραβανε αλλα δυστυχως ειμαστε στην Ελλαδα.Το ββ δεν εχει την αναγνωριση και τη διαδοση που πρεπει.Στηριζεται μονο στο παθος των ατομων που θυσιαζουν πολλα για να κατεβαινουν σε αγωνες σε κοπο χρημα υγεια και κουραση και φυσικα το ρισκο κακα τα ψεμματα γιατι ολοι ξερουμε τι παρενεργειες εχουν τα φαρμακα.Και ας υποθεσουμε οτι εγω μπηκα στο φαρμακο κι εγινα φετες και βγηκα και με ειδες εσυ κι αλλοι 100,200.Μου χτυπας την πλατη και μου λες''Μπραβο Φωταρα εισαι αγαλμα".
    Αυριο αν εγω
    παθω τη ζημια απο τα φαρμακα θα ερθεις εσυ στο νοσοκομειο να μου συμπαρασταθεις?Φυσικα και οχι και θα με πεις και μ.......κα ετσι δεν ειναι?
    Εγω διαλεξα τη μασα και να κρατησω τα βαρη για χομπυ.Μπορει να μην ειμαι γραμμωμενος και ισως φαινομαι και χοντρος αλλα και τι εγινε?
    Ζητω η 28η Οκτωβριου 1940!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-09-08 20:24 #24
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-09-08 22:33 #25
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    Για αυτο εχεις και μικροτερα χερια απο μενα
    Εσυ κατευθειαν να την πεις την κακια σου


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hurricane38
    (mhn to parete ki epano sas etsi?Mia gnomh leme)
    Οχι ρε συ δεν μας εχει κυριαρχησει η αλλαζονια,ειπαμε

    Α οσο για το chat,δεν μπαινουμε ολοι λεω γω msn να κανουμε κανα party να λιωσουμε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-09-08 23:42 #26
    Προεπιλογή .
    Hurricane38 ειπες μεγαλη κουβεντα...
    σε παραδεχομαι!!
    πανω απο ολα η υγεια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-09-08 00:23 #27
    Προεπιλογή
    Ετσι μπραβο!
    Κι ας τρωμε την πικρα.Κι εγω εχω νιωσει ασχημα βλεποντας τον πιτσιρικα ναναι τουμπανο και με φλεβες σα μακαρονια και να κανει 1 χρονο προπονηση και παρ'ολο που ειμαι στα 38 μου αναρωτηθηκα ''τι χτυπιεσαι σα μα.......ας τοσα χρονια και καθε χρονο που περναει εισαι ο ιδιος?''
    Γιατι ο ιδιος ειμαι.Το σωμα κανει κερδη αλλα ειναι ελαχιστα και συνηθως μη ορατα μετα απο καμποσα χρονια προπονησης.Ειναι που λεμε ''χτυπας πλατω''
    δλδ εφτασες στο οριο σου.
    Για τα χρονια που κανω ειμαι ευχαριστημενος με τα κιλα που σηκωνω αν και σιγα σιγα λεω να τα αφηνω και να στρεφομαι σε πιο ηπιες μορφες προπονησης γιατι τα τελευταια 3 χρονια μου τα παιρνουν οι ορθοπεδικοι απο τραυματισμο στο δεξι γονατο με αποτελεσμα να μην κανω πια σκουωτ ενω κανω τον
    οταν ο γιατρος με ρωταει αν κανω βαρη ακομα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-09-08 00:26 #28
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    καλά τα λες. και προς τα που λες να προσανατολιστείς;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-09-08 00:50 #29
    Προεπιλογή
    Χα!καλη ερωτηση!
    Βλεποντας και κανοντας.Ισως αποφασισω να κανω διατροφη και επιτελουσ να δω πως ειναι οι κοιλιακοι στο σωμα μου μιας και δεν τους εχω δει ποτε
    Δεν εχω πολλεσ επιλογες περα απο το ββ αν και δεν νομιζω να την παλεψω απο θεμα διαιτας γιατι τρωω ολο μα.......ιες.
    Κανω χρονια powerlifting εχω καποια μαζα και ισως αποφασισω να σουλουποθω αν μ'αφησει το γαμ......νο το γονατο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-09-08 01:00 #30
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    δοκίμασε κάτι που δεν εμπλέκσει και τόσο πολύ το γόνατο πχ καγιάκ και βάλε τα βάρη σε δεύτερη μοίρα...

    άσχετο, ασχολείσαι με ράγκμπυ?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread