Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 24-12-12 05:26 #1
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή σε 85 μέρες!
    Τον περασμένο χειμώνα καθώς και το καλοκαίρι που μας πέρασε είχα αφήσει τον εαυτό μου τελείως ελεύθερο.
    Kραιπάλες, ποτά και δώστου φαγητό... με αποτέλεσμα η φυσική κατάσταση να φαίνεται μονο σε παλιές φωτογραφίες!

    Γνωρίζοντας το πως αντιδρά το σώμα μου στην διατροφή/προπόνηση είπα να φτιάξω ένα πρόγραμμα 3 μηνών (συγκεκριμένα 85 μέρες).
    Το πρόγραμμα μου περιελάμβανε 5μέρες/βδομάδα προπόνηση εκ των οποιον οι 3 είχαν αερόβια μετά από προπόνηση.
    Επίσης 1 μέρα την βδομάδα cheat day. Όταν λέω cheat day εννοώ 1 μέρα κάθε βδομάδα έτρωγα ότι και όσο ήθελα εκείνη την ημερα.
    Από συμπληρώματα δεν χρησιμοποιώ τίποτα, ούτε καν βιταμίνη C γιατί σαν άνεργος πλέον δεν παίζει σάλιο! Την ψεφτοπαλεβα μονο με διατροφή.



    Η αλήθεια είναι ότι απέχω πολύ από την φυσική κατάσταση που είχα πριν 2 χρονια αλλα σιγά-σιγά θα την αποχτήσω. Εξάλλου το σώμα θυμάται!

    Τον επόμενο μηνα έρχεται και photo από πόδια
    καλή συνεχεια και δύναμη σε όλους τους στόχους μας!
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-12-12 07:21 #2
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    μπραβο ρε φιλε,πολυ μεγαλη αλλαγη για μονο 3 μηνες!
    λογικα επειδη ειχες μαθει στην γυμναστικη το σωμα σου πρασαρμοζεται πιο ευκολα!!
    παντως πολλα μπραβο!
    οσο για τα συμπληρωματα δυστυχως ειναι ειδος πολυτελειας,οποτε την υγεια μας να χουμε και ας μην εχουμε φραγκα για πρωτεινη κτλ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-12-12 07:23 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή σε 85 μέρες!
    Φοβερος, τώρα αρχίζουν τς καλα!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-12-12 10:44 #4
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Η διαφορα κανει μπαμ. Εβαλες το στοχο και τον καταφερες. Ενα μπραβο απο μενα

    (Ετσι, να παιρνω και γω ελπιδες οτι το σωσιβιακι που εχω καποια στιγμη ισως και να φυγει )
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-12-12 11:39 #5
    Προεπιλογή
    πολη καλος μπραβο συνεχισε ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-12-12 13:07 #6
    Προεπιλογή
    μπραβο φιλε αποδεικνυεις πως ο προγραμματισμος ειναι το παν.Αποψη μου μην πας αλλο υποθερμιδικα αλλα μεινε σε αυτα τα κιλα και βαλε βασικες ασκησεις δυναμης για να εχεις σταθερα μικρα μυικα κερδη...αυτο εκανα εγω τουλαχιστον και το αποτελεσμα με ικανοποιησε.Γραψε μας λιγο το προγραμμα σου και τη στρατηγικη σου για να την δουν και καποιοι που θελουν να κανουν το ιδιο αλλα δεν ξερουν απο που να αρχισουν!
    Some people say good things come to those who wait...truth is good things come to those who work!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-12-12 14:13 #7
    Προεπιλογή
    μπραβο!
    "Τhe difference between a successful person and others is not
    a lack of strength,or knowladge,but rather of in a lackof will"
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-12-12 19:55 #8
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xristosgaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπραβο φιλε αποδεικνυεις πως ο προγραμματισμος ειναι το παν.Αποψη μου μην πας αλλο υποθερμιδικα αλλα μεινε σε αυτα τα κιλα και βαλε βασικες ασκησεις δυναμης για να εχεις σταθερα μικρα μυικα κερδη...αυτο εκανα εγω τουλαχιστον και το αποτελεσμα με ικανοποιησε.Γραψε μας λιγο το προγραμμα σου και τη στρατηγικη σου για να την δουν και καποιοι που θελουν να κανουν το ιδιο αλλα δεν ξερουν απο που να αρχισουν!
    Υπό κανονικές συνθήκες θα ξεκινούσα όγκο από πρώτη Γενάρη χωρίς πολλά-πολλά!
    Αλλα μέσα Γενάρη μπαίνω φαντάρος και εκεί είναι που παίρνεις κιλά!

    όταν λες πρόγραμμα διατροφής η της προπόνησης?
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-12-12 21:03 #9
    Προεπιλογή
    Και τα δυο πιστευω θα βοηθουσανε
    Some people say good things come to those who wait...truth is good things come to those who work!
    Απάντηση με παράθεση