Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 49
  1. 09-12-12 00:22 #1
    Προεπιλογή Επιλόγη υποδήματος
    θα ήθελα να μου προτίνετε μερικά παππούτσια για το γυμναστήριο.
    Σκέφτομαι να πάω στα Nike Free xilla αλλα το μόνο που με σταματάει είναι οτι είναι χαμηλό.
    Θλέω ενα μποτάκι οσο το δυνατό πιο χαμηλό αρκεί να πιάνει τον αστράγαλο.
    Δεν θέλω να πάω σε Jordan 3-5 γιατι τα θέλω ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για το gym οχι για βόλτα. Επομένως δεν με νοιάζει αν θα είναι ωραία η όχι

    Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-12-12 22:51 #2
    Προεπιλογή
    Φορα allstar , ειδικα αν κανεις squat, deadlifts. Τωρα αν θες για τρεξιμο υπαρχει αναλογο θεμα που ανοιξε προσφατα αν δεν κανω λαθος.
    "Free at last, free at last. Thank god almighty the Squat rack is free at last!" -Martin Lifter King jr.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-12-12 00:25 #3
    Το avatar του χρήστη chro

    Εγγραφή
    15-12-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    355
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magavaTOUT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φορα allstar , ειδικα αν κανεις squat, deadlifts. Τωρα αν θες για τρεξιμο υπαρχει αναλογο θεμα που ανοιξε προσφατα αν δεν κανω λαθος.
    Για deadlifts, squats τα καλύτερα είναι τα σκαρπίνια. Έχουν τακούνι για σωστή γωνία και η σόλα τους είναι ξύλινη. Δεν είναι όμως αποδεκτή λύση εμφανισιακά σε ένα γυμναστήριο. Πάμε λοιπόν στη λύση παπούτσια άρσης βαρών που έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά. Αυτά όμως δεν είναι καλή λύση οικονομικά. Τα allstar (αν και φλατ και σε κάποιους σωματότυπους δε βολεύουν) αξίζουν μιας και τα φοράς και για βόλτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-12-12 00:37 #4
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για deadlifts, squats τα καλύτερα είναι τα σκαρπίνια. Έχουν τακούνι για σωστή γωνία και η σόλα τους είναι ξύλινη. Δεν είναι όμως αποδεκτή λύση εμφανισιακά σε ένα γυμναστήριο. Πάμε λοιπόν στη λύση παπούτσια άρσης βαρών που έχουν τα ίδια χαρακτηριστικά. Αυτά όμως δεν είναι καλή λύση οικονομικά. Τα allstar (αν και φλατ και σε κάποιους σωματότυπους δε βολεύουν) αξίζουν μιας και τα φοράς και για βόλτα.
    αυτο να δω στο γυμναστηριο να κανει κανεις σκουωτ με σορτσακι κ σκαρπινι κ τι στον κοσμο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-12-12 00:51 #5
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    εγω μέχρι στιγμής πάω ή με allstar μποτακι ή με παπούτσια τύπου ''skate'' (τρελα που μου εχει μείνει απο παλαιότερα που ασχολιόμουν με το άθλημα...πολύ βολικα παπουτσια,και ιδανικα για ολες τις ωρες....δυσκολεύουν στο τρέξιμο)


    τελευταία φοράω αυτα http://www.sk8clothing.com/UserFiles...um-800x600.jpg
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-12-12 00:55 #6

    Εγγραφή
    19-11-2012
    Περ.
    Banned
    Μηνύματα
    597
    Προεπιλογή
    ΝΙΚΕ εγώ χρησιμοποιώ για βάρη δε θυμάμαι τον κωδικό τους τώρα... Πάντως μη χρησιμοποιείς στα βάρη παπούτσια για τρέξιμο γιατί δεν κάνουν Πρέπει να χουν σκληρή σολα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-12-12 14:49 #7
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    εγω γυμναζομαι σπιτι και φοράω αυτα τα μποτακια:

    Όνομα: goretex.jpg Εμφανίσεις: 1512 Μέγεθος: 11,7 KB


    Φοβερη σταθερότητα και προσφυση στο πάτωμα. Υπερυψωμενη φτερνα. Πολυ καλη λύση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-12-12 15:34 #8
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο warrior s Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΝΙΚΕ εγώ χρησιμοποιώ για βάρη δε θυμάμαι τον κωδικό τους τώρα... Πάντως μη χρησιμοποιείς στα βάρη παπούτσια για τρέξιμο γιατί δεν κάνουν Πρέπει να χουν σκληρή σολα
    εγω με running γυμναζομαι κ δεν τρεχει τπτ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-12-12 15:48 #9

    Εγγραφή
    19-11-2012
    Περ.
    Banned
    Μηνύματα
    597
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω με running γυμναζομαι κ δεν τρεχει τπτ..
    Κάνεις βαριά σκουότ, πιέσεις ώμων και άρσεις με running? Εγώ που το δοκίμασα δεν είναι καλή ιδέα γιατί χάνεις σε σταθερότητα και αναγκάζεσαι να ρίξεις τα κιλά. Ποιός ο λόγος?.. Έτσι και αλλιώς διάδρομο δεν κάνω ποτέ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-12-12 19:15 #10
    Προεπιλογή
    Για βάρη allstars και μετά για τρέξιμο άλλο παπούτσι. Μου έχουν προτείνει και adidas Samba που είναι και κομψά. Και από την admiral μπορείς να βρεις ένα powelifting παπουτσάκι εδώ ελλάδα
    ''You can sell anything to a bodybuilder. Anything.''
    Elliot Hulse
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-12-12 21:31 #11
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο warrior s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνεις βαριά σκουότ, πιέσεις ώμων και άρσεις με running? Εγώ που το δοκίμασα δεν είναι καλή ιδέα γιατί χάνεις σε σταθερότητα και αναγκάζεσαι να ρίξεις τα κιλά. Ποιός ο λόγος?.. Έτσι και αλλιώς διάδρομο δεν κάνω ποτέ
    εδω κ πολλα χρονια..ενα αθλητικο παπουτσι χρειαζεται ρε παιδια τι σκαρπινια, μποτες κτλ διαβαζω!εκτος αν εισαι ο branch warren.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-12-12 21:41 #12
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Εγω τις μποτες μου κατα τυχη τις εβαλα μια φορα και δεν τις ξαναεβγαλα απο τα ποδια μου.

    Θεωρητικα αθλητισμό με αθλητικά κανουμε, αλλα στην πραξη δεν ειναι παντα ετσι.

    Σε ασκησεις που θες σταθεροτητα τα running ισως να ειναι ακομα και επικινδυνα με πολλά κιλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-12-12 21:53 #13

    Εγγραφή
    19-11-2012
    Περ.
    Banned
    Μηνύματα
    597
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    εδω κ πολλα χρονια..ενα αθλητικο παπουτσι χρειαζεται ρε παιδια τι σκαρπινια, μποτες κτλ διαβαζω!εκτος αν εισαι ο branch warren.
    Δεν είναι ακριβώς έτσι ρε φίλε.. Αν κάνεις μόνο πάγκο και μονόζυγο από βασικές όπως η πλειοψηφία τότε συμφωνώ.. Άν όμως κάνεις πιέσεις ώμων και σκουοτ που κάνω εγώ, πέφτεις αρκετά στα κιλά. Απλά είναι τα πράγματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-12-12 22:01 #14
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Saldi Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα ήθελα να μου προτίνετε μερικά παππούτσια για το γυμναστήριο.
    Σκέφτομαι να πάω στα Nike Free xilla αλλα το μόνο που με σταματάει είναι οτι είναι χαμηλό.
    Θλέω ενα μποτάκι οσο το δυνατό πιο χαμηλό αρκεί να πιάνει τον αστράγαλο.
    Δεν θέλω να πάω σε Jordan 3-5 γιατι τα θέλω ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για το gym οχι για βόλτα. Επομένως δεν με νοιάζει αν θα είναι ωραία η όχι

    Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
    Υπήρχαν ανάλογα τόπικ.

    Για βάρη: Παπούτσια για powerlifting - weightlifting
    Για αερόβιες: Παπούτσια για τρέξιμο (Running)
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-12-12 22:24 #15
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο warrior s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι ακριβώς έτσι ρε φίλε.. Αν κάνεις μόνο πάγκο και μονόζυγο από βασικές όπως η πλειοψηφία τότε συμφωνώ.. Άν όμως κάνεις πιέσεις ώμων και σκουοτ που κάνω εγώ, πέφτεις αρκετά στα κιλά. Απλά είναι τα πράγματα
    αντε καλα...να παω να παρω αρβυλα τοτε μπας κ ανεβω στα σκουωτ κ στις στρατιωτικες..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία