Σελίδα 8 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 67891018 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 421
  1. 03-10-13 00:56 #106
    Προεπιλογή
    Μιχάλη το αποτέλεσμα σου ειναι αξιοζήλευτο. 79 κιλά και τόσο χαμηλό ποσοστό λίπους; Έχεις ήδη πετύχει τους στόχους μου μέσα σε εναμισι περίπου χρόνο. Απίστευτος!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-10-13 00:58 #107
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    μπραβο μιχαλη δεν εχεις αδυναμιες βλεπω μια χαρα εισαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-10-13 07:46 #108
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Rob σε ευχαριστώ πάρα πολύ καλέ μου φίλε. Η αλήθεια είναι ότι 14 μήνες τώρα έχω ξεχάσει τι θα πει cheat, ψωμί, γλυκά, αλάτι, τηγανητά, λαδερά κτλ. Τελείως. Ζυγίζω οτιδήποτε τρώω και δεν χάνω καμία προπόνηση!

    Βαγγέλη να είσαι καλά φίλε μου. Έχω δουλίτσα ακόμα για αυτό που έχω στο μυαλό μου. Γενικά θέλω να φτάσω στα όρια του Natural σώματος με aesthetic σωματότυπο. Δεν θέλω πολύ μάζα, αν δω ότι παραφουσκώνω θα πλακωθώ στις αερόβιες!


    Σας ευχαριστώ όλους για το κουράγιο που μου δίνεται να συνεχίσω. Αν δεν υπήρχε αυτό το site με το καθημερινό motivation δεν ξέρω αν θα τα κατάφερνα ποτέ!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mikekan : 03-10-13 στις 07:50
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-10-13 08:28 #109
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας ευχαριστώ όλους για το κουράγιο που μου δίνεται να συνεχίσω. Αν δεν υπήρχε αυτό το site με το καθημερινό motivation δεν ξέρω αν θα τα κατάφερνα ποτέ!
    Αυτό είναι πολύ μεγάλη κουβέντα!

    Θηρίο είσαι, μπραβο! Και τα πόδια έχουν πάρει αρκετά.
    " Be strong, think positive. You never know who you are inspiring!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-10-13 09:08 #110
    Το avatar του χρήστη morgoth

    Εγγραφή
    31-01-2012
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    ντούκι. θηριο. αψογος
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-10-13 09:15 #111
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Πάνο σε ευχαριστώ πολύ! Είμαι σίγουρος ότι δεν θα τα κατάφερνα χωρίς το παρεάκι σας και τις γνώσεις αλλά και τη καθημερινή τριβή με αυτό το Forum.

    Παίρνουν όντως τα πόδια. Τους δίνω το 100%, 2-3 μέρες την εβδομάδα κυριολεκτικά κουτσαίνω. Ελπίζω σε 6-7 μήνες να έρθουν λίγο πιο κοντά στο υπόλοιπο σώμα.

    Φίλε Morgoth σε ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά και καλή συνέχεια και σε σένα!!!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-10-13 11:30 #112
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Μπράβο ρε Μιχάλη ανταμείφθηκε η προσπάθεια σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-10-13 11:36 #113
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Rob σε ευχαριστώ πάρα πολύ καλέ μου φίλε. Η αλήθεια είναι ότι 14 μήνες τώρα έχω ξεχάσει τι θα πει cheat, ψωμί, γλυκά, αλάτι, τηγανητά, λαδερά κτλ. Τελείως. Ζυγίζω οτιδήποτε τρώω και δεν χάνω καμία προπόνηση!

    Βαγγέλη να είσαι καλά φίλε μου. Έχω δουλίτσα ακόμα για αυτό που έχω στο μυαλό μου. Γενικά θέλω να φτάσω στα όρια του Natural σώματος με aesthetic σωματότυπο. Δεν θέλω πολύ μάζα, αν δω ότι παραφουσκώνω θα πλακωθώ στις αερόβιες!


    Σας ευχαριστώ όλους για το κουράγιο που μου δίνεται να συνεχίσω. Αν δεν υπήρχε αυτό το site με το καθημερινό motivation δεν ξέρω αν θα τα κατάφερνα ποτέ!
    και aesthetic και νατουραλ (γκουχ γκουχ)και motivation για τον φιλο μιχαλη αφιερωμενο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-10-13 12:22 #114
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστω ρε Αντρικο να είσαι καλα! Η αλήθεια είναι ότι υπάρχει μεγάλη προσήλωση!

    Χαχα Βαγγέλη δεν έχω τέτοιες αυταπάτες, ξέρω ότι κανεις από αυτούς δεν είναι νατουραλ. Θεωρώ ομως ότι για εμάς τους νατουραλ υπάρχουν μεγάλα περιθώρια αρκεί να υπάρχει θέληση και επιμονή!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mikekan : 03-10-13 στις 12:30
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-10-13 15:16 #115
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    μπραβο φιλε εχεις κανει μεγαλη προσπαθεια κ φαινεται..απλα νομιζω μετα τοσους μηνες ο οργανισμος σου θελει λιγο ξεκουραση απο την αυστηρη διαιτα..κ εχε υποψην σου τον αιματοκριτη κανε κανεναν ελεγχο που κ που
    γιατι εγω την ειχα πατησει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-10-13 15:28 #116
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστώ φιλαράκο μου! Σύντομα θα παίζω κοντά στις 3200, πάντα καθαρά. Μέχρι το καλοκαίρι. Οπότε θεωρώ ότι θα επανέλθω! Έχω κάνει αναλυτικές εξετάσεις αίματος, όλα κομπλέ!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-10-13 15:46 #117
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Μιχαλη δεν εχω γραψει ποτε στο ημερολογιο σου......η προσπαθεια σου ειναι αξιεπαινη,ενα μεγλο μπραβο απο μενα .....εχειw καταφερει πολυ καλη γραμμωση,με ποιοτητα..... ηδη εχεις μια πολυ καλη βαση ωστε αν θελεις να βαζεις σιγα σιγα βαρος και να παραμενεις ποιοτικος οπως εισαι τωρα.........μια συμβουλη που μπορω να δωσω ειναι να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις και να μην πατας μονο γκαζι,αλλα και φρενο οταν νοιωθεις οτι κλαταρεις...keep going....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-10-13 15:57 #118
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Μπάμπη να είσαι καλά! Οι συμβουλές σας είναι πολύτιμες για εμένα, καθώς τώρα έχω αρχίσει να μαθαίνω το σώμα μου και πως αυτό αντιδρά σε γυμναστική-διατροφή. Ελπίζω η βάση που λες να είναι όντως καλή και να δω ωραίες αλλαγές μέχρι το καλοκαίρι. Να είσαι καλά!!!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-10-13 14:30 #119
    Προεπιλογή
    Μιχάλη ένα μπράβο και από μένα. Βρίσκω τη γράμμωσή σου φοβερή, εγώ στη θέση σου θα κοίταζα τώρα να πάρω λίγο όγκο. Επίσης προσπάθησε να μειώσεις λίγο την αερόβια και να την βάλεις μετά τα βάρη ή να τρέχεις σε χωριστές ημέρες.

    Πάντως αν ένας χωρισμός σε έκανε να πορωθείς με το άθλημα, σε μένα συνέβη το αντίθετο! Παντρεύτηκα, έκανα παιδί και χάρη στην υποστήριξη της γυναίκας μπορώ να πω ότι ασχολήθηκα 'σοβαρά'. Ειδικά στο θέμα της διατροφής είμαι πολύ τυχερός που έχω μια σύντροφο να μου φτιάχνει ταπεράκια για τη δουλειά, κλπ. Αν έχεις δίπλα σου τον κατάλληλο άνθρωπο και υπάρχει αγάπη όλα τ' άλλα έρχονται. Σου εύχομαι τα καλύτερα σε αυτό το θέμα...

    Ήθελα να σου κάνω μία ερώτηση, αν έχεις την καλοσύνη. Εκτός από πρωτεϊνη, πολυβιταμίνη και ωμέγα 3 που παίρνω (τα είπαμε και στο πμ), ποιό είναι το αμέσως επόμενο συμπλήρωμα που θα θεωρούσες απαραίτητο; Κρεατίνη δεν είμαι ακόμα έτοιμος να ξεκινήσω, θέλω να 'ψηθώ' λίγο περισσότερο στα βάρη γιατί νομίζω πως έχω πολύ περιθώριο μέχρι να πιάσω τα όριά μου... Είμαι 37 χρονών με αρκετό λίπος, ύψος 1,81 και βάρος 83 κιλά. Σαν στόχο έχω καταρχήν να χάσω λίπος (ειδικά το 'σωσίβιο') και έπειτα να βάλω κάποια μυικά κιλά, δηλ. να αυξήσω τη δύναμή μου γιατί γενικά σηκώνω λίγα... Η μέση σου πάντως είναι απίστευτη!

    Σ' ευχαριστώ πολύ.
    Flunitrazepam 2mg
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-10-13 17:00 #120
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Η πρόοδος μου
    Σε ευχαριστω πολυ φίλε μου.

    Ο καθένας μας πιστεύω έχει κάποιους λόγους που τον κάνουν να ξεκινήσει να ασχολείται. Όσο υπάρχει συνέχεια και γίνει τρόπος ζωής τότε ολα παίρνουν το δρόμο τους και γίνονται πιο εύκολα! Η συνέπεια είναι ο πιο σημαντικό πράγμα ώστε να πετύχεις.

    Την αερόβια την έχω κόψει, κανω μονο περπάτημα σε ανηφόρα μετα τα βάρη και κάποιες φορές ανεξάρτητα από αυτά. Δεν τρέχω πλέον καθόλου.

    Δεν θεωρώ κάποιο αλλο συμπλήρωμα απαραίτητο εκτός από αυτά που αναφέρεις. Αυτά παίρνω, συν κρεατινη και νιτρικό για πριν τη προπόνηση και ηλεκτρολύτες το καλοκαίρι.

    Βασικά τα μόνα απαραίτητα είναι το ποιοτικό φαί και η γυμναστική!

    Σε ευχαριστω και πάλι για τα καλα σου λόγια!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 67891018 ... ΤελευταίαΤελευταία