Σελίδα 21 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 111920212223 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 301 έως 315 από 421
  1. 12-04-14 11:33 #301
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άκουσα τις συμβουλές σας και το έχω ρίξει στο φαΐ, σχεδόν 83 κιλά πλέον.

    Τη φωτογραφία τη βάζω πιο πολύ για τα πόδια που έχουν αρπάξει. Αν συγκρίνεται με περυσινές Photo που δεν τα γύμναζα σχεδόν καθόλου είναι διπλάσια.

    Συνεχίζω γερά προπόνηση και φαγητό για ένα μήνα ακόμα με στόχο να φτάσω τα 84 κιλά και μετά ξεκινάω γράμμωση με στόχο τα 80 κιλά, θεωρώ ότι θα κρατήσει ένα μήνα περίπου.

    Διατροφή στη γράμμωση δεν θα διαφοροποιηθεί πολύ έτσι και αλλιώς τρώω πολύ καθαρά. Απλά θα κάνω πρωινό αερόβιο νηστικός με alphamine-yohimbine και θα παραλείπω το πρωινό, όλα τα υπόλοιπα γεύματα θα είναι τα ίδια, κοινώς θα παίξω περίπου στις 2500 θερμίδες, όχι πιο κάτω. Είμαι περίεργος να δω τι θα βγει.

    Συνημμένο Αρχείο 82502
    πολυ καλος μηχαλη κατα την γνωμη μου θες δουλιτσα στα φτερα και στους ομους χερια,,,,,,,,δεν ξερω τι στοχο εχεις αλλα αν θες αναφερεις επιγραματικα......τα ποδια πολυ καλα
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-04-14 11:57 #302
    Προεπιλογή
    Πολύ βελτιωμένος. Κατα τη γνώμη μου υστερείς μόνο σε ώμους και πόδια.
    Σου πάει ο όγκος
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-04-14 12:05 #303
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Ωραιος Μιχαλη....συμμετρικος....οπως ειπε κι ο Leftis σου παει ο ογκος...
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-04-14 12:51 #304
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Η πρόοδος μου
    Σας ευχαριστω πολυ παίδες. Οι ώμοι θεωρώ οτι ειναι οκ, δεν φαινεται πολυ καλα στη photo. Φυσικά θελω και αλλο γιατι ειναι το δεύτερο αγαπημένο μου σημείο μετα τα ποδια. Σίγουρα υστερώ πλάτη και μετα χέρια-ποδια.

    Φέτος έδωσα πολλή βαση στα ποδια τα οποία ήταν ανύπαρκτα, στη κυριολεξία, πέρυσι. Του χρόνου θα δώσω περισσότερη βαση στη πλάτη.

    Σιγα σιγα θα έρθουν ολα. Πριν 1,5 χρόνο ήμουν 105 κιλα, μπογος. Προχωράμε αργά και σταθερά.

    Φίλε Kendal ο στόχος μου ειναι η ευεξία τη καθημερινής άσκησης και τη σωστής διατροφής! Και όπου βγει! Το αγαπάω πολυ!

    Μέχρι το καλοκαίρι βραχυπρόθεσμος στόχος ειναι τα 80 κιλα με 9-10% λίπος. Θυμίζω το ύψος μου ειναι 1.80.

    Μπαμπη, leftis μου αρέσει αυτο το "σου παει ο όγκος"!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-04-14 13:21 #305
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    ωραιος μιχαλη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-04-14 14:03 #306
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ φιλαράκο μου!

    Το παλεύω με όλες μου τις δυνάμεις!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-04-14 14:14 #307
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Φαινεσαι καλυτερος , σαν να εχεις παρει.Συνεχισε με τον ιδιο ρυθμο να γεμισει περισσοτερο .
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-04-14 16:09 #308
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Mιχαλη μια χαρα εισαι φιλε απλα πιστευω ησουνα πολυ καλυτερος πιο γραμωμενος και εδειχνες πολυ καλυτερος,στην φωτογραφια που εχεις βαλει στο avatar,πιστευω πρεπει να ξαναγυρισεις σε εκεινα τα κιλα.Ειχες πολυ καλους κοιλιακους,και γενικα πολυ καλη γραμωση.Ειχες φτασει σε τελειο σημειο.Εγω ειμαι υπερ της αποψεις οτι οσο και σε καλο σημειο να εχει φτασει καποιος τους μυς του στα χερια, πλατη στηθος,ποδια κτλ,χωρις κοιλιακους χανει ολο το παιχνιδι δεν δειχνει τοσο γυμνασμενος.Δυστηχως οι κοιλιακοι και η γραμωση γενικα παιζουν τον πιο σημαντικο ρολο,πολοι κυνηγανε τον ογκο χωρις να καταφερνουν τιποτα απλα πριζονται και χανουν την γραμωση.Ολα τα λεφτα ειναι η γραμωση η οποια οταν υπαρχει δειχνει ολους τους μυς πολυ μεγαλυτερους και γενικα ολο το σωμα πιο ωραιο....Εισαι απο τους τυχερους οπως εδειχναν οι πιο παλιες φωτογραφιες σου,την εχεις ανετα την γραμωση στο σωμα σου,καπως ετσι ειμαι και εγω,στην θεση σου θα πιεζα λιγο ακομα τον εαυτο μου να γραμωσω και αλλο θα το μπορουσες ανετα και θα ειχες καταπληκτικα αποτελεσματα,αυτο προσπαθω και εγω στο σωμα μου και ας τους αλλους να φουσκωνουν.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη totis : 12-04-14 στις 16:21
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-04-14 16:34 #309
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Δημήτρη σε ευχαριστώ φίλε μου!

    Φίλε Totis αυτός είναι ο στόχος. Μου είναι πολύ εύκολο να χάσω το λίπος. Σκέψου ότι οι κοιλιακοί μου είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση από αυτό που βλέπεις στη φωτογραφία μιας και φέτος γύμνασα πολύ και τους κάτω. Όταν χάσω το λίπος θα φαίνονται σίγουρα καλύτεροι από ότι στη φωτογραφία, είναι σίγουρο αυτό. Για αυτό ανυπομονώ και εγώ να φτάσω και στη περίοδο γράμωσης να γυρίσω πάλι σε αυτό το επίπεδο λίπους. Προσπάθησα να το κοντρολάρω όσο γίνεται αλλά σε απόλυτο βαθμό αυτό δεν γίνεται!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-04-14 16:38 #310
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δημήτρη σε ευχαριστώ φίλε μου!

    Φίλε Totis αυτός είναι ο στόχος. Μου είναι πολύ εύκολο να χάσω το λίπος. Σκέψου ότι οι κοιλιακοί μου είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση από αυτό που βλέπεις στη φωτογραφία μιας και φέτος γύμνασα πολύ και τους κάτω. Όταν χάσω το λίπος θα φαίνονται σίγουρα καλύτεροι από ότι στη φωτογραφία, είναι σίγουρο αυτό. Για αυτό ανυπομονώ και εγώ να φτάσω και στη περίοδο γράμωσης να γυρίσω πάλι σε αυτό το επίπεδο λίπους. Προσπάθησα να το κοντρολάρω όσο γίνεται αλλά σε απόλυτο βαθμό αυτό δεν γίνεται!
    Χαιρομαι τοτε γιατι δεν ειχα καταλαβει τους στοχους σου....Μπραβο φιλε καλη επιτυχια στους στοχους σου.που θα την εχεις........
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-04-14 16:50 #311
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Μηχαλη οι κοιλιακοι ειναι το πιο ευκολο πραγμα και η γραμμωση γενικως(σαν χασιμο λιπους μονο). Το δυσκολο ειναι η αγριαδα , η σκληροτητα στο χαμηλο ποσοστο λιπους . Εκει θελει καποιο ογκο , με 35 χερι και 50 εκ ποδι ας πουμε οσο και γραμμωεμνος να εισαι δε προκειται να δειχνεις καλος. Η αγριαδα και η σκληροτητα θα σε δειξει σιγουρα πολυ καλυτερο αντι να στεκεσαι ολο το χρονο ιδιος. Και παλι βεβαια οχι οπως κανουν μερικοι σε 3 μηνες βαζουν 10κιλα απτα οποια τα 9 ειναι λιπος και νερα . Για αυτο συνεχισε τη δουλεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-04-14 16:59 #312
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μηχαλη οι κοιλιακοι ειναι το πιο ευκολο πραγμα και η γραμμωση γενικως(σαν χασιμο λιπους μονο). Το δυσκολο ειναι η αγριαδα , η σκληροτητα στο χαμηλο ποσοστο λιπους . Εκει θελει καποιο ογκο , με 35 χερι και 50 εκ ποδι ας πουμε οσο και γραμμωεμνος να εισαι δε προκειται να δειχνεις καλος. Η αγριαδα και η σκληροτητα θα σε δειξει σιγουρα πολυ καλυτερο αντι να στεκεσαι ολο το χρονο ιδιος. Και παλι βεβαια οχι οπως κανουν μερικοι σε 3 μηνες βαζουν 10κιλα απτα οποια τα 9 ειναι λιπος και νερα . Για αυτο συνεχισε τη δουλεια
    Tο πιο ευκολο πραγμα οι κοιλιακοι και η γραμωση??????Μαλλον δεν βλεπεις γυρω σου που οι περισσοτεροι πασχουν σε αυτο το σημειο.Χωρις παρεξηγηση μηπως εχεις μια δικια σου φωτογραφια που να εχει καλους κοιλιακους να δω, αφου οπως λες ειναι το πιο ευκολο πραγμα.....Γιατι στα λογια ολοι ειμαστε οι καλυτεροι.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-04-14 17:00 #313
    Προεπιλογή
    Βεεεεεεεέβαια, είναι φανερό τα πόδια έχουν 'γεμίσει' για τα καλά Μια χαρά σε βρίσκω γενικά, και ως αποτέλεσμα της αύξησης των θερμίδων, εφόσον έχεις συγκεκριμένο πλάνο και ακολουθείς ελεγχόμενη διατροφή, δοκιμάζεις, βλέπεις το αποτέλεσμα και κρίνεις για τα περαιτέρω σχέδια σου
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-04-14 17:03 #314
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο totis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tο πιο ευκολο πραγμα οι κοιλιακοι και η γραμωση??????Μαλλον δεν βλεπεις γυρω σου που οι περισσοτεροι πασχουν σε αυτο το σημειο.Χωρις παρεξηγηση μηπως εχεις μια δικια σου φωτογραφια που να εχει καλους κοιλιακους να δω, αφου οπως λες ειναι το πιο ευκολο πραγμα.....Γιατι στα λογια ολοι ειμαστε οι καλυτεροι.....
    Θελει απλα χαμηλο ποσοστο λιπους ,μη το ψαχνεις ,δε προκειται να τους δεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-04-14 17:06 #315
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βεεεεεεεέβαια, είναι φανερό τα πόδια έχουν 'γεμίσει' για τα καλά Μια χαρά σε βρίσκω γενικά, και ως αποτέλεσμα της αύξησης των θερμίδων, εφόσον έχεις συγκεκριμένο πλάνο και ακολουθείς ελεγχόμενη διατροφή, δοκιμάζεις, βλέπεις το αποτέλεσμα και κρίνεις για τα περαιτέρω σχέδια σου
    Έτσι Γιάννη όπως τα λες. Εξάλλου και εγώ νέοπας είμαι σε όλο αυτό, ακόμα μαθαίνω!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 21 από 29 ΠρώτηΠρώτη ... 111920212223 ... ΤελευταίαΤελευταία