Θέμα: My transformation

Σελίδα 1 από 25 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 361
  1. 09-10-13 17:50 #1
    Προεπιλογή My transformation
    ανεβάζω μερικές φωτογραφίες με την πρόοδο μου η πρώτες είναι πριν από ένα χρόνο η δευτερες είναι 5 μήνες μετά και οι υπόλοιπες είναι τώρα.κάθε γνώμη θα είναι για την βελτίωση με και θα με κάνει να βελτιωθώ
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-10-13 22:23 #2
    Προεπιλογή
    deytero skelos
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-10-13 22:24 #3
    Προεπιλογή
    και τωρα
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-10-13 22:34 #4
    Προεπιλογή
    κάτι που ξέχασα να αναφέρω είναι πως κάνω μονο γυμναστικη με κάποια οργανα στο σπίτι μου διότι εδώ που μένω δεν υπάρχει γυμναστήριο,είναι δύσκολο αλλα τα αποτελέσματα με κάνουν να συνεχίζω
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-10-13 14:49 #5
    Προεπιλογή
    Φοβερός!!!!! Μέσα σ' ένα μόνο χρόνο αυτή η διαφορά; Προφανώς έκανες και παλιότερα. Ωραίος!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-10-13 15:52 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο robgr77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φοβερός!!!!! Μέσα σ' ένα μόνο χρόνο αυτή η διαφορά; Προφανώς έκανες και παλιότερα. Ωραίος!!!!!!!!
    ευχαριστω πολυ φιλε,ναι εκανα και παλαιοτερα αλλα τα ειχα παρατησει ολα.
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-10-13 16:24 #7
    Προεπιλογή
    τεραστια διαφορα για ενα χρονο μπραβο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-10-13 16:42 #8
    Προεπιλογή
    Οι ενδιάμεσες φωτο (μετά από 5 μήνες που λες) δεν προβάλλονται...
    Το σώμα σου σήμερα είναι εξαιρετικό
    Και πριν ένα χρόνο όμως ήσουν γυμνασμένος, όχι βέβαια στο τωρινό level, αλλά φαίνονται οι βάσεις...Το στήθος σου για παράδειγμα φαίνεται ότι ήταν γεμάτο και υπήρχαν οι βάσεις...
    Αν μπορείς λοιπόν πες μας ύψος και κιλά και πόσα χρόνια ασχολείσαι σε τη φυσική σου κατάσταση και τη διατροφή, γιατί και πριν ένα χρόνο η εικόνα σου δείχνει άτομο που γυμνάζεται και ακολουθεί κάποια διατροφή......Επίσης για να έχεις τέτοια πρόοδο σίγουρα κάτι εξέλιξε στη διατροφή...Οπότε αν θες μοιράσου το και αυτό μαζί μας...
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-10-13 16:48 #9
    Προεπιλογή
    Y.Γ. Η φωτό τελικά προβλήθηκε.....Για 5 μήνες η αλλαγή είναι τεράστια...Ακόμα και αν στις πρώτες φωτό (πριν ένα χρόνο) ήσουν χαλαρός ή απλά αδικεί ο φωτισμός κλπ η διαφορά είναι ΠΟΛΥ μεγάλη....
    Σαν να έχασες λίπος και να έβαλες μόνο μυς....Πες και σε εμάς το μυστικό
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-10-13 16:55 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι ενδιάμεσες φωτο (μετά από 5 μήνες που λες) δεν προβάλλονται...
    Το σώμα σου σήμερα είναι εξαιρετικό
    Και πριν ένα χρόνο όμως ήσουν γυμνασμένος, όχι βέβαια στο τωρινό level, αλλά φαίνονται οι βάσεις...Το στήθος σου για παράδειγμα φαίνεται ότι ήταν γεμάτο και υπήρχαν οι βάσεις...
    Αν μπορείς λοιπόν πες μας ύψος και κιλά και πόσα χρόνια ασχολείσαι σε τη φυσική σου κατάσταση και τη διατροφή, γιατί και πριν ένα χρόνο η εικόνα σου δείχνει άτομο που γυμνάζεται και ακολουθεί κάποια διατροφή......Επίσης για να έχεις τέτοια πρόοδο σίγουρα κάτι εξέλιξε στη διατροφή...Οπότε αν θες μοιράσου το και αυτό μαζί μας...
    φιλε στεφ......καταρχας να σε ευχαριστισω πολυ,οσον αφορα αν προσεχα την διατροφη μου πριν γινει αυτη αλλαγη η απαντηση ειναι καθολουνα φανταστεις ετρωγα τα παντα,ψωμια σαλτσες τηγανιτα,δρακουλινια πατατακια και οτι παρομιο με αυτα πολυ κοκακολα,απλα ο μεταβολισμος μου ειναι πολυ καλος διαφορετικα θα ειμουν 100 κιλα.

    Στο διαταυτα λοιπον,οταν αποφασησα να κανω κατι για μενα μετα απο πολλα χρονια,το εκανα με πολλες θυσιες......προσεξα παρα πολυ την διατροφη μου και τον τροπο ζωης μου γενικοτερα,δεν εχανα ουτε χανω προπονηση δεν κλεβω οταν γυμναζομαι,ειμε γενικα πολυ αυστηρος σε οτι αφορα ολη μου αυτη την προσπαθεια.

    Τα στατηστικα μου εινε τα εξεις....1.82 υψος..........84,5κιλα.......και πιστευω πως ειμαι χαμηλα σε λυπος.........(το δευτερο σκελος που αναφερω ειναι μετα απο 5 μηνες)
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-10-13 16:58 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chili Εμφάνιση μηνυμάτων
    τεραστια διαφορα για ενα χρονο μπραβο
    χιλια ευχαριστω
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-10-13 17:01 #12
    Προεπιλογή
    Πάντως τέτοιο σώμα θέλει τουλάχιστον 2 με 3 χρόνια προπονήσεων-διατροφής για να γίνει....
    Ένας στόχος που τίθεται σωστά, είναι ήδη ολοκληρωμένος κατά το ήμισυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-10-13 17:04 #13

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Μπραβο εχεις ενα ωραιο σωμα, που χρειαζεται πολυ δουλεια και κοπος για να χτισει
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-10-13 17:04 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως τέτοιο σώμα θέλει τουλάχιστον 2 με 3 χρόνια προπονήσεων-διατροφής για να γίνει....
    το ξερω βλεπω φιλους μου που κανουν 3 χρονια και ειναι σε χαμηλοτερο επιπεδο αλλα μπορει να μην τρεφοντε σωστα......
    try hard or go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-10-13 19:43 #15
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως τέτοιο σώμα θέλει τουλάχιστον 2 με 3 χρόνια προπονήσεων-διατροφής για να γίνει....
    εγω κανω 16 και δεν το εχω κανει ακομα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 25 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία