Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 50
  1. 11-11-12 04:20 #1
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή IFBB- ΕΟΣΔ HERCULES 2012 (24.11- Λιβαδειά)
    Ενημερώνουμε επίσημα πως το Σάββατο στις 24.11.2012 θα πραγματοποιηθεί στη Λιβαδειά υπό την αιγίδα της ΕΟΣΔ-IFBB, αγώνας σωματικής διάπλασης με διοργανωτή τον Κώστα Σταμάτη. Λεπτομέρειες για τη διοργάνωση, ο τίτλος της διοργάνωσης όπως και η επίσημη αφίσα θα δοθούν δημόσια σύντομα.
    Ο Κώστας Σταμάτης καλεί όλους τους αθλητές και φίλους του αθλήματος να υποστηρίξουν τη διοργάνωση καθώς τα έσοδα θα δοθούν για φιλανθρωπικό σκοπό!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-11-12 00:19 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Η αφίσα του αγώνα:

    Όνομα: 579122_4922521549306_1542812915_n.jpg Εμφανίσεις: 1873 Μέγεθος: 199,6 KB
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-11-12 16:13 #3
    Προεπιλογή Aγώνας στη Λιβαδειά 24.11.2012 υπό την αιγίδα της ΕΟΣΔ
    Σας προσκαλώ και εγώ με την σειρά μου στον αγώνα που διοργανώνω με την Ελληνική Ομοσπονδία Σωματικής Διάπλασης (Ε.Ο.Σ.Δ.) HERCULES 2012 που πλέον έγινε θεσμός στην πόλη μου την Λιβαδειά.
    Όλα είναι έτοιμα και σας περιμένουμε στον τελευταίο αγώνα στην Ελλάδα για το 2012.
    Μεγάλα ονόματα της σωματικής διάπλασης θα βρίσκονται μαζί μας.
    Θα παρακαλέσω όλους τους αθλητές να έχουν το ατομικό δελτίο τους και να επικοινωνήσουν με τον σύλλογο τους.
    Δεν θα υπάρχει ΚΑΜΙΑ επιβάρυνση χρηματική για την συμμετοχή των αθλητών.
    Όλοι οι αθλητές θα βραβευτούν με μετάλλιο και στεφάνι ελιάς ανεξαρτήτως την θέση γιατί ο καθένας έκανε τον δικό του προσωπικό αγώνα.
    Στους 3 πρώτους κάθε κατηγορίας εκτός από τα φανταστικά κύπελλα και μετάλλια θα δοθούν και συμπληρώματα διατροφής και πολλά άλλα δώρα.
    Για οποιαδήποτε απορία θα χαρώ να επικοινωνήσετε μαζί μου 22613 00624 & 6948799375

    Ο σκοπός και ο στόχος του αγώνα είναι και θα είναι πάντα ο ΑΘΛΗΤΗΣ. Ελάτε όλοι να πάμε το άθλημα που τόσο αγαπάμε ένα βήμα ψηλότερα! Έλατε να το αναδήξουμε στην επαρχεία!

    Είσοδος 5 euro και το 100% των εισιτηρίων θα δοθούν στο ορφανοτροφείο στο γεροκομείο και στην μητρόπολη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-11-12 18:56 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ευχαριστούμε Κώστα και για την τοποθέτηση σου επί της ενημέρωσης του αγώνα αλλά και για την προσπάθεια σου αυτούς τους δύσκολους καιρούς να υποστηρίξεις τόσο το άθλημα όσο και τους συνανθρώπους σου με ένα ξεχωριστό τρόπο!
    Ευελπιστώ πως όλα θα πάνε τέλεια
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-11-12 19:37 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    και μόνο απο τον σκοπό του αγώνα αξίζει να παρεβρεθεί κάποιος και να απολαύσει το θέαμα που θα προσφέρει αυτη η γιορτη της σωματικής διάπλασης που είναι οι αγώνες
    καλή επιτυχία και μόνο θετικές εντυπώσεις να αφήσει αυτη η διοργάνωση σε αθλητές και κοινό
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-11-12 21:11 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας προσκαλώ και εγώ με την σειρά μου στον αγώνα που διοργανώνω με την Ελληνική Ομοσπονδία Σωματικής Διάπλασης (Ε.Ο.Σ.Δ.) HERCULES 2012 που πλέον έγινε θεσμός στην πόλη μου την Λιβαδειά.
    Όλα είναι έτοιμα και σας περιμένουμε στον τελευταίο αγώνα στην Ελλάδα για το 2012.
    Μεγάλα ονόματα της σωματικής διάπλασης θα βρίσκονται μαζί μας.
    Θα παρακαλέσω όλους τους αθλητές να έχουν το ατομικό δελτίο τους και να επικοινωνήσουν με τον σύλλογο τους.
    Δεν θα υπάρχει ΚΑΜΙΑ επιβάρυνση χρηματική για την συμμετοχή των αθλητών.
    Όλοι οι αθλητές θα βραβευτούν με μετάλλιο και στεφάνι ελιάς ανεξαρτήτως την θέση γιατί ο καθένας έκανε τον δικό του προσωπικό αγώνα.
    Στους 3 πρώτους κάθε κατηγορίας εκτός από τα φανταστικά κύπελλα και μετάλλια θα δοθούν και συμπληρώματα διατροφής και πολλά άλλα δώρα.
    Για οποιαδήποτε απορία θα χαρώ να επικοινωνήσετε μαζί μου 22613 00624 & 6948799375

    Ο σκοπός και ο στόχος του αγώνα είναι και θα είναι πάντα ο ΑΘΛΗΤΗΣ. Ελάτε όλοι να πάμε το άθλημα που τόσο αγαπάμε ένα βήμα ψηλότερα! Έλατε να το αναδήξουμε στην επαρχεία!

    Είσοδος 5 euro και το 100% των εισιτηρίων θα δοθούν στο ορφανοτροφείο στο γεροκομείο και στην μητρόπολη!
    Συγχαρητηρια για ολα οσα διαβαζω.Καλη επιτυχια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-11-12 18:59 #7
    Προεπιλογή
    Ο Σταματης ειναι ενα απο τα λιγα ατομα που βαζει το αθλημα μπροστα και κανει οτι μπορει για να το παει ψηλοτερα..Ας τα δουν καποιοι αλλοι αυτα κι ας παραδειγματιστουν...Αρκετα εχουν κονομησει ας δωσουν και κατι πισω..ουσιαστικο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-11-12 19:56 #8
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Ειναι καλό νέοι ανθρωποι να μπαίνουν στον χώρο και να διοργανώνουν αγωνες,κυρίως στην επαρχία,για να διαδίδεται ευρεως το bbing.
    Καλη επιτυχία σε αυτό τον αγώνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-11-12 22:04 #9
    Προεπιλογή HERCULES 2012, υπό την αιγίδα της ΕΟΣΔ (24.11.2012- Λιβαδειά)
    Πραγματικά Θέλω να σας ευχαριστήσω μου δίνεται δύναμη..
    Να ενημερώσω τους αθλητές ότι θα πρέπει να βρίσκονται στο κλειστό γήπεδο του μπάσκετ στην Λιβαδειά από της 14.00 έως της 16.00 για την ζύγιση τους!

    Έως στιγμής πάνω από 25 αθλητές έχουν επικοινωνήσει μαζί μου ότι θα λάβουν μέρος..

    Σας περιμένω όλους επικοινωνήστε μαζί μου θα χαρώ να σας βοηθήσω σε οτιδήποτε αφορά τον αγώνα! Τηλέφωνο : 22613 00624 & Κιν: 6948799375
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-11-12 18:16 #10
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Είναι μεγάλη χαρά που ενημερώνομαι συνεχώς πως μεγάλοι αθλητές θα παρευρεθούν στη διοργάνωση, να τιμήσουν το άθλημα και να στηρίξουν αυτήν την καλοπροαίρετη προσπάθεια με φιλανθρωπικό χαρακτήρα.
    Δυο 24ωρα έμειναν γιαυτό που σωστά χαρακτήρισε απο το ξεκίνημα ο Κώστας Σταμάτης, ''γιορτή'' !
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-11-12 11:22 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι καλό νέοι ανθρωποι να μπαίνουν στον χώρο και να διοργανώνουν αγωνες,κυρίως στην επαρχία,για να διαδίδεται ευρεως το bbing.
    Καλη επιτυχία σε αυτό τον αγώνα
    Ενα μεγάλο μπράβο στον Κώστα και σε όσους προσπαθούν
    να πάνε το άθλημα μας ψηλά στη θέση που του αξίζει!!!

    Καλή επιτυχεία στον αγώνα και στους αθλητές!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-11-12 02:51 #12
    Προεπιλογή
    Μολις πριν λιγο τελειωσε ο αγωνας της Λιβαδειας με επιτυχια για μενα.
    Ο Σταματης τα ειχε ετοιμασει ολα μεχρι την τελευταια λεπτομερεια. Κοσμος πολυς κ αυτο οφειλεται στη χαμηλη τιμη του εισιτηριου ,στον φιλανθρωπικο σκοπο του αγωνα, κ στα αλλα θεαματα που ειχε.
    Μπορει να εδωσε ισως λιγο παραπανω χρονο στους χορους ,ρυθμικη,γυμναστικη κ king boxing αλλα δεδομενου οτι οι συμετοχες δεν ηταν κ παρα πολλες κ επειδη οπως ειπα κ πριν ο αγωνας ειχε φιλανθρωπικο χαρακτηρα ,μαλλον αυτο ηταν απαραιτητο.
    Σε οποια θεση κ να καθοσουνα εβλεπες καλα αφου ηταν κερκιδες ,ο φωτισμος ηταν αψογος ,τα μεταλλια,κ κυπελα δοθηκαν πλουσιοπαροχα κ δεν αφησαν κανεναν παραπονεμενο. Η σκηνη ηταν λιγο μικρη ,αλλα επαρκης για τις συμετοχες που ειχε.
    Το επιπεδο των αθλητων γενικα ηταν καλο ,αλλα νομιζω τετοιοι αγωνες δινουν την ευκαιρια σε πολλους αθλητες να κανουν τα πρωτα τους αγωνιστικα βηματα χωρις να χρειαστει απο την αρχη να κολυμπησουν σε βαθια νερα.

    Οταν το πρωι πηρα τηλ τον Σταματη (το εχει γραψει πιο πανω) ,κ του ειπα οτι ειμαι απο Αθηνα ,κ που ακριβως ειναι το γηπεδο ,μου ειπε οταν φτασεις παρε με τηλ να ερθω να σε παρω . Ενταξει δεν χρειαστηκε ,αλλα τι μπορεις να πεις γιαυτον τον ανθρωπο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-11-12 04:29 #13
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Στις 24/11 παρευρέθηκαν στον πιο πετυχημένο αγώνα της σεζόν! Ο φίλος Κώστας Σταμάτης τα είχε διοργανώσει όλα τέλεια! Ωραία σκηνή, όμορφα και μεγάλα κύπελλα, περίπτερα τοποθετημένα στο χώρο διεξαγωγής με όμορφο τρόπο και τέλος ένα πολύ θερμό κοινό και πολλοί φίλοι που υποστήριξαν την προσπάθεια των αθλητών με τον καλύτερο τρόπο! Άξιοι συγχαρητηρίων είναι όλοι όσοι παρευρέθηκαν σαυτόν τον αγώνα που έστειλε πολλά μηνύματα αθλητικής παιδείας και προώθησε πραγματικά το άθλημα που τόσο αγαπάμε.
    Ήταν πραγματικά μια ''γιορτή''
    Σχολιασμό αποτελεσμάτων δεν μπορώ να εκφράσω καθώς ήμουν αθλητής που αγωνίστηκα και ίσως να μην είμαι αντικειμενικός καθώς δεν ήμουν κάτω απο τη σκηνή να συγκρίνω. Σύντομα φωτογραφίες και παρουσίαση με συνεργασία του www.ifitnessbook.com
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-11-12 14:34 #14
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Γενικός Νικητής του HERCULES 2012 o Κερκυραίος Γιώργος Σαϊτ !
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-11-12 15:29 #15
    Προεπιλογή
    Να πω και γω ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στον Κωστα Σταματη για την αψογη διοργανωση και εναν αγωνα πραγματικα διαφημιση για το αθλημα!
    Απ οτι φανηκε ο κοσμος ανταποκριθηκε στο καλεσμα για τον ιερο σκοπο του αγωνα και πιστευω οτι εμεινε ευχαριστημενος απ το θεαμα που του προσφερθηκε!
    Η εκδηλωση τα ειχε ολα και νομιζω αν κρινω απ τον εαυτο μου οτι ολοι οι θεατες το ευχαριστηθηκαν!

    Δε μπορω να πω τιποτα αλλο απο συγχαρητηρια στον Κωστα ο οποιος αγαπαει τοσο πολυ αυτο που κανει και για αυτο το κανει και τοσο καλα!Ειδικα στις εποχες που ζουμε το να
    αποφασισεις να διοργανωσεις ενα τετοιο αγωνα καθε αλλο παρα ευκολο ειναι.Παρολ αυτα ο Κωστας ανταποκριθηκε και μαλιστα χωρις κανενα οικονομικο οφελος!!!
    Αν και μικρος στην ηλικια εχει κερδισει το σεβασμο ολων μας με τις πραξεις του!!!
    Μακαρι να ακολουθησουν και αλλοι το παραδειγμα του και να δουμε και αλλους τετοιους αγωνες στην επαρχια!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία