Θέμα: Whey Plus (NLS)

Σελίδα 4 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 126
  1. 22-12-12 22:25 #46
    Προεπιλογή
    .
    "Τhe difference between a successful person and others is not
    a lack of strength,or knowladge,but rather of in a lackof will"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-12-12 22:26 #47
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Fylpa17 η κριτική σου είναι αυστηρή δίχως να έχει βάση.
    Μέχρι αύριο η τιμή είναι 39€.!!!
    Ήδη έχω πάρει και δεύτερη 5Lb σε σοκολάτα καθώς είναι απόλυτα ικανοποιημένος με την συγκεκρημένη πρωτεΐνη. Όσο για τα φακελάκια που λες, είδες πολλά καταστήματα να δίνουν? Εμένα τουλάχιστον στο κατάστημα μου πρόσφεραν και άμεσα να δοκιμάσω, άσχετα αν είχα ήδη δοκιμάσει. Επομένως η εξυπηρέτηση από την εν λόγο αλυσίδα που φέρνει την συγκεκρημένη εταιρεία είναι πολύ εξυπηρετική απέναντι στους πελάτες της.
    Όσο για την ποιότητα που πληρώνεται, είναι πάρα πολύ καλή η τιμή της!! Δεν είμαι ανεκτικός οργανικά σε όλες τις πρωτεΐνες και εταιρείες, καθώς και από φίρμες ήμουν απόλυτα απογοητευμένος, αλλά η NLS με ικανοποίησε απόλυτα, αν σκεφτεί κανείς πω κάνω τρεις φορές την ημέρα κατανάλωση συμπληρώματος πρωτεΐνης από διπλές δόσεις.
    θα συνεχίσω να την καταναλώνω μέχρι να την βαρεθώ!
    φιλε nasser σεβομαι ειδκα την δικη σου κριτικη !!!
    αλλα συγνωμη βρισκεις whey!!! σε
    χαμηλοτερη τιμη σε καταστημα εξωτερικου....
    και με τα ιδια λεφτα blend με 700 γραμμαρια παραπανω
    και δωρο παγουρι και 6 μπαρες αν θελεις σου στελνω link
    σε π.μ
    δεν ειπα οτι η nls ειναι χαλια αλλα για τα 45 ειναι αρκετα
    "Τhe difference between a successful person and others is not
    a lack of strength,or knowladge,but rather of in a lackof will"
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-12-12 01:12 #48
    Προεπιλογή
    Παιδες εχω την πρωτεινη στα χερια μου και στο πισω μερος με τα συστατικα γραφει να καταναλωνεται τουλαχιστον 2 λιτρα νερο την μερα για οσο λαμβανετε το σκευασμα, οφειλω να ομολογησω οτι πρωτη φορα το βλεπω αυτο σε πρωτεινη
    No pain, no gain...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-12-12 01:44 #49
    Προεπιλογή
    δν καταλαβενο γτ να αγωρασης αυτο το παντελος αγνωστο προιον ενω με τα μισα λεφτα μπορεις να παρεις mutant whey 2200kg απο πορτογαλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-12-12 02:05 #50
    Προεπιλογή
    εγω θα την επερνα την NLS αν ηταν 25-30 ευρω
    να στηριξω και ελληνικο καταστημα
    για 45 μου ειναι ΠΑΝΤΕΛΟΣ αδιαφορη....
    δεν την εχω δοκιμαση παντως παλια ειχα
    παρει μια worriorlab μαλλον κατι παρομοιο θα ειναι
    και ηταν αρκετα καλη.....
    επισεις για να προλαβω καποιο σχολιασμο δεν λεω σον και καλα
    οτι οι εταιριες πχ σαν την twinlab βγαζουν κατα πολυ (ειναι ομως) ποιοτικοτερα
    προιοντα αλλα κανουν και μια διαφημηση η οποια κοστιζει και παει η τημη 36-37 στην whey
    η NLS δεν δικαιολογη την τιμη μηδενικη διαφημηση ουτε καν φακελακη για
    δειγμα δεν μπαινουν στον κοπο να κανουν για να αγορασεις η να παρεις δωρεαν για να
    κανεις μια δοκιμη ....
    "Τhe difference between a successful person and others is not
    a lack of strength,or knowladge,but rather of in a lackof will"
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-12-12 02:45 #51
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Fylpa17 η κριτική σου είναι αυστηρή δίχως να έχει βάση.
    Μέχρι αύριο η τιμή είναι 39€.!!!
    Ήδη έχω πάρει και δεύτερη 5Lb σε σοκολάτα καθώς είναι απόλυτα ικανοποιημένος με την συγκεκρημένη πρωτεΐνη. Όσο για τα φακελάκια που λες, είδες πολλά καταστήματα να δίνουν? Εμένα τουλάχιστον στο κατάστημα μου πρόσφεραν και άμεσα να δοκιμάσω, άσχετα αν είχα ήδη δοκιμάσει. Επομένως η εξυπηρέτηση από την εν λόγο αλυσίδα που φέρνει την συγκεκρημένη εταιρεία είναι πολύ εξυπηρετική απέναντι στους πελάτες της.
    Όσο για την ποιότητα που πληρώνεται, είναι πάρα πολύ καλή η τιμή της!! Δεν είμαι ανεκτικός οργανικά σε όλες τις πρωτεΐνες και εταιρείες, καθώς και από φίρμες ήμουν απόλυτα απογοητευμένος, αλλά η NLS με ικανοποίησε απόλυτα, αν σκεφτεί κανείς πω κάνω τρεις φορές την ημέρα κατανάλωση συμπληρώματος πρωτεΐνης από διπλές δόσεις.
    θα συνεχίσω να την καταναλώνω μέχρι να την βαρεθώ!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-12-12 18:09 #52
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fylpa17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε nasser σεβομαι ειδκα την δικη σου κριτικη !!!
    αλλα συγνωμη βρισκεις whey!!! σε
    χαμηλοτερη τιμη σε καταστημα εξωτερικου....
    και με τα ιδια λεφτα blend με 700 γραμμαρια παραπανω
    και δωρο παγουρι και 6 μπαρες αν θελεις σου στελνω link
    σε π.μ
    δεν ειπα οτι η nls ειναι χαλια αλλα για τα 45 ειναι αρκετα
    Fylpa 17 δεν μου λες κατι καινουριο... Εννοείται πως διαδικτυακα θα βρεις φτηνότερα. Και εγω μπορω να βρω φτηνότερα συμπληρώματα χωρίς να ανατρέχω σε διαδικτυακες επιλογές και μάλισα σε επώνυμα προϊόντα. Το θέμα είναι να υποστηρίξουμε και την ελληνική αγορά που στην προκειμένη περίπτωση σου προσφέρει πραγματικά ένα καλό προϊον. Κολάτε στις ετικέτες και στςι μάρκες... ένα εχω να σου πω. Όταν βαρέθηκα να τρωω ΟΝ στην Ελλάδα δεν την ήξεραν ακόμα. Είχαν για τοπ αμερικάνικη την MLO και μετά τα γνωστα universal, Twinlab, Prolab, Muscletech κλπ. Μιλούσα για Ον και μου έλεγαν τρως μούφες... Τωρα αντιλαμβάνεσαι πόσο γελάω...
    Πα΄ρόμοια παραδείγματα μπορώ να σου πω πολλά.
    Τέλος εδω πας στο καταστημα της γειτονιας σου και πληρώνεις ενα σαρανταρι και ξεμπερδευεις. Μην πω και για άλλα συμπληρωμαα της warriorLab που είναι πραγματικά πολύ καλά και δοκιμασμένα σε αγωνιστικές προετοιμασίες ακι όχι μόνο απο μένα..!
    Εγω που ξοδεύω συμπληρωματα το 40 με το 37 δεν μου κάνει αίσθηση. Εσένα μπορεί να σε στριμώχνει... επιλογές είναι αυτες. Αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορείς να βγάλεις σκλαρτο το εν λόγο προϊον
    Στείλε και το λινκ σε πμ να σου πω τι αγοράζεις...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Spiros1994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδες εχω την πρωτεινη στα χερια μου και στο πισω μερος με τα συστατικα γραφει να καταναλωνεται τουλαχιστον 2 λιτρα νερο την μερα για οσο λαμβανετε το σκευασμα, οφειλω να ομολογησω οτι πρωτη φορα το βλεπω αυτο σε πρωτεινη
    Διατροφή χωρίς νερό δεν γίνεται. Πόσο μάλιστα όταν καταναλώνουμε και συμπληρώματα, θέλουμε περισσότερο νερό και στο συστίνει στη συσκευασία. Σου κάνει συστασεις, δεν σε τρομοκρατεί...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cuntface Εμφάνιση μηνυμάτων
    δν καταλαβενο γτ να αγωρασης αυτο το παντελος αγνωστο προιον ενω με τα μισα λεφτα μπορεις να παρεις mutant whey 2200kg απο πορτογαλο
    Γιατι και του Πορτογάλου αγνωστη ήταν μέχρι που σε δυλέασε η τιμή της και σου έγινε γνωστή. Εδω τουλάχιστον υποστηρίζεις κάτι που ανίκει στην ελληνική αγορά και είναι με την εγγύηση ελληνικής εταιρείας (xtr.gr)
    Παραπάνω επι του θέματος αναλύθηκε πιο πάνω
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-12-12 19:00 #53
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cuntface Εμφάνιση μηνυμάτων
    δν καταλαβενο γτ να αγωρασης αυτο το παντελος αγνωστο προιον ενω με τα μισα λεφτα μπορεις να παρεις mutant whey 2200kg απο πορτογαλο
    Το κακό είναι οτι οι περισσοτεροι κοιτάνε το κόστος αγοράς χωρίς να υπολογίζουν το πραγματικό κόστος του προιόντος.....ΑΝ εκανες τον κόπο να υπολογίσεις την πραγματική ποσοτητα πρωτείνης που σου δινει το κάθε προιόν θα διαπίστωνες οτι η μουταντ που εφερες σαν παραδειγμα-δεν είναι και τόσο φθηνότερη απο την nls....Βγαινει 10 ευρω κάτω στην ίδια συσκευασία με καθαρότητες 60% η μία και 80% η άλλη,κανε τους υπολογισμους και δες πόσο κοστίζει 100γρμ καθαρής πρωτείνης απο κάθε εταιρία....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-12-12 19:17 #54
    Προεπιλογή



    pvl mutant whey?

    Κανε search και δες μονο σε μαγαζια σε βγαζει και σε mutant mass. Στην επισημη σελιδα ουτε καν τη βρηκα.. Τα συμπληρωματα ειναι ακριβα, αλλα η τιμη δε πρεπει να ειναι το μονο κριτηριο! Επισης αμα δεν εισαι σε διατροφη γραμμωσης αυστηρη, και θες να παρεις μια whey concentrate η blend, δες ποσες δοσες σου βγαζει και ποση πρωτεινη εχει η καθε δοση. Κανε το πολλαπλασιασμο οποια βγαζει μεγαλυτερο αριθμο στα ιδια λεφτα ειναι value for money, αν προκειται για ιδιες πηγες πρωτεινης. Σωστα σκεφτεται ο φιλος απο πανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-12-12 19:35 #55
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων



    pvl mutant whey?

    Κανε search και δες μονο σε μαγαζια σε βγαζει και σε mutant mass. Στην επισημη σελιδα ουτε καν τη βρηκα.. Τα συμπληρωματα ειναι ακριβα, αλλα η τιμη δε πρεπει να ειναι το μονο κριτηριο! Επισης αμα δεν εισαι σε διατροφη γραμμωσης αυστηρη, και θες να παρεις μια whey concentrate η blend, δες ποσες δοσες σου βγαζει και ποση πρωτεινη εχει η καθε δοση. Κανε το πολλαπλασιασμο οποια βγαζει μεγαλυτερο αριθμο στα ιδια λεφτα ειναι value for money, αν προκειται για ιδιες πηγες πρωτεινης. Σωστα σκεφτεται ο φιλος απο πανω.
    κάνετε λάθος και οι δύο σας! Πρώτον, λανθασμένο το παράδειγμα που χρησιμοποίησε ο φίλος με την mutant whey γιατί δεν είναι καλή επιλογή και βγάζει μικρό ποσοστό πρωτείνης σε σχέση με την παραπάνω όπως σωστά σημειώθηκε. Και δευτερον, κάνεις λάθος αν υπονοείς ότι δεν υπάρχει η mutant στο διαδίκτυο, έχει δικό της ξεχωριστό σάιτ! πάτα mutant απλά και θα το βρεις...Η pvl στο σάιτ της έχει την μπλε σειρά, την mutant την έχει σε ξεχωριστό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-12-12 20:22 #56
    Προεπιλογή
    γενικα τι ειπα γιατι μαλλον - ισως οντως ακουστικα αποτομος...

    λοιπον για δικους μου λογους πρωτιμο σε πολλα πραγματα ιτνερνετικα καταστηματα ειτε απο ελλαδα ειτε απο εξωτερικο δεν το κανω μονο σε συπληρωματα
    φυσικα και θελω να στηριξω ενα ελληνικο καταστημα αλλα δεν θα παω να παρω πχ στην περιπτωση μας μονο την nls ενδεχομενος να παρω και καποιο αλλο προιον και σαν συνολο να μου βγει ακριβα μην κριβομαστε απεχουμε πολυ ΣΕ ΟΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ KAI ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ απο γερμανικα καταστηματακτλπ.

    τελος παντον ειναι ενα καλο προιον προσωπικα θα το ηθελα φτηνοτερο ( και ποιος δεν θα το ηθελε )
    δεν ειπα ποτε οτι ειναι σκαρτο....ισα ισα!

    Αυτα
    "Τhe difference between a successful person and others is not
    a lack of strength,or knowladge,but rather of in a lackof will"
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-12-12 18:16 #57
    Προεπιλογή
    Θα την ήθελα φθηνότερη για να θυσιάσω τα αγαπημένα μου ευρωπαικά eshops.
    My name is Daniel Lugo and I believe in fitness
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-01-13 11:57 #58
    Προεπιλογή
    να πω και εγω αποψης για αυτη την πρωτεινη διαλυτοτητα αρκετα καλη πολυ καλη γευση και δεν σε φουσκονη...
    για τα λεφτα της πιστευω αρκετα καλη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-02-13 18:30 #59
    Το avatar του χρήστη dimitrispump

    Εγγραφή
    02-07-2010
    Περ.
    ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    πηρα κ εγω ενα κουτι λογο τιμης μετα απο πολυ καιρο που επινα ον,διαλυτοτητα πολυ καλη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-03-13 01:23 #60
    Προεπιλογή
    ενα review και απο μενα στην σοκολατα

    γευση:7,5/10
    διαλυτοτητα:7/10
    χωνεψη:9/10
    οι natural κραταμε την ''φαση ψηλα''...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία