Θέμα: Whey Plus (NLS)

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 126

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 10-11-12 22:19 #1
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή Whey Plus (NLS)
    νεα πρωτεηνη απο γνωστη αλυσιδα καταστηματων..... και σε καλη τιμη... αποψεις????








    Chocolate ingredients: Whey Protein Concentrate, Whey Protein Isolate, Milk Protein Concentrate, Pea Protein Isolate, Soya Protein Isolate, Defatted Cocoa Powder, Egg Albumin, Skim Milk Powder, Fructose, Flavour(Chocolate), glucose syrup, L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine, Glutamine Peptides, Sweetener (sucralose).
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-11-12 16:37 #2
    Προεπιλογή
    Αν υπαρχει και το προφιλ αμινοξεων ας το ποσταρει καποιος γιατι δεν το βρισκω.Σκεφτομαι να την τσιμπησω παντως γιατι ειναι σε καλη τιμη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-11-12 16:46 #3
    Προεπιλογή
    Θα την δοκιμάσω και εγώ κάποια στιγμή, πολύ καλή η τιμή της
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-11-12 19:06 #4
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή
    θα την δοκιμασω στα μεσα της εβδομαδας .... η τιμη της παντος ειναι παρα πολυ καλη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-11-12 21:06 #5

    Εγγραφή
    11-03-2012
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    47
    Προεπιλογή
    Τη δοκίμασε κανείς; Τι προέλευσης είναι; Πάντως όχι ελληνικής. Γενικά η πρωτεϊνη whey είναι καλή για όσους θέλουν να χάσουν μεγάλο ποσοστό λίπους, αυξάνοντας παράλληλα τη μυϊκή μάζα τους; Όσες είναι για μυϊκή ανάπτυξη (mass protein) απευθύνονται αποκλειστικά σε άτομα που δεν επιθυμούν να χάσουν περιττό βάρος, αλλά τουναντίον είναι ήδη αδύνατοι και θέλουν να αυξήσουν τη μυϊκή μάζα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-11-12 21:35 #6
    Προεπιλογή
    σωστα τα λες αλλα κυριως η μασσ προτειν απευθηνονται σε εκτομορφους!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-11-12 15:01 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο IRINE G7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τη δοκίμασε κανείς; Τι προέλευσης είναι; Πάντως όχι ελληνικής. Γενικά η πρωτεϊνη whey είναι καλή για όσους θέλουν να χάσουν μεγάλο ποσοστό λίπους, αυξάνοντας παράλληλα τη μυϊκή μάζα τους; Όσες είναι για μυϊκή ανάπτυξη (mass protein) απευθύνονται αποκλειστικά σε άτομα που δεν επιθυμούν να χάσουν περιττό βάρος, αλλά τουναντίον είναι ήδη αδύνατοι και θέλουν να αυξήσουν τη μυϊκή μάζα;
    Στα χτρεμε που ρωτησα μου ειπαν ειναι αγγλικη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-11-13 23:32 #8
    Προεπιλογή
    Την εχω δοκιμασει κ εγω κ την βρισκω πολυ τιμια για τα χρηματα της .. θα την ξαναεπαιρνα αν πηγαινα παλι σε 75αρα )

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-11-13 00:20 #9
    Post
    η συγκεκριμενη εχει σογια μεσα????
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-11-13 00:30 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    η συγκεκριμενη εχει σογια μεσα????
    ναι έχει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-11-13 02:21 #11
    Προεπιλογή
    Παιδιά κι εγω την πήρα. Ειναι πολυ καλή για τα λεφτά της. Μακραν η καλύτερη απο πρωτεΐνες χαμηλού κόστους. Άλλωστε μην ξεχνάμε πως ότι δίνεις, αυτό παίρνεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-11-13 20:57 #12
    Προεπιλογή ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ WHEY PLUS ΤΗΣ NLS
    Τον τελευταίο καιρό που τα οικονομικά μου δεν είναι και στα πάνω τους δοκίμασα αυτήν την πρωτεΐνη http://www.xtr.gr/proteines/13590/WH...70gr_(NLS).htm και είναι φανταστική! Δεν περίμενα από μια τόσο οικονομική πρωτεΐνη να μου πηγαίνει τόσο καλά. Θα ήθελα να ακούσω κι άλλες απόψεις για να καταλάβω εάν έτυχε να τη δεχτεί τόσο καλά ό οργανισμός μου ή αν όντως είναι τόσο καλή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-11-13 21:01 #13
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Ποσες δοσεις βγαζει?
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-11-13 23:07 #14
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ATLANTAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον τελευταίο καιρό που τα οικονομικά μου δεν είναι και στα πάνω τους δοκίμασα αυτήν την πρωτεΐνη http://www.xtr.gr/proteines/13590/WH...70gr_(NLS).htm και είναι φανταστική! Δεν περίμενα από μια τόσο οικονομική πρωτεΐνη να μου πηγαίνει τόσο καλά. Θα ήθελα να ακούσω κι άλλες απόψεις για να καταλάβω εάν έτυχε να τη δεχτεί τόσο καλά ό οργανισμός μου ή αν όντως είναι τόσο καλή.
    Δεν υπήρχε λόγος να "μην τη δεχτεί τόσο καλά ο οργανισμός σου",εφόσον δεν έχεις κάποια παθοφυσιολογία. Είναι άλλη μια πρωτεΐνη. Για παράδειγμα αν έτρωγες ψάρι,υπήρχε περίπτωση να μη το δεχτεί τόσο καλά ο οργανισμός σου;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-11-13 00:18 #15
    Προεπιλογή
    Για τα λεφτά της ειναι άψογη! Και το τονίζω αυτο, γιατί πιο καλές απο αυτήν ειναι και πιο ακριβές. Εγω την είχα πάρει μονο για μετά την προπόνηση και ήταν μια χαρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία