Θέμα: Whey Plus (NLS)

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 126

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 05-12-12 00:15 #1
    Προεπιλογή
    H συγκεκριμενη πρωτεινη ειναι του extreme stores οπως η warriorlab. Αν πιστευει κανεις οτι μπορεις να πετυχεις προσφορα 80αρας πρωτεινης με 0,024ευρω/γρ πρωτεινης σε μια μικρη και φορομπηχτικη αγορα οπως η Ελλαδα ας την αγορασει...
    Δεν εχει σημασια αν την παιρνει bulk απο κινεζο του alibaba και απλα την συσκευαζει, ας γραψουν τουλαχιστον τι εχει μεσα...

    Τελος παντων... Δεν θελω να επεκταθω γιατι ειναι και χορηγος του φορουμ.
    105+
    Τρέφομαι μόνο με PRs !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-12-12 12:53 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.723
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Turbolifter Εμφάνιση μηνυμάτων
    H συγκεκριμενη πρωτεινη ειναι του extreme stores οπως η warriorlab. Αν πιστευει κανεις οτι μπορεις να πετυχεις προσφορα 80αρας πρωτεινης με 0,024ευρω/γρ πρωτεινης σε μια μικρη και φορομπηχτικη αγορα οπως η Ελλαδα ας την αγορασει...
    Δεν εχει σημασια αν την παιρνει bulk απο κινεζο του alibaba και απλα την συσκευαζει, ας γραψουν τουλαχιστον τι εχει μεσα...

    Τελος παντων... Δεν θελω να επεκταθω γιατι ειναι και χορηγος του φορουμ.
    Φίλε στις μέρες μας ότι πληρώνεις παίρνεις. Σήμερα είδα πως είναι σε προσφορά και ρώτησα σε κοντινό κατάστημα του x-treme stores τι παίζει με τη συγκεκριμένη πρωτεΐνη και δεν μου έκρυψε λόγια. Από τη σύνθεση της κατάλαβα πως είναι αγγλικής προέλευσης και ίσως δεν διαφέρει από άλλες αγγλικής προέλευσης πρωτεΐνες.
    Σαν αναπλήρωμα γεύματος, πιστεύω πως είναι καλή.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-12-12 15:03 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    .
    Σαν αναπλήρωμα γεύματος, πιστεύω πως είναι καλή.
    nasser θα την επερνεες δηλαδη εσυ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-12-12 16:03 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.723
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο john 88 Εμφάνιση μηνυμάτων
    nasser θα την επερνεες δηλαδη εσυ?
    Αύριο θα την πάρω να την δοκιμάσω και θα είναι η πρώτη μετά από 3 μήνες διακοπής συμπληρώματος πρωτεΐνης. Απλά εύχομαι να μην μοιάζει με την nutrisport που δοκίμασα αρχές της χρονιάς μετά από χρόνια και ήταν για μένα αποτυχία.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-12-12 16:21 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αύριο θα την πάρω να την δοκιμάσω και θα είναι η πρώτη μετά από 3 μήνες διακοπής συμπληρώματος πρωτεΐνης. Απλά εύχομαι να μην μοιάζει με την nutrisport που δοκίμασα αρχές της χρονιάς μετά από χρόνια και ήταν για μένα αποτυχία.
    3ης μηνες γιατι τοσο πολυ χριαζεται τοσο_
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-12-12 16:24 #6
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.723
    Προεπιλογή
    Όχι απλά ήταν επιλογή μου.Και ένας μήνας αποχή κάθε εξάμηνο, καλό κάνει.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-12-12 19:59 #7
    Προεπιλογή
    Mετα απο 2 μερες χρησης της πρωτεινης αποφασισα να γραψω ενα review.

    Γευση : 8/10 ( Πηρα βανιλια , αν και ηθελα σοκολατα. Μπορω να πω οτι μου αρεσε αρκετα. )
    Διαλυτοτητα : 8/10 ( με το κουταλακι σε μερικα χτηπηματα ειχε διαλυθει πλήρως χωρις να κανει αφρους και κρουστα στο πανω μερος )
    Ποιοτητα : 6/10 ( H Πρωτεινη μπιζελιων και σογιας που περιεχει μεσα δεν μου αφηνει περιθωρια για μεγαλυτερο βαθμο )
    Τιμη : 10/10 ( η κανονικη της τιμη ειναι 44 euro που ειναι αρκετα φθηνη. Εγω την πηρα σε προσφορα 39 euro ( 2 week special ). Τα 2 κιλα βγαζουν γυρω στις 70-75 δοσεις )

    Γενικος Βαθμος : 7,5/10

    Με ειλικρινεια.
    Απάντηση με παράθεση