Θέμα: aggelikh's log!

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 149
  1. 10-11-12 14:54 #31
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Στις φωτό σου φαίνεσαι πάνω από 20%.
    Τώρα μπορείς να επιμένεις εάν θες ότι η χελώνα είναι ελέφαντας, αλλά μάτια έχουμε και βλέπουμε τη χελώνα

    Πρωταθλητισμό δε ξέρω αν κάνεις αλλά κοπέλες στιβίστριες στα ίδια ποσοστά κυμαίνονται
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-11-12 15:00 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στις φωτό σου φαίνεσαι πάνω από 20%.
    Τώρα μπορείς να επιμένεις εάν θες ότι η χελώνα είναι ελέφαντας, αλλά μάτια έχουμε και βλέπουμε τη χελώνα

    Πρωταθλητισμό δε ξέρω αν κάνεις αλλά κοπέλες στιβίστριες στα ίδια ποσοστά κυμαίνονται
    εσενα σου εχω ξανα πει μπορεις να λες οτι θελεις...!και δεν σε προσβαλλα οποτε μπορεις λιγο να φερεσαι αναλογα!και αν εισαι αθηνα τον φεβρουαριο ανεβαινω για το πανελληνιο μπορεις ευκολα να ερθεις να με δεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-11-12 15:00 #33
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aggelikh Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ευχαριστω αλλα κοιτα αν ημουν 20-22% τωρα δεν θα εκανα και το αθλημα μου και συγκεκριμενα πρωταθλητισμο και επεισης δεν θα λεγομουν αθλητρια! ο προπονητης μου ειναι ο πιο ειδικος(για μενα και οχι μονο) ασχολειται με το αθλημα 30 χρονια και εχει βγαλει πανευρωπαικους αθλητες και παγκουσμιους οποτε για μενα αυτα τα λογια ειναι περιττα!δεν νομιζω να κανει τοσο μεγαλο λαθος!
    Αν εννοεις ότι αυτα που σου εγραψα είναι περιττα και σε ενδιαφερει μονο η αποψη του προπονητη σου (δικαιωμα σου φυσικα), καλά εκανες που μας το επισημανες να ξερουμε και μεις τα μελη του φορουμ, να μη χανουμε το χρονο μας γραφοντας την αποψη μας ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-11-12 15:01 #34
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
    Ελα ελα τσώπα

    πόσο είσαι είπαμε? 14?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-11-12 15:03 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
    Ελα ελα τσώπα

    πόσο είσαι είπαμε? 14?
    κοντα επεσες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-11-12 15:05 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εννοεις ότι αυτα που σου εγραψα είναι περιττα και σε ενδιαφερει μονο η αποψη του προπονητη σου (δικαιωμα σου φυσικα), καλά εκανες που μας το επισημανες να ξερουμε και μεις τα μελη του φορουμ, να μη χανουμε το χρονο μας γραφοντας την αποψη μας ....
    εγω δεν ειπα οτι αυτα που ειπες ειναι περιτα αλλα μιας και το λες ! μου επιτηθεστε χωρις κανεναν λογο ειδικα μερικες κοπελες!! δεν ειστε ουτε για να με δικασετε ουτε ειμαι κατηγορουμενη!πολλες αποψεις που δεν με προσβαλλουν τις σεβομαι και ενδιαφερομαι πολυ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-11-12 15:12 #37
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ειρηνη υμιν..

    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-11-12 15:23 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειρηνη υμιν..

    ΚΛΑΣΣΙΚΗ εχθρα μεταξυ γυναικων!
    ΧΑΧΑΧΑΧΑ φοβερη η παπαδοπουλου και κορμαρα!
    ποτε δεν τα πηγαινα καλα με τις γυναικες! ζηλιααααα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-11-12 15:38 #39
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Αυτές οι μετρήσεις με το δερματοπτυχόμετρο αν κατάλαβα καλά έγιναν αλλά δεν μπορεί να είναι ακριβείς όπως είπε κ η Στελλα νομίζω σου δείχνουν ένα νούμερο αλλά δε είναι το ποσοστό, αν ήταν έτσι εγώ που έχω 8 στη κοιλιά , 10 στη μέση, κ 12 στα πόδια θα πρεπε να μουν σε αγωνιστικό επίπεδο τώρα και όλη φέτες.
    Κοίτα να δεις, αρκετά με τις φώτος και τη συζήτηση με το λίπος, δεν εχει νόημα άλλωστε, εγώ να σου πω οτι γράφε το τι τρως καθημερινά, κ τι προπόνηση κάνεις, ρίξε μια ματιά στα πλάνα διατροφής των αλλων κοριτσιών ώστε να συγκρίνεις κ να πάρεις ιδέες και ρίξε καμια ματια στα άρθρα κ στις γενικες ερωτήσεις διατροφής όπου δίνονται διάφορα τιπς.
    Έπίσης μη δινεις και πολλή σημασία στα εριστικά άτομα, κάνε τη δουλειά σου και μην ασχολείσαι.
    Όσον αφορά τους moderators, αν έμεινε κ κανενας, θέστε κάποια όρια, το κορίτσι ξεκίνησε πολύ ωραία τη συζητηση της και αμέσως πέσανε πάνω της να τη φάνε.
    Φιλάκια
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-11-12 15:44 #40
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οσαν αφορα την σταση των διαχειριστων,μπορειτε να κοιτατε την δουλεια σας κ να μην κανετε υποδειξεις με τετοιο υφος?
    ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-11-12 15:44 #41
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aggelikh Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω δεν ειπα οτι αυτα που ειπες ειναι περιτα αλλα μιας και το λες ! μου επιτηθεστε χωρις κανεναν λογο ειδικα μερικες κοπελες!! δεν ειστε ουτε για να με δικασετε ουτε ειμαι κατηγορουμενη!πολλες αποψεις που δεν με προσβαλλουν τις σεβομαι και ενδιαφερομαι πολυ!
    αγγελικη μην χαλιεσαι και μην στεναχωριεσαινα ξερεις οτι το δερματοπτυχομετρο δεν ειναι ακριβες και ειναι ξεπερασμενο...13%θα επρεπε να ησουν κομματια και τα μαγουλακια σου να ηταν βαλμενα μεσα..για να δεις πως περιπου ειναι το 13% σε συμβουλευω να πας να δεις το λογκ της μαρβιν και τις φωτο της στην ενοτητα φωτο μελων με τιτλο" δειλα εγω" αυτο ειναι 13%λιπος αν θεωρεις οτι εισαι ετσι οκ...σου ευχομαι καλη επιτυχια στους στοχους σου και να ξεπερασεις ακομα και την ισιμπαγεβα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-11-12 15:46 #42
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οσαν αφορα την σταση των διαχειριστων,μπορειτε να κοιτατε την δουλεια σας κ να μην κανετε υποδειξεις με τετοιο υφος?
    ευχαριστω.
    αφου μου το ζητάς τοσο ευγενικα
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-11-12 16:17 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτές οι μετρήσεις με το δερματοπτυχόμετρο αν κατάλαβα καλά έγιναν αλλά δεν μπορεί να είναι ακριβείς όπως είπε κ η Στελλα νομίζω σου δείχνουν ένα νούμερο αλλά δε είναι το ποσοστό, αν ήταν έτσι εγώ που έχω 8 στη κοιλιά , 10 στη μέση, κ 12 στα πόδια θα πρεπε να μουν σε αγωνιστικό επίπεδο τώρα και όλη φέτες.
    Κοίτα να δεις, αρκετά με τις φώτος και τη συζήτηση με το λίπος, δεν εχει νόημα άλλωστε, εγώ να σου πω οτι γράφε το τι τρως καθημερινά, κ τι προπόνηση κάνεις, ρίξε μια ματιά στα πλάνα διατροφής των αλλων κοριτσιών ώστε να συγκρίνεις κ να πάρεις ιδέες και ρίξε καμια ματια στα άρθρα κ στις γενικες ερωτήσεις διατροφής όπου δίνονται διάφορα τιπς.
    Έπίσης μη δινεις και πολλή σημασία στα εριστικά άτομα, κάνε τη δουλειά σου και μην ασχολείσαι.
    Όσον αφορά τους moderators, αν έμεινε κ κανενας, θέστε κάποια όρια, το κορίτσι ξεκίνησε πολύ ωραία τη συζητηση της και αμέσως πέσανε πάνω της να τη φάνε.
    Φιλάκια
    ειλικρινα σε ευχαριστω ! οταν λεω αποψεις που σεβομαι κ ενδιαφερομαι αυτο ακριβως εννοω! εγω ανοιξα ενα λογκ μονο και μονο για αυτον τον λογο να μου δωσετε παραπανω συμβουλες πως να κατεβασω τ λιπος μου! και εκτημω πολυ αυτο τ φορουλ γιατι εμαθα αρκετα σωστα πραγματα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-11-12 16:24 #44
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    αγγελικη μην χαλιεσαι και μην στεναχωριεσαινα ξερεις οτι το δερματοπτυχομετρο δεν ειναι ακριβες και ειναι ξεπερασμενο...13%θα επρεπε να ησουν κομματια και τα μαγουλακια σου να ηταν βαλμενα μεσα..για να δεις πως περιπου ειναι το 13% σε συμβουλευω να πας να δεις το λογκ της μαρβιν και τις φωτο της στην ενοτητα φωτο μελων με τιτλο" δειλα εγω" αυτο ειναι 13%λιπος αν θεωρεις οτι εισαι ετσι οκ...σου ευχομαι καλη επιτυχια στους στοχους σου και να ξεπερασεις ακομα και την ισιμπαγεβα
    τ ειδα! πολυ καλη η μαρβιν! εχω πολυ μεγαλυτερο στηθος(αρα λιπος) αλλα τα μπουτια μου ειναι πιο αδυνατα κ γραμμωμενα! θα ανεβασω κ εγω μια που να φαινομαι σαν ανθρωπος κ μετα κρινετε! οχι δεν εχω κανει μονο με δερματοπτυχομετρο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-11-12 16:30 #45
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aggelikh Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειλικρινα σε ευχαριστω ! οταν λεω αποψεις που σεβομαι κ ενδιαφερομαι αυτο ακριβως εννοω! εγω ανοιξα ενα λογκ μονο και μονο για αυτον τον λογο να μου δωσετε παραπανω συμβουλες πως να κατεβασω τ λιπος μου! και εκτημω πολυ αυτο τ φορουλ γιατι εμαθα αρκετα σωστα πραγματα!
    Σε μια κοινωνία θα βρεις κόσμο εξαιρετικό και κόσμο που δεν αξίζει, έτσι κ εδώ σαν ένα δείγμα της κοινωνίας που ονομάζεται forum, θα βρεις άτομα τα οποία αξίζουν κ έχεις να πάρεις χρήσιμα πράγματα αλλά θα βρεις κ κόσμο που δεν αξίζει τ σημασία σου, δυστυχώς επειδή είναι foroum, δεν μπορείς να κάνεις κάτι γτ ο καθένας θα λέει το μακρύ του κ το κοντο του.
    Είσαι ήδη σε πολύ καλό επίπεδο λόγω του οτι ασχολείσαι από μικρή με τον αθλητισμό. Για να χάσεις όμως το λίπος που πρέπει να χάσεις πρέπει να φτιάξεις λίγο τη διατροφή σου γιατί τη θεωρώ προσωπικά λιγάκι ελλειπή.
    Καλή επιτυχία.
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία