Θέμα: aggelikh's log!

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 149

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 09-11-12 12:23 #1
    Προεπιλογή aggelikh's log!
    ΓΕΙΑ σας και απο εμενα !!!!!!! ειμαι καινουργια και στο ημερολογιο αλλα και στο φορουμ.! θα ηθελα και εγω με την σειρα μου να παρουσιασω το δικο μου προγραμμα προπονησης αλλα και διατροφης!ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ την τελευταια εβδομαδα κανω διατροφη με διατροφολογο πανω κατω τα ιδια! θελω να χασω μερικα κιλα τωρα ωστε στην αγωνιστικη μου περιοδο τον φευρουαριο να ειμαι οκ! κανω πρωταθλητισμο στο αλμα επικοντω (πολλα βαρη,πολυ τρεξημο κτλ.3-4 ωρες καθημερινη προπονηση)ακομα και την κυριακη κανω προπονηση!ειμαι 1.65 57-8 κιλα! θελω να κατεβω στο 11% λιπος που τωρα ειμαι 13% !



    καθε σχολιο ευπροσδεκτο!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-11-12 12:29 #2
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Καλή αρχή, καλές προπονήσεις και καλές επιδόσεις!

    Μιας και κάνεις πρωταθλητισμό, γράψε διατροφή συμπληρώματα κλπ να πάρουμε μια ιδέα και βάλε καμιά φωτο στην κατάσταση που είσαι τώρα!
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-11-12 12:36 #3
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή αρχή, καλές προπονήσεις και καλές επιδόσεις!

    Μιας και κάνεις πρωταθλητισμό, γράψε διατροφή συμπληρώματα κλπ να πάρουμε μια ιδέα και βάλε καμιά φωτο στην κατάσταση που είσαι τώρα!
    καλη αρχη αγγελικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-11-12 12:47 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλη αρχη αγγελικη
    ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-11-12 12:54 #5
    Προεπιλογή
    πρωινο:8.00πμ 3 ασπραδια με κουακερ(20γρ) 10 αμυγλαδα
    δεκατιανο:1ποτηρι(200γρ)φυσικο χυμο πορτοκαλι (40γρ) ψωμι ολικης 1 φυλλο μαρουλι και κοτατζ(1κγ)
    μεσημεριανο:μπρολοκο (100γρ) με στηθος κοτοπουλο(100γρ) πρασσινη σαλατα
    προπροπονησης 4καψουλες σπιρουλινα, 1ξινομηλο
    αμεσως μετα απο την προπονηση:1,5% γαλα (200γρ)
    βραδυνο: 4καψουλες σπιρουλινα!πρασσινη σαλατα με κοτατζ(50γρ)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-11-12 13:46 #6
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Kαλη αρχη Αγγελικη στο λογκ σου!
    Καλα με μόνο 13% λιπους θα πρεπει αυτη τη στιγμη να είσαι απολυτα στεγνη όλο μυς και φλεβα!
    Μιας και μόνο το δομικο λιπος στη γυναικα (δηλ το απαραιτητο για να διατηρηθουμε στη ζωή) είναι 10-12%.
    Θα ηταν ωραια να βλέπαμε μια φωτο στην κατασταση που είσαι τώρα!

    Τη διατροφη σου να σου πω την αληθεια τη βρισκω εντελως ελλειπη, ειδικα για τοσες ωρες προπόνηση που κανεις, αλλα αφου στη βγαζει ειδικός καποιους λόγους θα εχει προφανως που σου εχει τοσο λιγο φαγητο.
    Αναμενουμε τη συνεχεια με ενδιαφερον!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-11-12 12:46 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή αρχή, καλές προπονήσεις και καλές επιδόσεις!

    Μιας και κάνεις πρωταθλητισμό, γράψε διατροφή συμπληρώματα κλπ να πάρουμε μια ιδέα και βάλε καμιά φωτο στην κατάσταση που είσαι τώρα!
    σε ευχαριστω πολυ ! λοιπον απο συμπληρωματα το μονο που περνω ειναι σπηρουλινα(γενικα δεν εχω ξανα παρει τιποτα) και μονο το καλοκαιρι μια πολυβιταμινη την τζερεατρικ(φαρμακειο)! απο διατροφη τον τελειταιο καιρο δεν τα πηγαινα καθολου καλα!γενικα χανω κ περνω πολυ ευκολα κιλα! αλλα με σωζει η προπονηση και δεν πηρα αρκετα! θα σας πω τι εχω σημερα να φαω! (χωρις αλατια και λαδι μονο οτι περιεχουν απο την προελευση τους)
    Απάντηση με παράθεση