Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 24-10-12 12:42 #1

    Εγγραφή
    23-10-2012
    Περ.
    μαρουσι
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή καμψεις & ελξεις
    γεια σας ειμαι νεο μελος στο σαιτ και εκτιμουσα καποιες συμβουλες και παρατηρησεις για το σωμα μου.η μονη γυμναστικη που κανω τον τελευταιο χρονο ειναι καμψεις και ελξεις στο μονοζυγο ειμαι 28 και ζυγιζω 72 κιλα.ευχαριστω προκαταβολικαΌνομα: 24102012217.jpg Εμφανίσεις: 4312 Μέγεθος: 153,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-10-12 15:52 #2
    Προεπιλογή
    φιλε,μιαχαρα εισαι!εχεις καλες προδιαγραφες αν συενχισεις βαρη!εδικα τα χερια και οι ωμοι φαινπονται μπ[ροστα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-10-12 22:41 #3
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    αρχοντας
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-10-12 23:14 #4
    Προεπιλογή
    απο καμψεις τι κανεις?με υπερυψωμενα ποδια,κλειστες ανοιχτες λαβες?ή μονο τις κλασικες?
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-10-12 23:24 #5

    Εγγραφή
    23-10-2012
    Περ.
    μαρουσι
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο καμψεις τι κανεις?με υπερυψωμενα ποδια,κλειστες ανοιχτες λαβες?ή μονο τις κλασικες?
    υπερυψομενα ποδια και αλτηρες στα χερια. ενα σετ ανοιχτεσ ενα κλειστες και ενα κλασικες.αρκετες επαναληψεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-10-12 07:54 #6
    Προεπιλογή
    να ξερεις οτι οι ασκησεις με το βαρος του σωματος σου δεν συγκρινονται με κανενα παγκο κ κανενα αλτηρα! αμα ειχες κ ενα διζυγο θα ειχες ολοκληρο γυμναστηριο!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-10-12 12:16 #7

    Εγγραφή
    20-07-2011
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    78
    Προεπιλογή
    πολυ ωραιος ρε φιλε .να σε ρωτησω και εγω κατι. καθημερινα κανεις τις ασκησεις αυτες η μερα παρα μερα; και επισης αυτον τον χρονο ειδες βελτιωση, η απλα εκανες συντηρηση αυτου που υπηρχε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-10-12 14:41 #8

    Εγγραφή
    23-10-2012
    Περ.
    μαρουσι
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loukoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ ωραιος ρε φιλε .να σε ρωτησω και εγω κατι. καθημερινα κανεις τις ασκησεις αυτες η μερα παρα μερα; και επισης αυτον τον χρονο ειδες βελτιωση, η απλα εκανες συντηρηση αυτου που υπηρχε;
    φιλε λουκουλε προσπαθω να κανω 4 φορες την εβδομαδα οχι απαραιτητα μερα παρα μερα.η βελτιωση που εχω ειναι απιστευτη αν σκεφτεις οτι πριν ενα εναμιση χρονο ημουν σαν οδοντογλυφιδα.σαφως και η σωστη διατροφη επαιξε τον ρολο της.το προβλημα ισως ειναι πως μαλλον χρειαζεται λιγο παραπανω ποικιλια ασκησεων στην φαση που ειμαι τωρα προκειμενου να υπαρξει ακομα πεισσοτερη βελτιωση
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-10-12 18:47 #9
    Προεπιλογή
    Μια χαρα εισαιΣυνεχισε την καλη δουλεια.Το καλο με τις ασκησεις που χρησιμοποιεις το βαρος του σωματος,ειναι οτι εχουν ποικιλια κ δεν βαριεσαι.Δοκιμασε να δωσεις κ ενα 40αρι να παρεις κ ενα γιλεκο με κιλα.
    Malcolm X: I am a man who believed that I died 20 years ago, and I live like a man who is dead already. I Have No Fear Whatsoever of Anybody or Anything

    I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-10-12 11:43 #10

    Εγγραφή
    20-07-2011
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    78
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pavlitos Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε λουκουλε προσπαθω να κανω 4 φορες την εβδομαδα οχι απαραιτητα μερα παρα μερα.η βελτιωση που εχω ειναι απιστευτη αν σκεφτεις οτι πριν ενα εναμιση χρονο ημουν σαν οδοντογλυφιδα.σαφως και η σωστη διατροφη επαιξε τον ρολο της.το προβλημα ισως ειναι πως μαλλον χρειαζεται λιγο παραπανω ποικιλια ασκησεων στην φαση που ειμαι τωρα προκειμενου να υπαρξει ακομα πεισσοτερη βελτιωση
    ευχαριστω για την απαντηση .. εχεις γινει πολυ καλος και με επιασε η περιεργια.. λογικα ενα σετ αλτηρες θα σε βοηθησει να χτυπησεις σημεια που δεν ηταν ευκολο με τις ασκησεις που κανεις(αν και φενεσαι συμετριακα αναπτυγμενος και ισως να ειναι αχρειαστα).. επειδη δεν αναφερθηκες στα ποδια, αν σε ενδιαφερει μπορεις να τα χτυπας και αυτα με καποιες ασκησεις με τ βαρος σου μονο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-03-15 23:46 #11

    Εγγραφή
    23-10-2012
    Περ.
    μαρουσι
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή i am back
    Όνομα: 09082013355.jpg Εμφανίσεις: 1351 Μέγεθος: 130,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-03-15 00:42 #12
    Προεπιλογή
    Φωτεινο παραδειγμα οτι "ουκ εν τω πολλώ το ευ"...
    Ωραιο φυσικό σώμα μονο με 2 ασκήσεις, τις οποιες μπορει να κανει ο καθένας!

    Πως και δε μπηκες στον πειρασμό να βαλεις κ αλλες ασκεισεις στο προγραμμα σου; Εστω μια για πόδια, squats πχ

    Μπραβο παντως
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-03-15 20:42 #13

    Εγγραφή
    23-10-2012
    Περ.
    μαρουσι
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή
    σ ευχαριστω για το μυνημα και τα καλα λογια φιλε sailim.η αληθεια ειναι πως αυτες οι ασκησεις ειναι οι αγαπημενες μου και οπως βλεπεις κανουν δουλεια.αυτο που μ αρεσει ειναι οτι ακομα και μ αυτεσ τις δυο ασκησεις υπαρχει περιθοριο πειραματισμων και περεταιρο σωματικης εξελιξης π.χ muscle ups,one hand pull ups κτλ.οσο αναφορα τα ποδια επειδη περπαταω παρα πολυ δεν με ιντριγκαρει τοσο η μυικη αναπτυξη των ποδιων οσο μια καθαρη γραμμωση και η αντοχη που προσφερει το καθημερινο περπατημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-12-15 01:12 #14
    Προεπιλογή
    πηρα βαρη για αστραγαλους αλλα δε βολευουν καθολου ειναι 5κγ το καθενα..εγω συνηθως στο μονοζυγο κανω σταυρο τα ποδια πισω αλλα με αυτα με δυσκολευει,κανεις αλλο που τα χει δοκιμασει; αν ειναι θα παρω μονο το γιλεκο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-12-15 01:14 #15
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εχεις ποσταρει σε θεμα με φωτο αλλου μελους..δεν ειναι γενικο θεμα ερωτησεων για καμψεις κ ελξεις, προσεχουμε λιγο που ποσταρουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία