Σελίδα 61 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 1151596061
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 901 έως 908 από 908
  1. 08-10-13 03:28 #901
    Το avatar του χρήστη mazas

    Εγγραφή
    06-08-2010
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    131
    Προεπιλογή
    απο συμπληρωματα πρωτεινης,κρεατινης προ εξασκητικα ποια προτιμας?καλη επιτυχια για τους αγωνες που θα κατεβεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-10-13 14:03 #902
    Προεπιλογή
    Και εγω αυτους τους αγωνες θα σου προτεινα,πριν διαβασω το μηνυμα σου!
    Μπραβο ρε θηριο,καλη επιτυχια να εχεις.Λιγα λογια για την προετοιμασια σου θα ηταν οτι καλυτερο πιστευω!
    Παμε γερα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-10-13 09:32 #903
    Προεπιλογή
    να στε καλα παιδια...
    μαζα.....κρεατινη δεν παιρνω....πρωτεινη τωρα παιρνω αιζολειτ και προεξασκητικα ποου και που καποια που εχουν αρκετη καφεινη να με κρατανε

    no fear.....λιγα λογια για την προετοιμασια...χμμμ....ξεκινησε απο πολυ και ρο πριν καθως ειχα φτασει 125 κιλα....πηγε,παει και ελπιζω να παει καλα.....θεωρω θα πιασω την καλυτερη φορμα που εχω πιασει ποτε....καθως θα εχω και μαζα και γραμμωση θεωρω....συνηθως εχανα πολυ μαζα στη διαιτα κατι που τωρα δεν εχει γινει....θα δουμε..ελπιζω να παμε καλα.....εχω ανυπομονησια...κοντευει ο καιρος....
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-10-13 18:04 #904

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    τι εφταιγε/εκανες λαθος και εχανες μυικα κιλα στην γραμμωση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-10-13 10:30 #905
    Προεπιλογή
    Σωστο σε βλεπω!Καλυτερα οπως το εκανες αργα και σταθερα για να μην εχεις παλι τα ιδια προβληματα.
    Ελπιζω μοναχα να σου βγει το προγραμμα σου οπως το εχεις στο μυαλο σου ωστε να πιασεις peak την ημερα του αγωνα,ουτε νωριτερα αλλα και ουτε αργοτερα!
    Καλη επιτυχια φιλε μου και κρατησε μας ενημερους αν μπορεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-10-13 11:22 #906
    Προεπιλογή
    συνηθως καπου στην πορεια καθε διαιτας αρχιζα να φοβομουν και μειωνα πολυ τις θερμιδες και αυξανα πολυ αεροβιο...εχανα πολυ λιπος αλλα και πολυ μαζα....και τωρα το εχω κανει αργα....και πιστευω οτι εχω χασει πολυ σωστα.....υπολογιζω να πεικαρω την τελευταια βδομαδα πριν τον αγωνα καπου εκει...ακομη εχω 4 βδομαδες....εχω μελλον...αλλα παει καλα....πολυ κουραση βεβαια...αλλα οκ...
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-10-13 15:39 #907
    Προεπιλογή
    Mπραβο ρε φιλε!Καλη συνεχεια και καλη δυναμη,θα σε θαυμαζουμε με το καλο στην Αθηνα!
    Καλη επιτυχια!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-10-13 22:58 #908
    Προεπιλογή
    αμα δεν διάβαζα το ημερολόγιο σου δεν θα το πίστευα πως είχες αδυναμία στο πάνω στήθος..μετα της φωτογραφιες που είδα που έβαλες πρόσφατα δεν φαίνεται ίχνος αδυναμίας στο πάνω μέρος..και στο εξωτερικο αλλα και στο εσωτερικο ειναι πολυ καλο το πανω μερος..επειδη έχω και εγω μια αδυναμία σε εκεινο το μέρος πες μου λίγο τι έκανες και ήρθε στα ίσια του?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 61 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 1151596061