Σελίδα 13 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 195 από 908
  1. 31-08-09 02:03 #181
    Προεπιλογή
    καλα ρε σιγα οτι και να ελεγες δικαιωμα σου εγω τιποτα δεν κατακρινω....ουτεαυτα σιγα..αφου ολοι ξερουμε...αλιμονο τωρα να παιρνουμε και να κανουμε τους κινεζους..σιγα...δεν δινω και πολυ σημασια...απλα θα ειναι λιγο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-08-09 02:52 #182
    Το avatar του χρήστη skrwz21

    Εγγραφή
    19-01-2009
    Περ.
    Athina
    Μηνύματα
    458
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα ρε σιγα οτι και να ελεγες δικαιωμα σου εγω τιποτα δεν κατακρινω....ουτεαυτα σιγα..αφου ολοι ξερουμε...αλιμονο τωρα να παιρνουμε και να κανουμε τους κινεζους..σιγα...δεν δινω και πολυ σημασια...απλα θα ειναι λιγο....
    αρχισες το φαι η ακομα ? Μπηκε ο Σεμπτεμβρης, καιρος για μασα..
    Practice makes perfect !
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-08-09 03:05 #183
    Προεπιλογή
    μπραβο ρε μαγκα. μακαρι να κατεβεις!

    και δεν εισαι καν 21!!!

    φιλε, υγεια υγεια υγεια και ολα θα τα πετυχεις!

    οντως ΠΕΠΕΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΡΓΑ!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-08-09 10:11 #184
    Προεπιλογή
    skrwzz την εχω ολο το χρονο...παντα τρωω πολυ...απο τον ιουνιο τρωω σν μοσχαρι...φετος δεν εκανα γραμμωση για παραλια πρωτη φορα και ετρωγα να βαλλω κιλα και το καλοκαιρι...παντως το φαι ειναι πολυ...και η προπονηση σκληρη...α και levrone σευχαριστω πολυ...και τωρα που μιλαω δεν ειμαι καν 20 χρονων...το μαιο του 2010 θα ειμαι 20 μισο...αρα εχω ακομα αρκετα να μαθω και να κανω...να ειμαστε καλα και θα κατεβω ακομα καλυτερα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-08-09 11:24 #185
    Το avatar του χρήστη skrwz21

    Εγγραφή
    19-01-2009
    Περ.
    Athina
    Μηνύματα
    458
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    skrwzz την εχω ολο το χρονο...παντα τρωω πολυ...απο τον ιουνιο τρωω σν μοσχαρι...φετος δεν εκανα γραμμωση για παραλια πρωτη φορα και ετρωγα να βαλλω κιλα και το καλοκαιρι...παντως το φαι ειναι πολυ...και η προπονηση σκληρη...α και levrone σευχαριστω πολυ...και τωρα που μιλαω δεν ειμαι καν 20 χρονων...το μαιο του 2010 θα ειμαι 20 μισο...αρα εχω ακομα αρκετα να μαθω και να κανω...να ειμαστε καλα και θα κατεβω ακομα καλυτερα...
    ωραιος αντε μακαρι να πετυχεις αυτο που θελεις φιλε μου σου ευχομαι καθε επιτυχια.. συνεχισε να τρως, ειδικα τωρα αυτη την περιοδο, εχεις και περισσοτερη ορεξη αποτι το καλοκαιρι, δεν ειναι το ιδιο, με τις ζεστες κιαυτα..
    Practice makes perfect !
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-08-09 16:17 #186
    Προεπιλογή
    Καταρχήν να σου ευχηθώ καλή επιτυχία στους στόχους σου. Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω ρε φίλε πως τρως τόσο φαί. Ο κοινός άνθρωπος θα αρρώστενε με τέτοιες ποσότητες. Για δώσε κανα tip
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-08-09 16:25 #187
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    μακαρι πολυνεικε μακαρι να κατεβω και να απαω καλα αλλα εχω ακομα πολυ δουλεια να ριξω...δεν κατεβαινεις ετσι..επειδη πιανεις ενα βαρακι στο χερι...θελει και να χτισεις αρκετα....θα δουμε εαν ολα πανε καλα...που το πιστευω φετος γιατι μεχρι στιγμης ολα δουλευουν στην εντελεια...σκεφτομαι να κατεβω το μαιο του 2010 τελικα στην ifbb....επειδη ακομα θα ειμαι τζουνιορ καθως ουτε το μαιο του χρονου θα ειμαι 21 και θα εχω καπιες πιθανοτητες...λογικα και σχεδον σιγουρα θα καεβω αλλα ποτε δεν ξερεις αλαλ ετσι ακι αλλιως το θελω και σαν εμπειρει ανα δω και το πως ειναι ενας αγωνας...δεν εχω βλεψεις θα κανω το καλυτερο δυνατον να βαλω κιλα μετα γραμμωση και θα κατεβω και οτι βγω στα τζουνιορ...το κανω κυριως εμπειρικα...δεν ειχα σκοπο να κατεβω πριν το 2011...αλαλ επειδη στην ifbb θα ειμαι στα τζουνιορ αλλα σαν μεγαλυτερος θα κατεβω εκει...γιατι στη wabba το καναν μεχρι τα 24 και δεν γινεται εκει...εχω πολλες ατελειες να φτιαξω ακομα...θα δουμε να ειμαστε καλα...και το μαιο στην ifbb στην σκηνη να ποζαρω...
    Το πανελληνιο της IFBB θα ειναι το 2010 στη Θεσσαλονικη και ειναι ενας αγωνας που θα ξεχωρισει καθως θα ειναι μαζι με το ανοιχτο grand prix με χρηματικα επαθλα και η προσελευση τοσο αθλητων και θεατων προβλεπεται μεγαλη.
    Καλη επιτυχια σε οτι στοχευεις. Εδω ειμαστε για να στηριξουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-08-09 21:46 #188
    Προεπιλογή
    ωχ ναι.σαλονικα!!!σωστα...αιντε θα κανουμε και ταξιδακι...νασσερ πρωτα ειναι το πανελληνιο και μετα το grand prix....την ιδια μερα...στο grand prix θα μπορουσα να συμεετασχω και εγω ή δεν γινεται λογω ηλικιας???...παντως λογικα η κινηση αυτη της ifbb την ανεβαζει φετος...

    georges....οντως ειναι ψιλοπολλα αυτα που τρωω αλαλ απο μικρος το ειχα ετρωγα ευκολα μεγαλες ποσοτητες φαγητο πολυ ευκολα...και ειχα παντα ανοικτο στομαχι...τωρα βεβαια δεν πεινουσα τοσες φορες μικρος...εγω εφτιακσα το στομαχι μου να πειναει και τον μεταβολισμο μου αναλογα με τα γευματα....οπως το μαθεις το σωμα σου...το ξερω ειναι δυσκολο αλλα θα το κανεις 1,2...30 φορες μετα θα πεινας απο μονος σου..ουτε και εγω δεν πειναω πολλες φορες αλλα πρεπει να φαω...αλλα εαν δεν πειναω και πρεπει να φαω το κανω χωρις να νιωθω καπια δυσκολια οτι ειμαι γεματος τρωω με ευχαριστηση..επειδη μπορω αλλλα καπιες φορες οντως δεν πειναω...ασε που φετος που αυξησα και αλλο τα γευματα εχω δει ακομη μεγαλυτερ αυξηση του μεταβολισμου επειδη το σωμα καιει περισσοτερο απο οτι περσυ και αυτο ειναι ακομη καλυτερο...προσπαθησε το και εσυ...ας πουμε τρως 240 γραμμαρια πρωτεινη και κανεις 6 γευματα...αρα σε καθε γευμα τρως40 γραμαμρια...προσπαθησε να τρως το ιδιο αλαλ σε 10 γευματα των 24 γραμαμριων...το θεωρω καλυτερο και ειναι στην ουσια το ιδιο...αλαλ επειδη ειναι πολλα τα γευματα υπαρχουν πολλες φορες που δνε μπορουν να γινουν γι αυτο χρειαζεται προγραμματισμο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-08-09 22:04 #189
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωχ ναι.σαλονικα!!!σωστα...αιντε θα κανουμε και ταξιδακι...νασσερ πρωτα ειναι το πανελληνιο και μετα το grand prix....την ιδια μερα...στο grand prix θα μπορουσα να συμεετασχω και εγω ή δεν γινεται λογω ηλικιας???...παντως λογικα η κινηση αυτη της ifbb την ανεβαζει φετος...
    Eσυ θα διαγωνιστεις σαν εφηβος. Για να παιξεις θα πρεπει να κανεις δελτιο αθλητη σε εναν αθλητικο συλλογο της ομοσπονδιας. Επειτα αμα δειχνεις πως εισαι αθλητης που μπορει να συναγωνιστει τους ενηλικες που στην κατηγορια grand prix θα εχουν καποιο επιπεδο, θα κριθεις αμα θα μπορεις να συμμετασχεις. Κανε εσυ οτι μπορεις να κανεις και μεχρι τοτε εχεις χρονο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-09-09 21:27 #190
    Προεπιλογή
    καιρο ειχα να γραψω στο λογκ μου ...ειπα να το κανω σημερα...επειδη ειχα πλατη και καθε φορα που κανω πςρςνομαι και τα δινω ολα και γυρναω σαν δελτα...γιατι πρεπει να την ανοιξω και θα το κανω...

    πολυ intense η προπονηση πολυ πρηξιμο ,πολυ πονος,πολυ αιμα...μικρα διαλλειματα....ολα τα σετ με αργεσ αρνητικες 6-8 σευτερολεπτων...
    ελξεις στην τροχαλια με ανοιχτη λαβη 95 κιλα για 4,3 και 2 επαναληψεις....
    ελξεις με αναποδη ανοικτη λαβη με 75 για 4,3,3
    ελξεις με κλειστη λαβη με 50 για 4,3
    σουπερ σετ πουλοβερ με μια ασκηση με που βαζω το σκοινι στη βαση της τροχαλιας ,χαμηλα δηλαδη και ειναι σαν κωπηλατικη...αλλα πιανει πιο πολυ το πανω μερος των φτερων....75 κιλα 5+3 και 4+2
    αρσεις θανατου 70 κιλα 6,5[εδω μαλλον πρεπει να αυξησω αρκετα τα κιλα]
    κωπηλατικη με αναποδη λαβη 60 κιλα χ4,3,3
    κωπηλατικη με αλτηρες 18 κιλους ταυτοχρονα για 4,3,3,2
    σταυρος με αναποδη λαβη 50 κιλα χ4,3
    χαμηλη κωπηλατικη στην τροχαλια με αναποδη λαβη 70 χ4,3

    αυτα τα ολιγα....23 σετ σημερα...πολυ μικρα διαλειματα 45-60 δευτερολεπτα και τα σετ σε διαρκεια τουλαχιστον 30 δευτερολεπτα...πολυ πριξημο και τα φτερα ανοιγουν σιγα σιγα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-09-09 21:34 #191
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    απο φαι πως πας ?
    ποσα κιλα εισαι τωρα?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-09-09 21:59 #192
    Προεπιλογή
    thegravicia...απο φαι οπωα τ αξερεις καθε μιαμιση ωρα...αρκετο φαι και πολυ υδατανθρακας για ενεργεια...εκανα και εξετασεις αιματος προχτες να δω μηπως ανεβηκε τιποτα με τη φετινη διατροφη μου και μαλιστα μερικα πεσαν σε σχεση με την περσυνη εξεταση!!κρεατινη και ουρια επεσαν και τρωω καθε μιαμιση ωρρα τωρα...οποτε συνεχιζω ετσι μια χαρα...απο κιλα ειμαι 96-97...ανεβαζω πολυ σιγα...τα κιλα δεν παιζουν ρολο..η εμφανιση μου αλλαζει ακθε βδομαδα..καθε βδομαδα ανεβαινω..καλυτερευω...τα κιλα μενουν στασιμα ή ανεβαινουν ελαχιστα...δεν τρωω περισσοτερο για να μην βαλλω και αλλο λιπος...ανεβαινω καλα...ισως και να γραμμωνω παραλληλα..σιγα σιγα με αυτη την προπονηση και την διατροφη...γι αυτο μενω στασιμος και σε κιλα...αλλα η εμφανιση αλλαζει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-09-09 23:33 #193
    Προεπιλογή
    καλησπερα...ειπα να ξαναγραψω σημερα γιατι ειδα κατι σημαντικο στην προπονηση....σημερα εκανα ποδια....δυσκολη μερα...πολυ κουραση κλασσικα...ειπα να αλλαξω λιγο το προγραμμα που κανω..προσθετοντας ή παραλαζοντας το λιγο...μεχρι στιγμης 2 μηνες τωρα...κανω καθε σετ με αργες αρνητικκες,πολυ αργες και ανεβαζω τα κιλα με αυτο τον τροπο...τα κιλα εχουν πεσει αλλα ανεβαινουν...τι θελω να πω ομως...ας πουμε στο σκσουωτ καθως μιλαμε για ποδια...εκανα πριν ξεκινησω το προγραμμα 155 κιλα χ 5....οταν ξεκινησα το πραγραμμα εβγαζα στα 80 κιλα 6 επαναληψεις με πολυ αργες αρνητικες...επομενως τα 155 κιλα μεταφραστηκαν σε μενα σε 80 κιλα πολυ αργα...μιλαμε 7-8 δευτερα η αρνητικη...σημερα εκανα 107,25 κιλα πολυ αργα για 5...στην αρχη ομως σκεφτηκα να κανω ενα κλασσικο σετ με κανονικο ρυθμο με πολλα κιλα...σκεφτηκα οταν εκανα 155 εκανα 80 αργα ...τωρα κανω 27 κιλα περισσοτερα θα εχω ανεβει και στα πολλα...βαζω 160 κιλα...κανω 1,στην δευτερη δεν ανεβαινα και τα εριξα πισω...ευτυχως δεν επαθα το παραμικρο....
    αυτο με εκανε να καταλαβω το εξης...πως το σωμα συνηθισε στο ρυθμο αυτα με τα πιο λιγα και ισως γυμναζονται μονοπατα καποιες μυικες ινες...και καποιες αλλες δεν γυμναζονται...ισως χανω τις 2β και γυμναζω κυριως τισ 2α.....γι αυτο σε καθε ασκηση απο εδω και περα θα πεζω για αυξησεις με κανονικο ρυθμο μονο στο πρωτο σετ...στα υπολοιπα 2 σετ τις καθε ασκησεις με αργες αρνητικες...ετσι ωστε να πιανω και αλλα φασματα.....και να βοηθησω σε περαιτερω μυικη αναπτυξη....
    ετσι λοιπον εκανα σκουωτ 160 για 1 και μιση επαναληψη κα στα 107,25 χ5,4,3
    πρεσσα 450 κιλα χ 8 ,280 χ8 και 285 χ 6
    εκτασεις τετρακεφαλων 80 χ 8 ,55 χ 5 χ4
    αρσεις με αλυγιστα 110 χ 6, 72,25 χ 6 χ 5
    πιεσεις στην πρεσσα με πολυ ψηλα τα πελματα με 300 κιλα χ 15
    240 χ 9.χ 7
    leg curls[ξεχναω παντα πως λεγεται στα λληνικα]75 χ 4, 55 χ 5,4
    και υπερεκτασεις 2 εικοσαρια..και γαμπες καθιστος ενα σετ στα 95 κιλα χ 5 και στα 65 αλλα 4 χ 6,5,4,3.....
    [τα πρωτα κιλα ειναι με κανονικο ρυθμο,δηλαδη ενα πανω ενα κατω...τα υπολοιπα 2 σετ καθε ασκησης ειναι 1 πανω 6-8 κατω......]
    ομολογω πως εχουν περασει 5 ωρες και ειμαι ηδη φουλ πιασμενος..μιλαμε ελεεινο ππιασιμο...τερατωδες....ηδη απο τις 5 πρωτες ωρες και μιλαμε για μια μικρη παραλλαγη του προγρμμματος που μπορει να κανει μεγαλες διαφορες...νεα δεδομενα...αυριο εχει στηθος...και συνεχιζουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-10-09 22:27 #194
    Προεπιλογή
    γραφω σημερα αυτα ειναι ...το γραφω επειδη μαρεσε αρκετα η προπονηση αρκετο πρηξιμο...ομους σημερα και γραφω μονο στις πιεσεις ομων τι εγινε που τρελαθηκα... ....45 κιλα στο καθε χερι χ 5 επαναληψεις....ρεκορ για εμενα...και καταγραφηκε στο ημερολογιο...συνεχιζομενν.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-10-09 17:37 #195
    Προεπιλογή
    μπράβο πεπεισμένε!! Ο τρόπος που σκέφτηκες παραπάνω για τηνπροπόνηση ποδιών ήταν έξυπνος. Πρέπει να είμαστε έτσι σε εκγρήγορση ώστε να αντιλαμβανόμαστε πότε αλλάζουμε τακτική, γιατί κολλάμε στα ίδια κιλά κλπ. Μ'αρεσει πολύ που είσαι πάντα με θετική ενέργεια & όρεξη, σε θαυμάζουμε αντε να βρεθείς σε κάποιον αγώνα σύντομα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία