Σελίδα 35 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 25333435363745 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 511 έως 525 από 908
  1. 07-06-11 22:54 #511
    Το avatar του χρήστη t.s.t

    Εγγραφή
    15-05-2011
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    325
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-06-11 23:25 #512
    Προεπιλογή
    το ποσοστο λιπους ηταν ποσοστο νεκροψιας...εχεχεχ...γυρω 5-6-7 τα εκατο δνε κσερω κιολας...ημουν πολυ φλατ και γενιακ ετοιμος να καταρεευσω αφου και εγω που βλεπω το βιντεο αποτω πως ποζαρα....υπερβολικη διαιατα χωρις κανενα νοιμα....παλι απειρεια τεσπα...παντως επιασα καλυτερη γραμμωση....αλαλ εχασα και πολυ μαζα...
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-06-11 00:45 #513
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pepeismenos karga Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ποσοστο λιπους ηταν ποσοστο νεκροψιας...εχεχεχ...γυρω 5-6-7 τα εκατο δνε κσερω κιολας...ημουν πολυ φλατ και γενιακ ετοιμος να καταρεευσω αφου και εγω που βλεπω το βιντεο αποτω πως ποζαρα....υπερβολικη διαιατα χωρις κανενα νοιμα....παλι απειρεια τεσπα...παντως επιασα καλυτερη γραμμωση....αλαλ εχασα και πολυ μαζα...
    Πήγες απότομα υπερβολικά υποθερμιδικά η δεν έπαιρνες αρκετές πρωτείνες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-06-11 01:39 #514
    Προεπιλογή
    ναι ακριβως ξεκινησα αποτομα psmf[protein sparing muscle fast diet] δηλαδη κυριως πρωτεινικη και ναι μεν εχανα πολυ λιπος αλαλ υπηρχε μεγαλος καταβολισμος...εξαιτιας της υπερβολικης προπονησης που εκανα και κυριως αεροβιας εαν την εκανα χωρις αεροβια θα κραταγα παραπανω μαζα...ετρωγα κοντα στα 400 γραμαμρια πρωτεινης...υπερβολικη θα ελεγα...αλαλ μονο αυτο τιποτα αλλο..δηαλδη μονο 1600 θερμιδες κυριως απο πρωτεινη ....καλη διατα μονο για να πας για ιακοπες θα ελεγα επειδη χανεις αποτομα πολλα νερα...και εξαιτιας της ελλειψης θερμιδων χανει ςκαι λιπος μαζι...αλαλ για αγωνες που πρπει να κρατησεις μαζα και να πεξεις με ενταση γιοκ........
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-06-11 01:46 #515
    Το avatar του χρήστη gsisr

    Εγγραφή
    31-03-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    304
    Προεπιλογή
    καταρχάς συγχαρητήρια! τί θα άλλαζες αν ξανακατέβαινες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-06-11 01:57 #516
    Προεπιλογή
    σε ευχαριστω καταρχας παρα πολυ...και μπορω να πω ειανι η καλυτερη ερωτηση που μου εχουν κανει...χμμμμ.. τι θα αλλαζα λοιπον?αυτο που θα αλλαζα ειναι η διατροφη μου....γιατι φετος η προπονηση μου ηταν η καλυτερη και η σωστοτερη ολων τοων εποχων που εχω κανει ποτε στα 8 χροναι που κανω γυμναστικη...καθως και η αεροβια....
    λογικα επειδη δεν μου πανε τοσο οι υδατανθρακες θα συννεχιζα με κετωση στη διαιτα κανοντας περισσοτερη αεροβια...και κανοντας κανονικα σετ σαν του ογκου χωρις διαφοροποιησεις στην προπονηση...γιατι φετος εκανα αλλα επειδη νομιζα πως δεν γραμμωνα μειωνα αποτομα θερμιδες...και παντα αυτο παθαινω...φοβαμαι και τις ριχνω αποτομα...φετος στο καλυτερο μου ηταν τα 97 κιλα με 13-14 τισ εκατο λιπος...αλλα μετα εχασ απολυ μαζα...
    καλη διαιτα ειναι και η διαιτα με μετριους υδατανθρακες και χαμηλα λιπαρα γιατι κινειται σφαιρα ο μεταβολισμος και δεν θες τοση αεροβια...αλαλ κραταω πολλα νερα και θολωνω και δνε βγαζω ακρη εαν γραμμωνω ή οχι...αλαλ πεζει να το δοκιμασω του χρονου σ εκαμια δοκιμαστικη διιατ να δω πως παω και με αυτη τη διαιτα και θα δω....
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-06-11 02:02 #517
    Το avatar του χρήστη gsisr

    Εγγραφή
    31-03-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    304
    Προεπιλογή
    μπράβο σου πάντως μεγάλο κατόρθωμα για σένα! δεν κατέβηκες έχοντας τη καλύτερη φόρμα για σένα και πάλι πήρες τη 3η θέση! ότι καλύτερο να έχεις για το μέλλον!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-06-11 02:30 #518
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    φιλε μου μολις ειδα τα βιντεο που ποσταρες!!!και εκατσα για 2 ωρες περιπου και διαβασα ολες τις σελιδες.το μονο που μπορω να πω ειναι πολλα R.E.S.P.E.C.T.και σου ευχομαι ολοψυχα να πας πολυ ψηλα σε αυτο που τοσο αγαπας!!!θα σε παρακολουθω
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-06-11 02:37 #519
    Προεπιλογή
    μα καλα ρε σαδιστικε εκατσες και διαβασες ολες τις σελιδες 2 η ωρα το πρωι??τι να πω...σε ευχαιστω ειλικρινα παρ απολυ να εισια παντα καλα και εσυ οτι επιθυμεις να το πετυχεις.....

    α και gsisr και περσυ κατεβηκα με τονα ντιθετο τροπο...δηλαδη σχεδον αγραμμωτος και βγηκα πρωτος...δηλαδη ειχα μαζα οχι γραμμωση...φετος ειχα γραμμση και οχι μαζα και βγηκα 3ος...ε καποια στιγμη θα τ ασυνδιασω αυτα και θα βγω 2ος..χχεχεχεχεχε..θα προσπαθησω τον καιρο που θα παρω οφ αν αυξησω και αλλο τη μαζαμου οσο ειναι δυνατον στα αδυνατα μου σημεια κυριως και μετα ξαναβλεπουμε...
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-06-11 00:54 #520
    Προεπιλογή
    [ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH][ATTACH]Όνομα: ΦΩΤΟ8.jpg Εμφανίσεις: 814 Μέγεθος: 120,5 KB[/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH][/ATTACH]
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες         
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-06-11 01:10 #521
    Το avatar του χρήστη geo28

    Εγγραφή
    27-11-2009
    Περ.
    zanarkand ruins
    Μηνύματα
    1.095
    Προεπιλογή
    τελειος,συγχαρητηρια αλλα μ αρεσει περισσοτερο απ ολες η most muscular η 3η φωτο,μπομπα εισαι,μεχρι τοτε λογικα δεν ειχες χασει καθολου μαζες..παντως και απ το προσωπο φαινεσαι υπερβολικα εξαντλημενος,ΜΠΡΑΒΟ που εβγαλες τον αγωνα..
    "A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on."
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-06-11 10:09 #522
    Προεπιλογή
    Παρα πολυ καλος

    Αυτα τα κιλα δεν τα σηκωνω με την καμια ομως
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-06-11 15:18 #523
    Προεπιλογή
    σε ευχαριστω τζεο οντως παλι καλα που ποζαρα κιολασ...τεσπα ητνα και αυτο μια εμπειρεια...στις πανω φωτο ειναι ακομα πτιν ξεκινησω την τεραστια υποθερμιδικη διετα και ακομα κραταγα καλη μαζα....

    txc σε ευχαριστω και εσενα...αλλα τον τελυταιο καιρο στη διαιατα μονο κιλα δεν σηκωνα αστα...ξεκινησα απο χθες ξανα για να ανεβασω κιλα και δυναμη καθως και μαζα μαζι...να ξαναδωσω ερεθισμα για να πτυξη στο μυ...

    α και απο δευτερα θα γραψω νεα προπονηση που θα ακολουθησω αυτο το διαστημα ...που θα την κανω πρωτη φορα ολοκληρωμενα και ειναι κατι το διαφορετικο απο πολλες προσεγγισεις...και δεν νομιζω να την κανουν και πολλλοι...που πιστευω θα επαναφερει τη δυναμη μου στ απαλια της επιπεδα πολυ γρηγοορα
    η δυναμη φερνει ογκο,ο ογκος δεν φερνει δυναμη...every safe movement for the muscles is totallly uselles..,the rest is for the dead people,do your exercises like hell to see heaven...only the strongest will survive...train ONLY insane...and all the people wants to be bodybuilderw,but nobody wants to lift big weights..so wake up,go to gym,pick a heavy ass weight and lift it untill death....power roules...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-06-11 16:25 #524
    Προεπιλογή
    Φιλε εισαι φοβερος,ειδικα το στηθος σου ειναι μπομπα.
    Εμενα πιο πολυ μου αρεσεις στην τελευταια φωτο,και γενικα στις φωτο των αγωνων.
    Συνεχισε ετσι
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-06-11 16:54 #525
    Προεπιλογή
    ποσα κιλα εισαι φιλε στον αγωνα?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 35 από 61 ΠρώτηΠρώτη ... 25333435363745 ... ΤελευταίαΤελευταία