Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 18 από 18
  1. 16-01-13 13:02 #16
    Προεπιλογή
    Ευχαρηστω πολυ αδερφε μου!
    Επιδεχεται καποιας αλλαγης η διατροφη μου η να την αφησω ετσι οπως ακριβως ειναι?
    Με προβληματιζει κυριως το μεταπροπονητικο γευμα καθως ολοι μου λενε οτι χρειαζεται και λιγος υδατανθρακας.
    Το φρουτο,μαζι με το γαλα και το σκουπ με καλυπτουν η μηπως να βαλω και καμια ρυζογκοφρετα η κατι παρομοιο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-01-13 13:07 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    με αυτα που εχεις βαλει στο μεταπροπο εισαι καλυμενος..
    αν τωρα πιστευεις οτι θες περισοτερο υ/α μπορει να προσθεσεις στο επομενο γευμα σου,αφου γραφεις οτι δεν εχεις ετσι κ αλλιως..
    βασικα το αν χρειστει να αλλαξεις κατι θα το καταλαβεις απο το πως θα συνεχισει το σωμα σου..
    αλλα οπως το χεις,ειναι μια χαρα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-01-13 13:51 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BaneVenom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαρηστω πολυ αδερφε μου!
    Επιδεχεται καποιας αλλαγης η διατροφη μου η να την αφησω ετσι οπως ακριβως ειναι?
    Με προβληματιζει κυριως το μεταπροπονητικο γευμα καθως ολοι μου λενε οτι χρειαζεται και λιγος υδατανθρακας.
    Το φρουτο,μαζι με το γαλα και το σκουπ με καλυπτουν η μηπως να βαλω και καμια ρυζογκοφρετα η κατι παρομοιο?
    εΦοσον εχεις την Hydro whey που απορροφαται πολυ γρηγορα μπορεις αν θες να βγαλεις το γαλα που εχεις μετα απο την προπονηση.Ισως να πηγαινει λιγο τσαμπα εστω και η φημη που εχει για γρηγορη απορροφηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12