Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 25-09-12 00:57 #1
    Προεπιλογή Μπουτι κοτοπουλου!!
    Θα το προτεινατε για υποκαταστατο του στηθους..γνωριζω για το λοιπος αλλα δεν γνωριζω την ποσοτητα!! Ειμαστε σε δυσκολους καιρους και το να περνεις καθε μερα φιλετο ειναι παραπανω απο πολυτελια (για μενα παντα)...Ξερει καποιος να μου πει αν 100 γραμμαρια στηθους με 100 γραμαρια μπουτι εχουν την ιδια πρωτεινη (χωρις κοκκαλο παντα) ???Και αν δεν το πρωτεινετε .υπαρχει αλλο μερος του κοτοπουλου π ειναι θρεπτικο..??
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-09-12 00:59 #2
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sfixterman21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα το προτεινατε για υποκαταστατο του στηθους..γνωριζω για το λοιπος αλλα δεν γνωριζω την ποσοτητα!! Ειμαστε σε δυσκολους καιρους και το να περνεις καθε μερα φιλετο ειναι παραπανω απο πολυτελια (για μενα παντα)...Ξερει καποιος να μου πει αν 100 γραμμαρια στηθους με 100 γραμαρια μπουτι εχουν την ιδια πρωτεινη (χωρις κοκκαλο παντα) ???Και αν δεν το πρωτεινετε .υπαρχει αλλο μερος του κοτοπουλου π ειναι θρεπτικο..??
    βγαζε πετσα βαλε 130 γρ αντι για 100 κ εισαι κομπλε δε θα σ κανουν διαφορα τα 3-4 γρ λιπους πχ στα 100 γρ μη τρελαθουμε.κοψε απο αλλου στη τελικη αν εχεις τοσο θεμα. δε χρειαζοταν να ανοιξεις καινουργιο τοπικ παντως εχει ξανα συζητηθει το θεμα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-09-12 01:14 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    βγαζε πετσα βαλε 130 γρ αντι για 100 κ εισαι κομπλε δε θα σ κανουν διαφορα τα 3-4 γρ λιπους πχ στα 100 γρ μη τρελαθουμε.κοψε απο αλλου στη τελικη αν εχεις τοσο θεμα. δε χρειαζοταν να ανοιξεις καινουργιο τοπικ παντως εχει ξανα συζητηθει το θεμα
    Στειλε μου λινκ και εγω δν βρεικα...λετε συχνα οτι εχετε ξανασυζητησει κατι αλλα μεσα σε 1000 θεματα ειναι δυσκολο..επισις εγω θελω να βρω κατι για το μπουτι π.χ..το παταω στην αναζητηση και μου βγαζει αυγα και η διατροφη του ταδε...οτι νανε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-09-12 02:06 #4
    Προεπιλογή
    http://www.healthyliving.gr/2011/11/...D%CE%B5%CF%82/

    Βρηκα αυτο με μια προχειρη αναζητηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-09-12 11:42 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Troll Lifter Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.healthyliving.gr/2011/11/...D%CE%B5%CF%82/

    Βρηκα αυτο με μια προχειρη αναζητηση.
    Απάντηση με παράθεση