Σελίδα 45 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 354344454647 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 661 έως 675 από 705
  1. 10-12-12 03:14 #661
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι δικεφαλος ειναι αυτος;;
    Και πού να δεις Χριστόφορε τον Ηλία 'το βουνό' σε ένα διάλειμμα, να κάνει μονόζυγο και να ανεβοκατεβαίνει με άνεση...μπαμ μπαμ μπαμ μπαμ τις επαναλήψεις......ωραίο θέαμα για εμάς
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-12-12 15:32 #662
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πού να δεις Χριστόφορε τον Ηλία 'το βουνό' σε ένα διάλειμμα, να κάνει μονόζυγο και να ανεβοκατεβαίνει με άνεση...μπαμ μπαμ μπαμ μπαμ τις επαναλήψεις......ωραίο θέαμα για εμάς
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-12-12 19:44 #663
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.819
    Προεπιλογή
    καλα τωρα θα δείτε την επόμενη φορα θα κάνω φλίκ φλάκ και πηρουέτες να πάθετε πλάκα , αφού με κάναν πρόταση να πάω περιοδείες σε τσίρκο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-12-12 19:48 #664
    Προεπιλογή
    Κ.Ηλια ποσες ελξεις μπορειται να βγαλετε στο μονοζυγο;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-12-12 20:06 #665
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.819
    Προεπιλογή
    χωρίς να σκίζω και το μαγιό μου καμια 15 βγάζω αν είμαι πιο λίγα κιλα δεν ξέρω ίσως παραπάνω αλλα στα 127 που ήμουν το καλοκαίρι μπούλης εβγαλα 14 στην προπόνηση για σετ όχι μια φορα τωρα είμαι 120 και είμαι πιο αεράτος
    αφου μετα το γυμνάσιο στο λύκειο πάλι τόσες έβγαζα αλλα ήμουν και κατηγορία φτερου , στις έλξεις παίζει ρόλο η σχετικη δυναμη σε σχέση δηλαδη με το σωματικό βάρος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-12-12 20:08 #666
    Προεπιλογή
    Εγω που ειμαι 77 με υψος 1,77 βγαζω 13
    Πολυ καλα ειναι για τοσα κιλα που ειστε...
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-12-12 15:59 #667
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    χωρίς να σκίζω και το μαγιό μου καμια 15 βγάζω αν είμαι πιο λίγα κιλα δεν ξέρω ίσως παραπάνω αλλα στα 127 που ήμουν το καλοκαίρι μπούλης εβγαλα 14 στην προπόνηση για σετ όχι μια φορα τωρα είμαι 120 και είμαι πιο αεράτος
    αφου μετα το γυμνάσιο στο λύκειο πάλι τόσες έβγαζα αλλα ήμουν και κατηγορία φτερου , στις έλξεις παίζει ρόλο η σχετικη δυναμη σε σχέση δηλαδη με το σωματικό βάρος
    Φοβερη επιδοση για τετοιο σωματικο βαρος.Οι φιλοι μας πρεπει να συνυπολογισουν και την εκτελεση, που σιγουρα θα ηταν σωστη.Μερικα τετοια βιντεο,και σε διαφορες ασκησεις,φορωντας μονο σορτσακι,και για επιδορπιο ποζες καθε φορα στο πρησμενο σημειο, θα ηταν οτι πρεπει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-12-12 15:47 #668
    Προεπιλογή
    εχουμε κανα νεο για το βιντεακι ?
    Nothing ventured. . .NOTHING gained
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-12-12 17:45 #669
    Προεπιλογή
    θα φύγουμε για χωρια κλπ και δεν θα προλάβουμε ουτε ενα βιντεο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-12-12 18:01 #670
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.690
    Προεπιλογή
    Παίκτες εχω μιλησει με τον μοντερ αλλα επειδη ειναι 32 GB υλικο,γυρω στις 5ωρες αμονταριστες,πρεπει να γινουν κοψίματα και ραψίματα.
    Όλοι εχετε την αγωνία σας,αλλα δεν μπορουμε να πιεσουμε περισσότερο την κατασταση .
    Yπομονή και όλοι θα δείτε τον εαυτό σας,δεν χανεται ο κόσμος από λίγες ημέρες ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-12-12 10:54 #671
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίκτες εχω μιλησει με τον μοντερ αλλα επειδη ειναι 32 GB υλικο,γυρω στις 5ωρες αμονταριστες,πρεπει να γινουν κοψίματα και ραψίματα.
    Όλοι εχετε την αγωνία σας,αλλα δεν μπορουμε να πιεσουμε περισσότερο την κατασταση .
    Yπομονή και όλοι θα δείτε τον εαυτό σας,δεν χανεται ο κόσμος από λίγες ημέρες ..
    Προσπαθηστε αν ειναι ευκολο να μην κοψετε τις αποτυχημενες προσπαθειες...

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-12-12 22:35 #672
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.690
    Προεπιλογή
    Παρασκευή 28/12, συντονιστείτε, θα παίξει το βίντεο του Ατλας 2
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-12-12 00:21 #673
    Προεπιλογή
    περιμενουμε με αγωνια το βιντεο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-12-12 19:36 #674
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρασκευή 28/12, συντονιστείτε, θα παίξει το βίντεο του Ατλας 2
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-04-13 09:06 #675
    Το avatar του χρήστη morbit_killer

    Εγγραφή
    05-12-2011
    Περ.
    ilion athens
    Μηνύματα
    411
    Cool
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο τριανταφύλλου οδήγησε τον αγώνα μέγιστης δύναμης εκτός ανταγωνισμού , εντυπωσίασε πραγματικα όχι μόνο με το γεγονός οτι σηκωσε πολλα κιλα αλλα και με την άνεση που το έκανε
    αλλα και όλα τα παιδια που συμμετείχαν έδωσαν ότι μπορούσαν και αξίζουν σε όλους συγχαρητήρια που μπήκαν σ αυτη την διαδικασία γιατι κανείς δεν είναι αθλητης καθαρα δύναμης , εκτός τον τριανταφυλου και τα παιδια της άρσης βαρών

    και ένα καλό βίντεο με επιμέλεια απο τον Μάνο Χανιώτη συμβάλει στην σωστη παρουσίαση αυτου του ιβεντ ώστε να το παρακολουθήσουν και αυτοι που δεν μπόρεσαν να παρεβρεθούν λάιβ , αλλα και μείς να ξαναζήσουμε τις στιγμές του αγώνα
    Το βασικότερο πλεονέκτημα που έχουν οι αρσιβαρίστες είναι το squat , εμείς που ασχολούμαστε με bodybuilding καλούμαστε να γυμνάζουμε όλες τις μυϊκές
    ομάδες στο μέγιστο βαθμό , αυτό έχει σαν αποτέλεσμα την έλλειψη εξειδίκευσης , παρόλα αυτά τα καταφέρνουμε αρκετά καλά , κατα τη γνώμη μου σε ένα διαγωνισμό δύναμης πρέπει να μετρώνται και άλλες μυϊκές ομάδες όπως πλάτη , ώμοι κλπ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 45 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 354344454647 ΤελευταίαΤελευταία