Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 129
  1. 07-11-12 12:14 #106
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    συγχαρητιρια
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-11-12 12:15 #107
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Φοβερος!Συγχαρητηρια!
    Ελπιζουμε να σε δουμε και παλι σε καποιον ελληνικο αγωνα...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-11-12 14:55 #108
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ !!

    κ εγω το ελπιζω να ερθω σε καποιο Ελληνικο αγωνα κ το θελω οσο τιποτα αλλα οχι για αυτη την χρονια, την επομενη μαλλον αν ολα πανε καλα!
    I love my haters because they motivate me
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-11-12 15:14 #109
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστω πολυ !!

    κ εγω το ελπιζω να ερθω σε καποιο Ελληνικο αγωνα κ το θελω οσο τιποτα αλλα οχι για αυτη την χρονια, την επομενη μαλλον αν ολα πανε καλα!

    τρομερός! στην τελευταία φώτο που ανέβασες, ποιός είναι αυτός δίπλα σου? έχει τρομερό καλούπι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-11-12 20:35 #110
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    ο Μαρτ ειναι, κανουμε καμια φορα προπονηση μαζι.
    I love my haters because they motivate me
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-11-12 20:47 #111
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    απλα respect!

    παρα παρα πολυ καλος!!πολλα μπραβο για την τεραστια προσπαθεια που κανετε,ευχομαι τα καλυτερα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-11-12 22:43 #112
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κ εγω το ελπιζω να ερθω σε καποιο Ελληνικο αγωνα κ το θελω οσο τιποτα αλλα οχι για αυτη την χρονια, την επομενη μαλλον αν ολα πανε καλα!
    αναμενουμε λοιπον...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-11-12 22:47 #113
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.629
    Προεπιλογή
    Σταύρο καλησπέρα και συγχαρητήρια για την εμφάνισή σου !
    Τοποθετώ και κάποιες φωτογραφίες ακόμη,ως γνωστόν ο Σταύρος είναι και πολύ καλός ποζέρ !

    Όνομα: 308856_547525051929693_1105276519_n.jpg Εμφανίσεις: 630 Μέγεθος: 135,0 KB


    Όνομα: 374039_10151090733677477_557107764_n.jpg Εμφανίσεις: 622 Μέγεθος: 65,5 KB


    Όνομα: 548423_547525128596352_1560362108_n.jpg Εμφανίσεις: 621 Μέγεθος: 122,2 KB


    Όνομα: 405084_10151090735447477_978052030_n.jpg Εμφανίσεις: 626 Μέγεθος: 92,3 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-11-12 22:49 #114
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.629
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα σε ολους, ζητω συγνωμη που απουσιασα τοσο καιρο αλλα οι τελευταιες εβδομαδες πριν τον αγωνα ηταν ιδιαιτερα δυσκολες με αποτελεσμα να μην μπορω να βρισκομαι εδω.Ειδικα η 3η εβδομαδα πριν το τελος που ειχα για 5 μερες 39,5 πυρετο ,δεν ειχα ορεξη να φαω κ επαιρνα βαρια αντιβιωση...

    Βαζω 2 φωτο η 1η ειναι τα μηριαια μου 2κεφαλα 1 μερα πριν τον αγωνα κ η δευτερη ποζαροντας με καποιους αθλητες.Δεν αγωνηστικα γιατι δεν δηλωσε συμμετοχη αλλος ξενος στην κατηγορια μου κ επειδη μου απαγορευουν να αγωνιστω με Ταϊ αθλητες εκανα απλα γκεστ ποουζινγ.θεωρω οτι δεν επιασα το 100% της φορμας μου αλλα συνεχιζω για τον επομενο αγωνα στις 2 Δεκεμβρη στην Μπανγκοκ.


    Σταύρο τα μηριαία σου ειναι απο τα πιο δυνατά σου σημεία, καλοδουλεμένα και συνήθως στους αθλητές είναι τα πιο παραμελημένα .
    Δεν ξέρω αν διατηρείς τις ίδιες τακτικές και φιλοσοφία προπονησης , θυμαμαι παλια που έγραφες ότι πολλες φορες ή εσπαγες την προπόνηση ποδιών ή ξεκινουσες με μηριαία δικέφαλα γιατι οι περισσότεροι τα εχουν δωσει όλα σε σκουωτ,πιέσεις κτλ και δεν εχουν την απαραίτητη ενεργεια για ενταση στο τελος. Το θυμαμαι πολυ χαρακτηριστικα ότι το τόνιζες.
    Πολυ καλή φωτό !!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια ρηλαξ(ζητω συγνωμη απο τους διαχειριστες του φορουμ για την φιρμα της εταιριας που φαινεται συνεχεια αλλα ηταν ο βασικος σπονσορας του αγωνα κ ειναι παντου.Αν κρινετε οτι οι φωτο καταπατουν καποιους κανονισμους του φορουμ, παρακαλω να τις βγαλετε.Ευχαριστω κ συγνωμη κ παλι)
    Σταυρο δεν εχουμε πρόβλημα με το να αναφέρονται οι χορηγοί των αθλητών ή να φαίνονται στις φωτογραφίες,εξάλλου αυτό είναι μερος της αλυσίδας του "παιχνιδιου" , ειδάλλως πως θα υποστηριζαν τους αθλητές;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-11-12 22:52 #115
    Προεπιλογή
    Μπράβο Στάυρο, ότι καλύτερο να βλέπουμε Έλληνες επιτυχημένους στο χώρο τους ειδικά αυτούς τους χαλεπούς καιρούς

    ΥΓ. Σταύρο μήπως έχεις γνωρίσει από κοντά τον Denis James, o οποίος διέμενε για χρόνια στην Ταυλάνδη?
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-11-12 11:23 #116
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Οι φώτο μιλάνε από μόνες τους! Ο Σταύρος ξέρει καλά το άθλημα και είναι απαιτητικός από τον εαυτό του καθώς και τελειομανής. Δίνει βάση σε όλα! Παρέλειψε να αναφέρει πως πριν την πρώτη παρουσίαση επί σκηνής είχε την ατυχία να αρρωστήσει και να τον βγάλει εκτός προγραμματισμού. Επομένως έχει χρόνο να δείξει κάτι αρκετά καλύτερο
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-11-12 15:56 #117
    Το avatar του χρήστη Stavros76

    Εγγραφή
    24-08-2012
    Περ.
    Phuket, Thailand
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια με τιμουν παντα κ μου δινουν κουραγο!!!
    Οταν ημερα εδω τελειωνει μπαινω παντα κ διαβαζω το φορουμ γιατι εδω ειναι η ζεστη γωνια με τους Ελληνες λατρεις του σπορ μας κ βρισκω την ζεστη παρεα που μου λειπει εδω , δεν γραφω πολλες φορες γιατι δεν εχω το κουραγιο απο την κουραση.

    Πολυνεικε τωρα ειναι ακριβως ετσι οπως το λες για τα μηριαια δικεφαλα, τα προπονω παντα ξεχωριστα απο τα 4κεφαλα.Πιστευω οτι τα ποδια ειναι το αλλο μισο μας σωμα ξεχωρα αν ειναι μονο 2 ακρα εχουν παρα πολλους μυς επανω κ θελουν ιδιαιτερη προσοχη κ δουλεια.Αυτο που κανω παντα ειναι να προσπαθω να συνδεσω το μυαλο μου με τους μυς μου κατα την διαρκεια της προπονησης κ να μην κανω προπονηση ρουτινας αλλα να ειμαι εκει ψυχη κ σωμα.Να νιωθω καθε στιμγη το στρετσινγκ στην αρνητικη φαση της επαναληψης κ το φλεξινγκ στην θετικη να προσπαθω να κανω τις γωνιες ετσι ωστε οι μυς να δουλευοθν κ να απομονονωνται 1005 .δεν χρησιμοποιω μεγαλα βαρη γιατι δεν με ενδιαφερει να μετακινησω ενα βαρος αλλα να νιωσω οσο το δυνατον καλυτερο πρηξιμο στηνν μυικη ομαδα που γυμναζω.(εκτοςαν κανω προγραμμα για δυναμη που αυτο γινεται για 6 εβδομαδες 2 φορες τον χρονο)

    τωρα πια ξεκιναω με γλουτους, παω μηριαια κ μετα γαμπες στην μερα των πισω ποδιων.Αγαπημενες ασκησεις για μηριαια κατι σαν λεγκ καρλ αλλα στην καρεκλα των ραχιαιων (προσπαθοντας αντι να σηκωσω τα ποδια να κανουν καμψη οπως κανουμε στην τροχαλια ξαπωμενοι)σηκονωντας το σωμα με τη δυναμη των μηριαιων εχοντας κατεβασει χα;μηλα το μαξιλαρι στους ραχιαους κ εχοντας ακουμπησει επανω τα γονατα μου.

    επισης εχω πολυ ιδιαιτερες εκτελεσεις στις αρσεις θανατου με σκπο να επικεντρωνω τα μηριαια δικεφαλα κ τους γλουτους...

    φιλε goldenera δεν τον προλαβα τον ντενις τζειμς αλλα προλαβα τον γκαρυ στραιντομ... ο ντενις εφυγε κακην κακως απο την χωρα απο οτι ξερω κ καλυτερα να μην αναλυσουμε παραπανω...
    I love my haters because they motivate me
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-11-12 17:52 #118
    Προεπιλογή
    Σταύρο δεν ήξερα ότι είχε φύγει κακήν κακώς όπως λες αλλά νομίζω πως ξέρω η μπορώ να φανταστώ τους λόγους Επίσης Σταύρο μήπως σου λέει κάτι το όνομα Les Spendlove? O συγκεκριμένος αθλητής υπήρξε Mρ. Αυστραλία το 1965 και τώρα μένει στην Ταυλάνδη.
    Καλές προπονήσεις και καλή δύναμη
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-11-12 23:06 #119
    Προεπιλογή
    "γειτονακι" οτι και να πω λιγο θα ειναι εγω σε ξερω χρονια και παντα σε θαυμαζα οταν ερχοσουν στου μαυραγγανη το γυμναστηριο.
    δεν θα ξεχασω ημουν νεος τοτε πηγαιναμε και στο ιδιο λυκειο ενα χρονο μικροτερος.
    αλλα δεν θα ξεχασω εκανα προπονηση στο υπογειο τοτε του μαυραγαννη και ερχεσε και κανεις παγκο ποσα κιλα και μετα βγαζεις μπλουζες φορμα ειχες βαλει την μαυρη λοσιον γιατι ετσι ησουν σαν βαμενος και επαθα την πλακα μου λεω αυτο ειναι σωμα γυμνασμενο.

    οποτε οτι και να πω λιγο ειναι γιαυτες τις φωτο,ετσι δυναμικα σταυρο συνεχισε και να ξερεις δεν σε ξεχναμε.
    γιατι εκει που εισαι και μονος φανταζομε θα ειναι δυσκολα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-11-12 23:59 #120
    Προεπιλογή
    Σταυρο συγχαρητηρια για το νεο σου τροπαιο.Επιασες φοβερη φορμα ,τρομερη αιματωση και καταγραμμωμενος.Οι αποψεις σου για τη προπονηση των ποδιων ,μου αρεσουν παρα πολυ.Αν μπορεις πες μας για τον επομενο στοχο σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία