Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 25-08-12 12:24 #1
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή Bile Acid Factors (Jarrow Formulas)
    Όνομα: images.jpg Εμφανίσεις: 357 Μέγεθος: 10,3 KB

    Όνομα: αρχείο λήψης.jpg Εμφανίσεις: 337 Μέγεθος: 14,0 KB


    Πως σας φαίνεται το συγκεκριμένο αντί για Ursofalk;
    Κάποια πράγματα για TUDCA/UDCA έχουν γραφτεί εδώ.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-08-12 14:15 #2
    Προεπιλογή
    Το έχω χρησιμοποιήσει εγώ μόνο του για 10 εβδομάδες κύκλο μαζί με χρήση τοξικών πόσιμων χαπιών (6 εβδομάδες τοξικά + 4 εβδομάδες πολύ ελαφρώς τοξικά). Μετά από 2 εβδομάδες έκανα και bloodwork με μία σταδιακή ελάττωση στην ένταση στις προπονήσεις ορίστε τα αποτελέσματα τότε:

    AST(SGOT ) 32 10-37 U/L
    ALT(SGPT) 41 10-65 U/L

    Φυσικά είναι πολύ καλύτερο και δεν συγκρίνεται με liv52 και milk thistle (το οποίο milk thistle μπορεί να κάνει και hinder gains)

    Το έχω συστήσει και σε άλλους εδώ μέσα μέσω πμ αλλά και σε κάποιο νήμα. Το μόνο κακό είναι ότι αρκετές φορές σου αφήνει μία καούρα στον λαιμό χωνεύοντας τα bile acids. Αυτό και το Life Extension, Hepatopro (και για αυτό πρέπει να ανοίξεις νήμα) θεωρώ ότι είναι τα κορυφαία συμπληρώματα. Το Life Extension, Hepatopro είναι polyenylphosphatidylcholine και το polyenylphosphatidylcholine συνταγογραφείται σε κάποιες χώρες.
    Βέβαια με 500mg Ursofalk μπορείς να έχεις πολύ καλή προστασία για μέτρια τοξικούς κύκλους.
    Σε TUDCA κυκλοφορεί μόνο το Antaeus Labs AEGIS που είναι TUDCA + polyenylphosphatidylcholine αλλά στοιχίζει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-08-12 16:37 #3
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    φαινεται καλη επιλογη...θα το στακαρω και γω προσεχως με το Ηematopro+NAC της Now.Προσωπικα μου φαινεται πολυς καλος συνδυασμος.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση