Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 31
  1. 19-08-12 17:36 #1
    Προεπιλογή Γυμναστήριο στο Χολαργό
    Σκέφτομαι να αλλάξω γυμναστήριο και θα ήθελα να μου προτείνετε κανα καλό στο Χολαργό. Μπορεί να πάω και στο yava στην Αγία Παρασκευή (πολύ φθηνό) αλλά είναι πολύ εμπορικό και ο κόσμος πολύς....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-08-12 21:03 #2
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Πηγαινα παρα πολλα χρονια στο Colloseum επι της Μεσογειων. Καλό και οχι τοσο εμπορικό αλλά δεν ξερω σε τι κατασταση βρισκεται πλέον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-08-12 00:31 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠανοςΒ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηγαινα παρα πολλα χρονια στο Colloseum επι της Μεσογειων. Καλό και οχι τοσο εμπορικό αλλά δεν ξερω σε τι κατασταση βρισκεται πλέον.
    Από τιμή τι λέει? Εγώ στη μεσογείων ήξερα μόνο το Golden ή Gold κάπως έτσι. Σε ποιό ύψος βρίσκεται?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-08-12 10:35 #4
    Το avatar του χρήστη ΠανοςΒ

    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Κορωπι
    Μηνύματα
    1.865
    Προεπιλογή
    Ειναι οπως ερχεσαι απο Αγια Παρασκευή στο αριστερο σου χερι μετα την Περικλεους.

    Απο τιμη δεν εχω ιδεα, εχουν περασει πολλά χρονια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-08-12 11:25 #5
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Εγώ είμαι στο colloseum...
    Είναι ακριβό γενικά αλλά παίζει να πετύχεις προσφορά αμα γραφτείς τον αύγουστο.

    Σε γενικές γραμμές είναι καλό, καλά μηχανήματα και πολλά, καθαρό κλπ κλπ

    Απλά μαζεύει πολύ κόσμο(βέβαια είναι κ υποκειμενικό αυτό) κ πολλές γυναίκες που θα πιάνουν τα μηχανήματα ποδιών για 15 ώρες κ θα σου σπαν τα ούμπαλα

    Αλλη επιλογή είναι το go-go στη φανερωμένης, είναι λίγο πιο "σιδεράδικο", έχει λιγότερα όργανα αλλά όλα τα βασικά, και είναι πιο φτηνό
    Μαζεύει περισσότερους σφίχτες που γκαρίζουν αλλά λιγότερο κόσμο σε ώρες αιχμής κ είσαι πιο άνετα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-08-12 12:07 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠανοςΒ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι οπως ερχεσαι απο Αγια Παρασκευή στο αριστερο σου χερι μετα την Περικλεους.

    Απο τιμη δεν εχω ιδεα, εχουν περασει πολλά χρονια.
    Ααα νομίζω το έχω δεί, τώρα που το λές! Ευχαριστώ πολύ!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι στο colloseum...
    Είναι ακριβό γενικά αλλά παίζει να πετύχεις προσφορά αμα γραφτείς τον αύγουστο.

    Σε γενικές γραμμές είναι καλό, καλά μηχανήματα και πολλά, καθαρό κλπ κλπ

    Απλά μαζεύει πολύ κόσμο(βέβαια είναι κ υποκειμενικό αυτό) κ πολλές γυναίκες που θα πιάνουν τα μηχανήματα ποδιών για 15 ώρες κ θα σου σπαν τα ούμπαλα

    Αλλη επιλογή είναι το go-go στη φανερωμένης, είναι λίγο πιο "σιδεράδικο", έχει λιγότερα όργανα αλλά όλα τα βασικά, και είναι πιο φτηνό
    Μαζεύει περισσότερους σφίχτες που γκαρίζουν αλλά λιγότερο κόσμο σε ώρες αιχμής κ είσαι πιο άνετα..

    Μάλιστα... Από τιμή δηλαδή? Το δικό μου είναι 300 το χρόνο και νομίζω κάπου εκεί είναι και το go-go. Επίσης με ενδιαφέρει να είναι και ανοιχτό τις Κυριακές (αν και είναι πολύ δύσκολο αν δεν είναι αλυσίδα) αλλά αυτό είναι το λιγότερο. Υπάρχει η δυνατότητα δοκιμαστικής προπόνησης?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-08-12 12:19 #7
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    to go go είναι 280 εκτός αν την έριξαν πάλι τη τιμή....θα πάω να τσεκάρω

    Κυριακές δεν είναι κανένα ανοικτό, εκτός από το τζο στον φάρο του νέου ψυχικού

    Λογικά ναι ρε μπορείς να κάνεις προπόνηση μία φορα δοκιμαστική (η προπόνηση στο colloseum πάει ένα 10άρικο νομίζω)

    Επίσης υπάρχει αλλο ένα γυμ, στο νομισματοκοπείο που είναι όρια χολαργού-αγίας παρασκευής
    αλλά από τιμές νομίζω τσούζει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lila_1 : 20-08-12 στις 12:21
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-08-12 12:48 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    to go go είναι 280 εκτός αν την έριξαν πάλι τη τιμή....θα πάω να τσεκάρω

    Κυριακές δεν είναι κανένα ανοικτό, εκτός από το τζο στον φάρο του νέου ψυχικού

    Λογικά ναι ρε μπορείς να κάνεις προπόνηση μία φορα δοκιμαστική (η προπόνηση στο colloseum πάει ένα 10άρικο νομίζω)

    Επίσης υπάρχει αλλο ένα γυμ, στο νομισματοκοπείο που είναι όρια χολαργού-αγίας παρασκευής
    αλλά από τιμές νομίζω τσούζει

    Είναι και το yava το οποίο είναι 24ώρο και ανοιχτό τις Κυριακές αλλά είναι στην Αγ.Ιωάννου Αγια Παρασκευή. Θα πάω για κανα δοκιμαστικό στο colloseum, είναι ανοιχτό ή έχει κλείσει για καλοκαίρι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-08-12 12:50 #9
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι και το yava το οποίο είναι 24ώρο και ανοιχτό τις Κυριακές αλλά είναι στην Αγ.Ιωάννου Αγια Παρασκευή. Θα πάω για κανα δοκιμαστικό στο colloseum, είναι ανοιχτό ή έχει κλείσει για καλοκαίρι?
    Oxi δε κλείνει ποτέ παρα μόνο για κανα 2ήμερο χριστούγεννα-πάσχα

    Τον Αύγουστο μόνο είναι ανοιχτό μέχρι τις 10 και κλειστό τα Σάββατα.

    πού μένεις και το σκέφτεσαι για yava?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-08-12 12:59 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oxi δε κλείνει ποτέ παρα μόνο για κανα 2ήμερο χριστούγεννα-πάσχα

    Τον Αύγουστο μόνο είναι ανοιχτό μέχρι τις 10 και κλειστό τα Σάββατα.

    πού μένεις και το σκέφτεσαι για yava?
    Μένω σχετικά κοντά στο Δημόκριτο, Ναυαρίνου οπότε το yava είναι με τα πόδια κανά 20 λεπτό από μένα. Και σε 7-8 μήνες θα έχω και δίπλωμα με το καλό θα μπορώ να πηγαίνω με αμάξι που είναι ένα 5λεπτο πάνω κάτω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-08-12 01:24 #11
    Προεπιλογή
    παιδια το yava ειναι καλο με καλα μηχανηματα αλλα εχει πολυ κοσμο! δηλαδη πρεπει να εισαι ανετοσ να πας πρωι μεσημερι νωρις μεχρι τισ 11 το βραδυ δεν μπορεις δυστιχως να κανεισ προπονηση!! ειναι 24ωρο και φτηνο ομως τι να κανουμε!!!

    πηγενα στον χολαργο στο golden gym στο νομισματοκοποιο ειναι αρκετα ακριβο δυστιχος αλλα ειναι πολυ ανετο λιγος κοσμος τα οργανα οργανομενα μια χαρα!
    εκανα ανετη προπονηση πραγματικα ολες τις ωρες!!
    το go go gym πανω απο τον σκλαβενητη ειναι αρκετα ακριβο επισης νομιζω 280 ο χρονος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-08-12 01:46 #12
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο φραουλα Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια το yava ειναι καλο με καλα μηχανηματα αλλα εχει πολυ κοσμο! δηλαδη πρεπει να εισαι ανετοσ να πας πρωι μεσημερι νωρις μεχρι τισ 11 το βραδυ δεν μπορεις δυστιχως να κανεισ προπονηση!! ειναι 24ωρο και φτηνο ομως τι να κανουμε!!!

    πηγενα στον χολαργο στο golden gym στο νομισματοκοποιο ειναι αρκετα ακριβο δυστιχος αλλα ειναι πολυ ανετο λιγος κοσμος τα οργανα οργανομενα μια χαρα!
    εκανα ανετη προπονηση πραγματικα ολες τις ωρες!!
    το go go gym πανω απο τον σκλαβενητη ειναι αρκετα ακριβο επισης νομιζω 280 ο χρονος!
    280 λεει ακριβο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-08-12 03:02 #13
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο φραουλα Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια το yava ειναι καλο με καλα μηχανηματα αλλα εχει πολυ κοσμο! δηλαδη πρεπει να εισαι ανετοσ να πας πρωι μεσημερι νωρις μεχρι τισ 11 το βραδυ δεν μπορεις δυστιχως να κανεισ προπονηση!! ειναι 24ωρο και φτηνο ομως τι να κανουμε!!!

    πηγενα στον χολαργο στο golden gym στο νομισματοκοποιο ειναι αρκετα ακριβο δυστιχος αλλα ειναι πολυ ανετο λιγος κοσμος τα οργανα οργανομενα μια χαρα!
    εκανα ανετη προπονηση πραγματικα ολες τις ωρες!!
    το go go gym πανω απο τον σκλαβενητη ειναι αρκετα ακριβο επισης νομιζω 280 ο χρονος!
    To yava είναι στην Αγία παρασκευή όμως. Βολεύει μόνο αν μένεις σύνορα χολαργού-αγίας και εφόσον έχεις αυτοκίνητο.

    Το go-go είναι το πιο φτηνό του Χολαργού, και είναι αξιοπρεπές. Τυπικά είναι 280 αλλά λόγω κρίσης και αν παζαρέψεις λίγο θα στην κατεβάσει τη τιμή.
    Γενικά στα γυμναστήρια οι τιμές δεν είναι πάντα στάνταρ, εάν πας από εκεί και το συζητήσεις. Καλοκαίρι, κιόλας, παίζουν προσφορές

    Επίσης υπάρχει άλλο ένα μικρότερο στην Αγία τριάδα, gym n tonic λέγεται νομίζω, αλλά δεν το έχω επισκεφτεί ποτέ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-09-12 14:41 #14
    Thumbs up
    240 είναι στο go-go , οπότε υπολόγισε να στο αφήσει ενα 200ρι Εμένα λήγει τον Οκτώβριο η συνδρομή μου και σκέφτομαι να ανανεώσω
    εκεί. ΣΤο gym & tonic οι τιμές κυμαίνονται στα ίδια επίπεδα , απλά είναι λίγο μικρότερο και πιο οικογενειακό
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη natpak : 16-09-12 στις 14:44
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-09-12 15:28 #15
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Leftis τελικά πού πήγες ?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία