Σελίδα 10 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 150 από 252
  1. 30-12-12 19:17 #136
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Καλά , όταν πηγα να παρω σε γευση cookies επειδη βλεπω την τιματε αρκετα (δεν ειχε , δεν πηρα μου λεει παρε 2 μικρες το ιδιο ειναι στα 34+34).. ενταξει ειπαμε να βοηθησουμε την αγορα , αλλωστε 4 ευρω ακριβοτερα εβγαινε το μεγαλο κουτι οχι ομως και 18 ευρω πανω.....

    Και αυτο που λετε για τους υπαλληλους.. ρωταει ενα παλικαρακι που πηγαμε μαζι αν εχει πρωτεινη για γραμμωση και του λεει ναι ολες για γραμμωση ειναι.. αα και του ελεγε για μια 5κιλη 25αρα-30αρα νομιζω ....... νταξ μολις ειχα ξυπνησει , εκανα τον μαλακα και συνεχισα να τρωω την μπαγκετουλα μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-01-13 12:32 #137

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Thessaloniki,Panorama
    Μηνύματα
    1
    Προεπιλογή
    κάθομαι τόσήν ώρα και βλέπω αυτό το ποστ δεν ξέρω πόσο παλιό είναι ή όχι....αυτό που βλέπω είναι τύπους από διάφορες εταιρίες να κακολογούν την συγκεκριμένη....ρε παιδιά αν δεν δοκιμάσεις δεν θα καταλάβεις...και για τους εξυπνάκιδες όλες ελέγχονται τουλάχιστον από τα μαγαζιά
    έχουν πιστοποίηση ε.ο.φ που σημαίνει ότι έχει ελεγχθεί από το χημείο του κράτους...άρα δεν μπορείτε να λέτε αυτά που λέτε....
    για παλαιότερες ίσως γινόταν....απλά μην προτιμάτε όσες δεν έχουν αριθμό πιστοποίησης ε.ο.φ.


    μόνο αυτό/...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-01-13 14:47 #138
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο polydoros Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάθομαι τόσήν ώρα και βλέπω αυτό το ποστ δεν ξέρω πόσο παλιό είναι ή όχι....αυτό που βλέπω είναι τύπους από διάφορες εταιρίες να κακολογούν την συγκεκριμένη....ρε παιδιά αν δεν δοκιμάσεις δεν θα καταλάβεις...και για τους εξυπνάκιδες όλες ελέγχονται τουλάχιστον από τα μαγαζιά
    έχουν πιστοποίηση ε.ο.φ που σημαίνει ότι έχει ελεγχθεί από το χημείο του κράτους...άρα δεν μπορείτε να λέτε αυτά που λέτε....
    για παλαιότερες ίσως γινόταν....απλά μην προτιμάτε όσες δεν έχουν αριθμό πιστοποίησης ε.ο.φ.


    μόνο αυτό/...
    περαστικά! ψάξε το φόρουμ και θα πάρεις απαντήσεις για όλα αυτά που λες. Τίποτα δεν ισχύει. Δεν συνηθίζω να μιλάω έτσι αλλά επειδή μπαίνεις και κάνεις πρώτο πόστ αυτό μάλλον βαλτός είσαι ή δουλεύεις στην γνωστή αλυσίδα.

    1) Απ όσο ξέρω δεν έχουμε reps από εταιρίες εδώ μέσα, επίσημα τουλάχιστον. Άλλο πράγμα το ποια εταιρία συμπαθεί ο καθένας κι άλλο να δουλεύει γι αυτήν.
    2) Η παλιά Muscletech ήταν επιεικώς απαράδεχτη για να μην πω τίποτα χειρότερο. Η τωρινή είναι πάρα πολύ καλή-αν με παρακολουθούσες θα το ήξερες γιατί έχω εκφραστεί με τα καλύτερα για τη νέα σειρά. Εγώ άλλωστε ανέβασα πρώτος πολλά από τη νέα σειρά πριν καν κυκλοφορήσουν.
    3) αυτό είναι το καλύτερο ανέκδοτο που έχω ακούσει. Γνωστοποίηση έχουν, όχι έγκριση. Όταν το βρω θα σου στείλω και το ποστ ενός εδώ μέσα που δούλευε στον ΕΟΦ και έγραψε ένα κατεβατό για το τι ακριβώς ισχύει. Κανένας έλεγχος...όλα βάση ετικέτας γίνονται ή βάση προειδοποιήσεων από ελέγχους που κάνουν άλλοι αντίστοιχοι ΕΟΦ του εξωτερικού. Ο δικός μας είναι...κλασσικό ελληνικό δημόσιο. Τώρα αν νομίζεις πως τα μαγαζιά τις ελέγχουν, τι να πω σκέψου απλά αν μπορεί να γίνει αυτό που λες...
    4) Να μην τις προτιμάμε για να τις αγοράζουμε από εσένα στην γνωστή αλυσίδα ε; Φίλε, αγοράζω χρόνια από εξωτερικό, στέλνω lot numbers κτλ κτλ μιλάω απευθείας με ιδιοκτήτες και ποτέ μα ποτέ δεν έχει πέσει στα χέρια μου μη αυθεντικό προϊόν! Οπότε το να τα παίρνω από εδώ για να πληρώνω έναν ΕΟΦ που δεν κάνει τίποτα όχι ευχαριστώ, μου φτάνουν τα άλλα χαράτσια που πληρώνω στο δημόσιο (χωρίς αντίκρισμα κι αυτά για την βελτίωση της κοινωνίας μας). Αυτάαα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 19-01-13 στις 14:50
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-01-13 12:57 #139
    Προεπιλογή
    να γραψω και εγω μιας που την πηρα..πολυ ωραια στην γευση(σοκολατα) λιιιγο μου εκατσε που λενε στο στομαχι και ευκολαδιαλυτη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-01-13 16:21 #140
    Προεπιλογή
    Υπαρχει καποιος συγκεκριμένος λογος να επιλέξω την nitrotech* απο (whey + creapure)?

    *με χρήση 1 σκούπ το πρωι και 1,5 μετα την προπονα συνολο 75 γρ πρωτεινη 7,5 κρεατινη τις μερες ον
    και 2 σκουπ τις μερες off ( 60 γρ πρωτ 6γρ κρεατινης)

    όσον αφορα την πρωτεινη ειναι υπέρ αρκετή για μενα γιατι λάμβανω τα υπόλοιπα 50-60γρ απο φαγητο.. Για την ποσότητα κρεατινης μιλαω .



    (αν σκεφτεις οτι βρισκεις την νιτροτεκ με 50 ευρω και εχει 50 δοσεις θες 1,5 κουτι το μηνα=75 ευρω..συμφερει?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-01-13 12:35 #141
    Προεπιλογή
    ναι ρε συ..μια χαρουλα σε βγαζει μπορεις να περνεις ενα οταν ξυπνας ενα μετα την προπο και απο ενα το σαββατο και την κυριακη ..και μετα απο φαι οτι αλλο θες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-02-13 15:59 #142
    Προεπιλογή
    Λοιπόν, επιστροφή για εντυπώσεις. Έχω πιει ένα μεγάλο κουτί της καινούριας nitro-tech και μόνο θετικά μπορώ να πω. Το ήπια μαζί με μια απλή μονοϋδρική της muscletech παλι. Ανέβηκα σε δύναμη, σε καθαρά κιλά και έπαιρνα 1 σκουπ για δεκατιανό και ένα μετά την προπόνηση, ενώ προς το τέλος έπαιρνα μόνο ένα μετά την προπόνηση. Πολύ καλύτερη από την προηγούμενη, με σούπερ διαλυτότητα, πολύ καλή η γεύση σοκολάτα (αν και είμαι πολύ δύσκολος με τις γεύσεις στις πρωτεΐνες) και πολύ καλά αποτελέσματα. Βασικά τα καλύτερα που έχω δει μέχρι στιγμής από πρωτεΐνη. Λέω τώρα το επόμενο κουτί να το συνδυάσω με Creacore που έχω ακούσει πως είναι πολύ καλή σειρά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-02-13 20:21 #143
    Προεπιλογή Re: NitroTech Performance Series (Muscletech)
    Και εγω τελειωσα ενα κουτι απο δαυτην.

    Διαλυτοτητα: 10/10
    Γευση(φραουλα):8/10

    Εξαιρετικη και μαλλον θα παω παλι σε αυτην.

    Sent from my HTC One X
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-02-13 15:55 #144
    Προεπιλογή
    τελειωσα ενα κουτι 1,8..πολυ καλη πρωτεινη με ανεβασε σωματικα και δυναμη!διαλυτοτητα 10/10 και γευση 10/10 σοκολατα !παρήγγειλα και αλλη μια!!!! επερνα 1 σκουπ το πρωι και ενα μετα την προπονηση..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-02-13 16:09 #145
    Προεπιλογή nitro tech performance series
    μολις πειρα την nitro tech performance :Mπορει καποιος να μου πει ακριβες δοσολογια?και αν την περνω 2 φορες την μερα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-02-13 16:14 #146
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paralias Εμφάνιση μηνυμάτων
    μολις πειρα την nitro tech performance :Mπορει καποιος να μου πει ακριβες δοσολογια?και αν την περνω 2 φορες την μερα ?
    παρε σιγουρα ενα σκουπ μολις τελειωσει η προπονηση σου,και αν θες και ενα το πρωι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-02-13 16:19 #147
    Προεπιλογή
    ακυρες οι ερωτησεις διαβασα sait .............
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-02-13 16:20 #148
    Smile
    φιλε ευχαριστω πολυ παντως
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-03-13 23:20 #149
    Προεπιλογή
    Ρε παλληκαρια την αγορασα κ γω σημερα...
    Εχω ομως μια απορια...1 scoop λεει πως εχει 37γρ σκονη...κατω απο το scoop γραφει 80cc...και φαινεται αρκετα μεγαλο το scoop.
    Στη μεση εχει κ μια γραμμη το scoop....τελικα το γεμιζω μεχρι πανω το scoop ή μεχρι τη μεσαια γραμμη? για να παρω τα 37γρ σκονη?
    ξερει κανεις την αναλογια gr - cc?
    ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-03-13 23:23 #150
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Μέχρι επάνω το γεμίζεις. 70-80cc είναι τα συνηθισμένα scoop.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 10 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία