Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 28
  1. 15-08-12 19:41 #1
    Το avatar του χρήστη Plus`

    Εγγραφή
    15-08-2012
    Περ.
    Μακεδονία
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή Τα καλύτερα συμπλητώματα
    Γειά σας. Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ.Είμαι 19 χρωνων, ύψος 1,81 και 72 κιλα βάρος.
    Στο άθλημα είμαι ξεκινιμένος απο πέρσυ, ελαφρα βέβεα όπος τρέξιμο,κάμψεις κτλπ.
    Εδω και 3 μήνες έχω ξεκινίσει εντατηκα τα βαροι, αλλα το λίπος που έχω είναι 16% και δεν μπορω να το χάσω, κάνω 1 ώρα αερόβια και 1 ώρα περίπου βαροι, έχετε να μου προτήνετε κάποιο καλο, νόμιμο,οικονομικο λιποδιαλιτικο για να φτάσω περίπου 12% λίπος?

    Και έπειτα μόλις χάσω το λίπος κάποια νόμιμη, οικονομική πρωτείνη χωρις να περιέχει ίχνος κρεατίνης?

    Τα φώτα σας παρακαλω.

    Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-08-12 21:11 #2
    Προεπιλογή
    Syntrax Matrix
    Dymatize Elite Fusion 7
    Και οι δυο πρωτείνες πολύ καλές και ποιοτικές.

    Όσο για λιποδιαλύτη
    USP Labs Oxyelite pro
    Nutrex Lipo6 black ultra concetrate
    Animal Cuts
    Dymatize Viper
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-08-12 22:37 #3
    Προεπιλογή
    η elite 7 περιεχει αρκετους υδατανθρακες προτιμησε καποια αλλη..για λυποδιαλυτες μακρια ειδικα αυτους που σου εγραψε ο φιλος γιατι οι περισσοτεροι εχουν να κανουν με θυροορμονες και δεν θα ηταν καλο για την ηλικια σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-08-12 23:07 #4
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    ολες οι απαντησεις ειναι ''σχετικες'' και λογος λογομαχιων.....
    επισης το καθενα λειτουργει διαφορετικα σε καθε οργανισμο...
    αν θες να παρεις κατι εχει τοσα τοπικ αξιολογισης για να δεις εντυπωσεις και να κρινεις τις αγορες σου...
    δηλαδη με λιγα λογια αυτο το τοπικ το θεωρω αχρειαστω...

    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-08-12 01:52 #5
    Το avatar του χρήστη Plus`

    Εγγραφή
    15-08-2012
    Περ.
    Μακεδονία
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Παιδιά κατα'ρχας ευχαριστώ παρα πολυ... απο πρωτείνες θα επιλέξω Syntrax Matrix

    Αλλα απο λιποδιαλύτες δεν ξέρω ποιον να πιστέψω, μηπος κάποιος θα μπορούσε να μου εξηγεισει γιατι δεν είναι καλοι?

    Επίσεις είστε σίγουροι αν δεν περιέχουν κρεατίνες?

    Ευχαριστω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Plus` : 16-08-12 στις 01:58
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-08-12 01:58 #6
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    ο λιποδιαλυτης δν σου χρειαζετε!! κιλα δν μπορεις να χασεις γτ ειδη εισαι παααααααααααααρα πλ χαμηλα για το υψος σου!!!
    Ο οργανισμος εχει καποιος μηχανησμους αυτοσυντιρισης και προσπαθει να κραταει μια ισοροποια...Αυτος ειναι ο λογος που δν μοπρεις να πεσεις σε κιλα τοσο ευκολα...Ο ιδοις μηχανισμος κανει πιο δυσκολο και σε εναν αθλουμενο που ασχολειτε χρονια να βαλεις μυες...

    Λογικο ειανι να θες να χασεις κι αλλο λιποος αλλα αμα το χασεις στην κατασταση που εισαι τρ θα φαινεσε ενα ματσο κοκαλα και αρα χαλια...Για αρχη αρχησε να τρως καθαρα και να αναιβενεις κιλα...
    Το σωμα σου βαζοντας μυες θα φαινετε πιο ομορφο,,,Οταν πλεον εισαι σε καποιο σεβαστο αριθμο κιλων για το υψος σου τοτε κεξινα διαιτα....

    Προς το παρον ομως με 12 κιλα λιγοτερα μπες σε ογκο!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-08-12 02:15 #7
    Το avatar του χρήστη Plus`

    Εγγραφή
    15-08-2012
    Περ.
    Μακεδονία
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Τα χέρια , μπράτσο,πλάτη,όμους,στήθος κτλπ είναι οκ αλλα η κοιλιά μου και τα πόδια είναι πολυ λιπομένα, δεν φέυγουν τα κιλα, είμαι 72 κιλα με 16% λίπος δηλαδη θέλω να χάσω περίπου 3-4 κιλα μόνο. Μιας που φένετε να ξέρεις απο αυτα.Οι πρωτε'ι'νες αυτες είναι εγκριμένες για χρήση?περιέχουν κρεατίνη?

    Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-08-12 02:38 #8
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Απο την στιγμη που διατηθενται σε πολιση απο ελληνικα μαγαζια τοτε ειανι εγκεκριμενες απο τον εοφ...Για κρεατινη δες μεσα στο υλικα το γραφει αμα εχει....
    Πρεπει να ξερεις ομως οτι τοπικη λιπολιση δν γινεται (δυστυχως)
    Για να χασεις λιπος απο αυτ ατα σημεια πρεπει να χασεις απ ολα το σωμα,, με οτι συνεπαγετε αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-08-12 05:30 #9
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    ασε τους λιποδιαλυτες και ριξτο στο τρεξιμο και λιγο υποθερμιδικα....


    σχετικα με την πρωτεινη που ειπες αν την θες για ολες τις ωρες της μερας παρε αυτη που λες αλλιως για μετα την προπονηση την shake syntrax, λεπτομερειες βεβαια απλα πληροφοριακα στο λεω....
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-08-12 13:08 #10
    Το avatar του χρήστη Plus`

    Εγγραφή
    15-08-2012
    Περ.
    Μακεδονία
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Λιποδιαλύτη δεν θα πάρω τελικα.

    Αυτη η πρωτε'ι'νη δεν κάνει για μετα την προπώνηση? Ποια η διαφορα να την πέρνω συγκεκριμένες ωρες και ποιες μετα την προπόνηση?

    Επειδι δεν ξέρω απο συστατικα γίνετε κάποιος να κοιτάξει άμα υπαρχη κρεατινι σε κάποιο σιτε με τα συστατικά του?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-08-12 13:30 #11
    Το avatar του χρήστη Plus`

    Εγγραφή
    15-08-2012
    Περ.
    Μακεδονία
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Ακόμη μια ερώτηση ποια matrix την 2.0 ή τη 5.0 ???

    Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-08-12 13:40 #12
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    ψιλοδιαφορες εχει η 2 με την 5 λογικα η διαφορα ονομασιας λογω ποσοτητας ειναι.

    για κρεατινη γιατι τοσος φοβος?δε κραταει υγρα αν φοβασαι.και δε παιζει να τρως τοσο κρεας που να ξεπερνας τις αναλογες ημερισιες προσληψεις. μεταξυ μας πρωτα ειναι διατροφη.μετα ενα συμπληρωμα και μετα τα λιποδυαλιτικα. αν κρινω απο κιλα και υψος φταιει η διατροφη σου αρχικα.μια πρωτεινη μονη της δε θα σου κανει τιποτα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-08-12 13:53 #13
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Plus` Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λιποδιαλύτη δεν θα πάρω τελικα.

    Αυτη η πρωτε'ι'νη δεν κάνει για μετα την προπώνηση? Ποια η διαφορα να την πέρνω συγκεκριμένες ωρες και ποιες μετα την προπόνηση?

    Επειδι δεν ξέρω απο συστατικα γίνετε κάποιος να κοιτάξει άμα υπαρχη κρεατινι σε κάποιο σιτε με τα συστατικά του?
    κοιτα η matrix ειναι πολλων πηγων, δηλαδη εχει μεσα διαφορες πηγες πρωτεινης οπου αλλες ειναι πιο γρηγορες και αλλες πιο αργες, ενω η shake ειναι μονο γρηγορης απορροφησης.... αλλα οπως σου ειπα λεπτομερειες.... και αν ειναι κοντα το γυμναστηριο κια μπορεις να τρως ενα μισαωρακι μετα την προπονηση μην την παρεις καθολου....
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-08-12 14:02 #14
    Το avatar του χρήστη Plus`

    Εγγραφή
    15-08-2012
    Περ.
    Μακεδονία
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    Απο το γυμναστίριο στο σπίτι μου είναι 15 λεπτα περίπου.

    Τελικα εμενα ποια θα μου κάνει?

    Απο φαγητο όπος είπα μόλις άρχισα γυμναστήριο τρωω. καλο πρωινο , μεσσημεριανο, ένα σνακ πχ φρούτα 20 λεπτα πριν το gym, μετα ένα ελαφρυ καθαρο βραδυνο και αυτα.

    Προπόνηση κάνω περίπου 5 με 7.

    Ευχαριστω.

    Υ.Γ γενικα δεν θέλω να έχω θέματα με κρεατίνες
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-08-12 14:05 #15
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Plus` Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο το γυμναστίριο στο σπίτι μου είναι 15 λεπτα περίπου.

    Τελικα εμενα ποια θα μου κάνει?

    Απο φαγητο όπος είπα μόλις άρχισα γυμναστήριο τρωω. καλο πρωινο , μεσσημεριανο, ένα σνακ πχ φρούτα 20 λεπτα πριν το gym, μετα ένα ελαφρυ καθαρο βραδυνο και αυτα.

    Προπόνηση κάνω περίπου 5 με 7.

    Ευχαριστω.

    Υ.Γ γενικα δεν θέλω να έχω θέματα με κρεατίνες
    αν τρως μοσχαρια και κοτοπουλα εχεις θεματα με κρεατινες.ειναι ουσια που βρισκεται στο κρεας.οπως κ να χει.περιεγραψε μας λιγο τι τρως πχ μεσημερι βραδυ πρωι κτλπ. οπως σ πα οι ματριξ πανω κατω τα ιδια μακρος εχουν.1 γρ υδατανθρακα διαφορα.τιποτα δλδ.και οι 2 ειναι πολυ καλες.εξαρταται ποση ποσοτητα θελεις
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία