Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 28
  1. 07-08-12 16:35 #1
    Προεπιλογή Jack3D Micro (USP Labs)
    Όνομα: micro-jack3d.jpg Εμφανίσεις: 5242 Μέγεθος: 58,1 KB

    Όνομα: micro-facts.gif Εμφανίσεις: 5844 Μέγεθος: 29,7 KB

    Βγήκε ο αντικαταστάτης του best seller Jack3d.

    Το κουτί έχει 40 δόσεις με max τα 2 scoops.

    Είναι ένα τελείως διαφορετικό προϊον, αφού όλα τα κυρια συστατικά βγήκαν εκτός (creatine, beta alanine, arginine και 1,3D).
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-08-12 16:52 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    το είχα δει κ εγώ αλλά δεν είχα δει ολοκληρωμένα τα συστατικά. Το έχουν γυρίσει όλες τώρα στο vasodilation στοχεύοντας στο πρήξιμο και στην φλεβικότητα. Ωραίο δείχνει απλά δεν ξέρω τι λένε τα καινούργια διεγερτικά που εχουν βάλει. Θα τα ψάξουμε κ αυτά να δούμε τι λένε... Αυτοί τα προωθούν ως αντίστοιχα του γεράνιου απ ότι έχω δει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-08-12 21:59 #3
    Προεπιλογή
    Έβαλαν και κιτρουλίνη μέσα, καλό αυτό το προηγούμενο νομίζω δεν είχε.. Καλά πάντως χωρίς κρεατίνη και β-αλανίνη , τι να πω..αντε να δούμε θα είναι τόσο καλό όσο το παλιό..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-08-12 11:57 #4
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Σε κανα μήνα θα το πάρω για δοκιμή αν τα ρεβιού είναι θετικά...Να δούμε αν οι νέοι διεγέρτες κάνουν δουλειά γτ η ανοχή στα στιμ πλέον είναι αρκετα μεγάλη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-08-12 12:58 #5
    Προεπιλογή
    δεν το βρίσκω πουθενα απο τιμη τι λεει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-08-12 13:42 #6
    Προεπιλογή
    Διαθέσιμο στο τέλος του μήνα.
    Θα έχει 30 δολάρια στην Αμερική (5 παραπάνω από το προηγούμενο, με 5 δόσεις λιγότερες).
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-08-12 00:44 #7
    Το avatar του χρήστη TeoNewLife

    Εγγραφή
    08-08-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Είναι μακράν το Νο1 pre-workout προιόν εκεί έξω.
    Όπως αναφέρατε έχει πολλά συστατικά που δίνουν τεράστια αντοχή και όχι απαραίτητα μόνο για bodybuilding αλλά και χρησιμεύει για αθλητές του στήβου, του πόλο και γενικότερα για κολύμβι μακρυνών αποστάσεων.
    Είχα μια φίλη που το χρησιμοποιούσε σε αγώνες Α1 στο βόλευ και μέρα με την μέρα την ανέβασε σε άλλο επίπεδο και τα αποτελέσματα ήταν πέρα απο τις προσδοκίες της!!
    Έχω κι άλλα παραδείγματα να σας δώσω αλλά μην σας κουράζω, σας έδωσα μια άποψη για το συγκεκριμένο προιόν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-08-12 14:51 #8
    Προεπιλογή
    Για να εβγαλαν ολα τα συστατικα του προηγουμενου, μηπως θα μπορει να γινεται και συνδιασμος των δυο; Ισως εκει να στοχευουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-08-12 14:55 #9
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    ρε τεο αφου τωρα βγηκε-βγαινει πως το έπαιρνε η φιλη σου στην Α1....?? κολλητιλικια με την εταιρια....?
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-08-12 15:24 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TeoNewLife Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι μακράν το Νο1 pre-workout προιόν εκεί έξω.
    Όπως αναφέρατε έχει πολλά συστατικά που δίνουν τεράστια αντοχή και όχι απαραίτητα μόνο για bodybuilding αλλά και χρησιμεύει για αθλητές του στήβου, του πόλο και γενικότερα για κολύμβι μακρυνών αποστάσεων.
    Είχα μια φίλη που το χρησιμοποιούσε σε αγώνες Α1 στο βόλευ και μέρα με την μέρα την ανέβασε σε άλλο επίπεδο και τα αποτελέσματα ήταν πέρα απο τις προσδοκίες της!!
    Έχω κι άλλα παραδείγματα να σας δώσω αλλά μην σας κουράζω, σας έδωσα μια άποψη για το συγκεκριμένο προιόν.
    όλα αυτά από που τα συμπέρανες?πρώτον, τα pre workout δεν πιάνουν όλους το ίδιο, άσε που ο όρος "πιάνει" είναι πολύ σχετικός. Και ένα non stim pre-workout σε πιάνει μια χαρά (από θέμα αντοχής πχ) αν έχει τα κατάλληλα συστατικά. Δεύτερον, δεν θα έλεγα το jack3d με τα τόσα διεγερτικά ότι είναι κ τόσο κατάλληλο, προσωπικά θα πήγαινα σε κάτι με υψηλή β-αλανίνη και διάφορα άλλα. Τρίτον, πες στην φίλη σου πως είναι τυχερή που δεν πέρασε αντι-ντόπινγκ τεστ στην Α1 γιατί περιέχει γεράνιο που σε βγάζει θετικό σε αμφεταμίνες. Αυτάα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-08-12 10:37 #11
    Το avatar του χρήστη darksniper87

    Εγγραφή
    22-07-2012
    Περ.
    Λεμεσός
    Μηνύματα
    40
    Προεπιλογή
    Επιτέλους σιγά σιγά αρχίζουνε και βάζουνε ποιοτικά συστατικά (Nitrates, Citrulline Malate, Agmatine Sulfate).
    Το πρώτο προϊόν που τα συνδίασε αυτά ήταν το Fierce Domination της SAN.
    Άμαν τα έβαλε και το Jack3d θα δείτε σε λίγο καιρό που θα το αντιγράφουνε όλοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-08-12 12:04 #12
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Το προιον ειναι διαθέσιμο για αγορά..Σήμερα έκανα την παραγγελία μου απο Αμέρικα..Αλλα η δοκιμή 8α γίνει απο Οκτόμβρη γτ θέλω να κάνω ενα στοπ στα πρε μετα απο ενα εξάμηνο π διάνισα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-08-12 12:07 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mcstefan7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το προιον ειναι διαθέσιμο για αγορά..Σήμερα έκανα την παραγγελία μου απο Αμέρικα..Αλλα η δοκιμή 8α γίνει απο Οκτόμβρη γτ θέλω να κάνω ενα στοπ στα πρε μετα απο ενα εξάμηνο π διάνισα
    Αυριο θα το κάνω και εγώ παραγγελία έχω το παλιό τώρα αλλά θα το σταματήσω για να δω το νέο
    Το δύσκολο δεν ειναι να φτάσεις στη κορυφή, αλλά να παραμείνεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-08-12 15:37 #14
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mcstefan7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το προιον ειναι διαθέσιμο για αγορά..Σήμερα έκανα την παραγγελία μου απο Αμέρικα..Αλλα η δοκιμή 8α γίνει απο Οκτόμβρη γτ θέλω να κάνω ενα στοπ στα πρε μετα απο ενα εξάμηνο π διάνισα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andrikos3kala Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυριο θα το κάνω και εγώ παραγγελία έχω το παλιό τώρα αλλά θα το σταματήσω για να δω το νέο
    αφηστε και απο ενα review να δουμε τι παιζει με τουτο,το χω μεγαλη απορια(οπως και πολλοι πιστευω)
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-09-12 23:25 #15
    Προεπιλογή jack3d micro (USP LABS)
    Όνομα: usplabs_jack3d-micro-48-servings_1.jpg Εμφανίσεις: 4541 Μέγεθος: 26,8 KB

    Όνομα: micro-facts.gif Εμφανίσεις: 4567 Μέγεθος: 29,7 KB

    για να δουμε ποιος θα το τεστάρει πρώτος για εντυπώσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία