Σελίδα 9 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 135 από 175
  1. 04-10-12 16:51 #121
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Re φίλε βγάζεις 4-5 επαναλήψεις και αυτές σκάρτες κ με βοήθεια... Το βάρος το σηκώνεις με τη μέση σου στο 2ο μισό της κίνησης..
    Δεν έχει νόημα αυτό, ρίξε τα κιλά, είναι καλύτερα απ το να κλαίς τη μέση σου σε λίγο και να μην μπορείς να κάνεις καθόλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-10-12 16:56 #122
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Re φίλε βγάζεις 4-5 επαναλήψεις και αυτές σκάρτες κ με βοήθεια... Το βάρος το σηκώνεις με τη μέση σου στο 2ο μισό της κίνησης..
    Δεν έχει νόημα αυτό, ρίξε τα κιλά, είναι καλύτερα απ το να κλαίς τη μέση σου σε λίγο και να μην μπορείς να κάνεις καθόλου

    1)4-5 επναληψεις. Τι σημαινει αυτο? Που ξερεις τι στοχους εχω? Προπονουμε για δυναμη, και αυτος εινε ο ιδανικοσ αριθμος επαναληψεων για δυναμη.

    2) Το σηκωνω με την μεση μου¨? Ειναι το πιο αστειο πραγμα που εχω ακουσει...το squat φυσικα κ ειναι ασκηση για ΟΛΟ το σωμα.

    3) Τι ακριβως ηταν σκαρτο στις επαναληψεις μου?

    4) Ο spotter αν παρατειρησες εδωσε ελαχιστο στιν τελευταια επαναληψη μονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-10-12 17:06 #123
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    1) ωραία η δύναμη, αλλά αν δεν εκτελείς σωστά τη κίνηση goodmorning injuries
    2) Χαίρομαι που χαίρεσαι.... Ξαναδές το βίντεό σου λοιπόν και παρατήρησε ότι από τη 2η επανάληψη και μετά είναι σα να σπας τις ρεπ σε 2 μέρη και η μέση σου σπρώχνει σε ξεχωριστό χρόνο από τα πόδια...
    3) αυτό που σου πα στο 2
    4) Οκ. εγω βλέπω ότι σε ακουμπάει στις 3 τελευταίες. Δε ξέρω πόση ώθηση σου δίνει
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-10-12 17:09 #124
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) ωραία η δύναμη, αλλά αν δεν εκτελείς σωστά τη κίνηση goodmorning injuries
    2) Χαίρομαι που χαίρεσαι.... Ξαναδές το βίντεό σου λοιπόν και παρατήρησε ότι από τη 2η επανάληψη και μετά είναι σα να σπας τις ρεπ σε 2 μέρη και η μέση σου σπρώχνει σε ξεχωριστό χρόνο από τα πόδια...
    3) αυτό που σου πα στο 2
    4) Οκ. εγω βλέπω ότι σε ακουμπάει στις 3 τελευταίες. Δε ξέρω πόση ώθηση σου δίνει
    Ok.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-10-12 00:01 #125
    Προεπιλογή
    για μενα τα κιλα που κανεις ειναι αρκετα μιας και ειμαστε ιδια ηλικια....ασχετα της τεχνικης (που αν θες μπορεις να κανεις βαθυ καθισμα εξαρταται απο το προγραμμα σου κλπ) για μενα πολυ δυνατη η προσπαθεια σου μια χαρα μην ακους τωρα απλως προσοχη γιατι ειναι πολλα τα κιλα!!!καλη συνεχεια ευχομαι μακαρι να φτασεις ψηλα γιατι απ οτι φενεται εισαι δυνατο παλικαρι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-10-12 11:54 #126
    Προεπιλογή
    μια συμβουλη για το squat μανο
    οταν εχεις περασει το παραλληλο,και ανεβαινεις,οι αγκωνες βλεπω κοιτουν προς τα πισω,προσπαθησε να τους φερεις καθετα στο εδαφος και να εχεις στο μυαλο σου ακομη και λιγο προς τα μπροστα.αυτο σε βοηθαει να μην "σπας" και δεν επιβαρυνεις την μεση..Τα κιλα που κανεις ειναι πολυ καλα,ασχετα αν ειναι atg η παραλληλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-10-12 03:19 #127
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos94 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις, καλες η κακες! Κ ευχαριστω ολους που με υποστηριζουν αλλα ειμαστε στο ιντερνετ...κομπλεξικοι υπαρχουν πολοι!

    Παρουσιαζω αλλο ενα βιντεο squat, τραβηγμενο την ιδια μερα. Τα κιλα ειναι τα εξης: 5+20+20+20+1,25 απο καθε μερια! Δεν βγαζω συνολο επειδη καποιοι θα με πουνε ψεφτη, λογω της μπαρας εαν ειναι 20 η 10 κιλα! Τα συμπερασματα δικα σας!



    Στο global πας στο Ηρακλειο Κρητης?

    Σορρυ για το ασχετο απλα πηγαινα παλιοτερα εκει και μου φενεται πως το ανανεωσαν? (ασπρα μηχανηματα κτλπ η τα ειχε?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-10-12 11:35 #128
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rocknrolla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο global πας στο Ηρακλειο Κρητης?

    Σορρυ για το ασχετο απλα πηγαινα παλιοτερα εκει και μου φενεται πως το ανανεωσαν? (ασπρα μηχανηματα κτλπ η τα ειχε?)

    Ναι στο global είναι. Παω εκει για 2 χρονια και δεν εχει γινει καμια ανανεωση..Δεν ειμαι σιγουρος αν ειχε γινει καποια ανανεωση παλιοτερα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-10-12 13:43 #129
    Το avatar του χρήστη chro

    Εγγραφή
    15-12-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    355
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια συμβουλη για το squat μανο
    οταν εχεις περασει το παραλληλο,και ανεβαινεις,οι αγκωνες βλεπω κοιτουν προς τα πισω,προσπαθησε να τους φερεις καθετα στο εδαφος και να εχεις στο μυαλο σου ακομη και λιγο προς τα μπροστα.αυτο σε βοηθαει να μην "σπας" και δεν επιβαρυνεις την μεση..Τα κιλα που κανεις ειναι πολυ καλα,ασχετα αν ειναι atg η παραλληλο.
    Πολύ σωστά το πιο σημαντικό λάθος του είναι η τοποθέτηση των αγκώνων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-10-12 14:49 #130
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ σωστά το πιο σημαντικό λάθος του είναι η τοποθέτηση των αγκώνων.

    οντως...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-10-12 16:31 #131
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    καλα μασρα τη τελευταια στο βιντεο τη γουσταρα.πας για φουλ κ οτι γινει ολα για ολα μια αποροια μονο. για ποιο λογο εχεις τα 5κιλα απο μεσα και οχι εξω μετα τα 20κιλα?
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-10-12 19:24 #132
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    φιλε αυτο το τζελ πανω στο γραφειο στην τελευταια φωτο της πρωτης σελιδας που κανεις ποζα κοιλιακων με τα χερια πανω απο το κεφαλι τι ειναι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-10-12 20:09 #133
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε αυτο το τζελ πανω στο γραφειο στην τελευταια φωτο της πρωτης σελιδας που κανεις ποζα κοιλιακων με τα χερια πανω απο το κεφαλι τι ειναι?
    βαζελίνη !
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-10-12 21:05 #134
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Λες να ειναι τ***αν Βαγγέλη ?? χαχα δεν νομιζω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-10-12 21:09 #135
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    τι να ειναι???στειλε πμμηπως ειναι κανα τυπου trimincil απο αυτα που βαζουν στους κοιλιακους για τοπικη λιποδιαλυση γιαυτο ρωτησα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ... ΤελευταίαΤελευταία