Θέμα: CLK (Cellucor)

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 22-07-12 22:13 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή CLK (Cellucor)




    νέος non stim λίπο από την Cellucor. Χωρίς μπλεντ οπότε κρίνετε ελεύθερα. Εγώ κρίνοντας από τις τιμές της εν λόγω εταιρίας το κρίνω ως απάτη. Όχι γιατί έχει κακά συστατικά αλλά επειδή θέλει λογικά 6 caps/ημέρα οπότε βγάζει <ολόκληρες> 10 μέρες! Ακόμη κ με 3 caps να ήταν παλι 20 μέρες είναι λίγες. Fail από εμένα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-07-12 00:34 #2
    Προεπιλογή
    Οι δοσεις μια χαρα μου φαινονται. ΣΙγουρα σε συνδιασμο με καποιο αλλο λιποδιαλυτικο θα γινεται χαμος! Και 20 ημερες που διαρκει ειναι πολυ καλα. Εδω τα περισσοτερα preworkout με 3 σκουπ που ειναι λογικη δοση, φτανουν τις 15 ημερες μονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-07-12 22:53 #3
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    αυτη η εταιρια πολυ χαλασε τελευταια,εννοειται και αυτο πανακριβο και εχει μεσα cla το οποιο δε κανει τπτ σε μικρες δοσεις,ενω σε μεγαλες εχει παρενεργειες σοβαρες.....τωρα η καρνιτινη παλι στα 500μγ δεν κανει τπτ....το 7 κετο ειναι καλο,αλλα γενικα ενας χαμος για το τπτ και για να πληρωσεις ουσιαστικα την funky συσκευασια τους -_- οποιος το παρει ας δωσει τα λεφτα του σε κανα erase μαζι με καμια καρνιτινη tartrate bulk,να του βγει πολυ φτηνοτερο..
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-07-12 22:56 #4
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    +1 στον sofo ...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-07-12 04:06 #5
    Προεπιλογή
    Περιεχει την ιδια δραστικη ουσια που εχει και το erase;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-07-12 14:57 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιεχει την ιδια δραστικη ουσια που εχει και το erase;
    οχι αυτο εχει 7-keto-DHEA (το μεσαιο)... το τερμα δεξια ειναι το erase...

    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-07-12 15:14 #7
    Προεπιλογή
    Το Erase δεν είναι 7-keto DHEA είναι 3,7-keto DHEA (metabolite of 7 keto dhea). Έχουν διαφορά. Είστε τυχεροί που δεν έχετε reps της PES εδώ μέσα γιατί θα σας έγραφαν τώρα σεντόνια. Είναι οργανωμένοι σε τέτοια θέματα για αυτό βρίσκετε ψηλά σε πωλήσεις το Erase. Από εκεί και πέρα η καρνιτίνη στο CLK (Cellucor) είναι under dosed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-07-12 15:19 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο STIVAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Erase δεν είναι 7-keto DHEA είναι 3,7-keto DHEA (metabolite of 7 keto dhea). Έχουν διαφορά. Είστε τυχεροί που δεν έχετε reps της PES εδώ μέσα γιατί θα σας έγραφαν τώρα σεντόνια. Είναι οργανωμένοι σε τέτοια θέματα για αυτό βρίσκετε ψηλά σε πωλήσεις το Erase. Από εκεί και πέρα η καρνιτίνη στο CLK (Cellucor) είναι under dosed.
    το μονο σιγουρο ειναι οτι θα τους ειχα μπαναρει....

    οι δωσεις και τα συστατικα ειναι μια χαρα για να το ταισεις σε κανα καδο απορριματων....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-07-12 15:26 #9
    Προεπιλογή
    Καλά αν υπήρχαν reps εδώ μέσα δεν θα υπήρχες και εσύ ως mod να τους μπανάρεις. Και άμα ήσουν χρήστης και τους χωνόσουν πολύ μάλλον θα σε στέλνανε χωρίς καν σε μπαναρουν με -1553123 reputations points γιατί εκτός από τους reps έχουν και άλλους 500 κλώνους. Είναι οργανωμένοι μην το ψάχνεις. Είναι πολλά τα λεφτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-07-12 15:34 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο STIVAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά αν υπήρχαν reps εδώ μέσα δεν θα υπήρχες και εσύ ως mod να τους μπανάρεις. Και άμα ήσουν χρήστης και τους χωνόσουν πολύ μάλλον θα σε στέλνανε χωρίς καν σε μπαναρουν με -1553123 reputations points γιατί εκτός από τους reps έχουν και άλλους 500 κλώνους. Είναι οργανωμένοι μην το ψάχνεις. Είναι πολλά τα λεφτα
    dont worry και οσο ειμαι εδω δεν θα μας ζαλισουν τα @@δια...

    αν και οι αληθεια ειναι οτι δεν πολυ ποσταρω σε ξενα φορουμ για αυτον τον λογο.... δεν την παλευω με τους ρεπς....

    επ ευκαιριας αυτο το 3,7-keto-dhea που εγραψες (και λενε σχεδον ολοι) δεν μου ακουγετε σωστα.... 3-deoxy-7-keto-dhea ειναι πιο σωστο.... οκ ναι δεκτο εχω καει....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-07-12 15:51 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο STIVAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Erase δεν είναι 7-keto DHEA είναι 3,7-keto DHEA (metabolite of 7 keto dhea). Έχουν διαφορά. Είστε τυχεροί που δεν έχετε reps της PES εδώ μέσα γιατί θα σας έγραφαν τώρα σεντόνια. Είναι οργανωμένοι σε τέτοια θέματα για αυτό βρίσκετε ψηλά σε πωλήσεις το Erase. Από εκεί και πέρα η καρνιτίνη στο CLK (Cellucor) είναι under dosed.
    Δλδ αυτο που εχει το erase ειναι καλυτερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-07-12 16:08 #12
    Προεπιλογή
    ουουου deluxe πας να ξεκινησεις μεγαλη κουβεντα τωρα. με τους μεταβολιτες της dhea γινετε κυριολεκτικα της π@@@@νας.
    8 μηνες και ακρη δεν εβγαλα. αλλος βγαζει μεταβολιτη και λεει για την κορτιζολη αλλος για τα οιστρογονα αλλος για αναβολικη δραση αλλος για αυξηση της τεστο αλλος για να το βαζουμε στη σαλατα...
    οποιος βγαλει ακρη ας μου πει και μενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-07-12 16:27 #13
    Προεπιλογή
    Δηλαδή αυτό που έχει το erase είναι ΑΙ και αυξάνει και την τεστοστερόνη και μειώνει την κορτιζόλη όπως ισχυρίζονται και δεν είναι μόνο 7-keto DHEA & 7-keto DHEA Metabolite για weight management κτλ. ως συμπλήρωμα.

    7-keto DHEA & 7-keto DHEA Metabolite μπορείς να βρεις και στο βοτανοκατάστημα άμα ψάχνεις αλλά σε σπρέι είναι καλύτερο στην απορρόφηση.
    Γενικά εμένα οτιδήποτε έχει σχέση με DHEA και μεβολιτές και μεταροπές κτλ. δεν μου αρέσουν και δεν ασχολούμαι. Μόνο μία φορά χρησιμοποίησα το erase και μία φορά 4 -DHEA . Αλλά στην Αμερική λόγο νόμων και περιορισμών και απαγορεύσεων είναι πολύ διάσημη και την δουλεύουν πολύ εμπορικά. Αν και νομίζω ότι την απαγόρευσαν πρόσφατα και την 7-keto DHEA ή κάτι τέτοιο αλλά δεν είμαι σίγουρος ακριβώς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-06-13 14:42 #14
    Το avatar του χρήστη Aristosdem

    Εγγραφή
    10-10-2012
    Περ.
    Limassol-Cyprus
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή CLK (Cellucor)
    Όνομα: image_prodprod980032_largeImage_X_450_white.jpg Εμφανίσεις: 281 Μέγεθος: 33,5 KB

    60 Softgels
    Supplement Facts
    Serving Size3Softgels
    Servings Per Container20

    Amount Per Serving % DV

    Calories 25
    Calories From Fat 25
    Total Fat 2g 3%*

    CLA (Conjugated Linoleic Acid) 1.7g †
    L-Carnitine (As Carnitine Tartrate) 500mg †
    Razberi-K® (Raspberry Ketones) 100mg †
    7-Keto® DHEA 100mg †
    (3B-Acetoxyandrost-5-En-7, 17-Dione)

    * Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet
    † Daily Value (%DV) not established.

    Other Ingredients:
    Gelatin, Glycerin, Purified Water, Beeswax, Soy Lecithin (Soy), Natural And Artificial Flavor, Titanium Dioxide, FD&C Red #3, Silicon Dioxide, FD&C Red #40, FD&C Yellow #5, FD&C Blue #1

    Contains: Soy.

    Razberi-K® Is A Registered Trademark Of Integrity Nutraceuticals International, Inc.
    7-Keto® Is A Registered Trademark Of Humanetics Corporation.



    Directions For CLK: Take 1 serving (3 softgels) daily. For maximum fat loss take 2 servings (6 softgels) daily. For added convenience, you may split the dose between meals and take 1-2 softgels with breakfast, lunch and dinner.
    Keep pumping...!!!
    Απάντηση με παράθεση