Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 17 από 17
  1. 20-07-12 16:10 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδεικτικά να σου πω ότι τα 3/4 εδώ μέσα έχουν καλύτερο σώμα από τον τύπο στη φωτογραφία.

    Οι κάμψεις μόνες τους, οι κοιλιακοί μόνοι τους και ο διάδρομος μόνος του ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ. Για να δεις αποτέλεσμα θέλει προσεγμένη διατροφή και ολοκληρωμένο πρόγραμμα με βάρη!
    billy εγω πιστευω δεν ειναι παντα καλυτερο να εχουμε ολοι μεγαλους μυς. Δηλαδη εσεις ειστε ολοι τουμπανα? (με την καλη εννοια) Δεν περιμενα τα 3/4 να ειναι γυμνασμενοι εδω μεσα. Τεσπα παντως εσεις θα ξερετε πολλα αφου το ανεφερες αυτο. Οποτε θα ακουσω τις συβμουλες σας. Ηδη απο σημερα αρχιζω να τα κανω αυτα που λετε και να κανω και βαρη οπως λεει και ο ggeorge. Αλλα και παλι μην λεμε ομως οτι αυτο το σωμα στην φωτογραφια ειναι μετριο. Πιστευω οταν καποιος αδυνατος και πολυ σφιχτος εχει μεγαλυτερη ταχυτητα, ειναι πιο ευλυγιστος και πιο δυνατος. Αυτο μου βγαζει. Ενω ενας που ειναι με μπρατσα και τετοια μου κανει λιγο αργος. Παντως και εμφανισιακα δεν μου αρεσει ο ογκος.

    Χριστοφορε δεν θελω να στειλω φωτογραφια. Ντρεπομαι λιγο. Ασε που φοβαμαι μην με δει κανενας γνωστος.

    Ευχαριστω παντως παιδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-12-13 01:37 #17
    Προεπιλογή
    Φιλος και εγω το ιδιο προσπαθω να πετυχω και η προπονηση που κανω ειναι 6 μερες την εβδομαδα 60 λεπτα την ημερα. Αρχιζω με γρηγορο βαδην στην εξοχη 20 λεπτα για ζεσταμα μετα κανω 8 sprint 50 μετρων το καθενα στο φουλ σε ανηφορα με 1 λεπτο ενδιαμεσα στα sprint διαλειμα με γρηγορο βαδην περιπου χρονος 15 λεπτα, και τα υπολοιπα 25 λεπτα γρηγορο βαδην. Ισως το καθε μερα να ειναι λιγο υπερβολη αλλα εγω σε 3 μηνες που το κανω ειδα μεγαλη διαφορα στο σωμα μου στεγνωνω απο λιπος απο 32%bf ειμαι στο 23%bf χωρις να βλεπω να χανεται η μυικη μαζα. Ας πουν την γνωμη τους και τα παιδια εδω μεσα που θα εχουν σιγουρα μεγαλυτερη εμπειρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12