Σελίδα 28 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 182627282930 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 406 έως 420 από 439
  1. 16-05-14 18:00 #406
    Προεπιλογή
    να συμπληρώσω ότι κάποιο site από εξωτερικό που είδα, το συγκεκριμένο δεν το στέλνει Ελλάδα σε σχέση με τα υπόλοιπα της σειράς (δεν ξέρω αν μπορώ να πω site).
    παίζει τπτ άλλο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-05-14 18:15 #407
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lef_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά δεν είναι πολλά τα 9 χάπια που έχει στην δόση;


    Αντε και σου λεω εγω που τα ξερω ολα, οτι ναι, ειναι πολλα....
    Ακομα σκεφτεσαι να τα χρησιμοποιησεις?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-05-14 18:19 #408
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lef_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    να συμπληρώσω ότι κάποιο site από εξωτερικό που είδα, το συγκεκριμένο δεν το στέλνει Ελλάδα σε σχέση με τα υπόλοιπα της σειράς (δεν ξέρω αν μπορώ να πω site).
    παίζει τπτ άλλο;


    Εγω προσωπικα το εχω παρει και απο Ελληνικο και απο ξενο καταστημα


    (το να στελνουν ολα τα αλλα εκτος του Cuts, λιγο κουφο μου ακουγεται )
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-07-14 16:13 #409
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα σας θα ήθελα να στακάρω το συγκεκριμένο προϊόν αλλά δεν έχω κάποια προτίμηση στην μάρκα ... όπως για παράδειγμα CLA Green tea και τέτοια ! Τι θα με συμβουλέβατε ???
    Gym = Life
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-09-14 00:44 #410
    Προεπιλογή Εντυπώσεις
    Για μένα καλό όχι οσο το lipo 6 black που ολοκληρωσα εναν κύκλο αν και σε αυτο ειμαι στην τεταρτη μέρα απλα δεν ειδα τα ιδια αποτελεσματα απο οτι ειχα διαβασει και εγω το περιμενα πολλα υποσχομενο αλλα ισως ειναι ακομη νωρις

    με το lipo ειχα τρομερη εκρηξη ενεργειας απο την πρωτη και ολας μερα ισως φταιει οτι δεν ειχα ξαναπαρει λιποδιαλυτες και συνηθισα τα αποτελεσματα και δεν εχει εφεδρα

    ενα πλην ειναι οι πολλες καψουλες που πρεπει να παιρνεις 8 η 9 αν θυμαμαι ειναι σε καθε σακουλακι θα συνεχισω και θα σας πω εντυπωσεις σε μια εβδομαδα

    εγω το συνδιαζω επισης με αργινινη - ορνιθινη που με κανει να νιωθω οντως πρηξιμο στα βαρη μετα την αεροβια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-09-14 06:08 #411
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stoioannou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μένα καλό όχι οσο το lipo 6 black που ολοκληρωσα εναν κύκλο αν και σε αυτο ειμαι στην τεταρτη μέρα απλα δεν ειδα τα ιδια αποτελεσματα απο οτι ειχα διαβασει και εγω το περιμενα πολλα υποσχομενο αλλα ισως ειναι ακομη νωρις

    με το lipo ειχα τρομερη εκρηξη ενεργειας απο την πρωτη και ολας μερα ισως φταιει οτι δεν ειχα ξαναπαρει λιποδιαλυτες και συνηθισα τα αποτελεσματα και δεν εχει εφεδρα

    ενα πλην ειναι οι πολλες καψουλες που πρεπει να παιρνεις 8 η 9 αν θυμαμαι ειναι σε καθε σακουλακι θα συνεχισω και θα σας πω εντυπωσεις σε μια εβδομαδα

    εγω το συνδιαζω επισης με αργινινη - ορνιθινη που με κανει να νιωθω οντως πρηξιμο στα βαρη μετα την αεροβια
    Γιατί το λιπο 6 είχε εφεδρα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-09-14 10:35 #412
    Προεπιλογή
    Τελειωσα ενα κουτι lipo 6 black και τωρα ειμαι στην πεμπτη μέρα του animal cuts καλο δεν λεω αλλα δεν νιωθω να με πιανει οπως το lipo 6 black ειχα περισσοτερη τσιτα .. αλλα επειδη το animal cuts απο οτι λεει γιατι εγω ακομη δεν εχω νιωσει και τιποτα ιδιαιτερο χτυπαει απο πολλες πλευρες περιμενω να δω αποτελεσματα απο διουρητικες ιδιοτητες παντως καλα πηγαινει απο θεμο οχι και τοσο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-09-14 10:04 #413
    Προεπιλογή
    Το τελείωσα το κουτί, μάπα, τελείως μάπα, μόνο κατούρημα, το παλιό (μετά ephedrine εποχή) ήταν πολύ καλύτερο του τωρινού.
    Είχα και στομαχόπονους έντονους + τσιμπήματα στην καρδιά, δεν το ξανά παίρνω το animal cuts.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-03-15 17:32 #414
    Προεπιλογή
    Εχω διαβασει ολο το τοπικ προσεχτικα και βρισκω αρκετους με απολυτη σιγουρια να υποστηριζουν οτι ΔΕΝ επηρρεαζει θυρεοειδη, ενω αλλοι λενε πως επηρρεαζει.

    Μπορει καποιος να ξεκαθαρισει την κατασταση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-03-15 18:06 #415
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    σαν ποιος να την ξεκαθαρισει δλδ?
    εχω γραψει κ πιο πισω οτι δεν επειρεαζει..αμα τωρα μπει καποιος αλλος κ γραψει οτι επειρεαζει ,τι να κανουμε τωρα αποψεις ειναι αυτες ο καθενας γραφει ο,τι του κατεβει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-03-15 19:08 #416
    Προεπιλογή
    Beef στις προηγουμενες σελιδες ανθρωποι οπως ο NASSER και η Crow αναφερουν πως επηρρεαζει.Χρηστες οι οποιοι εχουν καταθεσει στο φορουμ γνωση και εμπειρια εμπεριστατωμενη.
    Στον αντιποδα αλλοι χρηστες λενε πως οχι.

    Η ερωτηση μου δεν ειναι γενικη και αοριστη τυπου "θα χασω κιλα" η "ειναι καλο το προιον".
    Ρωταω κατι που εχει να κανει με συστατικα, δηλαδη κατι αντικειμενικο που δεν εχει να κανει με αποψη(διορθωσε με αν κανω λαθος).
    Και αρα θα ηθελα αν καποιος που ξερει να διαβαζει συστατικα και φυσικα εχει την διαθεση να αφιερωσει μερικα λεπτα να αποσαφηνισει για ολους μας τι ισχυει και τι οχι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-03-15 19:14 #417
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φιλε ο beef λεει πως δεν επειρεαζει.
    οπως εγραψα κ απο πανω ,ο καθενας μπορει να γραφει ο,τι νομιζει.

    επισης εχε υποψιν σου οτι οι αναφορες αυτες ,μπορει να γινονται για την αρχικη εκδοση του προιοντος...οταν ειχα ποσταρει αρκετα πιο πισω η εκδοση αυτη δεν εβγαινε πια..αν κ παλι ,αν οι αναφορες γινονταν για τα gugglesterones που ειχε ,εγω σου λεω οτι δεν επειρεαζει με τροπο που θα επειραζε ας πουμε αν ειχε Τ2 οπως ειχαν καποτε αλλα προιοντα.

    οποτε εσυ ρωτας κατι συγκεκριμενο κ εγω σου απανταω κατι συγκεκριμενο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-03-15 19:17 #418
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστω πολυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-03-15 23:07 #419
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reignman007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω διαβασει ολο το τοπικ προσεχτικα και βρισκω αρκετους με απολυτη σιγουρια να υποστηριζουν οτι ΔΕΝ επηρρεαζει θυρεοειδη, ενω αλλοι λενε πως επηρρεαζει.

    Μπορει καποιος να ξεκαθαρισει την κατασταση?
    Σύμφωνα με δοκιμές, άλλοι λένε πως τους δούλεψε και άλλοι πως όχι. Πιο παλιά ήταν πιο δυνατό συμπλήρωμα και σου σύστηνε αυστηρά να μην το παίρνεις πάνω από 21 μέρες, δηλαδή τρεις εβδομάδες. Πλέον όλα έχουν γίνει πιο light, αλλά και ο λόγος που πρέπει να φτάσεις να πάρεις έναν λιποδιαλύτη είναι όταν κολλήσει το σώμα και δεν μπορεί να κάψει ή να λέμε καλύτερα δεν μπορεί να αποδώσει πλέον στην καύση λίπους.
    Προσωπικά έχω αρκετά χρόνια να πάρω λιποδιαλύτη για να μπορώ να εκφράσω άποψη.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-03-15 16:20 #420
    Προεπιλογή
    Τελικά για βοηθεια στην καυση μαζι με την διατροφη και για ενα μπουσταρισμα στην προπονηση αυτο ή το lipo 6 black? Κανω περιπου 3-4 φορες προπονηση muay thai απο 2 ωρες τη φορα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 28 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 182627282930 ΤελευταίαΤελευταία