Σελίδα 18 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 8161718192028 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 256 έως 270 από 439
  1. 10-01-13 12:51 #256
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠανοςΒ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν πεινας εισαι ευάλωτος σε cheat ή παραπάνω φαγητο.

    Οταν δεν πεινάς μπορεις να εισαι πιο τυπικος στο προγραμμα σου. Δεν σημαινει οτι δεν τρως. Απλα δεν πας ευκολα στο παραπάνω.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panosss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα φίλε μου, τις 1000 θερμίδες τις έφερα σαν ένδειξη του πόσο ΔΕΝ πεινάω. Δεν είπα οτι πέρνω 1000 θερμίδες την ημέρα,γιατί όπως τόνισα τρώω με το ζόρι γιατί ΠΡΕΠΕΙ... οπότε... συνεχίζω να μην καταλαβαίνω γιατί είναι κακό που δεν πεινάω (όχι δεν τρώω, δεν πεινάω)!!!

    ΥΓ: Παρεμπιπτόντως, οι 1500 θερμίδες ημερησίως δεν είναι καθόλου λιμοκτονία (για ένα ανάλογο σώμα/ύψος/βάρος)

    Αν είναι έτσι μαζί σου, απλά να μην παρασυρόμαστε στο όσες λιγότερες θερμίδες τόσο καλύτερο, ειδικά από παιδιά που δεν ξέρουν τι σημαίνει σωστή διατροφή και κατ' επέκτασιν σωστή δίαιτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-01-13 12:56 #257
    Προεπιλογή
    Εννοείται οτι δεν παρασυρόμαστε διατροφικά ούτε προς τα πάνω ούτε προς τα κάτω. Τα άκρα ποτέ δεν βοηθάνε, σε κανέναν τομέα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-01-13 12:58 #258
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    ok φίλε μου δεν το είπα για εσένα συγκεκριμένα απλά για να περνάμε και ένα σωστό μήνυμα σε αυτούς που μας διαβάζουν!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-01-13 13:15 #259
    Προεπιλογή
    Σωστό αυτό και πρέπει να υπάρχει σαν super σε όλο το forum.
    Η αρχή και το τέλος στο bodybuilding (και στην υγεία γενικότερα) είναι η διατροφή. Αυτή πρέπει να προσέχουμε και να φροντίζουμε και μετά όλα τα υπόλοιπα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-01-13 13:51 #260
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    το ξεκινησα και εγω σημερα!
    μολις γυρισα απο προπονηση και το πρωτο σχολιο ειναι θετικο...
    θα συνεχισω 3 βδομαδες χρησης με 1 πακετο την μερα θα κανω παυση μια βδομαδα και θα συνεχισω αλλες τ3 βδομαδες...

    αυτην την στιγμη ζυγιζω 87.5-88 κιλα στοχος μετα απο 3 βδομαδες χρησης μειον 3 κιλα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-01-13 17:09 #261
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ξεκινησα και εγω σημερα!
    μολις γυρισα απο προπονηση και το πρωτο σχολιο ειναι θετικο...
    θα συνεχισω 3 βδομαδες χρησης με 1 πακετο την μερα θα κανω παυση μια βδομαδα και θα συνεχισω αλλες τ3 βδομαδες...

    αυτην την στιγμη ζυγιζω 87.5-88 κιλα στοχος μετα απο 3 βδομαδες χρησης μειον 3 κιλα...
    Με καλο αεροβιο και διατροφη και τα cuts πιστευω θα τα χασεις Καλη επιτυχια
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-01-13 17:55 #262
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mercy_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με καλο αεροβιο και διατροφη και τα cuts πιστευω θα τα χασεις Καλη επιτυχια
    na σαι καλα φιλε!!θα ζυγιστω αυριο πρωι να δω ποσο ακριβως ειμαι και ζυγιζομαι μια φορα την εβδομαδα να βλεπω πως πηγαινω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-01-13 18:20 #263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    na σαι καλα φιλε!!θα ζυγιστω αυριο πρωι να δω ποσο ακριβως ειμαι και ζυγιζομαι μια φορα την εβδομαδα να βλεπω πως πηγαινω...
    Ωραιος καλη επιτυχια και παλι
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-01-13 18:56 #264
    Προεπιλογή
    Σκέφτομαι να πάρω το animal για να πέσω χαμηλά σε bf πριν πάω για όγκο και θέλω να ρωτήσω εάν είναι αυτό το κατάλληλο λιποτροπικό ή να πάω για κάτι άλλο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-01-13 23:15 #265
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 6pack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκέφτομαι να πάρω το animal για να πέσω χαμηλά σε bf πριν πάω για όγκο και θέλω να ρωτήσω εάν είναι αυτό το κατάλληλο λιποτροπικό ή να πάω για κάτι άλλο...
    Εγω θα στο συνιστουσα φιλε αλλα αν θες να πεσεις χαμηλα αυτο θα ειναι η διατροφη και τ αεροβιο σου και τα αποτελεσματα μακροπροθεμσα
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-01-13 16:24 #266
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mercy_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω θα στο συνιστουσα φιλε αλλα αν θες να πεσεις χαμηλα αυτο θα ειναι η διατροφη και τ αεροβιο σου και τα αποτελεσματα μακροπροθεμσα

    Εννοείται φίλε μου ότι τα κάνω όλα αυτά που πες και με το παραπάνω αλλά θέλω σαν εξτρα βοήθεια και έναν καλό λιποδιαλύτη. λέω μέχρι στιγμής για animal αλλά έχω ακούσει ότι είναι κυρίως για γράμμωση και σκέφτομαι και το lipo6...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-01-13 18:39 #267
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Animal Cuts (Universal)
    Αυτο το προϊόν ενδείκνυται για να πέσει το λίπος απο το 10% στο 8% ας πούμε, ειναι ειναι μονο για να χάσεις το πολυ λίπος?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-01-13 18:41 #268
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το προϊόν ενδείκνυται για να πέσει το λίπος απο το 10% στο 8% ας πούμε, ειναι ειναι μονο για να χάσεις το πολυ λίπος?
    Απλα θα σε βοηθησει γενικα να πεσεις
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-01-13 20:28 #269
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το προϊόν ενδείκνυται για να πέσει το λίπος απο το 10% στο 8% ας πούμε, ειναι ειναι μονο για να χάσεις το πολυ λίπος?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mercy_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα θα σε βοηθησει γενικα να πεσεις

    Και γω σχεδόν την ίδια απορία έχω εάν το animal είναι κυρίως για γράμμωση ή για την μείωση του bf να προτιμήσω άλλο??
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-01-13 13:31 #270
    Προεπιλογή
    Επανέρχομαι λοιπόν, μετά την ολοκλήρωση των 3 εβδομάδων με την τελική κριτική μου.

    Θαύματα δεν γίνονται και όποιος περιμένει μέσα σε ένα μήνα να είναι 6pack ας αλλάξει πλευρό και ας πάρει ένα πάπλωμα ακόμη.
    Το συγκεκριμένο σκεύασμα, όπως έγραψα και μεσούσης της χρήσης του, είναι πολύ καλό διουρητικό... μου έδωσε ένα boost στην προπόνηση και μου περιόρισε την όρεξη (ειδικά τις πρώτες 2 εβδομάδες).
    Αυτά και τέλος. Ούτε καταποντίστηκα σε κιλά, ούτε τίποτα. Φυσικά και έχασα κιλά, καθώς έκανα προσεγμένη διατροφή αλλά τίποτα εντυπωσιακό.

    Τελική τοποθέτηση απο εμένα (και μετά την χρήση αυτού αλλά και άλλων 3 ήπιων λιποδιαλυτικών κατά καιρούς)... δεν αξίζει ούτε τα χρήματα, ούτε τον κίνδυνο που βάζουμε την υγεία μας (θυροειδής κλπ) κανένα απο αυτά τα σκευάσματα.
    Καθαρή διατροφή, πολύ προπόνηση και όλα γίνονται.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 18 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 8161718192028 ... ΤελευταίαΤελευταία