Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 33
  1. 03-11-13 15:04 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο totis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι αντικιμενικα μια πολυ μετρια πρωτεινη ογκου,,,δεν αξιζει να δωσεις τα λεφτα σου,,,,υπαρχουν πολυ καλυτερες με πιο προσεγμενα συστατικα μια απο αυτες σου την ειχαμε προτεινει.....
    Δεν ξερω ομως που να την βρω αυτην που μου προτεινατε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-11-13 15:07 #17
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Αντι να πινεις αυτο δεν ειναι καλυτερα να τρως σοκολατες lacta? Παρε μια whey , τουλαχιστον να ευχαριστιεσαι την ζαχαρη σου

    το waxy που εχει παντως μετραει για μετα την προπονηση , αλλα στο μισο σκουπ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-11-13 15:28 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντι να πινεις αυτο δεν ειναι καλυτερα να τρως σοκολατες lacta? Παρε μια whey , τουλαχιστον να ευχαριστιεσαι την ζαχαρη σου

    το waxy που εχει παντως μετραει για μετα την προπονηση , αλλα στο μισο σκουπ..

    Εγω παιδια θα την παρω .. καλο ειναι να δοκιμαζεις καινουργια πραγματα .. εχω ψαξει και ξενα φορουμ και λενε ειναι καλη.. θα το διαπιστωσω και μονος μου αλλιως δεν θα την ξαναπαρω..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-11-13 15:28 #19
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amplaxoublis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω ομως που να την βρω αυτην που μου προτεινατε..
    Kοιτα οι πρωτεινες ογκου δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο,απλα σου δινουν πολλες θερμιδες τις οποιες μπορεις και εσυ απο μονος να το κανεις απλα αυξανοντας την ποσοτητα του φαγητου που τρως, για να παρεις τις παραπανω θερμιδες που θελεις.....Αλλα αφου θελεις να παρεις τοσο πολυ πρωτεινη ογκου πρεπει να προσεξεις πολυ τα συστατικα τους γιατι πολλες απο αυτες ειναι φουλ στην ζαχαρη η ειναι γεματες με πολυ φθηνους υδατανθρακες για να παρεις ογκο....Αυτη που σου προτειναμε θα ερθει τις επομενες μερες στα x-treme.......Εγω παντος στην θεση σου θα επαιρνα την syntha 6 της bsn δεν θα επαιρνα καθαρα πρωτεινη ογκου....Η οποια εχει και τις θερμιδες τις 200 σε καθε σκουπ και τους υδατανθρακες 15 γραμμαρια και το λιπος της και θα ευχαριστηθεις και γευση μιας και ειναι απο τις πιο γευστικες πρωτεινες που κυκλοφορουν και ταυτοχρονα αυξησε το φαγητο που τρως για να παιρνεις τις παραπανω θερμιδες που θες........Αυτη ειναι η αποψη μου αλλα η επιλογη ειναι καθαρα στην δικη σου προτιμηση.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-11-13 15:33 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο totis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kοιτα οι πρωτεινες ογκου δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο,απλα σου δινουν πολλες θερμιδες τις οποιες μπορεις και εσυ απο μονος να το κανεις απλα αυξανοντας την ποσοτητα του φαγητου που τρως, για να παρεις τις παραπανω θερμιδες που θελεις.....Αλλα αφου θελεις να παρεις τοσο πολυ πρωτεινη ογκου πρεπει να προσεξεις πολυ τα συστατικα τους γιατι πολλες απο αυτες ειναι φουλ στην ζαχαρη η ειναι γεματες με πολυ φθηνους υδατανθρακες για να παρεις ογκο....Αυτη που σου προτειναμε θα ερθει τις επομενες μερες στα x-treme.......Εγω παντος στην θεση σου θα επαιρνα την syntha 6 της bsn δεν θα επαιρνα καθαρα πρωτεινη ογκου....Η οποια εχει και τις θερμιδες τις 200 σε καθε σκουπ και τους υδατανθρακες 15 γραμμαρια και το λιπος της και θα ευχαριστηθεις και γευση μιας και ειναι απο τις πιο γευστικες πρωτεινες που κυκλοφορουν και ταυτοχρονα αυξησε το φαγητο που τρως για να παιρνεις τις παραπανω θερμιδες που θες........Αυτη ειναι η αποψη μου αλλα η επιλογη ειναι καθαρα στην δικη σου προτιμηση.....
    Xμμμ! Ευχαριστω για την βοηθεια..! Ξερετε σε τι τιμη θα ειναι η Iron?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-11-13 15:35 #21
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amplaxoublis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xμμμ! Ευχαριστω για την βοηθεια..! Ξερετε σε τι τιμη θα ειναι η Iron?
    Λογικα κοντα στα 50 ευρω, η muscle pharm εχει παντα πολυ ανταγωνιστικες τιμες.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-11-13 15:44 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο totis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικα κοντα στα 50 ευρω, η muscle pharm εχει παντα πολυ ανταγωνιστικες τιμες.......
    Κοιτα ειδα οτι η synth 6 ειναι ακριβη.. προς το παρον θα παρω να δω την fusion και μετα αμεσως θα παρω την Iron Mass χωρις σκεψη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-11-13 16:25 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amplaxoublis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτα ειδα οτι η synth 6 ειναι ακριβη.. προς το παρον θα παρω να δω την fusion και μετα αμεσως θα παρω την Iron Mass χωρις σκεψη!
    Όταν την πάρεις την fusion ενημέρωσε μας με εντυπώσεις και αποτελέσματα γιατί σκέφτομαι και γω να την δοκιμάσω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-11-13 18:29 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mixalispower Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν την πάρεις την fusion ενημέρωσε μας με εντυπώσεις και αποτελέσματα γιατί σκέφτομαι και γω να την δοκιμάσω!
    Αμε! Απο τεταρτη θα την εχω! Συντομα θα γραψω και εντυπωσεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-11-13 18:39 #25
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Φιλε αυτη η πρωτεινη ειναι ακριβως σαν να τρως junk food,,,,,το μονο που θα δεις ειναι αυξηση του λιπους σου ολο σου το σωμα....Για αυτο βγαλε μια φωτογραφια το πως ειναι η κοιλια σου τωρα να την θυμασαι.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-11-13 18:48 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο totis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε αυτη η πρωτεινη ειναι ακριβως σαν να τρως junk food,,,,,το μονο που θα δεις ειναι αυξηση του λιπους σου ολο σου το σωμα....Για αυτο βγαλε μια φωτογραφια το πως ειναι η κοιλια σου τωρα να την θυμασαι.....
    Παιρνω πολυ δυσκολα λιποως φιλε και το καιω παρα πολυ ευκολα..! Τελειωσα την Mutant Mass η πρωτη μου πρωτεινη και δεν πηρα τπτ απο λιπος..! Αν προσεχεις την διατροφη σου και δεν βαζεις καθολου λιπος απο πουθενα αλλου τοτε εισαι κομπλε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-11-13 19:15 #27
    Το avatar του χρήστη mazas

    Εγγραφή
    06-08-2010
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    131
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο totis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε αυτη η πρωτεινη ειναι ακριβως σαν να τρως junk food,,,,,το μονο που θα δεις ειναι αυξηση του λιπους σου ολο σου το σωμα....Για αυτο βγαλε μια φωτογραφια το πως ειναι η κοιλια σου τωρα να την θυμασαι.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-11-13 15:56 #28
    Προεπιλογή
    Τελεια ...τη εχω παρει πανω απο 6φορες....τρομερη γευση σαν σιροπη σοκολατας .....και διαλυτοτητα...αφου οι περισοτερες ογκου κανουν σβολους και καταθια.....οσο αναφορα οποιος θελει να ανεβασει κιλα οτι πρεπει.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-03-14 18:42 #29
    Προεπιλογή
    φούσκωμα δεν έχεις όρεξη να φας το φαγητό μετά από 2 ώρες. η γεύση βανίλια ήταν λες και έπινα σιρόπι από φάρμακο δεν την άντεχα ναυτία μου έφερνε
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-03-14 16:04 #30
    Προεπιλογή
    Καλησπερα,που μπορω να βρω ποσα γραμμαρια κρεατινης βγαζει στην δοση των 2 scopp γιατι οσο και αν κοιταξα δν εβγαλα ακρη.Αν καποιοσ την εχει αγοραασει και λεεισ την συσκευασια αν δεν του κανει κοποσ να μασ πει κ εμας. -.-
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία