Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 102
  1. 20-06-12 18:04 #31
    Προεπιλογή
    Πριν 100 χρόνια οι παλαίστες είχαν τα καλύτερα κορμιά.
    Nothing to show here
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-06-12 18:07 #32
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 72K Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρίπτες
    +1

    Σαφως και υπαρχουν και χοντροι,αλλα οπως και ολοι οι σπριντερς δεν ειναι κομματια ετσι και ολοι οι ριπτες δεν ειναι μετριου βαρους και κομμενοι.Πολλοι ριπτες ειναι φετες..και οι περισσοτεροι μαλιστα ειναι τρομερα δυνατοι σε καθισμα παγκο στρατιωτικες κλπ ακομα και απο ΒΒ που εχουν πνιγει στα ζουμια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-06-12 18:13 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1

    Σαφως και υπαρχουν και χοντροι,αλλα οπως και ολοι οι σπριντερς δεν ειναι κομματια ετσι και ολοι οι ριπτες δεν ειναι μετριου βαρους και κομμενοι.Πολλοι ριπτες ειναι φετες..και οι περισσοτεροι μαλιστα ειναι τρομερα δυνατοι σε καθισμα παγκο στρατιωτικες κλπ ακομα και απο ΒΒ που εχουν πνιγει στα ζουμια..
    Μπορει να μου εξηγησει καποιος τι ειναι οι ριπτες και πως λεγονται στα αγγλικα;;
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-06-12 18:59 #34
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ειναι οι δισκοβολοι σφαιροβολοι σφυροβολοι και οι ακοντιστες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-06-12 19:04 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορει να μου εξηγησει καποιος τι ειναι οι ριπτες και πως λεγονται στα αγγλικα;;
    Throwers για να το πούμε και στη καθομιλουμένη
    Ελληνικό Σωματείο Δυναμικού Τριάθλου
    “Strength is the product of struggle, you must do what others don’t to achieve what others won’t”
    Henry Rollins
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-06-12 19:12 #36
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    [YOUTUBE=undefinedjnLkoOmEm0s]jnLkoOmEm0s[/YOUTUBE]σωματαρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-06-12 20:27 #37
    Το avatar του χρήστη chro

    Εγγραφή
    15-12-2011
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    355
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολοι αυτοι οι αθλητες παιρνουν τα αναβολικα με το φτυαρι και κανουν και βαρη στην προπονηση τους οποτε το θεμα ειναι να χαμε να λεγαμε..αν δουμε φωτο 100 χρονια πριν αυτων των αθλητων τοτε θα λεγαμε με σιγουρια ποιοι ηταν οι πιο μυωδεις αναλογα με το αθλημα τους
    Έχεις δίκιο αλλά δεν κάνουν bodybuilding να παίρνουν ουσίες με σκοπό την εμφάνιση του σώματος, αλλά την απόδοση στο άθλημά τους.
    οι ρίπτες έχουν από τα πιο μυώδη σώματα, αλλά λόγω των ειδικών στόχων του αθλήματός τους, πρέπει να κάνουν τέτοια διατροφή που δε τους φαίνεται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-06-12 20:28 #38
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολοι αυτοι οι αθλητες παιρνουν τα αναβολικα με το φτυαρι και κανουν και βαρη στην προπονηση τους οποτε το θεμα ειναι να χαμε να λεγαμε..αν δουμε φωτο 100 χρονια πριν αυτων των αθλητων τοτε θα λεγαμε με σιγουρια ποιοι ηταν οι πιο μυωδεις αναλογα με το αθλημα τους
    Το οτι κανουν βαρη δε σημαινει οτι κανουν προπονηση μποντυμπιλντινγκ η δυναμης. Αυτος ο πολιστας που ελεγα εκανε σετ των 40-50 επαναληψεων εκρηκτικα οποτε εχει τεραστια διαφορα απο τον μποντυμπιλντερ και τον αρσιβαριστα. Το καθε αθλημα απαιτει διαφορετικο τροπο προπονησης oποτε το ερωτημα εχει νοημα. Και δε μιλαμε για ολυμπιονικες. Αυτος ο πολιστας που ηξερα επαιζε σε επαγγελματικη ομαδα και δεν επαιρνε τιποτα (απο οτι ελεγε δηλαδη αλλα το εκανε απο τα 13 μεχρι τα 18 το πολο και βαρη αρχισε στα 15 οποτε δε νομιζω να του δινανε απο τοσο μικρος) και ειχε απιστευτη δυναμη και αντοχη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tasos2 : 20-06-12 στις 20:35

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-06-12 20:50 #39
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις δίκιο αλλά δεν κάνουν bodybuilding να παίρνουν ουσίες με σκοπό την εμφάνιση του σώματος, αλλά την απόδοση στο άθλημά τους.
    οι ρίπτες έχουν από τα πιο μυώδη σώματα, αλλά λόγω των ειδικών στόχων του αθλήματός τους, πρέπει να κάνουν τέτοια διατροφή που δε τους φαίνεται.
    ειπα εγω οχι???και ο παλαιστης του σουμο να δεις ποσους κρυμμενους μυες εχει αλλα που ειναι???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 20-06-12 στις 20:56
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-06-12 20:54 #40
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι κανουν βαρη δε σημαινει οτι κανουν προπονηση μποντυμπιλντινγκ η δυναμης. Αυτος ο πολιστας που ελεγα εκανε σετ των 40-50 επαναληψεων εκρηκτικα οποτε εχει τεραστια διαφορα απο τον μποντυμπιλντερ και τον αρσιβαριστα. Το καθε αθλημα απαιτει διαφορετικο τροπο προπονησης oποτε το ερωτημα εχει νοημα. Και δε μιλαμε για ολυμπιονικες. Αυτος ο πολιστας που ηξερα επαιζε σε επαγγελματικη ομαδα και δεν επαιρνε τιποτα (απο οτι ελεγε δηλαδη αλλα το εκανε απο τα 13 μεχρι τα 18 το πολο και βαρη αρχισε στα 15 οποτε δε νομιζω να του δινανε απο τοσο μικρος) και ειχε απιστευτη δυναμη και αντοχη
    δεν ξερω για πολιστες και τα σωματα τους δεν μου αρεσουν σε γενικες γραμμες μονο φαρδιες πλατες εχουν θα συγκρινω τωρα το σωμα του πολιστα με το σωμα του ενοργανιστα και του παλαιστη η του δεκαθλητη?απο αποψη μυικοτητας του πολιστα ολοι του ριχνουν κανταρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-06-12 20:59 #41
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξερω για πολιστες και τα σωματα τους δεν μου αρεσουν σε γενικες γραμμες μονο φαρδιες πλατες εχουν θα συγκρινω τωρα το σωμα του πολιστα με το σωμα του ενοργανιστα και του παλαιστη η του δεκαθλητη?απο αποψη μυικοτητας του πολιστα ολοι του ριχνουν κανταρια
    To νοημα ειναι οτι και οι υπολοιποι κανουν διαφορετικο ειδος προπονησης ο καθενας οποτε η ερωτηση εχει νοημα. Και ο σπριντερ που εχει μεγαλη μυικοτητα κανει βαρη αλλα δεν εχουνε σχεση τα βαρη που κανει με του μποντυμπιλντερ ή του αρσιβαριστα οποτε δε μπορουμε να πουμε οτι αφου ολοι κανουνε βαρη δεν εχει νοημα η συγκριση των αθληματων

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-06-12 21:13 #42
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    To νοημα ειναι οτι και οι υπολοιποι κανουν διαφορετικο ειδος προπονησης ο καθενας οποτε η ερωτηση εχει νοημα. Και ο σπριντερ που εχει μεγαλη μυικοτητα κανει βαρη αλλα δεν εχουνε σχεση τα βαρη που κανει με του μποντυμπιλντερ ή του αρσιβαριστα οποτε δε μπορουμε να πουμε οτι αφου ολοι κανουνε βαρη δεν εχει νοημα η συγκριση των αθληματων
    εγω απανταω στο ερωτημα που εθεσες ποιοι αθλητες εχουν μυες εκτος απο τους μποντυμπιλντερς τους αρσιβαριστες τωρα πως γινονται μυωδεις τι να σου πω..δεν ειπα οτι κανουν βαρη οπως οι μποντυμπιλντερς ειπα ομως οτι κανουν βαρη και σε συνδυασμο με ντοπα ολο και καποια μυικη αναπτυξη θα εχουν..αυτους τους νοιαζει να αναπτυξουν τους μυες που θα ειναι κλειδι για το αθλημα τους οποτε σαφως και κανουν αλλου τυπου προπονηση..ο μποντυμπιλντερ γυμναζεται μονο για μυικη υπερτροφια αυτοι γυμναζονται για δυναμη, αντοχη, εκρηξη,ταχυτητα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-06-12 01:24 #43
    Προεπιλογή
    Εγώ παιδιά επιμένω για παλαιστές επειδή έτυχε να έχω δύο κολλητούς (που είναι και αδέρφια) οι οποίοι ασχολούνταν σε επίπεδο πρωτα8λητισμού με την πάλη για 12 χρόνια πριν σταματήσουν. Τα σώματα τους ήταν τερατώδη όταν ήμασταν ακόμα και 15-16 χρονών. Και οι 2 έκαναν βαθιά καθίσματα στα 150-160 κιλά. Ο μικρός αδερφός και πιο μεγαλόσωμος στα 16 μας είχε τα 150 κιλά πάγκο σε αγωνιστικά 84 κιλά (φυσιολογικά 90) και ο μεγάλος στα 72 κιλά αγωνιστικά τα 130 κιλά . Τα κορμιά που είχαν ήταν απίστευτα σμιλευμένα, η δε δύναμη τους και ευλυγισία θανατηφόρα.
    Nothing to show here
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-06-12 12:25 #44
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ παιδιά επιμένω για παλαιστές επειδή έτυχε να έχω δύο κολλητούς (που είναι και αδέρφια) οι οποίοι ασχολούνταν σε επίπεδο πρωτα8λητισμού με την πάλη για 12 χρόνια πριν σταματήσουν. Τα σώματα τους ήταν τερατώδη όταν ήμασταν ακόμα και 15-16 χρονών. Και οι 2 έκαναν βαθιά καθίσματα στα 150-160 κιλά. Ο μικρός αδερφός και πιο μεγαλόσωμος στα 16 μας είχε τα 150 κιλά πάγκο σε αγωνιστικά 84 κιλά (φυσιολογικά 90) και ο μεγάλος στα 72 κιλά αγωνιστικά τα 130 κιλά . Τα κορμιά που είχαν ήταν απίστευτα σμιλευμένα, η δε δύναμη τους και ευλυγισία θανατηφόρα.
    εσενα δεν σε πιστευω με τιποτα εισαι μυθομανηςκαπου ελεγες οτι εχεις ενα μπαρμπα που εχει ενα γιο που ειναι ντουκι και φετες και οτι και ο ιδιος ο μπαρμπας σου εχει 48 ποντους γραμμωμενα χερια νατουραλ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-06-12 13:08 #45
    Προεπιλογή
    ενοργανιστας ειμαι...............
    εχω καλα χερακια
    αλλα χαλια κυλιακους
    πως θα τους φταξω λιγο???
    εχω πολλα κιλα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία