Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 19
  1. 21-02-12 23:08 #1
    Το avatar του χρήστη Chrisis

    Εγγραφή
    01-03-2010
    Περ.
    Cyprus
    Μηνύματα
    132
    Smile Fat Burner (Top Secret Nutrition)
    Jitter Free!

    All Day Fat Burning Support Formula!*





    γνώμες??
    We are what we repeatedly do...Excellence, therefore, is not an act but a habit...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-12-12 17:38 #2
    Προεπιλογή
    Mου φαινεται αρκετα καλο και σκεφτομαι να το δοκιμασω. Η συγκεκριμενη εταιρια βγαζει ποιοτικα προιοντα. Η τιμη του ειναι καλη ( ~30 euro ).
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-12-12 00:13 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    ούτε για ποντίκια δεν κάνουν οι δόσεις...από τα χειρότερα που έχω δει.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-12-12 00:43 #4
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raziel13epsilon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mου φαινεται αρκετα καλο και σκεφτομαι να το δοκιμασω. Η συγκεκριμενη εταιρια βγαζει ποιοτικα προιοντα. Η τιμη του ειναι καλη ( ~30 euro ).
    οντως ειναι καλο φιλε?Για πες μας,πού το στηριζεις οτι ειναι αρκετα καλο?Γιατι με εψησες κ μενα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-01-13 20:53 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    οντως ειναι καλο φιλε?Για πες μας,πού το στηριζεις οτι ειναι αρκετα καλο?Γιατι με εψησες κ μενα
    Ψαχνω ενα λιποδιαλυτη για να κανει δουλεια σε 2 σταδια. 1ον για να μου δεινει ενεργεια κατα τη διαρκεια τις προπονησης και 2ο για να με βοηθησει να καψω και λιγο λιπος.
    Ειναι λιγο απ ολα. Ανεβαζει τα επιπεδα νιτρικου οξιδειου και εχει και αντιοξειδωτικά. Κατα τη γνωμη μου εμενα με καλυπτει. Η TOP SECRET θεωρειται απο τις καλες εταιριες.
    Οταν θα το δοκιμασω για γραψω review.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-02-14 16:15 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    ούτε για ποντίκια δεν κάνουν οι δόσεις...από τα χειρότερα που έχω δει.
    Ξέρεις κανένα καλό..;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-02-14 18:13 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bodyfit1994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρεις κανένα καλό..;;
    Ναι ξερω εγω εναν πολυ καλο λεγεται διατροφη και ασκηση και πολυ νερο πρεπει να το δοκιμασης
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-02-14 20:40 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cuntface Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ξερω εγω εναν πολυ καλο λεγεται διατροφη και ασκηση και πολυ νερο πρεπει να το δοκιμασης
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-02-14 20:49 #9
    Προεπιλογή
    Κι όμως τα κανω όλα σωστα και με διατροφολογω και χάνω πολυ δύσκολα.. 1 ώρα τρέξιμο και τίποτα..οποτε για να ζητάω έχω λόγο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-02-14 11:00 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bodyfit1994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι όμως τα κανω όλα σωστα και με διατροφολογω και χάνω πολυ δύσκολα.. 1 ώρα τρέξιμο και τίποτα..οποτε για να ζητάω έχω λόγο..
    Anyway, το συγκεκριμενο προιον το βρισκω χαζο ,οι ποσοτητες τους ειναι πραγματικα πολυ αστειες.
    σ'αυτα τα λεφτα μπορεις να βρεις κατι πολυ καλυτερο.
    Μα 33 mg καφεινη και μεσα σε 150 mg αργινινη καρνιτινη γλουταμινη??Μας κοροιδευουν?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Christos100 : 14-02-14 στις 11:03
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-02-14 22:12 #11
    Προεπιλογή
    σκέφτηκα πολύ καλά τι θα κάνω θα πάρω μια κρεακαλικη κρεατινη που δεν μαζευει νερα ωστε να με βοηθησει να βγάζω και βαροι και αεροβια και με σκληρη διατροφη ακομα περισοτερο να δω τι θα κάνω γιατι δεν γινεται μεχρι περιση επεζα οποτε ηθελα εχασα 7 και επερνα και τώρα τίποτα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-02-14 05:42 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bodyfit1994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σκέφτηκα πολύ καλά τι θα κάνω θα πάρω μια κρεακαλικη κρεατινη που δεν μαζευει νερα ωστε να με βοηθησει να βγάζω και βαροι και αεροβια και με σκληρη διατροφη ακομα περισοτερο να δω τι θα κάνω γιατι δεν γινεται μεχρι περιση επεζα οποτε ηθελα εχασα 7 και επερνα και τώρα τίποτα..
    μην πεταξεις τα λεφτα σου σε κρεακαλικη.Παρε μονουδρικη ,αφου θα κανεις κανεις και αεροβια δεν θα μαζεψεις νερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-02-14 14:22 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Christos100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην πεταξεις τα λεφτα σου σε κρεακαλικη.Παρε μονουδρικη ,αφου θα κανεις κανεις και αεροβια δεν θα μαζεψεις νερα.
    Ναι αλλά δεν παχαίνει η δεκτρόζι..;; δεν κρεατάει νερά..δεν ξέρω τι αλλό να βάλω αντι για δεκτρόζι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-02-14 16:03 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Στο hall of shame πρέπει να μπει αυτό το συμπλήρωμα. Αν είναι πετάξτε στο δρόμο τα 25-30ευρώ που κάνει, σε καλύτερη μεριά θα πάνε. Επίσης δεξτροζη δεν χρειάζεσαι, για ποιο λόγο την θες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-02-14 13:12 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο hall of shame πρέπει να μπει αυτό το συμπλήρωμα. Αν είναι πετάξτε στο δρόμο τα 25-30ευρώ που κάνει, σε καλύτερη μεριά θα πάνε. Επίσης δεξτροζη δεν χρειάζεσαι, για ποιο λόγο την θες?
    Για να αποροφιετε καλυτερα η κρεατινη λεει μετα την προπονησει..δεν ξέρω τι να σου πω..έχεις να προτεινεις κάτι καλύτερο..;;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία