Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 66
  1. 01-06-12 21:31 #31
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Ειλικρινά έχω δει άτομα με φάρμακα (άσχετα αν δεν το χειρίζονταν οι ίδιοι σωστά) να είναι στο επίπεδο που είσαι εσύ χωρίς τίποτα και απ' ότι λες και με ελάχιστη πρωτείνη και απ τη διατροφή σου! Τέρας γενετικών δεν εξηγείται αλλιώς...! 1 χρόνο να έμπαινες που λέει ο λόγος σοβαρά γυμναστήριο-διατροφή-βασικά συμπληρώματα και μετά θα έτριβε ο κόσμος τα μάτια του!
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-06-12 21:42 #32
    Το avatar του χρήστη Ηλαπ

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Εξαρχεια
    Μηνύματα
    1.938
    Προεπιλογή
    Πολυ καλο σωμα φιλε μου!!!Ειπες γυμναστηριο δν εχεις παει καθολου????
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-06-12 03:30 #33
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρα πολυ καλος..φανταζομαι πρισμενα απο προπονηση τα δικεφαλα ετσι;;
    Ένα σετ κάμψεις είχα κάνει για ζέσταμα, γενικά τις φωτογραφίες μου τις βγάζω πριν την κυρίως προπόνηση για να είναι πιο " ειλικρινής " . Να'σαι καλά για τα λόγια σου



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε πολύ καλός πραγματικά σε παραδέχομαι!
    Αν δεν το έλεγες ποτέ δε θα πίστευα ότι μπορεί να φτιαχτεί τέτοιο σώμα χωρίς βάρη και χωρίς συμπληρώματα... Τώρα είδα ότι είσαι κ συ από θεςνίκη... που κάνεις προπόνηση?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειλικρινά έχω δει άτομα με φάρμακα (άσχετα αν δεν το χειρίζονταν οι ίδιοι σωστά) να είναι στο επίπεδο που είσαι εσύ χωρίς τίποτα και απ' ότι λες και με ελάχιστη πρωτείνη και απ τη διατροφή σου! Τέρας γενετικών δεν εξηγείται αλλιώς...! 1 χρόνο να έμπαινες που λέει ο λόγος σοβαρά γυμναστήριο-διατροφή-βασικά συμπληρώματα και μετά θα έτριβε ο κόσμος τα μάτια του!
    Δεν έχω καλά γενετικά... έχω δει τρελά πράματα από το " σκαρί " κάποιων και σήκωσα τα χέρια ψηλά. Συμπληρώματα έχω δοκιμάσει στο παρελθόν, κυρίως λιποδιαλύτες και πρωτείνες, όπως και όταν για κάποια περίοδο πήγαινα γυμνστήριο έκανα γράμμωση γιατί είχα πρόβλημα με πολλά περιττά κιλά... Έπειτα έσφιξαν τα πράγματα και έκοψα και το γυμναστήριο και τα συμπληρώματα τελείως. Φαντάζομαι όμως ότι αν είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ σοβαρά για λίγο καιρό θα έκανα μεγάλη διαφορά ναι, αλλά αυτό κυρίως επειδή στην προπόνησή και τη διατροφή μου στέκομαι προσοχή. Όσο για την ελάχιστη πρωτείνη... κανονίζω να παίρνω σίγουρα 130-140γρ την ημέρα... τα οποία είναι κάτι από το καθόλου, αλλά με ελάχιστα χρήματα κάνεις και ελάχιστα πράγματα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    αααα φιλε δεν παιζω!!!!και χωρις βαρη,και στο τσαμπα,και κορμαρα.μου φαινεται θα τα παρατησω και θα κανω καλισθενικς!!!!
    Έχει την πλάκα του και αυτό! Ειδικά αν βρεις τρόπο να το διασκεδάζεις! Μην φαντάζεσαι όμως ότι είναι πιο εύκολο από gym... Η προπόνηση στα πόδια ειδικά είναι θάνατος. Και με κάποιες παραλλαγές υπόσχομαι να γυρνάς σπίτι κάθε φορά έτοιμος να πέσεις κάτω



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ηλαπ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ καλο σωμα φιλε μου!!!Ειπες γυμναστηριο δν εχεις παει καθολου????
    Έχω πάει αλλά δεν μπήκα ποτέ σε σοβαρό πρόγραμμα όγκου. Μια ζωή με θυμάμαι να λιώνω στη γράμμωση για να διορθώσω τις παλιές κακές μου συνήθειες. Σύνολο 2 6μηνα σπαστά έχω κάνει. Απλά στο 1ο 6μηνο ήμουν τελείως αρχάριος και μία τα παρατούσα, μία συνέχιζα, αλλά ότι και αν έκανα, δεν ήξερα πως να το κάνω σωστά, οπότε δεν είδα σπουδαίες διαφορές. Τώρα τελευταία έκανα λίγους μήνες όγκο και αυτό σε πάρκα, πήρα αρκετές μάζες πάντως!
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-06-12 10:51 #34
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    [/QUOTE]

    Δεν έχω καλά γενετικά... έχω δει τρελά πράματα από το " σκαρί " κάποιων και σήκωσα τα χέρια ψηλά. Συμπληρώματα έχω δοκιμάσει στο παρελθόν, κυρίως λιποδιαλύτες και πρωτείνες, όπως και όταν για κάποια περίοδο πήγαινα γυμνστήριο έκανα γράμμωση γιατί είχα πρόβλημα με πολλά περιττά κιλά... Έπειτα έσφιξαν τα πράγματα και έκοψα και το γυμναστήριο και τα συμπληρώματα τελείως. Φαντάζομαι όμως ότι αν είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ σοβαρά για λίγο καιρό θα έκανα μεγάλη διαφορά ναι, αλλά αυτό κυρίως επειδή στην προπόνησή και τη διατροφή μου στέκομαι προσοχή. Όσο για την ελάχιστη πρωτείνη... κανονίζω να παίρνω σίγουρα 130-140γρ την ημέρα... τα οποία είναι κάτι από το καθόλου, αλλά με ελάχιστα χρήματα κάνεις και ελάχιστα πράγματα.



    [/QUOTE]
    ρε συ γκουφ.απο τις φωτο π ειδα τρελα πολλα κιλα δν ειχες.αλλα με αυτο π κανες αν δεν εχεις εσυ καλα γενετικα εγω πρεπει να θαφτω στο χωμα κ να μη ξανα σηκωωσω κεφαλι
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-06-12 12:36 #35
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Στη πρώτη φωτογραφία είμαι 14 χρονών και 90φεύγα κιλά με ένα μέτριο ανάστημα. Έχω σβήσει τα πάντα από εκείνες τις εποχές γιατί ήθελα να τα αφήσω πίσω μου, για αυτό δεν μπορώ να βρω καμιά καλύτερη φωτογραφία για να σου δείξω... Όμως η διαφορά δεν έγινε επειδή έχω τα super γενετικά... ακολουθώ κατά γράμμα χωρίς να κλέβω το πρόγραμμα μου. Αυτό νομίζω κιόλας ότι με πάει πιο μπροστά σε σχέση με άλλα άτομα
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-06-12 12:40 #36
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goofonly Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη πρώτη φωτογραφία είμαι 14 χρονών και 90φεύγα κιλά με ένα μέτριο ανάστημα. Έχω σβήσει τα πάντα από εκείνες τις εποχές γιατί ήθελα να τα αφήσω πίσω μου, για αυτό δεν μπορώ να βρω καμιά καλύτερη φωτογραφία για να σου δείξω... Όμως η διαφορά δεν έγινε επειδή έχω τα super γενετικά... ακολουθώ κατά γράμμα χωρίς να κλέβω το πρόγραμμα μου. Αυτό νομίζω κιόλας ότι με πάει πιο μπροστά σε σχέση με άλλα άτομα
    αυτο φενεται γκουφ απλα και γενετικα το χεις το θεμα.δεν σ λεω οτι εισαι σαν κατι παλικαρια π κανουν οτι να ναι απο διατροφη κ προπονηση κ ειναι και φετες κ με μυικοτητα.σ λεω οτι δεν εισαι σε κατασταση π το ιδιο σ το σωμα σε προδιδει.το δε δερμα σ ειναι πολυ κομπλε κιολας
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-06-12 12:55 #37
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Στο δέρμα έχω ακόμα θέμα, αν προσέχεις στο V το δέρμα είναι κάτω από τους πλάγιους κοιλιακούς μύες, δεν είναι " κολλημένο "... που θα πάει θα το λύσουμε κάποια στιγμή και αυτό.

    Εάν δεν είσαι σαν αυτά τα παλικάρια, το σώμα πάντα θα σε δίνει στο ψυχρό όταν δεν κρατάς και εσύ το πρόγραμμά σου... Το δικό μου σώμα αλλάζει συνέχεια ανάλογα με το τι του δίνω... Δεν είναι σε μία μόνιμη κατάσταση ποτέ.
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-06-12 13:04 #38
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goofonly Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο δέρμα έχω ακόμα θέμα, αν προσέχεις στο V το δέρμα είναι κάτω από τους πλάγιους κοιλιακούς μύες, δεν είναι " κολλημένο "... που θα πάει θα το λύσουμε κάποια στιγμή και αυτό.

    Εάν δεν είσαι σαν αυτά τα παλικάρια, το σώμα πάντα θα σε δίνει στο ψυχρό όταν δεν κρατάς και εσύ το πρόγραμμά σου... Το δικό μου σώμα αλλάζει συνέχεια ανάλογα με το τι του δίνω... Δεν είναι σε μία μόνιμη κατάσταση ποτέ.
    μια απο τα ιδια....κ στα 2.σε νιωθω
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-06-12 13:07 #39
    Προεπιλογή
    Πολύ καλός! μπράβο σου!
    Επειδή λες ότι δεν μπορείς να παίξεις ώμους θα σου έλεγα να κάνεις αυτή την άσκηση
    http://www.youtube.com/watch?v=reGOPHhabXI
    Αργότερα την δυσκολεύεις πχ βάζεις πόδια στον τοίχο ή κάνεις με τα πόδια στον αέρα. Πάρε και ένα λάστιχο σχετικά σκληρό με μεγάλη διαδρομή με το οποίο μπορείς να κάνεις πολλές παραλλαγές ασκήσεων και είσαι κομπλέ για τους ώμους. Καλή συνέχεια στις προπονήσεις σου.
    ..Life beats Entropy..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-06-12 13:12 #40
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Να'σαι καλά φίλε, αυτήν την άσκηση κάνω για ώμους στο τοίχο. Μπορεί να πάρω κανένα λάστιχο όμως, δεν είναι κακή ιδέα!
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-06-12 13:21 #41
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Εισαι πολύ καλός. Μου θυμίζεις εμενα οταν πρωτοεχασα τα κιλα που έκανα οτι άσκηση έβρισκα, βεβαια εγώ είμαι σε μεγαλύτερη ηλικία, δυσκολότερη φάση για μένα, τα χασα τα κιλα στα 25. Θα μπορούσες να ποστάρεις κάποια στιγμή το προγραμμα που ακολουθείς αναλυτικά;
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-06-12 14:09 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goofonly Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να'σαι καλά φίλε, αυτήν την άσκηση κάνω για ώμους στο τοίχο. Μπορεί να πάρω κανένα λάστιχο όμως, δεν είναι κακή ιδέα!
    Το λάστιχο είναι φοβερό για τους ώμους γιατί σου βάζει μεταβλητή αυξανόμενη αντίσταση, σε γωνίες και διαδρομή που δεν μπορείς να κάνεις με τους αλτήρες. Πάρε ένα και θα με θυμηθείς!
    ..Life beats Entropy..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-06-12 14:19 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    αααα φιλε δεν παιζω!!!!και χωρις βαρη,και στο τσαμπα,και κορμαρα.μου φαινεται θα τα παρατησω και θα κανω καλισθενικς!!!!
    βγαλε προγραμμα να ερθω κι εγω. ξερεις θελω keyrox style
    Παντως φιλε αν εχεις φτασει ως εδω μονο με καλισθενικς χωρις συνδρομες βαρη κλπ...respect παρ απολυ καλος. Δε μας ανεβαζεις και ενα βιντεακι με την προπονηση σου να χαζεψουμε λιγακι?
    medical 'science' is one of the few areas of study where speculation gets published as fact. Anything that is not a pharmaceutical will kill you!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-06-12 15:08 #44
    Το avatar του χρήστη Goofonly

    Εγγραφή
    05-11-2011
    Περ.
    Θεσ/νίκη
    Μηνύματα
    995
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι πολύ καλός. Μου θυμίζεις εμενα οταν πρωτοεχασα τα κιλα που έκανα οτι άσκηση έβρισκα, βεβαια εγώ είμαι σε μεγαλύτερη ηλικία, δυσκολότερη φάση για μένα, τα χασα τα κιλα στα 25. Θα μπορούσες να ποστάρεις κάποια στιγμή το προγραμμα που ακολουθείς αναλυτικά;
    Τώρα πόσο είσαι? Σε τι φάση βρίσκεσαι? Θα ανεβάσω όλο το πρόγραμμά μου με την πρώτη ευκαιρία!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aqua_bill Εμφάνιση μηνυμάτων
    βγαλε προγραμμα να ερθω κι εγω. ξερεις θελω keyrox style
    Παντως φιλε αν εχεις φτασει ως εδω μονο με καλισθενικς χωρις συνδρομες βαρη κλπ...respect παρ απολυ καλος. Δε μας ανεβαζεις και ενα βιντεακι με την προπονηση σου να χαζεψουμε λιγακι?
    Ευχαριστώ φίλε! Θα βγάλω κανένα βιντεάκι ή φωτογραφίες της προπόνησης μου και θα τα βάλω

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο geozigo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το λάστιχο είναι φοβερό για τους ώμους γιατί σου βάζει μεταβλητή αυξανόμενη αντίσταση, σε γωνίες και διαδρομή που δεν μπορείς να κάνεις με τους αλτήρες. Πάρε ένα και θα με θυμηθείς!
    Θα πάω από τρίτη να δω τιμές κτλ γιατί δεν έχω ιδέα, ελπίζω να μην είναι ακριβά
    There are 10 million million million million million million million
    particles in the universe that we can observe...
    Your momma took the ugly ones and put them into one nerd !
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-06-12 15:16 #45
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goofonly Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα πόσο είσαι? Σε τι φάση βρίσκεσαι? Θα ανεβάσω όλο το πρόγραμμά μου με την πρώτη ευκαιρία!


    28 ειμαι. μπες στο λογκ μ εχω κ φωτος. ειχα σταματησει κανα 5μηνο τωρα ξαναξεκινησα εδω κ κανα μηνα αλλα επανηλθα γρήγορα.. εχω διαφορες φωτος κ πως ημουν παλια κ πως τωρα.
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία